Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Eva
Autor Wiadomość
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-08-30, 21:51   Eva

http://www.youtube.com/watch?v=ZSEo6JGxQ4w

Trailer do trzeciego filmu- kilkanaście sekund, ale Asuka w pełni sił, plus w kosmosie (przypuszczalnie z powodu tego anioła co zawisł na orbicie).
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2011-08-30, 21:53   

Hmm rozumiem że to nie kontynuacja End of Evangelion? Bo widzę że skoro Asuka nie ma oka to wydarzenia z EoE zostały uwzględnione?
_________________

 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-08-30, 22:18   

Rebuild of Eva to zupełnie nowy reboot serii w postaci 4 filmów, na razie 2 wyszły ("You are not alone" i "You can't advance"). Inna trochę jest fabuła, są nowi bohaterowie a starzy mają często inne charaktery.

Od siebie dodam że całkowicie zauroczyłem się nową Evą, na tyle że właśnie sprzedałem kolekcję mang, wcześniej edycję dvd starego serialu. Na swoistą pamiątkę trzymam jedynie EoE.
 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2011-08-30, 22:18   

Zaratul napisał/a:
Hmm rozumiem że to nie kontynuacja End of Evangelion? Bo widzę że skoro Asuka nie ma oka to wydarzenia z EoE zostały uwzględnione?

To jest kontynuacja dwóch poprzednich filmów z serii Rebuild:
http://myanimelist.net/an...%28Not%29_Alone
http://myanimelist.net/an...8Not%29_Advance

Edit: Muzyczny mnie ubiegł. :/
Ostatnio zmieniony przez Wendigo 2011-08-30, 22:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2011-08-30, 22:53   

_Music napisał/a:
Rebuild of Eva to zupełnie nowy reboot serii w postaci 4 filmów, na razie 2 wyszły ("You are not alone" i "You can't advance"). Inna trochę jest fabuła, są nowi bohaterowie a starzy mają często inne charaktery.


Aaa takie coś.Myślałem że to jakieś filmy typu streszczenie wszystkich odcinków a to miło że zrobili coś nowego.

_Music napisał/a:
Od siebie dodam że całkowicie zauroczyłem się nową Evą


Ufam twojemu zdaniu jeśli chodzi o Evangeliona więc chętnie obejrzę.

_Music napisał/a:
na tyle że właśnie sprzedałem kolekcję mang


Blah,szkoda że sprzedałeś.Pamiątka by Ci została.Ja moje 11 tomów dalej trzymam i kupuje dalej. :) A btw to czemu sprzedałeś?
_________________

 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-08-31, 00:00   

Zaratul napisał/a:
Aaa takie coś.Myślałem że to jakieś filmy typu streszczenie wszystkich odcinków a to miło że zrobili coś nowego.


No nie, już wystarczyło cudów typu Death/Rebirth :]

Zaratul napisał/a:
Blah,szkoda że sprzedałeś.Pamiątka by Ci została.Ja moje 11 tomów dalej trzymam i kupuje dalej. A btw to czemu sprzedałeś?


Aż tak sentymentalny nie jestem- Eva to dla mnie anime no1 jakie istnieje, ale manga była jednak słabsza imo od serialu (mimo że miała swoje ciekawe wątki jak np. historię Kajiego i urocze scenki jak Rei parząca herbatę). Tak więc sprzedaż nie bolała, plus Bóg jeden wie kiedy powstanie ostatni tom.

Tak samo jak nie będzie bolało opchnięcie pełnej serii Hellsinga, bo ova która powstaje jest świetna, w odpowiednim momencie zakupię po prostu 10cio-pak br jak już wyjdzie. Muszę jednak podjechac do domu by zabrac brakujące tomy, a pewnie dopiero w listopadzie na święto się wybiorę.

Seria jakiej nie sprzedam to np. GTO, bo manga jest fajniejsza od serialu (który też jest zajebisty zresztą), czy też GiTSa 1 i 2. W sumie to chyba tylko te dwie serie mi zostaną wtedy. Żałuję z perspektywy czasu sprzedaży całej mangi Love Hiny- nie jest to arcydzieło co prawda, ale przyjemniej mi się to czytało niż oglądało, plus jest mega przyjemne :]
Ostatnio zmieniony przez _Music 2011-08-31, 00:04, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2011-08-31, 00:26   

_Music napisał/a:
No nie, już wystarczyło cudów typu Death/Rebirth :]


Dokładnie o to mi chodziło.Death/Rebirth to podręcznikowy przykład jeśli chodzi o odcinanie kuponów. :)

A co do sprzedawania mang to widzę że jesteś jednak fanem anime.Nie no spoko,po prostu nie wiedziałem że preferujesz to ponad mangę.

A GTO manga świetna jest,potwierdzam.Mam 5 tomów i teraz kiedy mam pracę chcę kupić wszystkie tomy.Trochę ich jest ale kupując 5 miesięcznie nie zbankrutuje przynajmniej. :P
_________________

 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-08-31, 00:57   

Zaratul napisał/a:
A co do sprzedawania mang to widzę że jesteś jednak fanem anime.Nie no spoko,po prostu nie wiedziałem że preferujesz to ponad mangę.


Czy anime czy manga to preferuję to, które ostatecznie okaże się fajniejsze :]

Z mang napalony jeszcze jestem na Nausicę, bo podobno zdecydowanie rozszerza wszystko co było w filmie. Także zad Akirą się zastanawiam, bo mimo że bardzo lubię film, to aż takim ogromnym fanem nie jestem, zdecydowanie bardziej preferuję Gits'a.

Inny klarowny przykład anime> manga- Vampire Princess Miyu. Serial jest świetny z pierwszorzędnym klimatem (najbardziej dołujące anime jakie chyba jest swoją drogą- nie oglądac gdy ma się doła), manga była dla mnie nie do strawienia, także przez kreskę która była po prostu okropna.
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2012-12-19, 11:48   

Kupiłem właśnie 13 tom Evangeliona...i tak jak już moja chęć i zapał na mangę\anime już dawno się wypaliła to jednak Evangelion jest wyjątkiem.Dla mnie zawsze on będzie numerem jeden,ja go po prostu kocham.
_________________

 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-12-19, 22:22   

Dobra seria nigdy się nie nudzi.....
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2013-04-27, 12:34   

Oglądał ktoś już trzeci film Rebuild? Będąc świeżo po seansie bardzo ciężko mi go ocenić, gdyż większość rzeczy została niewyjaśniona i odpowiedzi przyjdą wraz z czwartym i ostatnim filmem.

Jedna kwestia:
:

Odniosłem wrażenie, że całego tego bałaganu dało się uniknąć, gdyby ktoś poświęcił 5 minut i powiedział Shinjiemu co zaszło przez ostatnie 14 lat.

 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2013-04-27, 20:39   

Jest juz jakis dobry BRrip?
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2013-04-28, 08:36   

Ja oglądałem wersję od UTW i nie było źle. :3
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group