Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
StuntmanMikeL - Porównanie wersji
Autor Wiadomość
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2009-12-09, 15:42   

No ale filmik miał porównywać różne wersje gry, więc o tych na PS3/X360 można było wspomnieć, niezależnie od tego jak beznadziejna jest konwersja na PC (także nie udało mi się jej poprawnie uruchomić).
 
 
fajans82 
Cockroach



Wiek: 41
Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 88
Skąd: Będzin
Wysłany: 2009-12-09, 15:44   

Dobra robota to pojęcie względne tak wiem. Są też gusta i guściki. Nie wszystkim się wszystko podoba i każdy ma do tego prawo. Mi poprostu taka barwa głosu nie pasuje i tyle. Słuchacz powinien być ciekawy tego co ktoś ma do powiedzenia, barwa głosu temu sprzyja. Tutaj jest inaczej w moim przypadku. Ze wszsytkich podcastów tutaj podobał mi się tylko jeden.

A nawiązując do Homecominga, to skoro MikeL jej nie skończył bo miał problemy techniczne to skąd wie, że gra jest chujowa hehehe.
_________________
www.myspace.com/nuclearfuckingvomit

Best File Hosting
Ostatnio zmieniony przez fajans82 2009-12-09, 15:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2009-12-09, 16:29   

Cytat:
to skąd wie, że gra jest chujowa


"spier*olona" :P
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
Cloud 
Mumbler


Wiek: 27
Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 108
Skąd: South of Hell
Wysłany: 2009-12-09, 19:41   

Fajans tu się z tobą nie zgodze. Bo akurat mi MikeL'a się fajnie słuchało, ten głos to nawet przyjemny dla ucha był co dla mnie jest najważniejsze, nie lubię charczenia albo co gorsza piszczenia. Więc tak jakoś ... xD
 
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2009-12-10, 23:39   

Łał, jaka sprzeczka! I to o głos MikeL! Majkel, powinieneś czuć się wyróżniony - zaczyna Ci rosnąć kółko zagorzałych fanów i zagorzałych przeciwników ;)
Mam propozycję - urządźcie walki w kiślu (uprzedzając prawdopodobne uwagi na temat ortografii napiszę, że nie chodziło mi o walki w kisielu) - będzie ciekawie, a przy okazji dzięki temu dowiemy się, który obóz jest silniejszy.

A tak zupełnie na serio, to mam niedosyt. Z miłą chęcią posłuchałbym co nieco na temat konwersji na PC i różnych wersji Hołmkuminga. A Ty potraktowałeś temat po macoszemu. No, ale nie można mieć wszystkiego, a jaki Hołmkuming jest każdy widzi, więc w sumie nie za duża strata...
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2009-12-11, 17:18   

Dobra robota. Widzę, że cały czas jedziesz w podobnym stylu, co mi się nawet podoba, z tym, że bluzgi w niektórych momentach w ogóle nie pasowały. Chciałbym też usłyszeć coś o Homecomigu, która to gra faktycznie jest cienka jak d*pa węża, ale pod względem gameplayu IMO dużo przyjemniejsza niż SH4.
Co do poziomu żartów i podłożonych obrazków, to mimo, że zdarzyło się kilka sucharów, siedziałem przez cały filmik z bananem na twarzy.
Powtarzam dobra robota. Mam nadzieje, że na tym nie poprzestaniesz :D
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Alice27 
Cockroach



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 82
Wysłany: 2010-07-16, 16:26   

StuntmanMikeL napisał/a:
Silent Hill Podcast 3 - część pierwsza.
Silent Hill Podcast 3 - część druga.

Bardzo przydatne te filmiki. Przynajmniej będe teraz wiedzieć w jaką wersję najlepiej zagrać :razz: Obecnie gram w Silent Hill 4 (PC) i od samego początku zauważyłam, że kolory są strasznie wyblakłe :!: Myślałam, że tak ma być, a wychodzi na to, że to tylko wina tej beznadziejnej wersji.
Dzięki za te filmiki. Stawiam piwko :grin2:
_________________
~~Fukidokuritsu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group