Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2011-04-27, 19:07
PSP
Autor Wiadomość
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-25, 21:39   

Właściciele PSP mogą zacierać łapy - powstaje bijatyka z postaciami z FF.
"Unlike most traditional versus-style fighters, Dissidia is more akin to a one-on-one combat game. Characters are free to move around the large, varied battlefields, and can jump, evade, and so on. The game even has a lock-on button, as it's possible to lose sight of your foe. Players are encouraged to climb up walls and perform air dashes between fighting platforms through a simple movement system that requires a quick press of the triangle button once you've reached certain hot spots."

Final Fantasy: Dissidia
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2007-12-25, 21:52   

Puty, o tym wiadomo już od paru miesięcy dobrych ;>

A patrząc na sam pomysł nie zdziwię się gdy będzie crap ;>
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-25, 22:01   

W czasie wlasnie odbywającego się Jump Festa 2008 podali więcej infa, stąd piszę ;]. Cały news jest tutaj:
http://www.1up.com/do/previewPage?cId=3165167
Co do:
Cytat:
A patrząc na sam pomysł nie zdziwię się gdy będzie crap ;>

"But to our pleasant surprise, Dissidia is actually nothing like Ehrgeiz, and in fact, we get the feeling it might even be fun enough to stand on its own without the FF characters."
Więc kapy raczej nie będzie :) .
Ostatnio zmieniony przez Puty 2007-12-25, 22:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2007-12-26, 00:20   

Jak dla mnie to całkiem fajny pomysł :], jeśli kiedyś, za milion lat trafi to do nas to chętnie zagram. Miło będzie zobaczyc swoje ulubione postaci w innej odsłonie i troszeczkę się nimi 'powyżywac' :D .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-30, 04:27   

Jak do tej pory zostali potwierdzeni:
The Warrior of Light, Garland (FFI)
Firion, Emperor Palamecia (FFII)
Sephiroth (FFVII)
Squall, Ultimecia (FFVIII)
Zidane, Kuja (FFIX)
Tidus (FFX).
Miho napisał/a:
jeśli kiedyś, za milion lat trafi to do nas to chętnie zagram
Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem, ale: gry jeszcze nie ma a japońscy gracze mogli zagrać w pierwsze grywalne demo własnie na imprezie o której wspominałem. Co do tego czy wyjdzie poza granicami Kraju kwitnącej wiśni hint podaje wikipedia:
Cytat:
It is unknown if the game will be released outside of Japan, although the trademark Dissidia was registered by Square Enix in North America on April 6, 2007.[1]
 
 
Kruk 
Cockroach



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 51
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2008-01-08, 09:00   

Wiem, że wcześniej na temat gier PSX na PSP juz było, ale chciałbym jeszcze wrócić do tej dyskusji.
Od razu przepraszam Suavka, bo mówiłem, że chodzące tytuły to najlepsze pozycje na PSX RE, MGS, TR otóż NIE!
Ostatnio eksplorowałem internecik i znalazłem kilka stron, które udostępniały gigantyczną ilość gier PSX w formacie gotowym dla PSP.
Lista była bardzo długa, co oznacza, że można grać w kazdy tytuł z PSX (znalazłem nawet takie perły, jak Biohazard 2 BETA version 3), trzeba tylko dobierac odpowiedni region, obraz gry.
Dodaje też ten "news", bo może niezdecydowani na kupno konsolki teraz się zdecydują.
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-08, 10:33   

www.Gamespot napisał/a:
SCEA reps also revealed today a welcome surprise for PSP owners weary of its cell-phone-like text entry system. They confirmed that Sony is working on a first-party keyboard for the handheld gaming system for release in mid-2009
A więc szykuje się klawiaturka do PSP.
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-01-13, 20:57   

cool... wreszcie bedzie łatwiej z netem na PSP :D
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-01-13, 21:18   

E... łatwiej będzie jak zrobią jeszcze myszkę lub coś w tym stylu - przeglądanie stron analogiem jest strasznie niewygodne.

W ogóle net w psp uważam za bajer - pobieranie bzdetów do gier itp. jest ok, ale przeglądanie stron to imo lekki masochizm - lepiej ruszyć tyłek do kompa.
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-01-13, 23:34   

ale mozesz surfowac siedzac na klopie... no chyba ze masz lapka... :P
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-01-13, 23:47   

To długo na tym klopie by trzeba było siedzieć aby cokolwiek zrobić. Już faktycznie lepszy laptop do tego. IMO większy bajer niż praktyczne zastosowanie.
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-16, 14:53   

Europa w końcu dostała datę premiery FFVII Crysis Core.. Squre Enix poinformowało, że będzie to "wiosna". Ta gra spowodowała, że PSP we wrześniu zeszłego roku zanotowało sześciokrotny wzrost sprzedaży konsolekw Japonii.
źródło: http://www.eurogamer.net
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-01-16, 14:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-01-16, 17:58   

Umm... jeżeli już stoimy przy newsach; jakieś kilka dni temu ujrzała światło dzienne nowsza wersja firmware oznaczona numerkiem 3.80. Bądź co bądź internauci najbardziej podniecają się internetowym radiem, który oczywiście dostępny jest w miejscach bezprzewodowego internetu (pocieszający jest jednak fakt, iż lista zawiera 50 gatunków muzycznych z czego znajdzie się i kilka polskich shitów). Dodatkowo można będzie ściągać pliki w formacie OPML czy wyszukiwać sceny przy pomocy funkcji Scene Search...
Dla mnie ta wersja jest niepotrzebna, jestem zadowolony z 3.71M33 zaś nikt nie wspominał o minusach 3.80M33 - na dzień dzisiejszy niedziałający psploader, wolniejsze gry na 4GiB kartach.
_________________
Last.Fm
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-02-07, 12:31   

Mike-L napisał/a:
Oj dobrze że na PS2 wersja bedzie bo na PSP szkoda mi kasy wydawać na jedną tylko grę :o

O już nie przesadzaj.... na PSP są i będą ciekawe gry...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-02-07, 13:00   

Sad but True, Jak to głosił jeden z kawałków Orbitala. Ale powiedz mi skad na to wszystko kase brać? PSP to niewątpliwie ciekawa platforma ale żyjąc w tej dziurze Polską zwaną pewnie nigdy się jej nie dorobie
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-02-07, 19:55   

Wiesz... niektórych w Polsce stać na PS3... czy laptopa za 3 tysiaki....
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-02-08, 15:29   

Ale czy będzie ich stać na obie te rzeczy? Założę się że to przywilej niewielu. Na tzw. "zachodzie" większość ludzi stać na wszystko.
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-02-08, 16:06   

Cytat:
Na tzw. "zachodzie" większość ludzi stać na wszystko.
Wg mnie jest to błędne założenie... tak naprawdę to tylko tam takie urządzenia są bardziej rozreklamowane i w społeczeństwie istnieje większa swiadomosc... wyborażasz sobie w Polsce dziadków kupujących Wii? Albo dziadków w Polsce którzy mają hektary ziem, ciągniki olbrzymie solidne chałupy których byle wiaterek nie rozpiepszy? Ano własnie... inne priorytety...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-02-08, 17:59   

Eh. Widze że nie padł jeszcze na ciebie ten promień oświecenia. Nie kumasz tematu że za granicą na nasze zarobki patrzą z pogardą? Dobry przykład: wczoraj do mnie do pracy przyszedl taki niemiec (gadający po angielsku :grin2: ), rozmowny ogólnie gościu więc tak zaczeliśmy gadać o zarobkach w Polsce (swoja droga fajnie bylo pogadać po angielsku i swobodnie rzucać "faki" i "szity" :lol: ). Wiesz co mi powiedział? Że w Niemczech za takie pieniądze jakie w Polsce uważa się za "dobre" to co najwyżej gówno z trawników można zbierać. I takie jest życie w tym pustym kraju. Sad But True jak to głosił jeden z kawałków Orbitala :grin2:
 
 
Kruk 
Cockroach



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 51
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2008-02-17, 10:30   

Panowie, nie zamieniajmy tego tematu na własne żale dotyczące naszego kraju i sytuacji w jakiej się znajdujemy.
Wydaje mi się, że nie jest chyba jeszcze tak źle, bo na forum zawsze można napisać, a to teoretycznie oznacza, że każdy z nas posiada swojego PC ze stałym dostępem do internetu :)
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-02-17, 10:49   

Ano.... dziękujcie Bogu że nie mieszkacie gdzieś w kraju "trzeciego świata"... nie jest źle...

A tak BTW to ten Patapon fajnie się prezentuje :)

_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Kruk 
Cockroach



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 51
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2008-02-17, 15:24   

Na poczatku marca w USA ma sie ukazać God Of War więc też będzie na co popatrzeć.
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-02-23, 19:24   

R4Zi3L napisał/a:
Ano.... dziękujcie Bogu że nie mieszkacie gdzieś w kraju "trzeciego świata"... nie jest źle...

A tak BTW to ten Patapon fajnie się prezentuje :)

Obrazek


Owszem :) w patapona grałem tylko 30 minut i już na starcie mi się bardzo spodobał xD w ciągu tych kilku minut zdążyłem poznać dwie komendy: pata pata pata pon: odpowiadającą za ruch naszych czarnych kuleczek (xD), oraz: pon pon pata pon - dzięki której dajemy naszym pataponom znak do rozpoczęcia ataku ^^ tytuł mimo to nie przebija Loco Roco :P
_________________
Last.Fm
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-26, 23:39   

R4zi3l napisał/a:
eh... bardzo bym chciał mieć PSP... ale z drugiej strony jakos mi szkoda kasy... ironia prawda?
Gdybyś chciał( a zwłaszcza bardzo), to gdybyś miał kasę, raczej nie byłoby Ci jej żal.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-03-27, 00:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Doktor Śmierć 
Cockroach


Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 22
Wysłany: 2008-06-06, 19:46   

Ja polecam gry :

i


A szczególnie Pursuit force jest to połączenie Burnouta i strzelanki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group