Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy moment.
Autor Wiadomość
Say 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 133
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-08-07, 18:10   

Zdecydowanie najbardziej zniszczyły mnie sceny śmierci rodziców Alexa. Niemalże gwałt na mojej psychice, tym bardziej kiedy starałem się sam postawić w roli bohatera podczas dokonywanych wyborów.

Spore wrażenie zrobiły też na mnie wszystkie wejścia Piramidogłowego, zwłaszcza to w Grand Hotel, kiedy ten dostrzegł schowanego Alexa. Aż wstrzymałem oddech ;] Do tego dodam jeszcze widok przed wejściem do kościoła w Otherworld (mistrzowski design Piekła), buszowanie po domu Shepherdów oraz rozmowę z burmistrzem miasta, a zaraz potem starcie z Sepulcherem (rewelacyjny klimat).

To tak z grubsza.
 
 
sullivan_1989 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 152
Skąd: Wish House
Wysłany: 2010-08-07, 22:05   

Say napisał/a:
Spore wrażenie zrobiły też na mnie wszystkie wejścia Piramidogłowego, zwłaszcza to w Grand Hotel, kiedy ten dostrzegł schowanego Alexa. Aż wstrzymałem oddech ;]



No fakt. Wejście piramidogłowego w hotelu również wywarło na mnie spore wrażenie. Głównie za sprawą jego "odświeżonego" wyglądu :-> .
 
 
Say 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 133
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-08-08, 02:08   

sullivan_1989 napisał/a:
No fakt. Wejście piramidogłowego w hotelu również wywarło na mnie spore wrażenie. Głównie za sprawą jego "odświeżonego" wyglądu :-> .

Jak widać na przykładzie sąsiedniego tematu i mojej dyskusji z Salvinem, nie każdemu ten odświeżony wygląd musi przypasować (jak i w ogóle sama obecność PH). Dla mnie w każdym razie kolo jest przekozak, i aż szkoda że nie pokuszono się o szersze wykorzystanie go w grze. Mogli na przykład wrzucić go do jednego z pokojów hotelu, czekającego na gracza w ciemnym kącie (chyba bym się osrał na truskawkowo jakbym na niego wpadł).
 
 
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2010-12-06, 17:54   

Mój ulubiony moment to ten, w którym ojciec uświadamia Alexa w bolesny sposób, że ten nigdy nie był żołnierzem.
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
 
Cyceron 
Cockroach
Gelidum Domine


Wiek: 31
Dołączył: 01 Cze 2011
Posty: 49
Skąd: Z jarzma mojego intelektu
Wysłany: 2011-07-16, 23:48   ...

Dobre momenty ? Niewiele ich było, ale jeśli już to:

- Praktycznie cały poziom w szpitalu (czyli cały początek)
- Widok ulic rodzinnego miasta Alexa (dobrze je zrobili, nie powiem)
- Walka ze Scarlet
- Scena śmierci matki głównego bohatera

To tyle.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group