Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyżywajka
Autor Wiadomość
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-03-03, 16:17   Wyżywajka

Tu opisujecie co was wkruwia :x
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-03-03, 20:59   

Kiepski klip na rozpoczęcie takiego tematu mam :X lepszy.
To mnie wk***ia :wall:

edit:swoją drogą jak mi się amiga zepsuła na amen to zrobiłem coś takiego.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2008-03-04, 16:03   Re: Co was wkurza?

plazi napisał/a:

http://uk.youtube.com/watch?v=VhO-OE931D4

Mnie wkurzylo to! :x

Durni Hamerkanie! :x


No wiecie co, taki dowcip małemu dzeciakowi i to w Święta zrobić, ta zawiedziona mina na jego twarzy... A jego rozradowany braciszek jeszcze to na YouTube'a wrzucił :evil:

A propo konsoli, mi za każdym razem serce się kraje jak oglądam to: http://uk.youtube.com/watch?v=4CTy7Nx0oPI
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
Ostatnio zmieniony przez Światłocień 2008-03-04, 16:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2008-03-04, 18:39   Re: Co was wkurza?

Devlock napisał/a:
Światłocień napisał/a:
plazi napisał/a:

http://uk.youtube.com/watch?v=VhO-OE931D4

Mnie wkurzylo to! :x

Durni Hamerkanie! :x


No wiecie co, taki dowcip małemu dzeciakowi i to w Święta zrobić, ta zawiedziona mina na jego twarzy... A jego rozradowany braciszek jeszcze to na YouTube'a wrzucił :evil:

Ludzie, przecież on dostał konsolę... czytaliście komentarz do filmiku?


A no tak, nie przyjrzałem się opisowi :razz: Ale i tak troche głupi ten dowcip (kara za sneakowanie? xD )
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-03-04, 23:25   

E tam... u mnie w rodzinie też takie żarty lubią...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2008-03-08, 20:34   Re: Co was wkurza?

plazi napisał/a:

http://uk.youtube.com/watch?v=VhO-OE931D4

Mnie wkurzylo to! :x

Durni Hamerkanie! :x


Tak apropo tego obczajcie ten filmik

http://youtube.com/watch?v=waoFHBQwZsU
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-03-15, 17:50   

Szczerze wkurzają mnie emoty ":P" bo są pisane na odwał tak samo "pozdro" w moim oczach to już pierdoła z tej osoby.


Nie wiem dlaczego tak jest ,ale ja staram się używać emot w kluczowych frazach ,a nie tak ,że te żółte głowy...

Nienawidzę emotikonów.

Ciekawie co moim kumple jak się o tym dowiedzą :P :P :P bo wiecie ja sympatyczny jestem jak ta emota :D :D :D

Jak na informatyka ,nie lubię gadać z ludźmi przez komunikatory .Choć raz świat 3d ma coś czego ten cyfrowy nie ma i to mnie wk....

Jeszcze po nocach będzie mi się śniło.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-03-15, 22:07   

Co do emotów...

Niezbyt przepadam za tymi iksdekopochodnymi. xD xP etcetera. Choć x] jeszcze przejdzie. Ale jak ktoś 3,14erdolnie iksa i n+10 deków bądź peków, lewych czy prawych nawiasów kwadratowych... Przy czym nie mówię że iksdekowców w ogóle nie toleruję. Niech sobie będą : P

Za forumowymi emotami a'la dropsy cytrynowe też zbytnio nie przepadam, dlatego między dwukropek a drugi symbol wstawiam znak. Ach, cóż za istotna kwestia dla rozwoju świata... ^-^
 
 
 
Kilroy 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 145
Skąd: dolina trolli
Wysłany: 2008-03-15, 22:31   

Mnie za to wkurza, jak ludzie gadają o pierdołach i zaczyna się kłótnia, praktycznie o nic.
_________________
A drink a day keeps the shrink away.
-- Edward Abbey
 
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-03-15, 22:34   

Kilroy napisał/a:
Mnie za to wkurza, jak ludzie gadają o pierdołach i zaczyna się kłótnia, praktycznie o nic.


Zgadzam się w stu procentach. Najzabawniejsze jest to, że takowe kłótnie bywają największymi roz3,14erdalaczami. A potem i tak zostanie "ipocotobyło?".
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-03-15, 23:50   

Mnie wkurza "Tibia" szit ktory puscil czara na moje osiedle >:0 <<<Very Angry Suprised Face
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-03-15, 23:59   

...
 
 
 
Jo-Jo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-16, 00:00   

Chyba wszyscy się zgodzimy, że najbardziej denerwującą rzeczą jaka kiedykolwiek powstała jest gra zwana World Of Warcraft >_> ...... jest od groma lepszych MMO ( np. Cabal Online, Gunz Online, Guild Wars, Pangya [ lub inaczej Albatross18 ] )
 
 
Robak 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 103
Skąd: Białystok
Wysłany: 2008-03-16, 03:18   

Wkurza mnie, że nie mam takich banalnych problemów jak, która gra jest lepsza. Wkurza mnie też to, że czasami po prostu nie jestem w stanie zrozumieć różnych ludzi i ich zachowania, ponieważ są one irracjonalne, a także to, że czas tak szybko mija. Jeszcze to mnie wręcz wk**wia, że prawie zawsze robię wszystko odrobinkę za późno, tak tyci, tyci, a jednak i przez to dużo tracę -_-
_________________
Moja jest tylko Racja i to Święta Racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza! I właśnie to moja Racja jest Racja najmojsza. ;) ;) ;)

Polej kolejkę za te martwe marzenia, za wszystko co miało tu być, czego nie ma. Zalejmy pałę do reszty jak świnie, w głupiej nadziei, że ból przeminie.
 
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-03-20, 23:01   

Link do tego był już dawany wiele razy, ba, nawet znajduje się kilkanaście postów wyżej, ale podrzucę jeszcze raz.

Tenże teledysk wyraża moje uczucia związane z moją maszyną.

Ja to ten koleś, samochód to mój komputer. Nuff said.
Ostatnio zmieniony przez pyramid.pusher 2008-03-20, 23:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Jo-Jo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-20, 23:24   

Ahhh....wkoncu zapomnialem naisac co mni dnerwuje ..... a dobra ... mnie wk**wia ...

1. Ogrom beznadziejnych komedii romantycznych ( i polskich i zagranicznych ...... wogole komedie romantyczne to najdebilniejszy i najbezsensowniejszy gatunek filmowy jaki moze byc >_> )
2. To, że rozmawiam mniej niż Zakuro z Tokyo Mew Mew tylko dlatego, że nie mam wspólnych tematów na rozmowę z ludźmi ... są nieliczne wyjątki .... ale zbyt nieliczne
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 23:18   

Co mnie wkurza? Wydaje mi się, że można być z lekka zirytowanym kiedy net w ciągu godziny wyłącza się 9 razy^^ na czas nieokreslony( a co, żeby się chociaż po tym wlaczal od razu^^).
Napisałem do admina sieci.

Cytat:
Ja 22:02:24
co chmi rozłącza net:D
Ja 22:02:31
co chwilę*:D
Ja 22:13:47
i znowu^^
Ja 22:14:04
po co każesz do siebie pisać jak coś jest nie tak jak i tak na to sikasz?:)
Ja 22:59:14
bijemy isiaj jakiś rekord? :) raz :)
Ja 22:59:21
juz 7my raz:)
Ja 23:06:43
8my raz<jupi>
Ja 23:13:57
9y raz^^


EDIT: Teraz mam połączenie z siecią: weak siła sygnału: Bardzo niska :x
EDIT: 15y raz :x
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-03-30, 00:10, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-03-30, 00:34   

Nie ty jedyny :x

Wkurza mnie dzwiek odkurzacza.
-------"------- to ze jak jestem na bielanach to mi caly dzien wcina :x
Wkurza mnie James (nie , nie ten z gry :P ) bo mi marudzi :x

I to co wyzej :x
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Skjoldsvar 
Cockroach
War Chief



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 58
Wysłany: 2008-03-30, 09:25   

Wkur***a mnie reset/zwis kompa w momencie kiedy zapomniałem zapisać a po 40 razie wreszcie udało mi się przejść jakiś moment w grze.

Wku***a mnie to, że nauczyciele zadają w ch***j dużo jak są święta i jakieś dłuższe wolne a potem w szkole "przecież miałeś tyle czasu, żeby odpocząć" ... jak ch**j....

Wku***ia mnie, że większość społeczeństwa nie potrafi zaakceptować "inności" i własnego zdania innych ludzi. Słuchasz metalu - jesteś brudas i satanista. Nie chodzisz do kościoła - no to masz chodzić na siłę/jesteś satanista. Na szczęście nie wychodzę za wiele z domu a rodzina yako tako coś rozumie. Wychylasz się - jesteś bee.

Wk***a mnie monotonia życia. Masz kilka latek to won do przedszkola, potem do podstawóweczki, potem gimnazjum daj boże liceum i studia a potem praca do usranej śmierci i najlepiej jakby się cały czas przynosiło same szóstki "bo kiedyś będziesz miał dobrą pracę i się nie namęczysz a komputer to tylko robi wodę z mózgu i zabiera czas, a metal ryje psychikę i jest bee" - zaj****e, najlepiej tylko w ksiażkach siedzieć bo rodzinka ma chore ambicje, nie słuchać muzyki ( ewentualnie disco polo bo ma rytm i jest niewinne ... ), nie grać na kompie i się uczyć po całych nocach. A tak w ogóle każda praca męczy jak się pracuje kilkanaście lat z rzędu.



Odreagowałem sobie ...
_________________
Pay or Flee!
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-03-30, 09:35   

.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2010-11-21, 17:27, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Skjoldsvar 
Cockroach
War Chief



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 58
Wysłany: 2008-03-30, 09:42   

Berserk - to aż dziwne, ze nie chodzimy do tej samej klasy :)

Dodatkowo teraz dają mi się we znaki limity na RapidShare ..... poraszka normalnie.
_________________
Pay or Flee!
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-03-30, 14:05   

Bersek napisał/a:
Słuchasz metalu - jesteś brudas i satanista.

Jakbym słyszał te rap-idiotki z mojej klasy (tak je nazwałem ;D )


Nic mi nie mowcie.Ja to slucham wszystkiego (Poza Country i Polskiego Hip-Hlopu ZIOM) ale denerwuja mnie takie ZIOMALE co graja w TIBIE i sluchaja "To rap ,to moja zeczywistosc" albo "Wiesz co sie liczy , szacunek TIBIJCZYKA z ulicy" Geez...
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Skjoldsvar 
Cockroach
War Chief



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 58
Wysłany: 2008-03-30, 15:29   

Heh - czyli wygląda na to, że to wkurza większość z nas ZIOM ...
_________________
Pay or Flee!
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-03-30, 18:42   

Co do irytacji ziomami ujmę to taki.

Pierwotne założenia hip-hopu nie są złe - wyrażenie siebie w sposób oryginalny. Nim ziomalska subkultura wypłynęła na szersze wody, była czymś zupełnie innym, zresztą jak wiele innych. Niestety, prędko pojawili się idioci trwoniący jej potencjał. I teraz jest to już masowe.

Czyli w skrócie, joł joł b-boys, check this out - HWDTKPSDUTS - (...) Tym Którzy Przyczynili Się Do Upadku Tej Subkultury.

A żeby ten post nie był taki total buracki - każda subkultura ma swoje dobre strony, na szerszą skalę nie ma jednak szans, by pomiędzy cząsteczkami oryginalności nie pojawiły się związki gówna.

I to mnie w zasadzie też wkruwia.
Ostatnio zmieniony przez pyramid.pusher 2008-03-30, 18:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-04-05, 12:10   

Skjoldsvar napisał/a:
Dodatkowo teraz dają mi się we znaki limity na RapidShare ..... poraszka normalnie.
Przecież to jest narzędzie by wykupić konto Premium... widocznie nie porażka skoro serwis dalej działa...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group