Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Silent Hill: Revelation 3D (2011)

Pobaw się w jasnowidza. Jaki będzie ten film?
Będzie wypas! Zetrze te wszystkie złośliwe uśmieszki
20%
 20%  [ 24 ]
Będzie trzymał ten sam poziom co poprzedni. Dobry ale bez szczękopadu
42%
 42%  [ 51 ]
Będzie gorszy niż 1ka. Nie powinni się zabierać za coś na czym się nie znają
8%
 8%  [ 10 ]
Będzie taki kupal że będzie mi wstyd że ma metkę SH
10%
 10%  [ 12 ]
Eee.. Zastawiłem/łam swoją szklaną kulę w lombardzie
7%
 7%  [ 9 ]
Będzie druga część??
10%
 10%  [ 13 ]
Głosowań: 119
Wszystkich Głosów: 119

Autor Wiadomość
fajans82 
Cockroach



Wiek: 41
Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 88
Skąd: Będzin
Wysłany: 2009-09-16, 15:27   

Śmietnik to Wy jak narazie robicie pisząc o tym, że ten film będzie kichą i, że w ogóle będzie fe. Wizjonerzy się znaleźli. Piszecie, że jedynka była kiszką. Dla mnie nie była bo to tylko film, a nie wierna przeniesienie gry na srebrny ekran. Pamiętajcie, że film na podstawie czegoś nie musi być tym czymś. Ja tam się cieszę, że SH2 będzie nawiązywało do SH2. Na bank nie będę wieszać na nim psów tylko dlatego, że twórcy chcą bazować na tej, a nie innej części. Oczywiście Wy jasnowidze wiecie, że nic dobrego z tego nie wyjdzie.

@Bersek trÓ to Ty jesteś wszak mieszkasz w Sieradz Hill i na awatarze masz Waltera :lol:
_________________
www.myspace.com/nuclearfuckingvomit

Best File Hosting
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-09-16, 15:34   

fajans82 napisał/a:
Ja tam się cieszę, że SH2 będzie nawiązywało do SH2.

What?
 
 
 
fajans82 
Cockroach



Wiek: 41
Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 88
Skąd: Będzin
Wysłany: 2009-09-16, 15:46   

Bersek napisał/a:
fajans82 napisał/a:
Ja tam się cieszę, że SH2 będzie nawiązywało do SH2.

What?



Cytat:
Jeśli podobała Wam się filmowa adaptacja Silent Hill, to mam dobrą wiadomość. W przyszłym roku ruszają zdjęcia do drugiej części filmu, który oparty będzie bezpośrednio na wydarzeniach z sequela gry.


za polygamia.pl
_________________
www.myspace.com/nuclearfuckingvomit

Best File Hosting
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2009-09-16, 15:50   

Wiecie co proponuje go zignorować.
Na mój gust koleś przewiduje co ma za chwile powiedzieć Bersek.Bawi się nami jak JA za dawnych czasów.
Cały problem ,że to ja nas widzisz jest prost proporcjonalne do tego jak właśnie powinieneś na siebie patrzeć.
Śmierdzi tu kompleksem autonomicznym pod postacią cienia.

A jeśli

W sumie nic do ciebie nie miałem .Ale mi też się dostało...Więc idź panie psychologu gdzie indziej.
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2009-09-16, 16:02, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-09-16, 15:56   

Wow, rzeczywiście niepodważalne źródło. Ciekawe skąd mają tą informacje :)

EDIT: Achaa, cała ta informacja opiera się na przypuszczeniach jakiegoś kolesia. Przypuszczaniach, które nie mają kompletnie nic wspólnego z rzeczywistością.

Cytat:

This will doubtless be based on the Silent Hill 2 videogame, possibly with a returning Sean Bean looking for his wife. Silent Hill 2 is among my favorite games of all time, so I fear that my purist fanboy rage may not be contained for a second outing. We shall see. I am really not very hopeful that lightning can strike twice and we'll get yet another bearable videogame movie.


Czyli takie same domysły jakie mieliśmy my, zanim w ogóle oficjalnie ogłoszono ekranizacje tego filmu. 2007-11-18, 01:11 Wtedy powstał ten temat i już wtedy rozważano możliwość, że SH2 The movie będzie ekranizacją SH2. Nie przypominam sobie, żeby wtedy ktoś używał słów "bez wątpienia/na pewno" nie mając do tego żadnych podstaw.

fajans, następnym razem sprawdź kilka źródeł (takich bardziej wiarygodnych) zanim zaczniesz bezmyślnie powoływać się na jakiekolwiek cytaty ;)

http://www.destructoid.co...al-148686.phtml
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2009-09-16, 16:16, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-09-16, 16:26   

"Fajans, ale Ty sie nie znarz! jezdeś niemondry bo myźlirz rze Sajlent Hill de mówi 2 bendzie fajowy <grzebie palcem w nosie>, on bedzie gópi i choojowy a tfoje zdanie siem nie liczy!"
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-16, 17:15   

Cytat:
Piszecie, że jedynka była kiszką. Dla mnie nie była bo to tylko film, a nie wierna przeniesienie gry na srebrny ekran. Pamiętajcie, że film na podstawie czegoś nie musi być tym czymś.

No, ale przy okazji okazał się być niczym. Bo ciężko to nazwać porządnym horrorem.
EDIT: No i brawa za info o fabule.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2009-09-16, 17:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
fajans82 
Cockroach



Wiek: 41
Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 88
Skąd: Będzin
Wysłany: 2009-09-17, 10:01   

My fault. Nie zauważyłem drobnego nie zrozumienia, także to przyjmuję na siebie. Dopiero po przeczytaniu wersji angielskiej zrozumiałem kaj je błąd.
_________________
www.myspace.com/nuclearfuckingvomit

Best File Hosting
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2009-09-23, 00:11   

Skromne, aczkolwiek potwierdza w jakiś sposób wcześniejsze przypuszczenia.
http://www.horror.com.pl/...ne&news_id=1591
_________________

 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-03, 16:40   

Ale Mr. Zombie już dawał to info w tym temacie ;].
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2009-10-03, 18:31   

Nie mniej się starałem :)
_________________

 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2009-10-04, 19:16   

Miło że coś więcej wiadomo o filmie.Cieszę się że powstaje bo SH movie mi się mimo błędów podobał.Mam jedynie obawy co do scenarzysty(dzięki niemu X-Men-Volverine został skopany)ale jestem dobrej myśli.
_________________

 
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2009-10-04, 20:24   

Cytat:

It's only a couple of weeks since we've got a confirmation that Roger Avary is going to write a script for Silent Hill 2 and now we have news that Avary is sentenced to 1 year in jail and 5 years of probation for a drunk-driving accident that took the life of a passenger in his car. The accident occurred in January 2008. It was reported that Avary was driving over 100 mph when his car crashed into a telephone pole. After initially pleading innocent last December, he pleaded guilty in August 2009 to gross vehicular manslaughter and drunken driving. It's not clear yet how Avary's sentencing will affect Silent Hill 2 filming planned for the next year.

silenthillmemories.net
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Jo-Jo 
Mumbler
Snowflake :3



Wiek: 36
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2009-10-04, 23:52   

Samo to wydarzenie mogłoby zaowocować paroma dobrymi motywami do scenariusza <wstydniś> ...
 
 
david113 
Cockroach


Wiek: 28
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 22
Wysłany: 2009-11-03, 18:32   

http://www.imdb.com/title/tt0938330/news#ni1038346

Tak, zaowocuje wielkim "nic" . Ale głupi ten Avary.
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2009-11-15, 22:52   

Cytat:
Pracowałem nad szkicami koncepcyjnymi w zeszłym roku. To będzie wariactwo. Jest tam dużo fajnych rzeczy. Roger Avary ma niezłe pomysły i miejmy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się je zekranizować.


http://wiadomosci.fdb.pl/...l-2-w-2010-roku

:(
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2009-11-20, 10:11   

Cytat:
Don Carmody udzielił kilku informacji dotyczących przygotowywanej kontynuacji filmu "Silent Hill".

Producent zapowiada, że film będzie bardziej przystępny dla widzów, którzy nie są zaznajomieni z samą grą. Twórcy postanowili w ten sposób podejść do problemy, gdyż uznali, iż gra nie jest aż tak dobrze znana, przez co dosłowna adaptacja byłaby zbyt hermetyczna dla szerszego odbiorcy.

Akcja "Silent Hill 2" ma się rozgrywać wiele lat po wydarzeniach z części pierwszej. Nad scenariuszem pracuje właśnie Roger Avary.

Filmweb.pl
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2009-11-20, 11:17   

Bardziej przystępny? Przecież SH1 już zastosowało łopatologię stosowaną (Alessa we flashbacku zdradza Rose praktycznie całą historię) a i tak wielu ludzi (a przynajmniej recenzentów) nie wiedziało, o co chodzi. :/

Poza tym kurna no, nie trzeba być zaznajomionym z grą, by zrozumieć nawet skomplikowany, ale dobrze napisany scenariusz. Silent Hill 2 (gra) był moim pierwszym Silent Hill'em - nie miałem pojęcia o niczym dotyczącym miasteczka, jego historii i mitologii, a mimo to nie miałem kompletnie żadnych problemów ze zrozumieniem gry i tego, co się tam dzieje.
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-11-20, 11:19   

Producenci po prostu wychodzą ze słusznego założenia, że większość osób nie jest przyzwyczajona do używania mózgu podczas oglądania filmu i ten film będzie robiony pod nich.
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-20, 15:10   

W innym tonie z kolei wypowiada się o nim niejaki Paul Jones, który również sypnął zdawkowym infem.
Paul Jones, revealed this weekend that the storyboards for Silent Hill 2 have already been started and that it's looking to be a "pretty crazy" project with loads of cool stuff.
IGN = http://movies.ign.com/articles/104/1045366p1.html
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2009-11-20, 15:43   

"Akcja "Silent Hill 2" ma się rozgrywać wiele lat po wydarzeniach z części pierwszej. Nad scenariuszem pracuje właśnie Roger Avary. "

Czyli jednak film będzie kontynuacją fabuły z jedynki?Bo jeśli tak to otrzymamy film inspirowany SH3.Może głównym bohaterem będzie dorosła Sharon.Było by ciekawie.
_________________

 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2009-11-20, 22:12   

Zaratul napisał/a:
Czyli jednak film będzie kontynuacją fabuły z jedynki?Bo jeśli tak to otrzymamy film inspirowany SH3.Może głównym bohaterem będzie dorosła Sharon.Było by ciekawie.


Zdecydowanie byłoby to lepsze wyjście, aniżeli kręcenie filmu na podstawie fabuły SH2 (zbyt dużo wątków jak na tak krótki film, a co za tym idzie spora modyfikacja fabuły z pozostawieniem najgorszych spoilerów, zapewne). Gdyby ta produkcja stanęła na poziomie pierwszej części, byłoby, imho, całkiem dobrze.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2009-11-21, 02:43   

Miho napisał/a:
decydowanie byłoby to lepsze wyjście, aniżeli kręcenie filmu na podstawie fabuły SH2 (zbyt dużo wątków jak na tak krótki film, a co za tym idzie spora modyfikacja fabuły z pozostawieniem najgorszych spoilerów, zapewne).


No dokładnie.Zresztą większość widzów by nie zrozumiała SH2 bo jak wiemy z pierwszym filmem kinowym miała problemy. :)

Cytat:
Gdyby ta produkcja stanęła na poziomie pierwszej części, byłoby, imho, całkiem dobrze.


Dlaczego ma tylko stanąć na poziomie jedynki jak może być lepsza. ::) Wystarczy że reżyser zostawi zalety pierwszej części(strona wizualna,design potworów,klimat w pierwszej połowie filmu)i nie popełni błędów(druga połowa filmu czyli za dużo ludzi i przerost formy nad treścią) i będzie git. :)
_________________

 
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2009-11-21, 22:56   

Mnie się jednak zdaje, że Silent Hill Movie 2 znów będzie kulał tam, gdzie raczej nie powinien jako horror. Ostatnio pomyślałem sobie, że tak naprawdę poprzednia odsłona miała ambicje bycia czymś więcej niż tylko dobrym horrorem opartym na grze. I tak właśnie powstał film z ambicjami, a jak wiadomo, nic bardziej nie dobija filmów, niż ambicje i dobre chęci. Wciąż mam nadzieję, że nakręcą tak sequel, który godnie zastąpi wcześniejszą odsłonę, ale na poprawę błędów zbytnio bym nie liczył. I nie chodzi o to, że to niemożliwe, ale o to, że nie da się pogodzić dwóch światów i dwóch rodzajów widzów, którzy zapewne przyjdą do kin zobaczyć ten film. Pierwszą grupą są po prostu miłośnikami horrorów i dla nich zbyt zawiła fabuła (a przynajmniej taka z pierwszej części) jest, oględnie mówiąc, zbyt ambitna (jak przystało na czasy idiotycznych produkcji z szyldem "Oszukać przeznaczenie 16 i pół"). Drugą grupę stanowią ci, którzy są fanami Silent Hill w ogóle, lubią ambitne i mroczne kino oraz uwielbiają gimnastykę umysłową po wyjściu z sali kinowej. Obawiam się, że nowa odsłona filmowego Cichego Wzgórza będzie chciała pogodzić ze sobą wszystko, a to jej tylko zaszkodzi. No, ale cierpliwie poczekam choćby i na trailer, który pokaże co i jak... No i mam nadzieję, że i tym razem główną bohaterką będzie kobieta...
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2009-11-23, 01:40   

Zaratul napisał/a:
Czyli jednak film będzie kontynuacją fabuły z jedynki?Bo jeśli tak to otrzymamy film inspirowany SH3.Może głównym bohaterem będzie dorosła Sharon.Było by ciekawie.


W jaki sposób film mógłby być inspirowany SH3? W grze Heater była na stałe związana ze swoją przeszłością, wciąż była tą, która miała urodzić Boga i to było podstawą całej gry - że kult (Claudia) chciał, by wypełniła swoją "powinność". W przypadku filmu Sharon nie ma żadnej przeszłości - jej poprzednie wcielenie było zwykłą dziewczynką, która została spalona przez grupę idiotów podejrzewających ją o bycie wiedźmą. Idiotów nie ma (wszyscy zostali wybici w końcówce filmu), a Sharon/Alessa ma swoją ukochaną mamusię, z którą uwięzione są w mglistym świecie. Nie ma szans by dało się z tego w jakikolwiek sposób wyprowadzić fabułę chociaż w drobnym stopniu podobną do tej z SH3.

Osobiście jestem ciekaw, jak będzie wyglądała sprawa z muzyką. W pierwszej części filmu wykorzystali chyba wszystkie fajniejsze/popularniejsze kawałki. Wprawdzie w międzyczasie wyszło Origins i Homecoming, ale muzyka z tych dwóch części raczej nie wystarczy na nowy soundtrack do filmu.
Ostatnio zmieniony przez Mr_Zombie 2009-11-23, 01:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group