Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowi użytkownicy.
Autor Wiadomość
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2009-04-15, 18:04   

zelazko napisał/a:
Ja tylko majtkiem jestem tu, ale z pewnością przyjdą powitania od innych na czele z Kapitanem Miho :D

Haha, aż musiałam się wylogować, żeby sprawdzić, czy to nie tag you :razz: . Zabrzmiało to tak, jakbym ja tu pociągała za wszystkie sznurki, a przecież wiadomo, że działającym pod przykrywką superadministratorem jest Raq xD.

Witam nowych!
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2009-04-15, 18:07   

Miho napisał/a:
przecież wiadomo, że działającym pod przykrywką superadministratorem jest Raq .
kobieta wie co mowi ;)BTW: jakoś sporo ludu ostatnio zawituje albo mi się wydaje
_________________
 
 
 
Ghaand 
Mumbler


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 125
Wysłany: 2009-04-15, 23:18   

Ha, nie przywitałem się. Jestem Jasiek, mam 14 lat, kocham gry komputerowe. W SH gram od niedawna, ale od 3 lat mnie coś do niego ciągnęło. Spróbowałem, spodobało mi się. Pozostaje mi aklimatyzować się na tym forum.
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2009-04-16, 14:41   

Hej Jestem Tomek dla znajomych Kwiatek mam 16 lat lubię spędzać czas ze znajomymi słucham : metal reggae , punk , industrial , troche elektronicznej muzyki , mangę , rysowanie , kultura Japonii , astronomia , Silent Hill od jakichś 8 lat :) ) , ( dlatego też mam zdeczka skrzywioną psyche ^^ xDD ) ^^" uff ale się rozpisałem , liczę na przyjemną i miłą atmosferę :)
_________________

 
 
Devil 
Cockroach



Wiek: 30
Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 42
Skąd: Silent Hill
Wysłany: 2009-04-16, 15:22   

Witam nowych użytkowników. Może nie jestem na forum zbyt długo ale w moich oczach panuje tu miła atmosfera. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będzie nam dane porozmawiać o różnych sprawach a przede wszystkim o Cichym Wzgórzu. :grin2:
_________________
Gry
 
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 751
Wysłany: 2009-04-16, 15:34   

Witamy kolege w poczecie użytkowników naszego forum :) 8 lat jak zaczełeś SH :wow: Ja miałem 14 i nieźle mi to się dało w znaki tymczasowo...
Pozdrowienia od żelazka :D
_________________
:



 
 
 
Leopard 
Cockroach



Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 21
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-04-18, 19:06   

Witam wszystkich.
Jestem Borys, mam 15 lat i jestem z zachodniej Polski.
Z Silent Hill spotkałem się pierwszy raz grając w drugą część i w taki sposób ta seria mnie wciągnęła. Niedawno odnalazłem to forum i postanowiłem się zapisać.
Interesuję się wszystkim co dziwne, straszne lub niezbadane. Postrzegam Świat z różnych perspektyw.
Słucham rocka, industrial i horrorcore.
I wierzę w elfy.
Pozdrawiam.
_________________
Niepowodzenie: Nie wykorzystać okazji
Karel Capek
Ostatnio zmieniony przez Leopard 2009-04-18, 19:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Abaddon 
Mumbler



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 195
Wysłany: 2009-04-18, 19:35   

Witam nowego kolege, mam nadzieję, że szybko się tu odnajdziesz :)

Leopard napisał/a:
I wierzę w elfy.


ale te leśne, czy te udomowione? :P
 
 
Leopard 
Cockroach



Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 21
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-04-18, 19:40   

Abaddon napisał/a:
ale te leśne, czy te udomowione? :P


Wszyyystkie :3
_________________
Niepowodzenie: Nie wykorzystać okazji
Karel Capek
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2009-04-18, 20:17   

Leopard napisał/a:
Słucham rocka, industrial i horrorcore.


No ja słucham speedcore`u czyli mamy podobne zainteresowania muzyczne. :)
Witamy na forum.
_________________

 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-04-18, 23:20   

Cytat:
Słucham rocka, industrial i horrorcore.


Horrorcoru? Nazwy kolejno tworzonych sztucznie podgatunków muzycznych robią się coraz głupsze.

Ale i tak witamy.
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2009-04-18, 23:38   

horrorcore nie jest znów takim nowym gatunkiem, aczkolwiek zupełnie pomijanym i 'mniejszosciowym'

Witamy na 4um
_________________
 
 
 
Leopard 
Cockroach



Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 21
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-04-19, 14:41   

_Music napisał/a:
Horrorcoru? Nazwy kolejno tworzonych sztucznie podgatunków muzycznych robią się coraz głupsze.


Szczerze? To ja najpierw zacząłem słuchać takich utworów, a dopiero później dowiedziałem się że to horrorcore :razz:

//Devlock

Są bardziej odpowiednie miejsca na tego typu rozmowy.
_________________
Niepowodzenie: Nie wykorzystać okazji
Karel Capek
 
 
 
Walter S. 
Mumbler



Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 137
Wysłany: 2009-05-01, 22:10   

Ale to jest dobre miejsce na takie rozmowy.. poznajemy się i w ogóle :razz:

Witam cię serdecznie i zapraszam do współpracy, choć to podforum - zapewniam - przeżywało swoje lepsze chwile. Masz 15 lat? Super wiek na rozpoczęcie przygody z Silent Hillem, chyba miałem tyle samo kiedy kumpel mi pokazał SH 2. Co prawda twoje młode, wrażliwe pikające serducho może nie wytrzymać wkur*****, kiedy w SH 4 będzie cię gonić nieśmiertelna postać z mojego awatara, ale i tak polecam tę krytykowaną przez wszystkich część. ^^"

I żeby jeszcze bardziej rozdrażnić moderatora, który pewnie zaraz mnie zbanuje, bo uprawiam tzw. spam, głośno zastanowię się nad twoim uroczym awatarem. Dla mnie to jest gepard, teraz pytanie czy gepard i leopard to jedno i to samo zwierzę? ^_^

Pozdro
_________________
"Mother..."
 
 
 
Leopard 
Cockroach



Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 21
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-05-02, 13:42   

Haha, ja już takie rzeczy w życiu widziałem że szanowny pan Walter S. nie zrobi na mnie wielkiego wrażenia. Na pewno.

Walter S. napisał/a:
Dla mnie to jest gepard, teraz pytanie czy gepard i leopard to jedno i to samo zwierzę?


Odpowiadam: NIE! Leopard to inaczej lampart (lub pantera). Łatwo je można pomylić, gdyż są prawie identyczne.
_________________
Niepowodzenie: Nie wykorzystać okazji
Karel Capek
 
 
 
Walter S. 
Mumbler



Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 137
Wysłany: 2009-05-02, 18:35   

Cytat:
Haha, ja już takie rzeczy w życiu widziałem że szanowny pan Walter S. nie zrobi na mnie wielkiego wrażenia. Na pewno.


Ojej.. miałeś już przyjemność z obłąkanymi seryjnymi mordercami? Nie zazdroszczę ^^"

Cytat:
Odpowiadam: NIE! Leopard to inaczej lampart (lub pantera). Łatwo je można pomylić, gdyż są prawie identyczne.


Czyli że leopard, lampart i pantera to jedno i to samo zwierzę? :grin: A to takie ładne czarne, co biega po dżungli to czarna pantera, czarny lampart czy czarny leopard? :razz:
_________________
"Mother..."
 
 
 
Leopard 
Cockroach



Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 21
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-05-02, 19:06   

Walter S. napisał/a:
Czyli że leopard, lampart i pantera to jedno i to samo zwierzę? :grin: A to takie ładne czarne, co biega po dżungli to czarna pantera, czarny lampart czy czarny leopard? :razz:


...a nazywaj to jak chcesz.
_________________
Niepowodzenie: Nie wykorzystać okazji
Karel Capek
 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-05-04, 23:18   

Cytat:
Czyli że leopard, lampart i pantera to jedno i to samo zwierzę? A to takie ładne czarne, co biega po dżungli to czarna pantera, czarny lampart czy czarny leopard?


To puma :]

Jak dla mnie, to leopard ma coś z lwa :]

Ale miło, nieczęsto rejestrują się tutaj miłośnicy zwierząt.
 
 
 
ALIEN_ALIEN 
Bann'd


Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 79
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-05-08, 20:53   

Witam . Alan z tej strony :-) na forum jestem jakiś czas ale teraz dopiero się pojawiam czynnie więc się witam z fanami Cichego Wzgórza :-) I Widzę że na górze kolega się wita z mojego miasta czyli sam nie będę z zielonego wzgórza :-) A ja dla odmiany nie słucham ROCKA i tym podobnych tylko MADONNY , KYLIE i innych div Popu :-) Horrory Azjatyckie i lat 80 też lubię :-) No i konsole na koniec : ) A więc pozdrawiam i życzę owocnej zabawy na forum wam ale przede wszystkim sobie :-)
_________________
\\\Powód bana: Utrzymywanie dramy i nachalność; więcej w ostrzeżeniach użytkowników.
-Żelazko\\\
Dalej jest już tylko strach ...
Ostatnio zmieniony przez ALIEN_ALIEN 2009-05-08, 21:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Leopard 
Cockroach



Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 21
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-05-08, 21:23   

Witamy.

Kolega z Zielonej Góry? Jak miło. A dokładnie z jakiej części?
_________________
Niepowodzenie: Nie wykorzystać okazji
Karel Capek
 
 
 
ALIEN_ALIEN 
Bann'd


Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 79
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-05-10, 13:43   

Napisałem już na GG ci :-)
_________________
\\\Powód bana: Utrzymywanie dramy i nachalność; więcej w ostrzeżeniach użytkowników.
-Żelazko\\\
Dalej jest już tylko strach ...
 
 
 
Walter S. 
Mumbler



Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 137
Wysłany: 2009-05-12, 15:01   

Mówiłem, że tutaj zawiązują się przyjaźni, nie ma to jak stary dobry Silent Hill :razz:

Cytat:
i innych div Popu


To w soundtracku do Silent Hilla na pewno znalazłeś coś dla siebie ^_^ Nie żebym uważał go za pop... tylko ma takie przebłyski, hehe.
_________________
"Mother..."
 
 
 
ALIEN_ALIEN 
Bann'd


Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 79
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-05-12, 16:30   

Walter S. napisał/a:
Mówiłem, że tutaj zawiązują się przyjaźni, nie ma to jak stary dobry Silent Hill :razz:

Cytat:
i innych div Popu


To w soundtracku do Silent Hilla na pewno znalazłeś coś dla siebie ^_^ Nie żebym uważał go za pop... tylko ma takie przebłyski, hehe.


Oczywiście ... Czasami ma przebłyski Pop :-) Wokalne utwory z 3 i 4 części :-) Ale i tak MADONNA The best :-) Ogólnie najbardziej cenię sobie Soundrack z Silent Hill 2 i Zero :-)

Mike: Do takich rozmów są odpowiednie tematy.
_________________
\\\Powód bana: Utrzymywanie dramy i nachalność; więcej w ostrzeżeniach użytkowników.
-Żelazko\\\
Dalej jest już tylko strach ...
 
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2009-05-16, 21:17   

Zielona Góra ?? o to pewnie kojarzycie miejscowość Żary z której pochodzę :P P , a tak przy okazji witam jeszcze świeższych użytkowników niż ja xDD :) )

w sumie każdy w Polsce powinien znać moją miejscowość , w końcu w latach 90tych tu się odbywały Woodstocki xDD

Bersek: Edytuj posty i nie pisz jednego po drugim jeżeli od napisania pierwszego nie minęły 24 godziny! To już nie pierwszy raz, lepiej się pilnuj ;>
_________________

 
 
swiru44 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 10
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2009-05-22, 10:19   

Witam, jestem Bartek i mam prawie 20m latek :P

SH poznałem z premierą pierwszej części i pamiętam że strasznie bałem się (po graniu) spać :) . Gra ma klimat specyficzny niestety przeszedłem tylko pierwszą część a teraz zacząłem już swoją przygodę z kolejną częścią i mam nadzieję że opinie o tej części są adekwatne do tego co jeszcze dzisiaj w nocy przeżyję :)

Koło SH mam jeszcze parę zainteresowań, głównie muzyka, słucham wszystkiego co mi się podoba (nie lubię techno) a ulubiony zespół to Insane Clown Posse. Ze sportu to tylko karate które trenowałem przez 6 lat teraz przerzuciłem się na boks amatorski :P

Tyle nie zanudzam więcej i nie truję życi :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group