Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2010-06-16, 08:21
Okazyjne fanty z Allegro.pl
Autor Wiadomość
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2009-12-28, 16:45   

Alex napisał/a:
Cóż, nie są to może gry, ale myślę że można tu o nich poinformować - koszulki damskie i męskie z różnymi logami z Silent Hill! Tu cała lista:
http://www.allegro.pl/lis...ing=silent+hill
Szczerze, zastanawiam się nad kupnem ;)


Thx za linka,jak 10 stycznia dostanę wypłatę to na pewno sobie coś z tego kupię. :)

Żelazko napisał/a:
169 złotych za ścieżkę dźwiękową do Silent Hill? To jakieś zdzierstwo na skalę pana Cyngusa.


No ja pamiętam jak kupiłem na Allegro OST do czterech SH za 240 zł czyli każdy soundtrack kosztował 60 zł.Tak więc 169 za jeden OST to scam.
_________________

 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-01-03, 17:33   

http://allegro.pl/item868...ilent_hill.html
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2010-01-19, 19:26   

Tutaj jest Silent Hill Collection na Kup Teraz. Nie wiem, czy cena jest faktycznie tak rewelacyjna, bo ja swoją "kolekcję" kupiłam swojego czasu za 60 złotych, ale to było lata temu ;].

Tu i tu natomiast są soundtracki z SH3 i SH4, tylko że drogo i ten czerwony napis wygląda mi nieco podejrzanie :roll:.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
Ostatnio zmieniony przez Mi 2010-01-19, 19:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-01-19, 19:40   

Miho napisał/a:
Tu i tu natomiast są soundtracki z SH3 i SH4, tylko że drogo i ten czerwony napis wygląda mi nieco podejrzanie :roll:.

http://www.silenthillmemo...sh3_osts_en.htm
http://www.silenthillmemo...sh4_osts_en.htm

Te OSTy na bank są prawdziwe ;)
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
aenwu 
Cockroach


Wiek: 36
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-01-19, 23:55   

Miho napisał/a:
Nie wiem, czy cena jest faktycznie tak rewelacyjna, bo ja swoją "kolekcję" kupiłam swojego czasu za 60 złotych


Cena tych soundtracków rzeczywiście rewelacyjna nie jest 110 zł za płytkę z muzyką to stanowczo za dużo :razz:
Ostatnio zmieniony przez aenwu 2010-01-20, 01:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2010-01-20, 11:14   

aenwu napisał/a:
Cena tych soundtracków rzeczywiście rewelacyjna nie jest 110 zł za płytkę z muzyką to stanowczo za dużo :razz:

Tylko, że ja mówiłam o SH Collection.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
aenwu 
Cockroach


Wiek: 36
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-01-20, 14:37   

Miho napisał/a:

Tylko, że ja mówiłam o SH Collection.


Sorka coś mi się pomieszało chodziło mi o cenę tych soundtracków a nie o kolekcje, co nie zmienia faktu ze cena tej kolekcji tez jest dosyć wysoka
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2010-01-21, 22:25   

Luz ;) .

Tutaj SH Collection za 90 zł.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-01-22, 09:41   

Coś potaniała ta kolekcja- z rok temu jak patrzyłem za silentami, to przez kilka tyg. jedna oferta powyższego się pokazała i szybko kosztowała prawie 2 stóweczki.
 
 
 
Wielebny 
Cockroach


Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 18
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-01-24, 10:46   

http://www.allegro.pl/ite..._5_w_1_bcm.html
Zauważyłem takie coś i czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć co to jest?
5 części silent hill na dwóch płytkach ;| ?? Czy spotkaliście się już z czymś takim?
 
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-01-24, 10:56   

Wielebny napisał/a:
http://www.allegro.pl/item890521268_silent_hill_5_w_1_bcm.html
Zauważyłem takie coś i czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć co to jest?
5 części silent hill na dwóch płytkach ;| ?? Czy spotkaliście się już z czymś takim?

Jakaś piracka wersja na bank. Można po okładce poznać.
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2010-01-24, 13:16   

Przecież widać, że to pirat od sąsiadów ze wschodu. Wersje językowe gier tylko to potwierdzają. A to żadna nowość robienie nadruków na płytach. Sugeruję zgłosić nadużycie, aby Allegro aukcję zdjęło, bo widzę ludzie to frajerzy i są skłonni płacić za piraty...
 
 
aenwu 
Cockroach


Wiek: 36
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-01-25, 14:53   

Kwestia specjalnej drukarki i każdy nadruk na płycie się da zrobić, bo w lightscribe to tego nie zrobił na pewno powód to rozwiązanie wypala na tytułowej stronie płyty tylko rysunek w jednym kolorze. To czy ludzie zwrócą na to uwagę to już ich sprawa, no chyba że nie wiedza jaka okładka jest oryginalnie, wystarczy spojrzeć homecoming ma zupełnie inna okładkę, niż ta na zdjęciach aukcji. No i kolejna sprawa to dwie płyty oryginalnie jest jedna DVD. Ale żeby tak bezczelnie pirata sprzedać jako rzekomy oryginał, osoba która o ile to kupi zdziwi się że gra nie rozpoznaje tej płyty jako oryginalnej. Na pewno trzeba to zgłosić ze gość nie tylko oszukuje, ale co ważniejsze łamie prawo autorskie.
Ostatnio zmieniony przez aenwu 2010-01-26, 22:05, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Wielebny 
Cockroach


Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 18
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-01-25, 17:27   

Sądziłem ,że to pirat. Nie wiem jak ludzie mogą tak nabireć innych :evil: . Ciekawe ,czy sprawia im to jakąś radoche?
 
 
 
ALIEN_ALIEN 
Bann'd


Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 79
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2010-01-25, 23:44   

Już zgłosiłem i aukcji nie ma Ha :puppyeyes:
_________________
\\\Powód bana: Utrzymywanie dramy i nachalność; więcej w ostrzeżeniach użytkowników.
-Żelazko\\\
Dalej jest już tylko strach ...
 
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-01-26, 00:00   

ALIEN_ALIEN napisał/a:
Już zgłosiłem i aukcji nie ma Ha :puppyeyes:

Ja też zgłosiłem, ale sporo wcześniej :) Może właśnie o to chodziło - im więcej zgłoszeń, tym szybciej. W każdym razie, dobrze że już pirata nie ma.
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2010-01-26, 00:03   

Bardzo dobrze, że zgłosiliście- to już bezczelność wystawiać takie coś na aukcji. Ciekawa jestem tylko, ilu z licytujących było faktycznie nieświadomych faktu, że wyciągają ręce w stronę pirackiej wersji :? ...
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-01-26, 00:16   

Miho napisał/a:
Bardzo dobrze, że zgłosiliście- to już bezczelność wystawiać takie coś na aukcji. Ciekawa jestem tylko, ilu z licytujących było faktycznie nieświadomych faktu, że wyciągają ręce w stronę pirackiej wersji :? ...

Muszę Cię zmartwić, bo z tego co pamiętam, to z 6 osób licytowało tego pirata... :roll:
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
aenwu 
Cockroach


Wiek: 36
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-01-26, 00:24   

Bardzo dobrze, przynajmniej oszust nie zarobił, z drugiej strony o jednego oszusta mniej, przynajmniej ci co to wylicytowali powinni się cieszyć że nie zostali oszukani, bo jak ktoś w tak bezczelny sposób chce oszukać drugiego człowieka, to inna reakcja jak wasza, nie może mieć miejsca.
 
 
morda_kapciu 
Cockroach


Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 57
Wysłany: 2010-01-26, 00:32   

Jak widać idiotów nie brakuje. Ale z drugiej strony takie podpier*alanie też nie jest do końca w porządku. Mogę się założyć, że większość tu obecnych ma niejedno na sumieniu (choćby "empeczy" kradzione z netu), to teraz sobie pomyślcie, jakby ktoś Was tak podj*bał i czy byłoby tak ok.
 
 
aenwu 
Cockroach


Wiek: 36
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-01-26, 00:52   

Ale mieć mp3 na dysku i nie udostępniać ich w necie to nic złego na własny użytek wolno posiadać, co innego je udostępniać w sieci, wtedy łamiemy prawo :)
 
 
morda_kapciu 
Cockroach


Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 57
Wysłany: 2010-01-26, 01:09   

Ja wiem, że handlowanie cudzym towarem jest gorsze, ale jednak ściągając pliki z netu nie płacąc przy tym autorowi też podlega karze. A donoszenie na kogoś w sytuacji gdy sami nie jesteśmy fair mimo wszystko zalatuje hipokryzją.
No i konfidentów nikt nie lubi. xD
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2010-01-26, 08:30   

No wyobraź sobie, że ktoś nie jest obczajony w Silent Hillach i myśli, że kupuje oryginał?
morda_kapciu napisał/a:
Mogę się założyć, że większość tu obecnych ma niejedno na sumieniu (choćby "empeczy" kradzione z netu)
Może ktoś ukradnie z netu, ale nie wali z tym na Allegro.
 
 
 
ALIEN_ALIEN 
Bann'd


Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 79
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2010-01-26, 10:45   

morda_kapciu napisał/a:
Jak widać idiotów nie brakuje. Ale z drugiej strony takie podpier*alanie też nie jest do końca w porządku. Mogę się założyć, że większość tu obecnych ma niejedno na sumieniu (choćby "empeczy" kradzione z netu), to teraz sobie pomyślcie, jakby ktoś Was tak podj*bał i czy byłoby tak ok.


Polskie prawo wyraźnie mówi że ściąganie z internetu nie jest przestępstwem, a udostępnianie już tak. A dwa , to jest różnica między ściągnięciem czegoś z sieci i radowaniem się tym w zaciszu domu a sprzedawaniem tego na aukcji , no chyba że sprzedający jest takim głupkiem że sam nie ma świadomości że to pirat. :lol-sweat:

Mike: Coś ostatnio za często upominam ludzi za offtop, czy naprawdę mają sie posypać ostrzeżenia? Następna osoba przyłapana na offtopie zarobi warna, bez wyjątków. Do pogawędek nt. piractwa jest odpowiedni temat, z dalszą dyskusją proszę sie przenieść tam.
_________________
\\\Powód bana: Utrzymywanie dramy i nachalność; więcej w ostrzeżeniach użytkowników.
-Żelazko\\\
Dalej jest już tylko strach ...
 
 
 
Salvin 
Cockroach


Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 95
Wysłany: 2010-02-03, 23:58   

http://www.allegro.pl/ite...d_memories.html
Gościa chyba pogrzało, tyle za jedną płytę.

http://www.allegro.pl/ite...om.html#gallery
Kurczę, ludzie to potrafią być normalnie bezczelni.
Ostatnio zmieniony przez Salvin 2010-02-10, 17:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group