Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Prasówka
Autor Wiadomość
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-26, 23:34   

http://sport.wp.pl/kat,37...=1206570575.900
Włosi coraz bliżej przejęcia Euro 2012

Fajnie, Polacy przecież lubią być wyśmiewani, wszak tego nigdy za wiele. My to zwalimy na rząd, ale jako naród przylepi nam się kolejną metkę: nieudaczników, i osób, na których nie można polegać. Czy dzieje się u nas coś w związku z tym Euro?? Przecież nawet w expose premiera była temu poświęcona uwaga.
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-03-27, 06:43   

Ja by się bardziej zmartwił tymi komentarzami pod artykułem.

Gdzie jedne mówi ,że to wina kościoła,rydzyka oraz co do tego mają ateiści i komunizm.To wygląda jakby wszyscy cierpieli na urojenia i mają problemy z samym sobą. :lol:
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2011-05-13, 19:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2008-04-12, 10:29   

http://media.wp.pl/kat,37...=1207979411.133

Co za bzdura :hihi:
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-04-12, 10:43   

Sama idea pierścionka jest debilna, a dawanie tego dzieciom na komunię zakrawa na parodię- chyba że 10 latka już buszuje w temacie, ale wtedy to i pierścień na każdy palec nie pomoże.
 
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2008-04-12, 11:54   

Pierścionek za 50zł? Co w nim jest takiego specjalnego? Przeiceż, jeżeli ktoś chce zachować dziewictwo, nie potrzebuje do tego żadnego pierścionka (a już na pewno nie za pięć dych), wystarczy silna wola.

A wręczenia czegoś takiego dzieciom - poroniony pomysł.
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-04-12, 11:56   

Yes, we can.
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
Ostatnio zmieniony przez Plazior 2008-11-09, 02:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-04-12, 12:01   

.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2010-11-21, 17:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-22, 13:34   

Wojciech Cejrowski zrzeka się polskiego obywatelstwa.
http://ksiazki.wp.pl/id,6...=1208867507.627
Co Wy na to? Przeczytajcie uzasadnienie >.>
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-06-04, 14:58   

ARIGATO!

Taka nazwe nosi nowy magazyn poświęcony "azjatyckiemu komiksowi i animacji"

Okladka: http://www.gameonly.pl/im...sy&id=14192&f=2 oraz cytat z GO;

"Strona pisma www.magazyn-arigato.com.pl Można na niej znaleźć informacje o spisie treści oraz jak i gdzie można kupić magazyn. Dostępny jest na razie wysyłkowo i w sklepach specjalistycznych."

Za info dziekujemy FAX'owi ^^
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Bishop 
Cockroach
Tylko rysuje :P



Wiek: 33
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 42
Skąd: Tychy
Wysłany: 2008-06-04, 15:59   

Od czasów ś.p. Kawaii nie miałem w łapie żadnego magazynu o M&A...
Chyba się skuszę na to Arigato ;> fajnie, że będą też pozycje z poza Japonii.
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-06-05, 15:31   

Na razie trudno dostepny- oficjalnie obwinia się pocztę za ten stan rzeczy.
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-06-21, 22:15   

Bishop napisał/a:
Od czasów ś.p. Kawaii nie miałem w łapie żadnego magazynu o M&A...
Jest jeszcze OTAKU... ale wg mnie za cienki (głownie chodzi o ilosc stron :P ) na swoja cene...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-06-23, 12:25   

Ja właśnie Arigato zakupiłam i czekam na przesyłkę =D. Fajnie, że nowe magazyny o mandze i anime są tworzone, bo faktycznie, od czasów likwidacji kawaii (a w zasadzie odejścia Dżedaja i reszty oraz przerobieniu gazety na pismo o pokemonach) na naszym polskim rynku nie ma nic zadowalającego. Otaku kupowałam z braku laku, czasem dostał mi się w ręce jakiś fanzin etc. , ale niestety, same rozczarowania :< .
W każdym razie, mam szczerą nadzieję, że Arigato da radę.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-06-23, 12:39   

Czy to jest jakaś amatorszczyzna czy coś bardziej profesjonalnego? Patrząc na spis treści nawet bym się skusił (Gurren Lagann, Gundam 00 itp.) ale boję się, że teksty będą stały na przeciętnym poziomie, nie wyższym niż to co znajdę na pierwszym lepszym forum o M&A. Albo też, że recenzje nie będą obiektywne, lecz opisywane w samych ochach i achach, bez podania konkretnych argumentów. Przeglądając od dłuższego czasu opinie ludzi na różnych stronach jestem po prostu na takie rzeczy uczulony (vide gdyby ktoś Claymore dał 10/10 ot tak "bo fajne", czy coś). Czy ktoś już czasopismo dostał i mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Piszą rozsądni ludzie czy grupa fanboy'ów? ;>
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-06-25, 22:17   

Ja zakupiłem arigato jakiś tydzień temu, uznając że dobrze mieć jakieś rozpoznanie by być na bieżąco.

Pierwszy plus, to spora liczba samych recenzji- nie tylko Japońskie produkcje, ale i Koreańskie, czy Chińskie.
Dwa- na szczęście brak nadmiaru zachwytów nad danymi tytułami, całość sprawia dość solidne wrażenie. Same recenzje w dużej mierze składają się z wypowiedzi samych twórców, czy reżyserów, przez co czasem jest ciekawy kontrast między ich słowami, a recenzentem w jednym tekście.
Trzy- miło to się czyta (ale nie tak miło jak anime insider), celuje konkretnie w miłośników m&a, nie dzieci pokemony, co jest plusem.
Cztery- Szata graficzna nie powala, trochę za dużo fotek- przeważnie 50% recenzji to zdjęcia.
Pięć- strasznie krytykują opisywane w numerze hentajce- czyżby rozczarowali się, spodziewając się głębokich przeżyć duchowych?
Sześć- strony przeznaczone na modę i gry zmarnowane- jeśli ktoś się tym interesuje, to nie wystarczą mu tylko 2 strony, a ma wyspecjalizowane w tym inne pisma.
Ogólnie polecam zaryzykować- ja drugi numer (jeśli wyjdzie) raczej kupię.
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-07-06, 13:20   

Ja muszę powiedziec, że Arigato bardzo przypadło mi do gustu. Wszystko to, co napisał wcześniej Mjuzik; dużo ciekawych, raczej rzetelnych informacji (raczej, gdyż jak na razie wyłapałam jeden błąd w przedstawieniu nowego tomu mangi Death Note -L, nastoletni detektyw? trudno, przebaczę ._.) , miło się czyta, nie dla pokemonów.
Podoba mi się pomysł połowy Arigato w czerni i bieli na typowo gazetowym papierze. Choc faktycznie fotek mogłoby byc choc odrobinę mniej.
O ile strony o grach mogę przeżyc, to strony o modzie? Absolutnie nie.

Podsumowując, ja również Arigato polecam i sama będę kontynuowac kupowanie.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
Ostatnio zmieniony przez Mi 2008-07-06, 13:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 749
Wysłany: 2011-05-01, 19:16   

http://wiadomosci.gazeta....azwe_kraju.html

Węgry mają nową konstytucje, czeka tylko na podpis prezydenta, który zdeklarował, że ją podpisze. Ogólnie daje więcej możliwości prezydentowi, ogranicza związki homoseksualne lecz nie odnosi się do aborcji. Ogranicza dług publiczny do 50% narodowego PKB. W sumie z tego artykuły dużo nie wynika, ciekawe co jeszcze zmienili...

P.S. Trochę stare, ale dopiero się o tym dowiedziałem. :D
_________________
:



 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-05-01, 20:14   

Jak to się odnosi do tematu? Myślę że najwyższy czas, by powstał dział "polityka" :]
 
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 37
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-05-01, 21:24   

Podejrzewam, że szybko zostanie zamknięty lub będzie przyczyną wysypu ostrzeżeń i/lub banów :)
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 749
Wysłany: 2011-06-04, 01:42   

http://www.nytimes.com/20...y/02google.html

Hasła do gmail-a zhakowane przez chińskich hakerów. Rząd federalny USA dostaje po dupie.
_________________
:



 
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 749
Wysłany: 2014-01-11, 17:17   

http://www.youtube.com/watch?v=4x1_rfUpQfA

Brunon K miał rację, że sejm trzeba było wysadzić.
_________________
:



 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group