Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
SH V Media

Jak Ci się podoba Silent Hill 5 na tym etapie produkcji?
Świetna robota, na to czekałem!
2%
 2%  [ 1 ]
Zapowiada się naprawdę dobra gra.
28%
 28%  [ 11 ]
Nie mam żadnych zastrzeżeń.
2%
 2%  [ 1 ]
Jest lepiej niż się spodziewałem, ale to jeszcze nie to...
30%
 30%  [ 12 ]
Jakieś nieporozumienie, ale liczę na to, że do premiery wszystko będzie poprawione.
7%
 7%  [ 3 ]
Jest źle i nic nie wróży poprawy.
25%
 25%  [ 10 ]
To już ostateczny koniec serii Silent Hill...
2%
 2%  [ 1 ]
Głosowań: 39
Wszystkich Głosów: 39

Autor Wiadomość
GodKiller 
Cockroach



Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 9
Skąd: Born From A Wish
Wysłany: 2008-11-14, 15:35   

no to już sie przykre robi jak nie urok to sraczka mam x360 pograc nie moge komp za słaby :\ :x :?
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-11-14, 15:45   

Zarek na necie jest łata która daje mozliwosć odpalenia na serii X ;) tak ze nic straconego :)
_________________
 
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2008-11-15, 18:00   

Jak daleko od początku (a dokładniej od otwarcia kraty na samym początku) jest jakiś savepoint? I czy byłby ktoś tak miły i mógł udostępnić stamtąd save'a. Gra non stop zawiesza mi się, jak tylko otwieram kratę (napisy lecą, jakby uaktywniła się cut-scenka, chociaż zarówno Josh jak i Alex nie ruszają się z miejsca) a chcialbym chociaż wypróbować walkę w grze :/ .
 
 
 
Mee 
Mumbler


Wiek: 37
Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 179
Wysłany: 2008-11-15, 18:25   

Save jest kilka metrów dalej, w kiblu :p Niestety nie mam w tej chwili zapisu stamtąd, ale jeśli ktoś Ci podeśle to stracisz jedynie 10 sekundową wycieczkę przez korytarz.
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-11-17, 21:01   

http://boris-vorontsov.narod.ru/index_en.html

Znalazłem w końcu tego ATI fixa,już byłem uradowany bo menu główne mi się włączyło ale jak robię nową grę to mi się po kilku sekundach cut-scenki gra zawiesza. :(
Ale to nic,widać na tej stronce że facet codziennie robi update tego fixa i mam nadzieję że niedługo będę mógł zagrać w SH:H. :)
Mam nadzieję że tym co mają Radeony to pomoże,przeczytajcie readme przed instalacją patcha.
_________________

 
 
 
Śledziu 
Cockroach


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 1
Wysłany: 2008-11-20, 20:13   

BroVaR napisał/a:
Zapomniałem dodać, że początek gry trochę mi przypomina drugą część Maxa Payne'a.


Być może przypomina, ale na pewno nie był nim inspirowany. Jeśli ktoś oglądał Jacob's Ladder, to na pewno na pierwszej scence pojawił się uśmiech na twarzy, szczególnie biorąc pod uwagę wojskową przeszłość Alexa ;]

Powiem, że po przeczytaniu wszystkich apokaliptycznych wizji co do tej części SH, jakie znalazły się w tym temacie, po półtora godzinnej grze jestem bardzo mile zaskoczony :)

Edit:
Konkretnie chodzi mi o tą scenę z filmu - http://pl.youtube.com/watch?v=kjMjYzB4-yM
Ostatnio zmieniony przez Śledziu 2008-11-20, 20:19, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-21, 01:07   

Pojawiła się recenzja IGNu dla wersji PC
http://pc.ign.com/articles/932/932001p2.html
Ocena - 5.5/10
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2008-11-21, 02:00   

Czemu mnie to nie dziwi? Wersja PC-towa to jedna z gorszych konwersji, jakie widziałem :/
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-11-23, 17:32   

Na forum Steamowym SH:H można przeczytać wypowiedzi graczy którzy wysłali maile z pytaniem czy błędy w SH:H zostaną poprawione.
Dostali taką odpowiedź od konami:
"Please be assured that we are actively researching the issue you have reported. Thank you for your patience whilst we look into this matter. "

Wygląda na to że pracują nad patchem i SH:H na Steamie jak już będzie Europejska premiera będzie już spatchowany.
Dlatego ja przestaje czekać na fixy,poczekam do Lutego i kupie oryginał,może do tego czasu zmienię sprzęt.
_________________

 
 
 
GodKiller 
Cockroach



Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 9
Skąd: Born From A Wish
Wysłany: 2008-11-25, 12:58   

http://www.myspace.com/silenthillsoundtracks 2 kawałki z silent hill 6 :shock:
 
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2008-11-25, 13:09   

GodKiller napisał/a:
2 kawałki z silent hill 6 :shock:

Eeee... O co chodzi? Przesłuchałem, nie brzmią nawet silenthillowo... No chyba że Akira poszedł w zupełnie inną stronę muzycznego rozwoju.
Poza tym zwróćcie uwagę na okładkę. Też mało silenthillowa. Wydaje mi się, że to wszystko to jakaś podróba, choć kto wie... Może mają już gotowego SH6 na Xboxa...
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-11-25, 15:14   

Doxepine napisał/a:
Wydaje mi się, że to wszystko to jakaś podróba

Mnie też się tak wydaje, u nas jeszcze Homecoming nie ma, a tu już muza z SH6, wiem, że prace ruszają zazwyczaj zaraz po premierze poprzedniej, ale bez jaj, jeszcze tytułu nie mają, a już tworzą. Najpierw musi być fabuła, a muzyka powinna być dopasowana do niej.
 
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-11-25, 15:50   

Doxepine napisał/a:
nie brzmią nawet silenthillowo...


dlaczego? Fajnie jest. Może taka muzyka nie nada się do słuchania w trakcje rozgrywki, bo tam najlepiej sprawdza sie dark ambient, ale jako podkład do cut scenek czemu nie. Np. "A Message" Kojarzy mi się z sytuacją, która moze być w którymś momencie gry, a przedstawiała by sceny ze szczęśliwego i beztroskiego dzieciństwa/wczesnej młodości głównego bohatera. Potem nagle ładna muzyczka by sie urwała i nastąpiłby nagły powrót do silentowej żeczywistości. Mi to sie tak kojarzy. A ta druga piosenka to bardzie mi pasuje do Prince Of Persia Dwa trony :P
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-11, 09:39   

http://helldescent.com/si...buggy-crashing/
Króciutka notka:
If the user sets their graphical settings any higher than the medium setting the game crashes completely.
Dziwne, że znowu o tym słyszymy - z tego co mi wiadomo to na tym forum ludzie grali na "High"(w tym i ja) i nikt nie miał z tym problemów.
a no sound issue
Prawda, nie dane mi było usłyszeć głosu tajemniczej kobiety z zagadki(oraz w wielu innych miejscach).
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2008-12-11, 10:11   

Ja prawie całą grę grałem na High i po uporaniu już się z moimi wcześniejszymi problemami (brak dźwięku i brak wykrywania zdarzeń przez grę, naprawiony usunięciem jednego sterownika) nie miałem żadnych problemów przez całą grę.

Co do braku dźwięku - granie na słuchawkach pomaga. Czasami po prostu niektóre dźwięki są lekko wyciszone bądź dochodzą tylko z jednej strony (jednego głośnika/słuchawki).
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-12-11, 15:19   

Cytat:
Ja prawie całą grę grałem na High

Dokładnie ,gadanie głupot.
Mr_Zombie napisał/a:
Co do braku dźwięku - granie na słuchawkach pomaga.

Tak jak zauważyliśmy dźwięk przy scena przechodzi jakby w dźwięk przestrzenny i wszystko jest cholernie ciche ,a po scenkach wraca jakby do stereo
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-13, 19:56   

Robię takie podumowanko na stronę i teraz czas na ewolucję postaci. Czy to wszystkie wersje Alexa, które się nie załapały?

0.1 = ta najpierwsza z concept artu i te dwie?
0.2
0.21


Tu mam jeszcze Judge w innej fryzurze:

Wygląda jeszcze bardziej ohydnie ;].
http://www.anonib.com/_sh...ng11_anonib.jpg

PS. Fajnie to pooglądać z perspektywy czasu.
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2008-12-14, 15:36   

Tak, to chyba wszystkie wersje Alexa. Jak tak teraz patrzę, to wersja 0.2 wcale taka zła nie była.

A co do Judge, to chyba ona się jeszcze wcześniej gdzieś przewinęła. Pamiętam jakiegoś screenshota z nią siedzącą za biurkiem.
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-14, 20:58   

Według stronki VGChartz: SH: Homecoming od czasu premiery sprzedało się w liczbie 240,000(pamiętajmy, że gra na razie miała premiere tylko w USA) - dla porównania Dead Space w tym samym okresie sprzedał się w samych Stanach w liczbie 620,000.
Nie wiecie czy w przypadku pozostałych części KONAMI podaje jakieś liczby? Można by porównać.
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2008-12-14, 23:54   

Co by nie mówić, Konami jest winne samo sobie.
Takie coś jak reklama SH:H prawie w ogóle nie istniala (opieram się na informacjach z zagranicznych for); o wersji na PC to w ogóle można się było dowiedzieć tylko wchodząc co rusz na Steam'a, bo nigdzie nawet nie podano żadnej daty premiery.
A dwa, wydano grę w Ameryce; nie wiem, jak to jest w przypadku konsol, ale w przypadku PC na pewno sporo osób z Europy spiraciło grę (brak oficjalnego dostępu do gry + brak zabezpieczeń = pirat). No i wątpię, żeby premiera gry w Europie (kiedy to ma nastąpić? w styczniu?) była udana. Wiele graczy pewnie zdążyła się już zrazić raczej nie najlepszymi recenzjami (szczególnie, że w obecnych czasach wśród wielu panuje opinia, że gra poniżej 8/10 = crap).

Ciekawe, czy wyjdzie następny Silent Hill i, jeżeli tak, to kto tym razem przejmię nad nim dowództwo.
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-17, 14:08   

Mr.Zombie napisał/a:
o wersji na PC to w ogóle można się było dowiedzieć tylko wchodząc co rusz na Steam'a, bo nigdzie nawet nie podano żadnej daty premiery.
Na oficjalnej stronce cały czas jest napisane: Coming soon x)
Cytat:
(kiedy to ma nastąpić? w styczniu?)
Chyba luty.
EDIT: Potwierdzone.
http://www.thegamingvault...uary-in-europe/
 
 
fajans82 
Cockroach



Wiek: 41
Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 88
Skąd: Będzin
Wysłany: 2008-12-18, 14:29   

Jak podaje serwis gry.onet.pl

Cytat:
Z wizytą na Cichym Wzgórzu
(18-12-2008)
Pod koniec lutego 2009 roku gracze po raz kolejny zawitają na przerażające Ciche Wzgórze.
Konami jakiś czas temu skończyło prace nad kolejną inkarnacją serii "Silent Hill", zatytułowaną "Silent Hill: Homecoming". Niestety dotychczas gra nie była dostępna na rynku europejskim, lecz wyłącznie amerykańskim. To się wkrótce zmieni, bowiem producent ogłosił, iż na Stary Kontynent tytuł zawita już 27 lutego 2009 roku. Podobnie jak w przypadku wersji amerykańskiej, gra dostępna będzie na PC, PS3 oraz Xboxa 360. Tym razem bać się będą mogli posiadacze PS 3 i Xboxa 360. Bohaterem piątej odsłony gry jest weteran wojenny - Alex Shepherd. Bohater ten będzie musiał rozwikłać zagadkę zniknięcia swojego brata. W trakcie śledztwa trafi oczywiście do tytułowego Silent Hill, ale nie będzie to jedyne miasto, które odwiedzi.


Dalej jest o Castlevania:Judgement więc już nie wklejałem
_________________
www.myspace.com/nuclearfuckingvomit

Best File Hosting
Ostatnio zmieniony przez fajans82 2008-12-18, 14:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-18, 14:54   

onet napisał/a:
Konami jakiś czas temu skończyło prace
onet napisał/a:
PS 3

...
onet napisał/a:
Podobnie jak w przypadku wersji amerykańskiej, gra dostępna będzie na PC, PS3 oraz Xboxa 360. Tym razem bać się będą mogli posiadacze PS 3 i Xboxa 360.
:idea:
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-12-18, 15:20, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
fajans82 
Cockroach



Wiek: 41
Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 88
Skąd: Będzin
Wysłany: 2008-12-18, 15:53   

To na PS3 nie ma Hołmkominga ?
Ostatnie zdanie, które zacytowałeś też mnie zastanowiło.

Teraz kolejne głupoty, tym razem serwis gram.pl


Cytat:
Fani Silent Hill - czas zacierać dłonie. Firma Konami zapowiedziała wydanie szóstej części serii, Silent Hill: Homecoming, na PlayStation 3 i Xboksa 360 już pod koniec września tego roku.

Szykuje się ciekawy koniec tegorocznego września. Liście zaczną spadać, szaruga zapanuje za oknami, a w czytnikach konsol (PS3 i X360) wyląduje Silent Hill: Homecoming. Będzie to już szósta odsłona niezwykle popularnego cyklu survival horrorów i to będzie jej pierwszy występ na current-genach. A to oznacza nowy silnik graficzny i system walki wzbogacony o kilka nowych ruchów.
_________________
www.myspace.com/nuclearfuckingvomit

Best File Hosting
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-18, 16:05   

Cytat:
To na PS3 nie ma Hołmkominga ?

Na PS3 jest. PS 3 to raczej niespotykany skrót... i brzmi mało profesjonalnie.
To drugie co wklejasz to chyba coś starszego. Jedyny lapsus to chyba Xboks
Cytat:
Ostatnie zdanie, które zacytowałeś też mnie zastanowiło.

Chodziło mi o to, że najpierw piszą, że gra dostępna będzie na PS3, X360 i PC, ale bać będą się mogli tylko posiadacze dwóch pierwszych z ww. platform.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group