Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia - Episode 2
Autor Wiadomość
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-10, 08:50   Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia - Episode 2

Zakładam słuchawki i zapominam włączyć muzykę.
Czasem siadam w naprawdę dziwnych pozach.
Jak nie mam co robić - idę spać.
Jak mnie najdzie, cały dzień śpiewam jakiś motyw czy to z rekalmy czy jakąś piosenkę.
Sprawdzanie netu zaczynam od SHP 8-) . Na razie tyle, Wasza kolej ;]
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2007-12-10, 11:54   

Gdy tylko wrócę ze szkoły, od razu wskakuję w szlafrok. Poruszając się po domu, po prostu MUSZĘ miec na sobie cos megawygodnego, inaczej chodzę podirytowana; na dniach zamierzam sobie kupic dresik więc byc może szlafrok pójdzie w odstawkę... tyle lat spędzonych together :( ... x).

Jeśli chodzi o net, mam to samo... od razu forum.

Siedząc, w miarę mozliwosci zawsze trzymam na kolanach poduszkę. Jak jej nie ma, czuję się nieswojo :P .

Czasami, koleżanki z uczelni zwracają mi uwagę, że trzymam ręce zupelnie jak suseł/piesek preriowy. Zgubny wpływ Dyzmy :P .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-10, 16:52   

Seria niefortunnych zdarzen... a z poduszka to mam podobnie ale tylko w trakcie ogladania Naruto bo mi sie nie chce siedziec - tylko lezec :> (a wiekszosc dnia tylko anime, anime i jeszcze raz anime - czasami wpadam na pomysl by przejsc 'Sajlenta' ale zazwyczaj nie wybieram strachu tylko cos bardziej weselszego: moze uda mi sie troche brnac w SH poznym wieczorem ;) ). Kiedy zas chce sie uczyc zazwyczaj wpatruje sie przez 5 minut w zeszyt po czym staram sie przypomniec sobie co ja mialem zrobic - nie zawsze ale przewaznie...

Kiedy siedze w klasie zazwyczaj rece mam oparte na lawce i podtrzymuje sobie glowe by przypadkiem nie uciac sobie drzemki, tepo wpatruje sie w sciane sluchajac (z zalozenia) nauczycieli i od czasu do czasu przerywajac nawyk by cos nabazgrac w zeszycie :P

Lubie skradac sie za kotem i sprawdzac kiedy mnie zauwazy :lol: a tak na marginesie to kotek zawsze na mnie naskakuje - jakis dziwny bieg bokiem w moja strone, czesto sie jezy -
Pierwsze co robie na kompie to wlaczam gg (aaa moze ktos napisze?? ^^ numer mam w profilu - nie gryze) a nastepnie wpisuje adres forum... no dobra, ciezko mi zapamietac adres wiec szukam w googlach najpierw strony a stamtad przekierowuje sie na forum :roll:
_________________
Last.Fm
Ostatnio zmieniony przez Trivane 2007-12-10, 16:59, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-10, 18:08   

Nie łatwiej dodać do "ulubionych"? :]
 
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-10, 18:49   

True, true ^^ nie pomyslalem o tym za co wielkie dzieki :P
_________________
Last.Fm
 
 
Kośmin 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 158
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-10, 19:06   

LOL xD

Tego chyba nikt nie przebije: Sikam na siedząco xD. Nie dlatego, że nie umiem czy coś, ale po prostu nie chce mi się stać podczas lania. Oczywiście to tylko w domu. U kogoś w domu czy na dworze to sikam normalnie jak na faceta przystało, ale w domu jakoś tak... inaczej xD.

Często zdaża mi się mówić do siebie. Tak jakbym wydawał sobie rozkazy czy wyrażał opinię np. "idź tam!" "nie pal, po ch*j?" itp.

Idąc samemu poza domem zawsze sobie śpiewam. Oczywiście często mi jest głupio jak się okaże, że ktoś z okna się na mnie gapi, albo zza pleców ktoś wyjdzie, ale nie umiem się powstrzymać xD.

Zawsze zamykam szafki i przysuwam krzesło do biurka, żeby mi nie przypominało jakiegoś człowieka czy coś. Takie mam schizy od różnych horrorów...
_________________
I'm always watching you...
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-12-10, 19:09   

.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2010-11-21, 13:08, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-10, 19:34   

Bersek napisał/a:
Kośmin napisał/a:
Tego chyba nikt nie przebije: Sikam na siedząco xD

Ja też....jak robię kupę xD


A umiesz tez na stojaco bez trzymanki? :? Bersek - "zniesmaczyles" mi kolacje tym gow*** wiec spodziewaj sie rewanzu :lol:

Bersek napisał/a:
Kośmin napisał/a:
Zawsze zamykam szafki i przysuwam krzesło do biurka, żeby mi nie przypominało jakiegoś człowieka czy coś. Takie mam schizy od różnych horrorów...

Dawniej też tak miałem teraz już nie :)


:?
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2007-12-10, 21:05   

Trivane napisał/a:

A umiesz tez na stojaco bez trzymanki?


Ja umiem :lol:

Kośmin napisał/a:
Często zdaża mi się mówić do siebie.


Dla mnie normalka. Szczególnie kiedy myśle nad jakąś ważną kwestią i jestem sam, wtedy mówie na głos wszystko co mi przyjdzie do głowy

Kośmin napisał/a:
"nie pal, po ch*j?"


Też tak robie, często pomaga.

Jak siedze przed kompem zawsze trzymam na kolanie gitarke. Wtedy moge sobie pograć w każdym momencie kiedy mnie najdzie ochota a w normalnych czynnościach zbytnio nie przeszkadza. W sklepie zawsze jak jestem na zakupach to kupuje do oporu różnych popierdółek żeby wyszła jak najbardziej rrówna i okrągła cena. Zawsze jak pije coś z puszki to potem strzelam tym takim kapslem w kumpli...
 
 
 
Baaly 
Wall Man
Nominalny literat


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 276
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-12-10, 21:32   

Mam podobnie do kilku wypowiedzianych ;]

Gadam do siebie bardzo często, zazwyczaj po angielsku (uwielbiam ten język, czasem nawet opowiadam sobie w myśli dialogi z serii SH :D )

W szkole na lekcjach ciągle piszczę, śpiewam, i ogólnie to dziwne odgłosy wydaję :P Trener nazwał mnie kaczką. Powiedział, że zapisałby mnie na jakieś zawody bo jestem szybki itd., ale zaraz zacząłbym gdakać, zrobiłbym mu obciach i jeszcze Green Peace by mnie ze stadionu uratowało :lol:

Nie potrafię przeżyć dnia bez treningu.

Podczas robienia kupy zawsze daję sobie pod tyłek kawałek papieru toaletowego, żeby mi w uda nie było zimno :lol:

Kocham słuchać nutek z Tekken 5 ;]

Gdy włączam komputer, automatycznie uruchamiam GG i wchodzę na SHP. Zawsze.

Codziennie myję głowę nawet po 2 razy.

Uwielbiam na siebie patrzeć w lustrze, like Narcyz.

Spać uwielbiam w równej mierze.
_________________
wszystko, czym jestem, zawiera się w wymiarze fioletu i czerwieni
 
 
 
małe i piskliwe 
Cockroach


Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 29
Wysłany: 2007-12-10, 23:28   

niestety, jak dostaje coś do jedzenia, to choćby nie wiem co, muszę to zjeść do końca, chyba że ktoś może za mnie dokończyć, byle nie wyrzucać.
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-10, 23:40   

Więc czemu "niestety"? ;)
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-11, 00:21   

Bo żołądek się psuje :]
 
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-11, 10:03   

... az do porzyg**** i totalnego niesmaku w przyszlosci :P (chcialbym zobaczyc Twoja mine kiedy na talezu postawilbym cos obrzydliwego "jem wszystko co mi daja" - akurat nie kazde zarcie jest smaczne i cokolwiek to znaczy: zjadalne ;) )
 
 
GordonCommodore 
Mumbler
Komandos Gordon



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 129
Skąd: prosto z 1967, yoh
Wysłany: 2007-12-11, 16:12   

Zacznijmy od tego, że jestem uzależniony od smrodu cyny i kalafoni.

Czytajcie, jestem uzależniony od pracy z lutownicą. Ostatnio zrobiłem miesięczną przerwę i nie wytrzymałem... Jak zacząłem zabawę to wykrzesałem lampowego heada gitarowego.

Oprócz tego nie mogę żyć bez muzyki. Słucham cały czas, jak coś wokół mnie nie gra, radio, muzyka to dziwnie się czuję. To już jest do tego stopnia pokręcone, że do łazienki wstawiłem radioodbiornik.

No i mam manię zbierania sprzętu Unitry. Akurat codziennie przejeżdżam przez starą dzielnice i ludzie DUŻO tego wyrzucają. Praktycznie zawsze coś wezmę, odremontuję i odstawię na półkę.

Pozdrawiam.
_________________
feed feed feed eat eat eat head head head long long long hair hair hair smokin' smokin' smokin' caterpillar caterpillar caterpillar run run run
 
 
 
małe i piskliwe 
Cockroach


Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 29
Wysłany: 2007-12-11, 16:49   

akurart zakres tego co jestem w stanie zjeść jest bardzo mały ;]

jeżeli wiem że czegoś nie lubię to odmawiam i tego nie dostaję, a nie jem wszystkiego co mi proponują. chodziło mi bardziej o sytuację, kiedy coś zamawiam.

i tu się zatrzymam, bo rozwinięcie tego wątku pasuje do innego tematu.
 
 
Undertaker 
Mumbler



Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 144
Skąd: Katowice/Death Valley
Wysłany: 2007-12-14, 16:30   

Ja również dosyć często powiem coś do samego siebie,najczęściej gdy w coś gram,przypominam sobie co mam zrobić w ten sposób,przykład:"teraz Się mam wrócić do 208 po klucz"

Gdy myje zęby musi lecieć woda z kranu cały czas inaczej nie dokończe mycia.

Podobnie jak Puty,gdy nie mam co robić ide spać.

Podobnie jak mukunio,również zawsze strzelam kapslem od puszki.

Zanim cokolwiek zaczne jeść co jest w opakowaniu sprawdzam date ważności.

Zanim włącze komputer zawsze przecieram monitor choćby nawet lśnił.
_________________
...::: Let's Play ::: Recenzje ::: Poradniki :::...
https://www.youtube.com/user/ChristopherFalcon
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-04-09, 12:05   

USBM
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2008-10-25, 17:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-04-09, 15:15   

Mike-L napisał/a:
Zawsze kiedy szykuję jakiś posiłek nie mogę powstrzymać się od skubnięcia czegoś. A tu plasterek salami, a tu kawałek sera, i w końcu wychodzi na to, że po przyszykowaniu żarcia już jestem najedzonyXD


Tak to chyba ma większosc :) . Przynajmniej ja na pewno ;) ... Nie mówiąc już o ciągłym zaglądaniu do lodówki.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-04-09, 15:18   

Miho napisał/a:
Nie mówiąc już o ciągłym zaglądaniu do lodówki.


Ja mam tak zawsze gdy jestem glodny zagladam do lodoweczki 1000 razy a na koncu wychodzi ze nie chce mi sie jesc xD
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Rooster 
Lurker



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 309
Wysłany: 2008-04-09, 21:17   

Pije herbate w czymkolwiek
Ale kawę?
Tylko zwykła, prosta szklanka
mam wrażenie że smak kawy jest jakiś niepełny w porcelanowym kubku albo w tych z grubym szkłem

Podobnie jak ktoś wyżej, oglądając TV na swojej kanapce siedze z poduszka na kolanach, ew. opartą o swój bok /8

Pracę z kompem zaczynam od wł. odtwarzacza i TotalCommandera, nast. Opera - pajacyk, forum (ale nie to), statystyki mojej strony www, wiadomości+sport, przeglądam najnowsze produkty na półkach sieci sklepów Torrent
A potem to już co padnie na oczy
_________________
NIE KLIKAJ NA OBRAZEK!!! :twisted:
Ostatnio zmieniony przez Rooster 2008-04-09, 21:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-04-09, 22:57   

Baaly napisał/a:
Kocham słuchać nutek z Tekken 5 ;]

Gdy włączam komputer, automatycznie uruchamiam GG i wchodzę na SHP. Zawsze.

Uwielbiam na siebie patrzeć w lustrze, like Narcyz.


Tak jak ja :)

I duzo do siebie gadam ofkoz.Glosno...Bardzo glosno...Za glosno.

Zawsze jak sie pakuje do budy to mi Billy Idol wyskakuje z White Wedding.
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
Ostatnio zmieniony przez Plazior 2008-04-09, 23:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-04-10, 15:48   

.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2010-11-21, 13:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-04-10, 16:27   

Bersek napisał/a:
Mike-L napisał/a:
otworzę lodówkę zobaczę co w niej jest i zamykam drzwi ALE NIC NIE BIORĘ. I tak po 15 razy dziennie - tak jakby zawartość miała się zmienić w tym czasie xD

No kurde mam to samo =]


Właśnie o tym mówiłam ^^" .
Ja czasami coś* skubnę, ale zazwyczaj pogapię się tylko i odchodzę z niczym :lol-sweat: .

-------------------------------------------
*"coś" najczęściej bywa w plasterku xP
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Crazy Mara 
Cockroach



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 99
Skąd: Łodź
Wysłany: 2008-04-10, 16:30   

Też bardzo często zaglądam do lodówy tak z nudów, a przeważnie wyjmuję z niej plasterek serka Hochland, jak nie ma niczego innego do zjedzenia :P
_________________
"I don't want to be alone anymore..." FFIX
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group