Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Komentarze do plebiscytu
Autor Wiadomość
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 749
Wysłany: 2010-07-20, 19:03   Komentarze do plebiscytu

Tutaj wsadzamy swoje komentarze dotyczące plebiscytu. Pamiętajcie, że w temacie powyżej belki, piszemy tylko swoje posty z oddanymi głosami. Plebiscyt będzie trwał mniej więcej do końca roku. ;)
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-07-21, 17:31   

Od razu napiszę że świetny pomysł z tym plebiscytem.

Na początku jak jeszcze nie wiadomo co i jak, jak zobaczyłem pierwszą nominację Zaratula, Najbardziej Lubiany Użytkownik Forum: StuntmanMikeL, który co dopiero został Adminem, to parsknąłem śmiechem :lol: Tak wiem że to nie była zamierzona wazelina ani nic, ale jak by nie patrzeć to sam 'wchodzę w dupę' Mike'owi. Cały czas to jakieś mu piwa daje za Shouty xD Oczywiście również nie zamierzona wazelina. No ale co zrobić, takie czasy, już ani Dosiek, ani Dev w zarządzie nie jest, nie mam już pleców na forum, tylko sam nóż :P Raz pod wozem, raz na wozie.

Druga sparwa, to ten warn. Nominowałem siebie dla żartu, potem by się można było pośmiać w SB a, że to przeoczyłem, że to jaki ze mnie nie narcyz. Dobra, nie wiedziałem że to tak super-serio. Druga sprawa prowokowanie: Nie wiem gdzie ja tam kogoś prowokuję, wewnętrzne żarty.

Trzecia sprawa: Brakuje mi tam jednej kategorii, a mianowicie chodzi mi o Użytkownika Roku. Taki the best użytkownik ogółem.

Czwarta sprawa: Jestem bardzo dumny z tego iż wygram w kategorii Najbardziej Dzieciny użytkownik :D Zawsze uważam się za dziecko duszą jak i umysłem. Podobnie w sumie jest z raqiem. Nawet koledzy mi mówią że jak się cieszę i śmieje to mam takie "oczka dziecka" xD

Piąta sprawa: Skoro już wiem iż jest to robione na poważnie i serio, jak wybory na prezydenta. To czy była by możliwość edycji posta, czy to było by brane jako "oszukiwanie" Ano i jeszcze kto stoi za tym całym Plebiscytem? Wyłącznie Żelazny, czy jeszcze ktoś z zarządu?

EDIT: O, mamy teraz świetny posta Raq'a. Otóż raqu, tak jak ja nominował siebie do blablabla. Przekręcił mój nick na Plazmateush i czuję się ogromnie sprowokowany i oburzony tym zabiegiem. Domaga się sprawiedliwości! Naprawdę, weźcie ściągnijcie mi tego osta bo zaraz pomyślę że on tak na poważnie był wstawiony.
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2010-07-21, 17:36   

Mi wypada jedynie pogratulować pomysłu i wykonania (!!). swietne jest to, ze nie ma jazdy po kimś (choć mozna by w sumie komuś dupsko zjechać) i wszystkie kategorie są opisane tak, ze w nikogo nie godzą. Brawo Fe za udany topic
_________________
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2010-07-21, 17:46   

Plazior napisał/a:
Druga sparwa, to ten warn. Nominowałem siebie dla żartu, potem by się można było pośmiać w SB a, że to przeoczyłem, że to jaki ze mnie nie narcyz. Dobra, nie wiedziałem że to tak super-serio. Druga sprawa prowokowanie: Nie wiem gdzie ja tam kogoś prowokuję, wewnętrzne żarty.


Wiesz Plazi, ja już bym nawet machnęła ręką na to, że w wielu kategoriach nominowałeś siebie samego, aczkolwiek, tak jak już wyjaśniłam w shoucie, Twoje "żarty" sprawiły, że ktoś poczuł się urażony, nie pierwszy raz zresztą, tak więc fajnie by było, byś nauczył się zwracać w odpowiedni sposób do ludzi, których nie znasz dobrze i nie jesteś pewien, czy faktycznie odbiorą to jako "żart".
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-07-21, 17:50   

No ale kogo masz na myśli przecież tam gdzie "żartowałem" to z tymi userami mam bardzo dobry kontakt. Zar i żelazny. Z Devem raczej też także nie wiem kto mógł poczuć się urażony.
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-07-21, 17:50   

Płaza, nie chodzi o to, że jest "super-poważnie" czy inny tego typu wyssany z palca zarzut, tylko zasady głosowania były czarno na białym wypisane. Za to że nie umiesz czytać ze zrozumieniem możesz winić tylko i wyłącznie siebie. ;) Teraz wyobraź sobie, że ze 20 osób zagłosuje na siebie "dla zwały" i później podczas podliczania wszystkich głosów (które odbędzie się ręcznie) będzie zamieszanie, z którym nie Ty będziesz musiał się użerać. Także nie marudź jak zwykle jak niewiasta i pogódź się ze swoim dwudziestym już chyba warnem. :lol:
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-07-21, 17:54   

Ja tam nie traktuję tego poważnie, ani też nie zamierzam brać w tym udziału, bo nikogo praktycznie nie znam ;P a to, że z kilkoma osobami stworzyłem mały flame nie oznacza, że ich muszę wywyższać w jakichś dziedzinach. Ponadto, kilka punktów mogą naprawdę kogoś urazić, szczególniej na 'największego dzieciaka', bo większość i tak patrzy na poziom wypowiedzi i wytypuje kogoś, kto się w czymś pomylił lub walnął największą głupotę na forum - jest na przykład wierzącym, religia to przecież czysta bajka i legenda uważana za dziecinadę. Czy gdybym nie wdał się w dyskusję religijną i nie wypowiedział swoich poglądów, nadal byłbym uważany za dzieciaka? bo wydaje mi się, że moje wcześniejsze posty na to nie wskazywały.

To samo tyczy się Plaziego, jest pokręcony, ale nie nazwałbym go 'dziecinnym'. Jego posty na to nie wskazują, a przynajmniej ja nie odnoszę takiego wrażenia, by pisał niczym dziecko neostrady. Może mnie ktoś oświecić i podać kilka argumentów, które świadczyłyby o dziecinności któregokolwiek z użytkowników?
_________________
Last.Fm
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-07-21, 18:22   

Dobra, Mike, nie rób już ze mnie Drama Queen. Nic do tego warna nie mam. Miło go przywitałem. Polubiłem go. Chodzi mi o to że często warny na SHP wydają mi się takie na siłę wciśnięte.

StuntmanMikeL napisał/a:
zasady głosowania były czarno na białym wypisane. Za to że nie umiesz czytać ze zrozumieniem możesz winić tylko i wyłącznie siebie. ;)
Ależ ja to bardzo dobrze i wyraźnie wyczytałem na głos. A pierwsza myśl jak mi przyszła po tym to " no ale dla beki i tak zagłosuję na siebie" No, w końcu jak by to dziecko pomyślało. Mówisz nie, a ono zrobi tak. W moim Dystans-O-Meter, trochę to takie przesadzone żeby od razu za to wlepiać warna.

StuntmanMikeL napisał/a:
Teraz wyobraź sobie, że ze 20 osób zagłosuje na siebie "dla zwały"
Tylko że ja od razu wiedziałem że nikt inny tak nie zagłosuje bo tylko ja jestem do tego zdolny.

Ano i miło z twojej strony że jak człowiek, mówisz do mnie Płaza :) Tak jak mówić się na mnie powinno. Kontynuuj ten zabieg :lol:

Ano i niech mi ktoś da odpowiedź w sprawie Piątej i Trzeciej

EDIT:
Devinitum napisał/a:
Plazior napisał/a:
Z Devem raczej też także nie wiem kto mógł poczuć się urażony.

Właśnie ja, nie życzę sobie takich żartów i koniec.


W takim razie wybacz Dev, że Cię uraziłem. Naprawdę nie miałem takiego zamiaru. Jeszcze raz sorry.

Triv, ja na Ciebie zagłosowałem na Dziecka bo przypominasz mi mnie z przed 2 lat :D No hate man. Peace.

Trivane napisał/a:
Czy gdybym nie wdał się w dyskusję religijną i nie wypowiedział swoich poglądów, nadal byłbym uważany za dzieciaka?


Tak. Nominując Ciebie kierowałem się wpisami w SB i używaniem tego: " ^^ "

Trivane napisał/a:
To samo tyczy się Plaziego, jest pokręcony, ale nie nazwałbym go 'dziecinnym'. Jego posty na to nie wskazują,
Dzięki stary :)
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 749
Wysłany: 2010-07-21, 18:31   

Plazior napisał/a:
Trzecia sprawa: Brakuje mi tam jednej kategorii, a mianowicie chodzi mi o Użytkownika Roku. Taki the best użytkownik ogółem.


Nom niestety za późno, za rok :lol: . Chociaż mi się zdaje, że ta kategoria jest bardzo podobna do najbardziej lubianego usera, więc nie wiem jak z nią bedzie za rok.

Plazior napisał/a:
Piąta sprawa: Skoro już wiem iż jest to robione na poważnie i serio, jak wybory na prezydenta. To czy była by możliwość edycji posta, czy to było by brane jako "oszukiwanie" Ano i jeszcze kto stoi za tym całym Plebiscytem? Wyłącznie Żelazny, czy jeszcze ktoś z zarządu?


Z tego co mi wiadomo Dośka też jest patronem tego plebiscytu, ale nie dał mi znać o tym, chociaż nawet pisałem do niego PW w tej sprawie. Przynajmniej mam nadzieje, że pomoże mi przy podliczaniu głosów. :lol:
_________________
:



 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-07-21, 18:33   

Żelazko napisał/a:
Z tego co mi wiadomo Dośka też jest patronem tego plebiscytu, ale nie dał mi znać o tym, chociaż nawet pisałem do niego PW w tej sprawie. Przynajmniej mam nadzieje, że pomoże mi przy podliczaniu głosów. :lol:
xD Zapomnij. Dośka nie istnieje. On był tylko wytworem naszej wyobraźni :P

A co z edycją posta?
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 749
Wysłany: 2010-07-21, 18:44   

Plazior napisał/a:
A co z edycją posta?


O rzesz. Miałem o tym pisać i zapomniałem :x

Tak, można edytować. Tylko Plazi w twoim przypadku to trochę inaczej jest, bo właśnie za tego posta dostałeś warna i dowodów nie wolno zamazywać. Skonsultuj się ze mną na PW w tej sprawie. Mam już rozwiązanie na myśli.

Miho napisał/a:
kiedy Doxi zacznie podliczać głosy, oczywiście.


Właśnie Doxe, domaga się abyś napisał do mnie w tej sprawie! Bo zignorowałeś moje ostatnie PW.

Miho napisał/a:
Edit: Shoot, Żelazko mnie ubiegł :) .


Tylko o jedną minutkę. :)
_________________
:



 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2010-07-21, 18:45   

Plazior napisał/a:
A co z edycją posta?

Ja edytowałam, na śmierć zapomniałam wpisać PiK'a w "książkach" a jest jedną z najbardziej oczytanych osób forum. Wydaje mi się, że dopóki nie będzie się chciało wprowadzić przeogromnych zmian, można co nieco zmodyfikować, do czasu, kiedy Doxi zacznie podliczać głosy, oczywiście.

Edit: Shoot, Żelazko mnie ubiegł :) .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
Ostatnio zmieniony przez Mi 2010-07-21, 18:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-07-22, 17:17   

StuntmanMikeL, Ja według ciebie offtopuje ? :P myślę, że nie zasługuję na ten punkt :D
_________________

 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2010-07-22, 17:40   

Jeny, PiK, ale mi podniosłeś statystyki :shock: ! Na co najmniej połowę nie zasługuję, ale i tak dziękuję za dobre myśli o mnie :oops:.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2010-07-22, 18:01   

Kiedy konkurs się kończy.
Jakiś termin. :-]
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2010-07-22, 18:15   

Plebiscyt będzie trwał prawdopodobnie do końca roku. Są plany, aby zakończyć kilka dni przed Świętami.
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
 
 
 
Alice27 
Cockroach



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 82
Wysłany: 2010-07-22, 19:30   

Z tym plebiscytem to dobry pomysł, jednak oddam swoje głosy po lepszym poznaniu użytkowników na tym forum :grin2:
_________________
~~Fukidokuritsu
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2010-07-23, 01:34   

Miho napisał/a:
Jeny, PiK, ale mi podniosłeś statystyki :shock: ! Na co najmniej połowę nie zasługuję, ale i tak dziękuję za dobre myśli o mnie :oops: .


Już nie bądź taka skromna. Getting SHP better since 2006 :D Nie oszukujmy się jesteś tutaj jak katalizator ;]
Sam pomysł na plebiscyt ciekawy, tylko trochę niebezpieczny, oby nie wywołał niepotrzebnych flame'ów.
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-07-23, 07:52   

Jeżeli o mnie chodzi to ja flame'ów nie mam zamiaru podnosić :)

A z Plebiscytem dobry pomysł, tylko mógłby się wcześniej skończyć :D do świąt jeszcze bardzo dużo czasu, wiem, że i tak mam tu marne zdanie ale moim zdaniem powinno się skończyć tak koniec października na początku listopada. Oczywiście to tylko moje zdanie i tak nikt nie przeczyta tego i zignoruje je jak zawsze :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kwiatek1993 2010-07-23, 08:03, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2010-07-23, 17:06   

Kwiatek1993 napisał/a:
A z Plebiscytem dobry pomysł, tylko mógłby się wcześniej skończyć

Długi termin ma kilka zalet - po pierwsze, każdy, kto chce się wypowiedzieć, będzie miał ku temu okazję; po drugie, nie każdy wszystko i wszystkich pamięta, potrzeba więc trochę czasu, żeby poprzeglądać odpowiednie tematy, zastanowić się; po trzecie, weź pod uwagę, że forum to nie tylko stali bywalcy i weteranie, ale również osoby nowe, niezaznajomione z osobami będącymi już "part of the furniture" forum - dłuższy termin pozwala takim użytkownikom rozejrzeć się, zadomowić, przeczytać większość tematów i zawrzeć nowe znajomości, a co za tym idzie, podjąć decyzję w sprawie swoich wyborów w plebiscycie...
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
tumi1 
Wall Man



Wiek: 30
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 289
Wysłany: 2010-07-24, 08:04   

Miho napisał/a:
Jeny, PiK, ale mi podniosłeś statystyki :shock: ! Na co najmniej połowę nie zasługuję, ale i tak dziękuję za dobre myśli o mnie :oops:.


Ja też mam o Tobie dobre myśli =D

No dobra, ale tak na poważnie - już pomijając, czy Miho mnie zabije po moim głosowaniu, to sądzę, że pomysł jest co najmniej wart powielenia. Serio, jeszcze nie spotkałem z czymś takim na forum. Fakt, dla mnie powinien ów plebiscyt trwać dłużej, ale skoro ma to dać lepsze rezultaty... Fajnie, że jest też tak dużo kategorii, można dla każdego znaleźć coś miłego, chociaż i tak w paru miejscach musiałem sporo pomyśleć.
_________________
Najbardziej boimy się tego,czego nie widać.
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2010-07-24, 10:09   

Ja się tak zastanawiam, czy to ma w końcu być plebiscyt A.D 2010, czy od momentu powstania forum? Jeśli to drugie, niektóre moje głosy wyglądałyby zupełnie inaczej, a część zasłużonych userów nawet nie jest zarejestrowana w obecnej bazie. Dlatego myślę, że należałoby nałożyć jakieś ograniczenie ile lat wstecz możemy sięgać (w moich odpowiedziach to był rok). Zresztą chyba jeszcze za czasów "panowania" NIGHTWalkera tego rodzaju plebiscyty też się pojawiały, tyle że wtedy wywołały burzę ("dlaczego zagłosowałeś na niego, przecież jesteśmy ziomami", "wcale nie jestem trollem" itp.)

Mam nadzieje, że obecna kadra jest trochę bardziej rozsądna ;]

Następna sprawa, proponuję dodać pytanie o największego forumowego artystę. Mamy tutaj sporo ludzi naprawdę uzdolnionych artystycznie w wielu dziedzinach i myślę, że oni też zasługują na wyróżnienie, a przecież mamy od tego nawet stosowny dział.
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2010-07-24, 10:13   

mi brakuje pytania które konkretnie stawiało by 'czyje posty najbardziej lubię czytać'. Ale wydaje mi się, ze mozna to zrobić kiedyśtam, a te które są, dobrane zostały bardzo dobrze. Chyba to mnie skłoniło do wypełnienia, bo gdybym dostał taki plebiscyt układany przez kogos takiego jak ja, to zlał bym go ciepłym moczem
_________________
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2010-07-24, 11:29   

PiK napisał/a:
Ja się tak zastanawiam, czy to ma w końcu być plebiscyt A.D 2010, czy od momentu powstania forum? Jeśli to drugie, niektóre moje głosy wyglądałyby zupełnie inaczej, a część zasłużonych userów nawet nie jest zarejestrowana w obecnej bazie. Dlatego myślę, że należałoby nałożyć jakieś ograniczenie ile lat wstecz możemy sięgać

Również tak uważam, dlatego w swojej ankiecie nie brałam pod uwagę użytkowników z "zamierzchłych czasów" forum.

PiK napisał/a:
Następna sprawa, proponuję dodać pytanie o największego forumowego artystę.


Raq napisał/a:
mi brakuje pytania które konkretnie stawiało by 'czyje posty najbardziej lubię czytać'.

Świetne pomysły, jestem zdecydowanie za, by dodać je do ankiety. Myślę, że edycja posta i dodanie tych pytań wraz z odpowiedziami nie będzie dużym problemem dla osób, które już się wypowiedziały ;) .

tumi1 napisał/a:
już pomijając, czy Miho mnie zabije po moim głosowaniu

Jasne, już ostrzę siekierę ;) .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-07-24, 12:38   

Ja też proponowałbym dać taki punkt za osobę która stawia najwięcej piw :D taka moja mała dygresja, nie musicie się zgadzać, alee możecie wziąć pod uwagę :D
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group