Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2011-04-27, 19:07
Devil May Cry

Twoja ulubiona część serii Devil May Cry?
Devil May Cry
37%
 37%  [ 9 ]
Devil May Cry 2
0%
 0%  [ 0 ]
Devil May Cry 3
45%
 45%  [ 11 ]
Devil May Cry 4
16%
 16%  [ 4 ]
Głosowań: 24
Wszystkich Głosów: 24

Autor Wiadomość
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-23, 01:57   

No żeby nie "tłumaczyli" broni - Eugeniusz i Ireneusz :D . W polskiej wersji w roli Dantego wystąpiłby Artur Żmijewski :D , a Nero - Maciej Zakościelny^^(Raq juz zacierałby ręce xD).
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-01-23, 01:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-01-26, 13:39   

...
 
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2008-01-26, 14:04   

Cytat:
Jak to wypali na gruncie klawiatury i myszki, wole póki co nie myśleć. Biorąc pod uwagę siermiężność marnej konwersji DMC3 na PC, lepiej zawczasu zaopatrzyć sie w odpowiedni kontroler.


Że też zakrzyknę: bullshit! :P Jak się nie potrafi grać na klawiaturze, to się nie gra - tyle. To, że da się przejść DMC3 na klawiaturze (i nie mówię tu tylko o Very Easy :P ) z bardzo dobrym rezultatem udowodnił już niejeden gracz. W tej chwili jestem na 14 misji na poziomie Very Hard a kombosy SS wychodzą mi bardzo często. ;)

Zaś co do zakończenia jeszcze "Konsolowy maja zdecydowanie większy wybór, osobiście sam postawiłbym raczej na (...) Heavenly Sword, ale tamten rynek to zupełnie inna bajka."
Heavenly Sword ma śliczną oprawę graficzną i świetnie zrobione cut-scenki, jednak pod względem gameplay'u, jako slasher, to może nowemu (i każdemu innemu zresztą) Devilowi lizać pachy :> . DMC to zupełnie inna liga.

To ja teraz tylko czekam na pełną wersję z nadzieją, że konwersja będzie udana :) .
Ostatnio zmieniony przez Mr_Zombie 2008-01-26, 14:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-26, 14:46   

Cytat:
To ja teraz tylko czekam na pełną wersję z nadzieją, że konwersja będzie udana .
Ale DMC4 pierwotnie był robiony z myślą.... o PC - więc klopsa takiego jak w przypadku DMC3(framerate) nie będzie.
Cytat:
Że też zakrzyknę: bullshit!
Dokładnie - trzeba chcieć się nauczyć grać na klawierce. Najlepiej marudzić i ulegać bzdurnemu stereotypowi, że na padzie lepiej. Ja sam nie wiem czy wybrałbym HS skoro można ukończyć ją chyba w 4 godziny a nie oferuje bonusów - w jedenej receznji zaś gośc pisał, ze ukończenie DMC4 to kilkanaście godzin, a przecież ta gra dużo dodatków. Co do CD Action, to nie rozumiem tych fuckerów - w recenzji DMC3 rozpływali się nad grą a dali zaledwie 7 :roll: . Rozumiem, że trzebabyło odjąć jedno oczko za konwersję ale nie aż 2 : x. A co za gracz zainteresuje się grą na "7"?
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-01-26, 14:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-01-26, 14:49   

Też mnie denerwuje to lamentowanie nad "niewygodniością" grania na klawiaturze. Na sterowanie w RE4 na PC też narzekali no, ale jak się nie umie grać w takie gry na czymś innym niż pad.... Ja tam się nie przejmuję ocenami w CD Action. Nie wszystkie ich uwagi muszą pokrywać się z moimi. Nie raz gre, którą ocenili np. na 6+ ja oceniłbym na 8+.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2008-01-26, 14:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-26, 14:50   

Cytat:
Ja tam się nie przejmuję ocenami w CD Action.
Wiesz, Ty nie, ale są dość opiniotwórczą gazetą z tego co widzę.
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-26, 14:55   

Cytat:
Najlepiej marudzić i ulegać bzdurnemu stereotypowi, że na padzie lepiej.


Bo lepiej i basta :]
 
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2008-01-26, 17:57   

Może i lepiej (chociaż ja tam na padzie to miałem problemy z pokonaniem tej wielkiej gąsienicy -- nie potrafiłem prosto wskoczyć na gzymsy i Dante co rusz mi biegał po ścianie), jednak gadanie, że na klawiaturze się nie da, że jest niewygodnie i w ogóle jest be, to bzdura.
Przy recenzji RE4 na PC również wszędzie pisano, ze bez pada nie podchodzić, odejmowano punkty za sterowanie (co swoją drogą tez jest idiotyzmem, bo pada to ma w tej chwili wiekszośc graczy PC-towych) itp. A prawda jest taka, że gdyby nie beznadziejne ikonki (bądź tu mądry i wiedz, co oznacza '5 + 6', które nagle ci wyskakuje na ekranie, gdy uciekasz przed głazem - na szczęście fani się postarali i to naprawili ^^), to granie na klawiaturze nie ma żadnych minusów (pod warunkiem, że się dobrze ustawi klawisze - domyslne ustawienie jest wg mnie beznadziejne).

Puty napisał/a:
Ale DMC4 pierwotnie był robiony z myślą.... o PC - więc klopsa takiego jak w przypadku DMC3(framerate) nie będzie.


Oby.
W DMC3 największym zmartwieniem nie jest framerate (przynajmniej ja nie zauważyłem jakichś większych spadków, ale ponoć poprawiono to w pierwszym lub drugim patchu), ale gorsza, w stosunku do wersji PS2, grafika. Zamiast cieni w grze mamy czarne plamy (na PS2 są szczegółowe cienie, jak w cut-scenkach), brakuje niektórych efektów, filmiki są mocno skompresowane i mają fatalną jakość (w RE4 również filmiki z wersji na PC miały dużo gorszą jakość niż te, z PS2).
No i, podobnie jak w RE4, te '1', '2', '3' zamiast nazw klawiszy/guzików. Dopiero przez przypadek znalazlem, że chyba '5' to Taunt - tak to nigdy nie potrafiłem cofnąć się do poprzedniej zakładki w menusach :/ .
Ostatnio zmieniony przez Mr_Zombie 2008-01-26, 18:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-01-26, 18:07   

Mr_Zombie napisał/a:
Przy recenzji RE4 na PC również wszędzie pisano, ze bez pada nie podchodzić, odejmowano punkty za sterowanie (co swoją drogą tez jest idiotyzmem, bo pada to ma w tej chwili wiekszośc graczy PC-towych) itp. A prawda jest taka, że gdyby nie beznadziejne ikonki (bądź tu mądry i wiedz, co oznacza '5 + 6', które nagle ci wyskakuje na ekranie, gdy uciekasz przed głazem - na szczęście fani się postarali i to naprawili ^^)

Też problem. Ja dla wygody zapamiętałem co ma jaki numerek i QTE wychodzą mi czasem bezbłędnie.
Żeby nie robić ot to przyznam się, że nigdy w żadnego DMC nie grałem :P
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-01-29, 12:25   

Wczoraj w Empiku widziałam Nero na okładce CD action.
I znowu smutek, kiedy ja to zonbaczę ;|...

Co do klawierki i pada, co kto woli, jak ktoś od lat grał na klawierce i jest wycwiczony, nie będzie miał problemów, ja od lat nie tykam gier na pc (głównie dlatego, że na moim gracie najzwyczajniej "se ne da") i teraz gdybym miała usiąśc nad DMC, gdzie jest pełno tych wszystkich kombinacji, na kompie, podejrzewam, że w końcu wyszłabym z siebie i stanęła obok.

Bersek :shock: ... Kolejny grzech, ale masz jeszcze szansę naprawic. Byle szybko :razz: !
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-31, 13:17   

Pierwsza dość niska ocena DMC4
http://www.gameplayer.com...2411f&v7Pager=2
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2008-01-31, 13:45   

Cytat:
Lastly, the cutscenes are suitably over-the-top and incredible, which obviously isn’t a criticism in itself, except for the fact that the action shown in the cinematics is far more intense and well choreographed than anything you ever experience in-game. The cutscenes just serve to reinforce exactly how amazing the gameplay isn’t (by comparison).


A to już jest czepianie się na siłę.
Czyli co, w RE4 też powiniem krytykować walkę z Krauserem na noże, bo w samej grze obsługa noża sprowadza się tylko do ciachania w poziomie?

Zresztą, combosy w grze równiez potrafią zadziwić:
http://www.capcom-fc.com/.../20080129_4.swf

;)
Ostatnio zmieniony przez Mr_Zombie 2008-01-31, 13:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-01-31, 14:33   

eh... jak se przypomne Cut-scenki w DMC3... cudo... moglbym tak ogladac godzinami te ich akrobacje :P
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-01, 20:33   

No i jesteśmy po premierze - czy zagracie w najnowszą część a jeśli tak, to na jakiej platformie sprzętowej? ja ugadałem się z kolegą - dami pograć na PC :)
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-02-01, 20:46   

Zagram na PeCecie bo nie mam ani PS3 ani X360.Tylko czy wersja pecetowa już jest czy dopiero będzie?Bo gram.pl wyda go dopiero w maju: http://www.gram.pl/prod_8..._May_Cry_4.html


Swoją drogą miło że coraz więcej gier Capcom`u jest na Peceta.:)
_________________

 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-04, 16:05   

http://www.gamespot.com/p...cry4/index.html
DMC4 na PC w kwietniu. I taka ciekawostka dla fanbojów - wersja dla PS3 sprzedała się w stosunku 5 : 1 w porównaniu do konsoli Xbox 360.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-02-04, 16:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2008-02-04, 17:13   

Ale to dotyczy chyba tylko rynku amerykańskiego. W przypadku Europy, Capcom Europe podaje datę premiery jako 8.02.2008:
http://www.capcom-europe...._Cry_4/117.aspx

Zaś co do sprzedaży - o ile isę nie mylę, dotyczy ona tylko Japonii (w Europie i Ameryce gra jeszcze nie wyszła), a wiadomo, jak bardzo Japończycy kochają pudełko Microsoftu ;)
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-04, 18:19   

Tak, chodziło o Japonię. Co do premiery, słyszałem o tym 8mym lutym, ale przy okazji nie było wzmianki o PC - z linka, którego podajesz na szczęście wszystko wynika. Wiesz, dodatkowo zmyliła mnie oferta tego sklepu: -
http://www.ebgames.com/pr...uct%5Fid=647113
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-02-07, 10:32   

Miho napisał/a:
Dwójeczka nie jest zła, jest po prostu mocno futurystyczna no i trochę cienko stoi z fabułą, ale gra się bardzo dobrze.
W każdym razie mnie podobała się bardziej od jedynki.


Buuuu! Jak możesz tak mówić? Dwójka to chyba najgorsza część serii a reszta części imo już lepsza od dwójki to i tak nie umywją się do DMC1.
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-02-07, 10:41   

http://www.g4tv.com/xplay..._May_Cry_4.html - przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać... po zobaczeniu końcówki leżę i ryję.

A co do DMC - wszystko z cyferką inną niż DMC1 ssie ;p. Dziękuję za uwagę.
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-02-07, 13:44   

Kod:
Too many cinematic sequences
LOL...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-07, 14:56   

Dziwna ta recenzja- zupelnie jakby gość był zaskoczony specyfiką gry.
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-02-07, 16:02   

Mike-L napisał/a:
Dwójka to chyba najgorsza część serii

Już mówiłam; co kto lubi. Mnie się podobało.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-02-07, 17:42   

_Music napisał/a:
Dziwna ta recenzja- zupelnie jakby gość był zaskoczony specyfiką gry.
Odniosłem podobne wrażenie... jakby pierwszy raz grał w cos takiego... BTW sadzac po glosie to byl Adam Sessler, ogladalem sporo g4tv i raczej gosc "zna sie" na grach, choć rzeczywicie lubi marudzić... jego ulubione gry to Halo (-_-), Rez, Rayman, Ratchet and Clank, Sly Cooper, Kingdom Hearts i Ghosts 'n Goblins. Chyba że on tylko robiła za lektora a tekst należy do Jasona D'Aprile.
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
Ostatnio zmieniony przez R4Zi3L 2008-02-07, 17:47, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-07, 18:07   

Cytat:
A co do DMC - wszystko z cyferką inną niż DMC1 ssie ;p. Dziękuję za uwagę.
Fajnie, rozumiem, że grałeś już w 4 :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group