Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakończenia
Autor Wiadomość
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2010-02-15, 19:04   

http://www.urbandictionar...term=nice%20guy
Alex napisał/a:
Jak nie zadziała - daję sobie spokój.

Widać twoja podświadomość nie daje ci uzyskać zakończenia sprzecznego z twoją osobowością.

Po prostu coś pod koniec gry cię przekierowuje.
Teoretycznie postępowanie odwrotne do "Sleaze and Sirens" powinno być wystarczające.
Cytat:
Answer False on Questions #1 and 3 of Personality Test #1.

Nie pamiętam dokładnie ,ale jeśli jest "pytanie "czy pijesz alkohol" to do tego zakończenia pasowało by NIE.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-02-15, 19:34   

Dobra, teraz już się poważnie wku*wiłem, za przeproszeniem. Miałem Johna jako bruneta, rozmowa Cheryl z Harrym była inna ("Why did you have to die?"), nie było sceny gdzie Cheryl odchodzi z Dahlią... A tu zonk, pożegnało mnie Lost Love. Zdenerwowałem się na tyle, że już mam dość gry. Jutro pewnie mi przejdzie, ale teraz jestem na nią bardzo... spokojnie, spokojnie... zły... i mam jej dość.

Cez napisał/a:
Widać twoja podświadomość nie daje ci uzyskać zakończenia sprzecznego z twoją osobowością.

Tylko że ja właśnie robię wszystko co trzeba, by zakończenie uzyskać. Nie robię nic, co byłoby złe. Moja podświadomość pozwala mi uzyskać S&S i Drunk Dad, pomimo że to sprzeczne z moją osobowością ;)

Cez napisał/a:
Teoretycznie postępowanie odwrotne do "Sleaze and Sirens" powinno być wystarczające.

Niestety :)

Cez napisał/a:
Answer False on Questions #1 and 3 of Personality Test #1.
Nie pamiętam dokładnie ,ale jeśli jest "pytanie "czy pijesz alkohol" to do tego zakończenia pasowało by NIE.

Pierwsze pytanie to "I make friends easily" i "I always listen to other people's feelings". Na obydwa dałem "False".
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
Ostatnio zmieniony przez Alex 2010-02-15, 19:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2010-02-15, 19:54   

Alex napisał/a:
Pierwsze pytanie to "I make friends easily" i "I always listen to other people's feelings". Na obydwa dałem "False".
Ja zawsze myślałem ,że jest to zakończenie o stereotypie "Nice guy".

Teraz nic już nie wiem.

Gre można by było odczytać nawet w ten sposób ,że Harry był seks-bombą dopóki nie spotkał Dahali.

Pytanie czy można tak skakać po różnych zakończeniach.

Przynajmniej tym razem nie trzeba używać teorii-wielu-światów jak i wielu-umysłów by wiedzieć o co biega przeciwieństwie do SH5.
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2010-02-15, 20:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-02-17, 01:10   

Do Puty'ego:

Puty napisał/a:
Tak? Ja miałem stale to samo. Centrala Sh to juz w ogole żena - przez całą grę linie są zajęte - bomba.

Alex napisał/a:
Numery znajdywanych telefonów niestety zawsze będą zajęte.


A jednak nawet ja nie miałem racji. Przeglądnij stronę - niefortunnie ani Ty ani ja nie mieliśmy racji, linie telefoniczne nie zawsze będą zajęte :P
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
s1l3nt 
Cockroach


Wiek: 29
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 2
Skąd: Malbork
Wysłany: 2010-02-17, 08:58   

Witam wszystkich :D Ja już wczoraj przeszedłem SM i miałem zakończenie Wicked and Weak ^^ Według mnie gra jest super. polecam ją każdemu, kto lubi Silent Hill.! :grin2:
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-02-21, 04:04   

Mnie ogółem zakończenie wgniotło w fotel, zwaliło... szczękę na podłogę i w ogóle doprowadziła do szczytowania,ekstazy... Podczas ostatniej mowy Kaufmanna gdy zdajemy sobie sprawę iż na krześle nie siedzi Harry, Cheryl a potem widzimy Harrego wbijającego do pokoju. Bezcenne. Legendary Twist. Może jestem głupi, ale dopóki nie usłyszałem Kaufmanna nie domyśliłem się iż mamy do czynienia z Cheryl. Wiele osób twierdzi iż gra jest przewidująca. Pod jakim względem?

Zakończenia są ciekawe, a zakończenie ufo najlepsze od czasów SH2. Brawo Climax, Brawo.

Puty napisał/a:
za drugim razem już wiesz, że nie możesz się wydostać z samochodu w wypadku na moście
Można wydostać się z samochodu. Ba, nawet trzeba.

666 post. Fuck Yeah.
Ostatnio zmieniony przez Plazior 2010-02-21, 05:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-02-21, 14:22   

Plazior napisał/a:
Mnie ogółem zakończenie wgniotło w fotel, zwaliło... szczękę na podłogę i w ogóle doprowadziła do szczytowania,ekstazy... Podczas ostatniej mowy Kaufmanna gdy zdajemy sobie sprawę iż na krześle nie siedzi Harry, Cheryl a potem widzimy Harrego wbijającego do pokoju. Bezcenne. Legendary Twist. Może jestem głupi, ale dopóki nie usłyszałem Kaufmanna nie domyśliłem się iż mamy do czynienia z Cheryl.

Miałem dokładnie to samo. Było wiadome że Cheryl jest w latarni, nie spodziewałem się jednak, że to ona siedzi przed Doktorem. Szok.

Plazior napisał/a:
Wiele osób twierdzi iż gra jest przewidująca. Pod jakim względem?

Też mnie to ciekawi. Twist z zakończenia w latarni jest IMO tak samo zaskakujący, jak twist podczas rozmowy Jamesa z Laurą w pokoju hotelu.

Plazior napisał/a:
Zakończenia są ciekawe, a zakończenie ufo najlepsze od czasów SH2. Brawo Climax, Brawo.

Brawo brawo, choć nie pochwaliłeś się, które Ty zakończenie zdobyłeś :D
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-02-21, 15:54   

Cytat:
Miałem dokładnie to samo. Było wiadome że Cheryl jest w latarni, nie spodziewałem się jednak, że to ona siedzi przed Doktorem. Szok.
Brofist.

Alex napisał/a:
Też mnie to ciekawi. Twist z zakończenia w latarni jest IMO tak samo zaskakujący, jak twist podczas rozmowy Jamesa z Laurą w pokoju hotelu.
Dokładnie. Także someone please explain.

Alex napisał/a:
Brawo brawo, choć nie pochwaliłeś się, które Ty zakończenie zdobyłeś :D
No ja za pierwszym razem, byłem "sobą" (Odpowiadałem bardzo szczerze) i wyszło mi Lost Love. A na końcu jak Kaufmann robił analizę to szczęka opadł. Jakbym czytał o sobie. Również gratuluję Climaxowi. Za drugim razem uwolniłem swoje nastoletnie fantazje erotyczne i grałem na playboya. I nie żałuje bo z Lost Love wątki się świetnie kontrastują i sporo się wyjaśnia.
Ostatnio zmieniony przez Plazior 2010-02-21, 15:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-27, 00:48   

Alex napisał/a:
A jednak nawet ja nie miałem racji. Przeglądnij tę stronę - niefortunnie ani Ty ani ja nie mieliśmy racji, linie telefoniczne nie zawsze będą zajęte :P
Miałem rację akurat w zacytowanym przez Ciebie fragmencie o centrali SH(311). Po dwóch wariantach można sobie dzwonić i dzwonić i będzie to samo.
No, ale przyznaję, że wcześniej jednak mniej dzwoniłem.
Dałem zagrać koledze, który w ogóle nie gra w gry i on miał naturalny odruch dzwonienia po każdym smsie dostanym od którejś z ziombelek. Nie mam tel;efonu więc nie miałem takiego nawyku: I teraz już wiem, że wiadomości Tekstowe są takimi spustami: Po nich zawsze usłyszymy coś nowego.
Plazi napisał/a:
Można wydostać się z samochodu. Ba, nawet trzeba.

No faktycznie. Tylko nie wolno ruszać radiem(ja tak zrobiłem za pierwszym razem) do odpowiedniego momentu(wyczytałem na jakimś faqu chyba).
W każdym razie - to wyjaśnia czemu pomimo tego, że zawsze siedziałem sobie w samochodzie do końca, Cybil za każdym razem mówiła, że płynąłem... :roll:
Ostatnio zmieniony przez Puty 2010-02-27, 01:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2010-02-27, 17:05   

Plazior napisał/a:
Można wydostać się z samochodu. Ba, nawet trzeba.

CO?! :shock: Serio? Nigdy mi się to nie udawało, nawet wtedy jak w ogóle nie tykałem tych cholernych pokręteł radiowych... Co trzeba zrobić, żeby się wydostać z samochodu?
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-02-27, 21:14   

Doxepine napisał/a:
Nigdy mi się to nie udawało, nawet wtedy jak w ogóle nie tykałem tych cholernych pokręteł radiowych... Co trzeba zrobić, żeby się wydostać z samochodu?

Masz na myśli, jak wydostać się z samochodu z zamrożoną Dahlią? To proste. Poczekać aż auto napełni się wodą. Po tym jak samochód w coś walnie, iść na tylnie siedzenie i wziąć latarkę. Poczekać chwilę aż radio zacznie działać, pokręcić pokrętłem by wyraźnie było słychać słowa piosenki "Always on my Mind" i po chwili otworzyć drzwi od auta - naprawdę, nic trudnego ;)
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-02-28, 02:51   

Tak jak piszę kolega wyżej. Na początku otworzyć zamki w drzwiach, i okna żeby się auto szybciej wodą napełniło, co to by latarkę można by było podnieść.
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
kathy1212 
Cockroach



Dołączyła: 05 Kwi 2009
Posty: 39
Wysłany: 2010-02-28, 09:33   

za pierwszym razem miałam zakończenie "Love Lost",
za drugim "Wicked and weak"
za trzecim "love lost"

Tak jak większość z Was, ja również nie wydostałam się z samochodu za pierwszym razem;/
Jeżeli chodzi o grę to muszę przyznać, że jest ona dość ciekawa. Tak jak Alex, ja również nie spodziewałam się, że to właśnie Cheryl jest pacjentką doktora. Nie rozumiem ludzi którzy twierdzą, iż gra jest przewidywalna.
Mnie osobiście bardzo się podobała, a rozmowa między Cheryl i Harrym była wzruszająca. Podoba mi się to, że powstał taki...całkiem nowy Silent hill
_________________
Have a nice DAY ^^
 
 
Angerfist 
Cockroach



Wiek: 39
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 7
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-03-04, 19:10   

Właśnie skończyłem grę z zakończeniem Lost Love. Rewelacja mimo sporej liniowości i braku rurki :) gra naprawdę mi się podobała. Wydawało mi się że nowy silent nie da rady ale dał :)
 
 
Michael221 
Cockroach



Wiek: 37
Dołączył: 21 Lut 2010
Posty: 52
Skąd: Kościerzyna
Wysłany: 2010-07-08, 21:39   

Witam , właśnie udało mi się zdobyć wszystkie zakończenia oprócz UFO. jak mam grać aby zdobyć to zakończenie :?:
_________________
Alessa - '' Kończy się sen o tym życiu i kończy się życie uczestników tego snu ''
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-08, 22:33   

http://wikicheats.gametra...P_WII/UFO_Quest
 
 
S666N 
Cockroach


Wiek: 32
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-11-24, 00:59   

Witam . Czy znalazł już ktoś jakiś konkretny sposób na zdobycie zakończenia Wicked and Weak bo miałem już wszystkie oprócz tego . Wczoraj przeszłem tą grę 3 razy i ani razu nie było W&W . Poradzi ktoś coś bo próbowałem po swojemu , sposobem z forum , filmów i dalej go niema .
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-11-24, 01:25   

@S666N

Cytat:
How to get it: During your time in Silent Hill be as selfish and stand offish as possible and act like you can’t be bothered with anyone or anything. This means not taking the time to look at the sexual and drug references and ignore phone calls whenever possible. When in a conversation with any of the characters refuse to look them in the eye.

Some good ways to show you are snob and unlikeable during the game:

* In the initial questionare answer “no” to “I always listen to other people’s feelings” and “I make friends easily”
* In the initial questionare answer “yes” to “I prefer abstract ideas” and “Working to a plan or schedule is best”
* Enter Clear Picture
* During the second therapy session say “yes” to being a private person and for people to get to know you. But say “no” to spending time with friends over family.
* In the third therapy session make sure to say you were a bully in highschool
* Fill your perfect school day with academic classes only
* Go through the Planetarium
* Fail to get all the school pictures taken
* When following Lisa and Michelle go off course so they stop talking and tell you to hurry up
* Watch Lisa change, if she’s angry instead of flattered it’s a good sign.
* Give Lisa the wrong color pill
* In the fifth therapy session place Celestine as the most guilty for her death.
* In the seventh therapy session claim all the abstract images are non sexual.


If you are on the right track for this ending Harry will be wearing a green polo and brown pea-coat.


Spróbuj według tego schematu. Jak się uda, daj znać :)
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
S666N 
Cockroach


Wiek: 32
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-11-24, 12:31   

Co to znaczy że mam nie zrobić wszystkich zdjęć w szkole ? Bo jakoś niema chyba innego sposobu żeby przejść przez te drzwi bo za każde zdjęcie rozbija się jedna lodowa postać która je blokuje .
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-11-24, 13:01   

Trudno mi powiedzieć, bo sam kiedyś próbowałem zdobyć to zakończenie z nieudanym skutkiem. Może po prostu chodzi o to, by zrobić poprawne zdjęcie dopiero za drugim razem? Zawsze możesz obejrzeć jeden walkthrough na yt, w którym jego autor przeszedł grę zdobywając W&W. Ale to by było już po zabawie.
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
S666N 
Cockroach


Wiek: 32
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-11-24, 13:44   

Właśnie o to chodzi że ja chce sam je zdobyć a nie iść na łatwizne i obejrzeć to zakończenie . To tak jakby niegrać w ogóle w gre tylko obejrzeć gameplay i powiedzieć że się ją przeszło. Ok ale spróbuję grać dalej według tego schematu co podałeś go prędzej i dam znać co się stanie :D
OK udało sie wreszcie przy 8 podejściu zakończenie super :sweet: ale Dahlia mnie wkur... aż mi szkoda Harry'ego .
Ostatnio zmieniony przez S666N 2010-11-24, 15:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
janusz4175 
Cockroach


Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 12
Wysłany: 2010-11-24, 20:05   

Można przejść ten moment ze zdjęciami bez robienia tychże zdjęć: Wystarczy zginąć 3 razy, a dostaniemy sms-a że jesteśmy złymi fotografami, i drzwi się otworzą same ;)
 
 
S666N 
Cockroach


Wiek: 32
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-11-24, 20:19   

Dobrze wiedzieć ale już nie trzeba i tak zrobiłem te zakończenie co chciałem :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group