Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoła
Autor Wiadomość
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-02-21, 22:39   

Kombinują jak koń pod górę. Wakacje to wakacje, każdy chce się cieszyc latem, odwiedzac zakątki kraju/swiata, odsapnąc... Lipiec i Sierpien to idealny czas. Na kiego grzyba ferie jesienne? Czy co chwila konieczne są przerwy? I tak jak napisał mukunio, czy we wrześniu faktycznie można już byc zmęczonym? Może jeszcze zrobimy tak, że pół tygodnia będzie się chodzic do szkoły, a pół nie i wakacje wyrzucimy wogóle? Czy dotychczasowy system źle funkcjonuje? Nie. Ale muszą kombinowac, bo przecież byliby chorzy.
Od tylu lat pierwszy września jest pierwszym dniem szkoły - to cholerna tradycja, którą możnaby mimo wszystko uszanowac.

Powoli widzę, że robota naszych wspaniałych ministrów polega na tym, co by tu jeszcze spieprzyc...ooo, przepraszam, zmienic. Szkoła szkołą, ale mówię wam, że pewnego pięknego dnia obudzimy się z nowym hymnem i godłem.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2008-02-21, 22:40   

Mr_Zombie napisał/a:
Pomysł nie jest taki głupi. Czy wam np. nie zdażało się tak, że pod koniec wakacji rzucaliście się z kąta w kąt nie wiedząc, co ze sobą zrobić?


Nie :grin:

Mr_Zombie napisał/a:
Problem w tym, że przełom październik-listopad to nie jest żadna atrakcyjna pora. Zazwyczaj jest szaro, buro, leje. No i trudno byłoby zwalczyć przyzwyczajenie, że początek szkoły = 1 września.


Exactly :roll:
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-02-21, 22:44   

Mam genialny pomysł !
Zróbmy ferie jesienne, zimowe, wiosenne i letnie a wakacje skasujmy wogóle :sugoi: !
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2008-02-21, 22:54   

Albo jeszcze lepiej. Zostawić tylko dni wolne w Święta Kościelne i Narodowe a resztę wolnego rozłozyć w 3-dniowych weekendach (wolnych Piątkach albo Poniedziałkach) W rozrachunku wyjdzie mniej więcej tyle samo wolnego ile przed poprawkami w kalendarium szkolnym.
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-22, 18:22   

Jeden z gorszych pomyslów i wydaje mi się że sami ewentualni wykonawcy tego przepisu nie zdają sobie sprawy jak potężne zawirowanie by to przyniosło- min. kiedy mowa o rekrutacji na studia.

Zresztą 1,5 miesięczne ferie- jak ktoś gdzieś wyjeżdża to już nie tak fajnie.
 
 
 
Kamuch
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-23, 12:35   

A ja jestem na tak!
Ja już dawno skończyłem szkołę więc i tak mnie to nie dotyczy. A to, że młodsi będą mieć gorzej niż ja tylko mnie podbuduje.
Więc, jak najbardziej na TAK! >:)
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-02-24, 00:30   

.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2010-11-21, 13:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2008-02-24, 10:25   

Ja nie chcę! ;( Na samym wejściu mam kartkówkę z importerów i plonów różnych dziwnych roslin. Cały czas sobie myślę...na ch** mi wiedzieć, kto był największym producentem batatów w 2004 roku :evil:

Devlock: Licz słowa.
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-02-24, 10:28   

.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2010-11-21, 13:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2008-02-24, 11:15   

Bersek napisał/a:
Z jakiego to przedmiotu, że takie coś wam dają? xD


Geografia ;|

Łojezu! Co tu się taka cenzura zrobiła? :razz:

Devlock: Tu zawsze była i będzie cenzura.
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
Teufel.86 
Wall Man



Wiek: 38
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Międzyzdroje
Wysłany: 2008-02-24, 11:35   

A ja póki co prubuje zaliczyć poprzedni semestr, co wcale może nie byc takie latwe niestety. Do tego plan mi dosrali tak glupi, że nie wiem jak się w nim odnaleźć. Dwa dni pod rząd po 10 godzin, a kolejne po kilka i wcale. Bez sensu. A do tego muszę jeszcze znaleźć pracę i wcisnąć ją jakoś między ten plan. Będę się też przymierzać do wyciskania z uczelni pieniędzy, bo na 99,9% będę mieć dzidzię :grin:
 
 
 
Kilroy 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 145
Skąd: dolina trolli
Wysłany: 2008-02-24, 21:09   

Cytat:
Czy będą ferie jesienne i krótsze wakacje?


Mam tak tutaj. Żyć się da, ale krew mnie zalewa kiedy muszę drałować na ósmą, kiedy kumple w PL mają pół miesiąca wolnego. :x
 
 
 
Teufel.86 
Wall Man



Wiek: 38
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Międzyzdroje
Wysłany: 2008-02-25, 12:27   

Nie ma to jak zrobić sobie przerwę w zajęciach, he he :-] Wykończyło mnie słuchanie najpierw o włosach owiec, a potem robienie harmonogramu rocznego grup produkcyjnych świń :grin: Masakra. Jedyne na czym lubię siedzieć w tym semestrze to hodowla drobiu. Pewnie dlatego, że uwielbiam mięso drobiowe i myślę tam tylko o jedzeniu :sweet: A tak reszta przedmiotów mogła by se pójść i nie wracać. Coś czuje, że moja osoba już tam dziś nie wróci, bo słuchanie kolejne 2h o włosach jest w tym momencie ponad moje siły xD
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-25, 14:06   

To tak samo jakby mnie posadzili na wykładach o chipsach ;].
 
 
Wosiu
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-17, 15:36   

UKw w bydgoszczy 4 rok Informatyka inzynierskie
 
 
Kamuch
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-18, 16:16   

Puty napisał/a:
To tak samo jakby mnie posadzili na wykładach o chipsach ;].

No... człowiek się robi głodny od słuchania o jedzeniu. A ja jestem zawsze głodny. Cały czas jem. Ostatnio jeden pseudowykładowca wywalił z wykładów mnie i moich dwóch kolegów bo jedliśmy hot dogi w czasie gdy on się użalał na temat bezrobocia =/ Normalnie, ten świat schodzi na psy =/
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-04-29, 20:31   

Helje, po raz pierwszy w życiu zasnąłem dziś na lekcji historii. Myślałem że jak na chwilę zamknę oczy i LECIUTKO przytnę komarka, szybko będę mógł podnieść głowę z napływem rześkości. Przycinanie szybko zamieniło się w krótką przechadzkę do krainy snów, z której wyrwały mnie dopiero dzwonek i ogólnoklasowy brecht.

Miałem jednak dużo szczęścia - jako że byłem jednym z w miarę udzielających się uczniów, opieprzu nie dostałem, ba, wcześniej nawet dwa razy się na tej lekcji zgłosiłem (przekimałem jakieś ostatnie 10-15 minut). Pani spytała się jeszcze czy zdąrzyłem przepisać pracę domową, na co odparłem że zdąrzyłęm nim zasnąłem, po czym powiedziała, że mnie rozumie i sama chętnie by się zdrzemnęła.

Czy ten post wnosi coś konkretnego do tego tematu? Nie - po prostu pochwalić się chciałem ; P
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-04-29, 20:39   

.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2010-11-21, 13:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2008-04-29, 20:45   

Heh, ja na szczęście siedze w ostatnie ławce w rogu i moge sobie ucinać drzemkę kiedy tylko zechce xD A tak przy okazji, czy w waszych szkołach również wielu nauczycieli ma problemy z dość nieprzyjemnym zapachem?? Bo np. nauczycielce matmy, jak by tu delikatnie powiedzieć, śmierdzi z ust fekaliami i nie wiem co o tym myśleć :O
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-04-29, 20:52   

Ja na raz wykładzie spałem z otwartymi oczami.

Byłem już tak znużony ,że nagle zafascynowałem się schodami.
Nagle kumpel mnie szturcha i mówi "Reset".
A ja na to "dzięki".

Po czym sobie uświadomiłem ,że ostatnie co pamiętam to te schody ,a ja właśnie gapiłem się na nie jakieś 3 minuty oderwany z świadomości.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-04-29, 21:04   

Cytat:
Helje, po raz pierwszy w życiu zasnąłem dziś na lekcji historii. Myślałem że jak na chwilę zamknę oczy i LECIUTKO przytnę komarka, szybko będę mógł podnieść głowę z napływem rześkości. Przycinanie szybko zamieniło się w krótką przechadzkę do krainy snów, z której wyrwały mnie dopiero dzwonek i ogólnoklasowy brecht.


Naucz się to kontrolować co do sekundy, a będziesz prawie jak japończyk :]
 
 
 
Kilroy 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 145
Skąd: dolina trolli
Wysłany: 2008-04-29, 21:20   

Cytat:

Helje, po raz pierwszy w życiu zasnąłem dziś na lekcji historii. Myślałem że jak na chwilę zamknę oczy i LECIUTKO przytnę komarka, szybko będę mógł podnieść głowę z napływem rześkości. Przycinanie szybko zamieniło się w krótką przechadzkę do krainy snów, z której wyrwały mnie dopiero dzwonek i ogólnoklasowy brecht.


Hehe, powiedz jak będziesz potrafił spać z otwartymi oczami. Dzięki temu nikt się nie kapnie i na dodatek wezmą Cię do GROMu xD
_________________
A drink a day keeps the shrink away.
-- Edward Abbey
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-04-30, 12:56   

A ja se drzemam (nie chce zebrac slownikem) "Non-stop" a na Historii moj nauczyciel spi razem ze mna xD
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-30, 14:21   

Cytat:
a na Historii moj nauczyciel spi razem ze mna

Eeee chcesz o tym pogadać?
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-04-30, 16:59   

USBM
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2008-10-25, 18:30, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group