Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2011-04-27, 19:07
Devil May Cry

Twoja ulubiona część serii Devil May Cry?
Devil May Cry
37%
 37%  [ 9 ]
Devil May Cry 2
0%
 0%  [ 0 ]
Devil May Cry 3
45%
 45%  [ 11 ]
Devil May Cry 4
16%
 16%  [ 4 ]
Głosowań: 24
Wszystkich Głosów: 24

Autor Wiadomość
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-18, 06:13   Devil May Cry

Nie spodziewam się wielkiego ruchu, ale co tam - ja jestem DMCowym freakiem:P
Nowe screenshoty z DMC4
http://www.gamersyde.com/news_5537_en.html

No i ten kopiący, wywołujący ciarki trailer...(jak "wyjdzie" mp3ka muzyki, która leci w tle niech ktoś da znać^^)

http://www.gametrailers.com/player/25433.html
Nawet jeśli do premiery tej gry nie bede miał PS3 to jej edycję kolekcjonerską zakupię ^^.
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-18, 08:39   

DMC4 zapowiada sie naprawde fascynujaco...
... ale i tak nie ma szans w porownaniu z God of War.
Uwielbiam te wszystkie blyski lecace z miecza czy wysokie podskoki, bossow, zagadki, muzyke oraz fabule ale takiej miazgi jaka zrobi Kratos chyba nikt w swiecie elektronicznej rozrywki mu nie dorowna ;) jedynie Nariko z Heavenly Sword :-P
W dodatku zmiana bohatera nie za bardzo mi odpowiada; Dante to byl kozak potrafiacy zbiec z najwyzszego wiezowca a Nero niestety te ramie moze sobie...schowac :-/
_________________
Last.Fm
Ostatnio zmieniony przez Trivane 2007-11-18, 08:43, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-18, 11:56   

Także wielbię DMC- szczególnie trzecią część (w drugą jedynie nie grałem, ale może to dobrze) i cieszę się niezmiernie że czwóreczka będzie właśnie temu najbardziej podobna.
Trailerek daje radę :]

Nie lubię za to GOW- jak dla mnie popłuczyny po DMC- brak dynamiki, strasznie wszystko platformówkowe (poziom hadesu w jedynce wyglądał jak żywcem wzięty z Super Mario64).
 
 
 
Dorex 
Cockroach
Emo Sux



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 24
Skąd: Piaski Pustyni
Wysłany: 2007-11-18, 14:37   ...

Gralem w obie gry (GoW i DMC) i obie mi sie podobaly ale chyba jednak wole DMC. Grafike ma gorsza od GoW ale za to klimat, muza no i zarozumialy Dante latajacy na rakiecie Lady wolajac przy tym "woo-hoo" :P
_________________
"But ya know what? It doesn't matter if you're smart, dumb, ugly, pretty... it's all the same once yer dead..."
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2007-11-18, 15:27   

Ja grałam we wszystkie 3 części.

@ _Music
Dwójeczka nie jest zła, jest po prostu mocno futurystyczna no i trochę cienko stoi z fabułą, ale gra się bardzo dobrze.
W każdym razie mnie podobała się bardziej od jedynki.

A trójkę może przebic jednie czwórka ;D , która zapowiada się fantastycznie.
Ale walk z Nevan czy Beowulfem (bidny :( ) nie zapomnę do konca życia chyba.

Kto nie oglądał anime-odradzam, profanacja ;( .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
Ostatnio zmieniony przez Mi 2007-11-18, 15:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
shav 
Mumbler
Imaginary Boy.


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 105
Wysłany: 2007-11-18, 15:31   

_Music napisał/a:
strasznie wszystko platformówkowe (poziom hadesu w jedynce wyglądał jak żywcem wzięty z Super Mario64).

O ile GoW mi się podoba, to z tą opinią muszę się zgodzić - Hades doprowadzał mnie do szewskiej pasji, nie bawią mnie takie zręcznościowe zagrywki. A w DMC nie grałem. Niestety.
_________________
"Reaching out to embrace whatever may come."
Maynard James Keenan "Lateralus"
 
 
Kruk 
Cockroach



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 51
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2007-11-18, 17:57   

Do tej pory grałem tylko w 1 i 3 czesc DMC, ale juz po tym moge powiedziec w ciemno, ze jedynka jest najlepsza. Swietnie wpasowany soundtrack, ale to wiadomo, jak maczal w tym palce Masami Ueda (seria Resident Evil), gra nie męczy pedalskimi wstawakami filmowymi, jak DMC 3, bo to jest hack n' slash, a nie Metal Gear Solid, tu nie ma być fabuły tylko czysta przyjemnosc z katowania przeciwnikow. Jedynka ma tez najlepsze rozwiazania podczas walki, nie trzeba sie zastanawiac i wybierac sposrod tysiaca broni i tysiaca kombosow. Ogolnie poki nie wyjdzie 4 to jedynka pozostaje dla mnie najlepsza.
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-18, 18:12   

Cytat:
Dwójeczka nie jest zła, jest po prostu mocno futurystyczna no i trochę cienko stoi z fabułą, ale gra się bardzo dobrze.


Pierwsza pozytywna opinia o DMC2 jaką słyszę :]

W trójeczce b. podobał mi się balans wszystkiego- każda broń odpowiednio wykorzystana siała pożogę i chaos (a najbardziej to Nevan właśnie, kiedy się nauczyło grać tą gitarrą), mam nadzieję że w 4 nie będzie przegiętych oręży.

Btw- co to za ploty o "Devils Never Cry" z Vergilem w roli głównej?
Ostatnio zmieniony przez _Music 2007-11-18, 18:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-18, 18:58   

Cytat:
W dodatku zmiana bohatera nie za bardzo mi odpowiada; Dante to byl kozak potrafiacy zbiec z najwyzszego wiezowca a Nero niestety te ramie moze sobie...schowac :-/
Będziemy mogli sterować zarówno Dante jak i Nero.
Cytat:
Btw- co to za ploty o "Devils Never Cry" z Vergilem w roli głównej?

Huh? :shock: Pierwsze słyszę.
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2007-11-18, 19:31   

Ja też wcześniej słyszałam same negatywne, ale zazwyczaj nie przejmuję się negatywnymi komentarzami dotyczącymi gry/filmu/ksiazki, bo często się zdarza, ze moja opinia, znacznie różni się od opinii masy ;) .

A z tym Vergilem to chyba jednak plota ;].
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
Ostatnio zmieniony przez Mi 2007-11-18, 19:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2007-11-21, 14:15   

Puty napisał/a:
http://www.gametrailers.com/player/25433.html


O ile wcześniej byłem nastawiony do DMC4 tak sobie, to ten trailer wyjaśnił wszystko ;] To chyba jedna z najlepiej zapowiadających się gier na ps3. Można też zauważyć, że będzie miała w miarę rozbudowaną fabułę.
Wracają postacie z poprzednich odsłon, dochodzą nowe, zapowiada się cudnie.

Grałem w DMC1 i DMC3 z czego ta pierwsza nie bardzo przypadła mi do gustu.
Wtedy, kiedy wyszła to na pewno było coś. Dziś jednak nie robi już większego wrażenia. Może mówię tak dlatego, że najpierw zagrałem w 3, a dopiero później w 1.
Fabuła w DMC1 praktycznie nie istnieje, jest prosta niczym ta z Super Mario Bros ;] Jedyne co zasługuje na uwagę w jedynce to gotycki klimat. Ponure zamczysko i jego wszelkie zakamarki faktycznie robią wrażenie.
Mimo wszystko każdy Płaczący Diabeł miał dość ograniczone lokacje.
DMC1 - zamek, DMC3 - wieża. Lubię jak bohaterowie gier więcej się przemieszczają i zmieniają trochę otoczenie ;]
Co jeszcze mi się nie podoba w serii, to podział na misje. Jakoś wybija mnie to z klimatu.
Co nie zmienia faktu, że DMC3 to mój ulubiony slasher obok God of War.
Uwielbiam rozpierduchę na ekranie i walki z kilka razy większymi od bohatera przeciwnikami ;]
Let's Rock ;]
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-21, 15:11   

Cytat:
Uwielbiam rozpierduchę na ekranie i walki z kilka razy większymi od bohatera przeciwnikami ;]
Let's Rock ;]
Dokładnie a jak widać na załączonym trailerze Nero swoją łapą(Devil bringer) ciska olbrzymiego ognistego bossa o ziemię, to czujemy MOC ;]. W PSX Extreme narzekają na mało nowości i brak polotu w stosunku do takich gier jak God of War czy Heavenly Sword, ale ja i tak w rzeczone tytuły nieprędko zagram więc mnie to nie martwi.
PS. Mam nadzieję, że ów trailer będzie dołączony do edycji kolekcjonerskiej ;D
PS2 - No i luknij na mój podpis w sygnaturce(nie, nie wierszyk marcela xD).
Ostatnio zmieniony przez Puty 2007-11-21, 15:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-21, 15:52   

Cytat:
Co jeszcze mi się nie podoba w serii, to podział na misje. Jakoś wybija mnie to z klimatu.
Co nie zmienia faktu, że DMC3 to mój ulubiony slasher obok God of War.


Ja wolę własnie taki podział na misje (łatwo wszystko "objąć" że tak to powiem) niż ciągłość GOW, ale ja tak mam dziwnie właśnie :]
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-27, 23:34   

Cytat:
Looking at a whole lotta stuff from the game it seems, the gameplay is almost coherent with its predecessor DMC 3 with most of the styles remaining the same, slashing through demon hordes collecting orbs and moving on, straight simple gameplay. The problem however comes when the camera still remains fixed creating obscure angles, a huge problem associated with the series. Come on Capcom why can’t we see the environment with our eyes? The game scores points on style that looks absolutely similar to DMC 3 with most of the animations are carried forward form its pervious games.
Mnie to nie przeszkadza, ale...
Cytat:
In addition to this, the game seems to have too many loading screens, within a span of 2 battles there are almost 5 loading screens. You enter an area, witness a cutscene (game loads), finish off the enemy, head to a door which opens (loads) witness a cutscene (loads) finish the battle move to another door nearby (loads) and plays a cutscene. This might just be a tad bit irritating since they are supposed to be working with super computers now aren’t they.
Kurde, a nowa generacja? :/ Znowu loading przed każdą zadymą? :/

http://onaxis.blogspot.co...ystation-3.html
Gameplay HD z Tutoriala, który niejako to potwierdza :( .
PS. Edytowałem ankietę na taką jaką była. Jak zaznaczam na wstępie - jest to temat dla miłośników, zeby piać peany pochwalne.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2007-11-27, 23:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2007-11-28, 00:40   

Trójeczka czekaj już zaistalowana na dysku, tylko jeszcze brakuje mi pada. Be niego wolę się nie zabierać do gry bo z klawiatury już porusznie się po menusach było dla mnie zbt skomplikowane :/
 
 
 
Kośmin 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 158
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-28, 16:14   

A ja od wczoraj wieczorem sobie gram w jedyneczkę i muszę powiedzieć że gra jest jak narazie dobra :D . Jedyne co mi się nie podoba to to, że jak są filmiki to usta bohaterów nie są dopasowane do słów, ale można się przyzwyczaić.
_________________
I'm always watching you...
 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-28, 17:42   

DMC3SE w nowej cenie 39 zł na pc! Wow, gdybym tylko miał pewność że mi pójdzie i pad by mi spadł z nieba...
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-29, 19:40   

DMC na komórki w Lutym :shock: gra ma bazować na DMC3.
News.
http://www.pocketgamer.co...news.asp?c=5018
Screen
Ostatnio zmieniony przez Puty 2007-11-29, 19:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2007-12-02, 17:29   

http://pl.youtube.com/wat...feature=related
Awesome May Cry ;]
Też niezła parodia z tej serii
Jednak MGSa nic nie przebije IMO :P
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-02, 18:51   

Too coooool :]
Super, jak wszystie z serii awesome.
 
 
 
Kośmin 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 158
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-02, 23:05   

No a ja dzisiaj przeszedłem pierwszą część. Naprawde bardzo zacna gra :D . A końcówka jakoś tak... poprawiła mi humor. Teraz nieszczęsna dwójka a potem trójka pójdzie w ruch (a o dalszych częściach na next-geny moge se pomarzyc :P .
_________________
I'm always watching you...
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2007-12-03, 11:33   

Matko, dlaczego wy się tak pastwicie nad tą dwójką.
Zagrajcie najpierw, a potem oceniajcie, czy naprawdę jest taka kiepska :P .
Wiadomo, że jak się siądzie uprzedzonym do tej gry, to będzie się szukac nawet najmniejszej dziury w całym; ja powtarzam, dwójka z fabułą pełza, ale przecież nie o to chodzi w grach typu DMC, mnie w tą grę grało się przyjemnie i wydaje mi się, że właśnie dlatego, że w nosie miałam opinie innych.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Kośmin 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 158
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-03, 18:19   

Ja to właśnie wolę się nastawić na wszystko negatywnie, a potem być zaskoczonym, że to wcale nie był taki chłam.

A określenia "nieszczęsna dwójka" użyłem nie dlatego, że myślę że jest do dupy tylko dlatego bo wszyscy właśnie tak na nią jadą, a mi się nie wydaje, żeby coś takiego jak DMC można było aż tak spie***ić jak wiele opinii głosi.
_________________
I'm always watching you...
 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-03, 21:01   

Jak przejdziesz to odsprzedasz za pół ceny? :]
 
 
 
Kośmin 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 158
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-03, 22:24   

Czyli co? 0.5 razy nic? :P Człowieku... Ostatni oryginał w którego byłem posiadaniu miałem w wakację rok temu. Był to F.E.A.R. a ja się zajarałem multiplejerem... (miesiąc później wyszedł FEAR Combat czyli darmowy multi...)

Tak więc jasne - sprzedam Ci za pół ceny xD. Nawet zejdę do ćwierć^^.
_________________
I'm always watching you...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group