Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Spolszczenie Silent Hill 4: The Room
Autor Wiadomość
sullivan_1989 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 152
Skąd: Wish House
Wysłany: 2010-08-06, 11:44   

Moge zrobić spolszczenie do SH4, jesli tylko ktoś mi powie jakie pliki trzeba edytować :razz: xD
 
 
doki10 
Cockroach



Wiek: 39
Dołączył: 12 Sie 2010
Posty: 19
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-11-23, 14:23   

I jak wygląda sprawa z tym spolszczeniem? Naprawdę jest takie tragiczne? Przeglądałem pliki tekstowe i według mnie tłumaczenie jest bardzo dobre (pomijając kilka błędów, ale występują one w ilościach śladowych). A może patch przeszedł solidną korektę? Proszę, niech ktoś powie, jak to wygląda na dzień dzisiejszy.
_________________
www.pozjadalemwszystkierozumyimamwaswdupie.net
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2010-11-23, 14:51   

Z tego co się orientuję to mowa o nowy spolszczeniu do The Room, pamiętam, że gdzieś czytałem post Deviego o wydaniu nowego spolszczenia. Te zaprezentowanie spolszczenia na pierwszej stronie tematu (stare pierwsze spolszczenie) to tragedia :D .
_________________
:



 
 
 
Karanthir 
Cockroach


Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 13
Wysłany: 2010-11-24, 09:57   

Zwłaszcza w wersji 1.5. Po przeczytaniu readme, odechciało mi się tego spolszczenia.
 
 
doki10 
Cockroach



Wiek: 39
Dołączył: 12 Sie 2010
Posty: 19
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-11-26, 21:09   

Cytat:
Zwłaszcza w wersji 1.5.


Przed chwilą sprawdzałem tę wersję (tzn. tylko pliki tekstowe), więc nie mogę się zgodzić - wszystko zostało poprawione i spolszczenie jest świetne. Musiało ci się pomylić z jakąś inną łatką. Oczywiście nie oceniam stabilności spolszczenia (z wymienionego wcześniej powodu), tylko jego poziom językowy.
_________________
www.pozjadalemwszystkierozumyimamwaswdupie.net
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-11-26, 21:42   

Przeszedłem SH4 jakiś czas temu właśnie ze spolszczeniem 1.5, i zdecydowanie jest to spolszczenie bardzo dobre, które pozwala mniej więcej zrozumieć grę tym, którzy nie znają angielskiego. Bez kwiatków typu "Moja głowa boli", czy Eileen będącej płci męskiej. Wszak to nie do końca ideał (parę drobnych baboli się znalazło), ale mimo to wygląda i prezentuje się świetnie.

I tak, po zainstalowaniu spolszczenia miałem ten kłopot z niewidzialnym menu. I to chyba jedyny problem, na jaki się natknąłem z tym spolszczeniem. :)
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Karanthir 
Cockroach


Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 13
Wysłany: 2010-12-03, 14:03   

No właśnie chodzi mi o tę stabilność. Takie lawirowanie pomiędzy językami odechciewa grania.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group