Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2011-04-27, 18:10
O robieniu graczy w konia...
Autor Wiadomość
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2011-08-25, 10:41   

A co tu do "wiedzenia"? Jak kupisz grę od Cenegi, to będziesz miał angielskie głosy i polskie napisy, z ewentualną opcją zmiany na rosyjskie, zdaje się. Jak chcesz full eng, to musisz zamówić zza granicy.
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-08-25, 10:45   

Tyle do wiedzenia, że zapowiedzi były inne.

Super więc, dziękuję cenego- jeden z powodów dla których przestałem grac na pc, teraz wchodzi w świat konsol.
Ostatnio zmieniony przez _Music 2011-08-25, 10:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2011-08-25, 11:20   

Akurat na PC można zainstalować dowolną wersję językową w tym przypadku. ;)
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 749
Wysłany: 2012-08-10, 04:05   

Łotry na shoutboxie napisał/a:
x e [Wczoraj 19:11] LaMuertePL: Poszukuję gry w stylu Post Mortem czy też Nibiru, pomoże ktoś?
x e [Wczoraj 19:46] Wendigo: Chodzi Ci o point and clicki czy może o jakieś konkretne aspekty fabularne?
x e [Wczoraj 20:32] LaMuertePL: Point and click. W mrocznych klimatach jakby się dało. Szukam szukam i nic nie mogę znaleźć.
x e [Wczoraj 20:39] LaMuertePL: Payday do kupienia na steamie za niecałe 5€ jakby kogoś interesowało.
x e [Wczoraj 20:55] LaMuertePL: Czteropak za niecałe 15€. Szukam ludzi do zrzuty.
x e [Wczoraj 21:44] lolek00: drogo : p
x e [Wczoraj 23:01] Zaratul: Za 60 zł 4 egzemplarze gry to w cale nie jest drogo.
x e [Dzisiaj 0:27] lolek00: ale steam ... ja jakoś lubię to tradycyjne kupowanie gier. I teraz kupuje się grę w pudełku... i i tak masz ją na steamie. Zgubiłem hasło do steam i nie mam gier. Ale miałem tam tylko dwie w które niegrałem i tak na szczęście
x e [Dzisiaj 0:29] lolek00: Za dobrą grę mogę dać i to 60 zł - pod warunkiem że będę miał pewność że nawet bez neta najnormalniej na świecie będę mógł w nią zagrać - bez logowania się do 10 serwisów i społecznościowych gówien win live etc.
x e [Dzisiaj 0:29] lolek00: jakoś mnie to irytowało zawsze O-o'



Mnie tak samo. A autologowanie na starcie ssie moc z pompki kompa. Dlatego właśnie wchodzę na steama jak mam zamiar grać w tą grę, którą tam mam. Jeszcze te ściąganie uaktualnień. Za ten czas mogę zdążyć pozmywać naczynia. Steam po prostu ssie. Patrząc na perspektywę ludzi z ruchomym internetem to jeszcze bardziej ssie, bo bez neta dużo rzeczy nie zrobi - między innymi nie ściągnie gry. Ceny na steamie są zawyżone, a wysprzedaż po dolarze kilka razy do roku to nic innego jak zabieg marketingowy. Szkoda że nie ma takiej opcji jak give me my money back and delete the account. Co się dziwić steam, valve czy pieswy mu tam, to jedna duża zła korporacja jakich wiele.

Ogólnie złe doświadczenie ze steama mam.
_________________
:



 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2012-08-10, 04:45   

Cygarniczka napisał/a:
Jeszcze te ściąganie uaktualnień. Za ten czas mogę zdążyć pozmywać naczynia.


Wina słabego łącza a nie steama...? Mi wszystko się ściąga kilka minut..nawet nie.

Cygarniczka napisał/a:
Ceny na steamie są zawyżone, a wysprzedaż po dolarze kilka razy do roku to nic innego jak zabieg marketingowy.


Czy zabieg marketingowy czy nie wtedy gry naprawdę tanio idzie kupić i to się opłaca.

Cygarniczka napisał/a:
A autologowanie na starcie ssie moc z pompki kompa.


1 Jest offline mode.2 Większość ludzi chce pozostać online z powodu funkcji społecznościowych jakie oferuje Steam..i robi to bardzo dobrze.

Cygarniczka napisał/a:
jedna duża zła korporacja jakich wiele.


LOL...celem korporacji jest..zgadnij:zarabianie pieniędzy więc to oczywiste że chcą zarobić.To takie dziwne jest?

Cygarniczka napisał/a:
Ogólnie złe doświadczenie ze steama mam.


A ja dobre ale spoko,szanuję Twoje zdanie.
_________________

 
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 749
Wysłany: 2012-08-10, 05:56   

Zaratul napisał/a:
Cygarniczka napisał/a:
Jeszcze te ściąganie uaktualnień. Za ten czas mogę zdążyć pozmywać naczynia.

Wina słabego łącza a nie steama...? Mi wszystko się ściąga kilka minut..nawet nie.


Gdzie tam słabe łącze... Po prostu jak nie robi się aktualizacji regularnie to się czeka uciążliwie jak na odpalenie starego kompa z Win98. A robić jej regularnie nie zamierzam, bo jest uciążliwe. W ogóle nie lubię nic ściągać aktualizacji o ile nie jest mi to niezbędne jak antywirusy i oficjalne updatety do windowsa. Updateom do skype czy readeracrobat zawsze mówie nie. :x
_________________
:



 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2012-08-10, 07:56   

Chyba tylko w Team Fortress 2 są częste aktualizacje (co niestety nie idzie w parze z poprawą stabilności gry niesety, ot po prostu nowe czapki). Akurat to nazwałbym plusem, bo gry masz zawsze update'owane na bieżąco, bez szukania patchy. Podoba mi się steam przede wszystkim za akcje typu Humble Indie Bundle czy Indie Gala gdzie można dostać dobre gry indie lub klasyki już za dolara. Drugim plusem jest możliwość wymieniania się grami i przedmiotami z ludźmi z całego świata.

Ceny niestety muszą takie być, bo ludzie z krajów, takich jak Polska sprzedawaliby gry na zachód (tak jak to Ruscy już robią).

Teraz minusy. Nie wszystkie gry obsługują steam cloud i steam overlay, dotyczy to starych produkcji przede wszystkim. Brak statusu "niewidoczny" jak w gg, albo jesteś offline albo online.

To tyle, ogólnie nie żałuję, że mam steam. Nie kupuję gier po normalnych cenach, tylko i wyłącznie jak są przeceny.
 
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 749
Wysłany: 2013-11-24, 05:29   

Cytat:
Nie mogę po prostu odpalić gry tylko muszę przez ten upierdliwy szajs


Chodzi ci że musisz odpalać steama za każdym uruchomieniem Skyrima? Mi się wydaje że można go dać na offline wtedy nie sprawdza aktualizacji itp. przez co odpala się szybciej. Ręki nie dam bo sam na steamie długo nie siedzę.
_________________
:



 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2013-11-24, 13:16   

Żelazko napisał/a:
Mi się wydaje że można go dać na offline wtedy nie sprawdza aktualizacji itp. przez co odpala się szybciej. Ręki nie dam bo sam na steamie długo nie siedzę.
Dokładnie tak jest. Nie masz wtedy dostępu do opcji społecznościowych steam, achievementów, itp. Steam jednak dalej jest włączony z tego co wiem. Polecam jednak od czasu do czasu włączać online, tak żeby steam wykrył wersję gry i pobrał aktualizacje (na pewno jest to wygodniejsza metoda od ręcznego wyszukiwania patchy w internecie).
 
 
 
Salvin 
Cockroach


Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 95
Wysłany: 2013-11-24, 14:54   

Generalnie trochę do tyłu jestem ze wszelkimi klientami. Strasznie szybko to leci do przodu, a nowymi grami się już nie interesuję za bardzo. Ja jestem z "epoki" gdzie jedynym wymogiem była tylko obecność oryginalnej płyty xD . Jednak miałem kilka nieciekawych sytuacji, które skutecznie odstraszyły od gry. Przede wszystkim głupotą są dla mnie wszystkie te zabezpieczenia DRM, wymagające stałego podłączenia do singla chociażby. To tylko więcej szkodzi niż pomaga. W Assassins Creed do szału potrafiło doprowadzić, a wtedy korzystałem z mobilnego neta więc przerwy w łączu się zdarzały. Każda przerwa automatycznie wywalała grę. Z reguły takie coś od razu crackiem niwelowałem. Przymusowe aktualizacje. Inna sprawa to to, że gier się już obecnie tak naprawdę nie kupuje. Przypisywanie do kont Steama i automatycznie pozbawia to możliwości odsprzedaży. W takim wypadku też się crackiem posiłkuję, bo potem tą grę mogę jednak odsprzedać. Niestety coraz częściej trzeba od razu podczas instalacji podawać klucz, przez co crack już nie pomaga. np. ostatnio w Fallout New Vegas tak miałem. Irytujące są też różnego rodzaju limity aktywacji. Zew Prypeci, świetna gra i najlepsza z całej sagi STALKERa, ale Cenega już nie informowała na pudełku, że gra ma możliwość tylko 5 aktywacji. Potem patcha na to wydali, ale pierwotnie zniesmaczenie było.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group