Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Silent Hill: Revelation 3D (2011)

Pobaw się w jasnowidza. Jaki będzie ten film?
Będzie wypas! Zetrze te wszystkie złośliwe uśmieszki
20%
 20%  [ 24 ]
Będzie trzymał ten sam poziom co poprzedni. Dobry ale bez szczękopadu
42%
 42%  [ 51 ]
Będzie gorszy niż 1ka. Nie powinni się zabierać za coś na czym się nie znają
8%
 8%  [ 10 ]
Będzie taki kupal że będzie mi wstyd że ma metkę SH
10%
 10%  [ 12 ]
Eee.. Zastawiłem/łam swoją szklaną kulę w lombardzie
7%
 7%  [ 9 ]
Będzie druga część??
10%
 10%  [ 13 ]
Głosowań: 119
Wszystkich Głosów: 119

Autor Wiadomość
Cloud 
Mumbler


Wiek: 27
Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 108
Skąd: South of Hell
Wysłany: 2009-12-02, 17:02   

Mogą wrzucić z The Room... Tak wiem, jestem chory xD
Ja niedawno miałem zaszczyt (?) oglądać pierwszą część no i nie powalił na kolana, ale także nie zasnąłem to już coś :D
Więc czekam, może nie będzie tak źle.
 
 
 
sullivan_1989 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 152
Skąd: Wish House
Wysłany: 2009-12-03, 08:32   

Myślę, że jeśli druga część będzie trzymała taki sam poziom jak pierwsza to już będzie coś. Piszę tak dlatego, bo jak wszyscy wiemy czasem zdarza się, że kolejne części niektórych produkcji są słabsze od pierwowzorów.
 
 
mangaczka 
Cockroach


Dołączyła: 11 Gru 2009
Posty: 9
Wysłany: 2009-12-11, 14:50   

Ja mam pewne obawy co do tego filmu. W pierwszej to zrobili mega koktajl z jakiś...3-ech części gry. Jakoś tak.Hill 2, to jedna z lepszych części gry i nie obraziłabym się na czerwoną piramidę, ale dajcie spokój. Jak z James'a zrobią Jessi z Mary, Mariana i odkryjemy co piramidogłowy ma pod tym hełmem to się powieszę. Inwencja autorów jest nie do przebicia. Z fajnej gry horrorowej pewnie zrobią komedię romantyczną, ale i tak to zobaczę.
 
 
Kamillo 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 149
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 2009-12-12, 22:45   

Na pewno zobaczę kinową premierę i to nie podlega dyskusji. Ale dopiero po seansie stwierdzę, czy fabuła nie kolidowała z serią gier i czy traktować ten film poważnie, czy z dystansem.
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-07, 11:18   

http://helldescent.com/20...ng-this-spring/

Jakaś ważna szycha mówi, że ma nadzieję, że uda się zacząć produkcję wiosną 2010.
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-05-09, 12:24   

Cytat:
The sequel to Silent Hill movie should begin shooting in Toronto later this spring as was revealed by the movie's producer Don Carmody during his talk with FEARNet. Carmody said that production on Silent Hill 2 is moving forward regardless all the hate mail he is receiving about it.

"We have always been cognizant of that -- we can't make the movies just for gamers. Of course, we always run the risk of incurring the wrath of the gamers -- who are very vocal. I did Silent Hill and we are planning a Silent Hill 2 -- we were getting hate mail for that one."

Despite this news update it's still not clear who's gonna direct Silent Hill 2.


http://www.fearnet.com/ne..._set_visit.html
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Mannequin 
Cockroach



Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 72
Wysłany: 2010-05-13, 14:05   

Nie wiem czy było to poruszane i ten pomysł na fabułę już był ale to całkowicie możliwe, że SH2 Movie będzie wzorować się na SH2 (Grze) - wiecie Chris szukałby swojej żony w opuszczonym miasteczku, które i jego wciąga w swoje sidła... żona czeka gdzieś w specjalnym miejscu i takie tam... Taki ciąg dalszy SH1 Movie ale nie taki jak SH3. Co o tym myślicie?
 
 
 
Homik 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 260
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-05-13, 16:29   

Mannequin napisał/a:
Chris szukałby swojej żony w opuszczonym miasteczku, które i jego wciąga w swoje sidła... żona czeka gdzieś w specjalnym miejscu i takie tam...


Kiedyś też zapodałem takim scenariuszem przy okazji opinii na temat pierwszej części filmu. Jak widać zakończenie jedynki jest otwarte i takie rozwiązanie, aż samo się nasuwa, by je zrealizować. Oczywiście nie w takim stopniu jak to ma miejsce w grze, tym bardziej, że sequel ma być bardziej przystępny dla zwykłego odbiorcy (nie mającego styczności z grą). Wszak ekranizacja jedynki też nie była idealnym odwzorowaniem dzieła Konami.
_________________
Cała moja pewność to: jutro jest takie dalekie.

http://www.retronagazie.eu/
 
 
Homik 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 260
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-05-28, 20:42   

Odnośnie zdjęcia (Heather) zapodanego przez Żelazka w innym dziale, możliwe że coś jest na rzeczy. Od pewnego czasu w sieci (IMBd), krąży niepotwierdzone info jakoby kontynuacja filmu miałabyć adaptacją SH3 w dodatku w wersji 3D. Tutaj znajduje się link z owym newsem. [/quote]
_________________
Cała moja pewność to: jutro jest takie dalekie.

http://www.retronagazie.eu/
 
 
Teufel.86 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Międzyzdroje
Wysłany: 2010-05-29, 07:20   

Homik napisał/a:
krąży niepotwierdzone info jakoby kontynuacja filmu miałabyć adaptacją SH3


Mam wrażenie, że niezależnie czy to prawda czy nie, to ten film będzie nieźle pokręcony :? Lecz nie w pozytywnym sensie.
 
 
 
Turysta 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 41
Wysłany: 2010-05-29, 15:44   

Mówiąc o sequelu pierwszej części, w zasadzie mogło im cały czas chodzić o SH3, a nie SH2, chociaż wtedy akcja filmu musi się dziać w niedalekiej przyszłości:P
_________________
CALL ME COCKROACH ONE MORE TIME, I DEAR YOU, I DOUBLE DEAR YOU MOTHERFUCKER
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-01, 08:20   

http://www.youtube.com/wa...1062&feature=iv

Fanowski trailer filmu. Dobrze, że to nie będzie tak wyglądało. Użycie scenariusza z 3ki byłoby pójściem na łatwiznę. Chociaż ciekawe jakby to zrobili skoro pierwszy film skończył się jak się skończył(a więc zupełnie inaczej niż gra).
Cytat:
krąży niepotwierdzone info jakoby kontynuacja filmu miałabyć adaptacją SH3

Niepotwierdzonych infów krąży w necie wiele i póki co nie ma co sobie zaprzątać głowy.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2010-06-01, 08:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rooster 
Lurker



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 309
Wysłany: 2010-06-02, 18:33   

Fajny ale bzdurny. Nie o to chodzi z SH żeby bohatera/kę poniewierać na prawo i lewo i wszystko co na drzewo nie uciekło się do niej dobierało, przecież na tym trailerze to ona prawie ginie ze 3 razy :lol:
_________________
NIE KLIKAJ NA OBRAZEK!!! :twisted:
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-03, 10:40   

Cytat:
przecież na tym trailerze to ona prawie ginie ze 3 razy

Wiesz, to akurat mógłby być fajny element filmu. Że ginie a jednak Valtiel popycha ją dalej, jak w grze(jeśli Ci się poszczęściło i miałeś stosowny filmik).
 
 
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2010-06-25, 23:30   

Znalazłam gdzieś takie info odnoście fabuły SH2 (movie). Tylko nie wiem, na ile jest to sprawdzone.
niewiadomo na ile prawdziwe wprowadzenie do fabuły filmu
Jeśli by się to jednak miało sprawdzić, to mamy adaptację SH3.
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
Ostatnio zmieniony przez AlaV 2010-06-25, 23:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2010-06-26, 14:11   

Cytat:
Release Date:Rating:
September 2008

erm...
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2010-06-26, 14:51   

Właśnie dlatego pisałam, ze niepotwierdzona XD Możliwe, że takie były plany, tylko że nic z nich nie wyszło i film będzie wyglądał zupełnie inaczej, albo rzeczywiście tak będzie film wyglądać.
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-06-27, 13:54   

Avary siedzi w więzieniu, dlatego produkcja została zawieszona.
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Say 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 133
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-06-28, 16:33   

No pewnie, w końcu bez tak świetnego scenarzysty jak Avary nie ma w zasadzie szans na nakręcenie drugiej części <ironia mode off>. Poza tym nie rozumiem - co to za problem napisać scenariusz za kratkami? "Żydzą" mu papieru czy może tuszu w długopisie?


Osobiście marzy mi się fabuła równie kopiąca jaja jak co przypadku genialnego SH:2 lub Shattered Memories, chociaż znając życie raczej nie ma na to co liczyć...
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-06-28, 16:46   

Say napisał/a:
Osobiście marzy mi się fabuła równie kopiąca jaja jak co przypadku genialnego SH:2 lub Shattered Memories, chociaż znając życie raczej nie ma na to co liczyć...

Silent Hill + Amerykanie = Genialna fabuła? Niestety, nie ten gatunek, nie ci ludzie xD Wystarczy że fabuła części pierwszej, choć ciekawie przedstawiona, była strasznie spłycona, gdzie wszystko zostało wyłożone jak kawa na ławę, a ludzie i tak narzekali bo "głupie zakończenie". Jak dla mnie Avary może spokojnie zostać zastąpiony przez kogoś, kto zna się na pisaniu scenariuszy, ale musiałby to być ktoś na prawdę kompetentny by stworzyć coś dobrego. Bo chyba nikt z nas nie chciałby fabuły typu: Grupka nastolatków przyjeżdża do miasta Silent Hill na wakacje :-]
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Say 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 133
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-06-28, 17:15   

Cytat:
Grupka nastolatków przyjeżdża do miasta Silent Hill na wakacje :-]

Czizys, podobny obrazek właśnie stanął mi przed oczami. Jeszcze taka Paris Hilton uciekająca przed Piramidogłowym, to byłby pogrzeb dla tej serii xD


Moim zdaniem wystarczyłoby wynająć autora "growych" scenariuszy i po problemie.
 
 
Vizitado 
Cockroach


Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 14
Wysłany: 2010-07-09, 18:57   

Niech zrobią na podst. Room'a, to nawet obejrzę. W innym wypadku nie będzie mi się chyba chciało. Jedynka nie tylko mnie nie powaliła... To był jeden z bardziej dennych horror'ów ever...
 
 
 
Apfers 
Cockroach



Wiek: 27
Dołączyła: 23 Lip 2010
Posty: 38
Skąd: Planeta Ziemia.
Wysłany: 2010-07-24, 03:30   

Gdyby Konami zajęło się tym i pomogło stworzyć film - o, byłby nawet dobry. Przed chwilą przed oczami stanęła mi wizja filmu bez aktorów, tylko grafika, jak z cutscenek. I podkładane głosy. Oczywiście grafika lepsza, mniej zabijania, bo to realia, a nie gra z karabinem czy jakimś "heather beam". Kiedys oglądałam dobry graficznie film fantasy... bez aktorów, a taki szczegółowy...
_________________
Wkradłeś się jak lis...
Rządzisz jak lew!
Umrzesz jak pies.
 
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-07-24, 16:02   

Raczej zrobią kontynuacje filmu bo zakończenie pierwszej części na to sugeruje. Według stopklatki jakiś Hadida zajmie się kontynuacją filmu po premierze 4 części Resident Evil pod nazwą afterlife która premierę będzie mieć na dużym ekranie we wrześniu ( nie pamiętam dokładnej daty ) więc być może pod koniec tego roku lub na początku przyszłego doczekamy się kontynuacji filmu. Oby była ciut lepsza od pierwszej części to wtedy będzie dobry (... ee dobry ? . znośny chciałem powiedzieć ) film :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kwiatek1993 2010-07-24, 16:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-24, 17:10   

Apfers napisał/a:
Gdyby Konami zajęło się tym i pomogło stworzyć film - o, byłby nawet dobry. Przed chwilą przed oczami stanęła mi wizja filmu bez aktorów, tylko grafika, jak z cutscenek. I podkładane głosy. Oczywiście grafika lepsza, mniej zabijania, bo to realia, a nie gra z karabinem czy jakimś "heather beam". Kiedys oglądałam dobry graficznie film fantasy... bez aktorów, a taki szczegółowy...

Chodzi Ci o CGI?

Ja bym się bał, że jednak postawiliby na efekty. Dlatego myślę, że odmóżdżony Tekken gdzie nie trzeba się martwić o fabułę, naładowany oczojebnymi bajerami byłby strawniejszy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group