Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2011-04-27, 19:05
Tekken i inne mordoklepki.
Autor Wiadomość
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2007-12-26, 13:25   

Mnie to wygląda raczej na jakiś klon zwykłego Budokaia, nie Tenkaichi. A co do grafiki to mnie się nie podoba - lepiej się prezentuje imo peesdwójkowy cel-shading.

Btw. Zwykły Budokai (grałem w 3) jest beznadziejny imo... tak spartalonego systemu (zdobywanie ciosów - sic!) nie widziałem dawno. W dodatku te animacje pokazywane na filmach są zawsze takie same.
Ostatnio zmieniony przez Suavek 2007-12-26, 13:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-26, 23:57   

A tam- ale można pograc Brolly'm :]
Ja tam zaczynam polowania na najnowszego dragona, jak tylko persona wyjdzie w Europie.
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-01-01, 14:16   

Oświeci mnie ktoś i powie czym różni się Guilty Gear XX Accent Core od poprzednich odsłon? Bo ja większych różnic oprócz kosmetycznych nie widzę...

_Music: Persona ma zapowiedzianą europejską premierę?
 
 
Sonix 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 49
Wysłany: 2008-01-01, 15:05   

Persona 3 powinna sie u nas ukazac 02/29/08 (według Gamefaqs).
_________________
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-01, 19:18   

Suavek - wikipedia mówi:
Cytat:
Guilty Gear XX Λ Core, usually referred to as Guilty Gear XX Accent Core(...)
In addition to balance changes along the lines of those in #Reload and Slash, Λ Core features a new type of special move, the "Force Break," which consumes 25% of the Tension bar when used. Most characters have gained new special moves, and some have had existing specials (or powered-up versions of existing specials) converted into Force Break attacks. It also introduces moves that make opponents stick briefly to walls or slide across the floor of a stage. New additions also include "Slashback," a form of parrying with reduced block stun, and throw breaks.

In addition to its gameplay changes Λ Core features the first major aesthetic change for the series since the original release of Guilty Gear XX. All voices, including that of the announcer, have been re-recorded (or replaced with previously unused samples), sometimes by different actors. The playable characters artwork was also redone, and two new music tracks, Launch Out and Keep The Flag Flying, were added. Since this revision has been made to balance the game, two characters deemed illegal by tournament standards, Justice and Kliff, were removed from the game's playable roster
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-01-01, 19:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-01-01, 19:25   

Czyli w dużym skrócie wyciąganie kasy od fanów ;>
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-01, 19:28   

No sama kosmetyka :P . To samo czeka tekkena i inne ;) .
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-01-01, 19:58   

Kosmetyką to można nazwać Dark Resurrection w porównaniu do Tekkena 5. Cała reszta mocno się od siebie różni. Tymczasem każda kolejna część Guilty Gear XX niemal niczym się nie różni od poprzedniej - jak zawsze "wyważenie postaci" oraz parę drobnych zmian. Nie raczą nawet zmienić pól walk oraz muzyki (królestwo za nowy OST w dotychczasowych klimatach). Nie będąc fanem serii mnie to trochę denerwuje.

A i muszę to przyznać w tym wypadku - w GGXX jakoś lepiej grało mi się na klawiaturze niż na padzie (nie licząc półkółek).
 
 
FHOMGHT 
Mumbler
FHOMGHT



Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 142
Skąd: Złoty Wymiar
Wysłany: 2008-01-02, 01:25   

W zasadzie to nie mam nic przeciwko jakiejkolwiek bijatyce. Jednak prawdziwy sentyment czuję wyłącznie do serii Mortal Kombat. Druga część tej gry była pierwszą mordo klepką w jaką w ogóle grałem. Nie dbam o realizm walk, im bardziej odbiega od rzeczywistości tym lepiej. Nie raziła mnie nawet ich prostota i uboga ilość ciosów. Kochałem oglądać wszystkie fatality. Do tego genialne postaci i ten mroczny klimat. Rozczarowała mnie jedynie czwórka, która prócz grafiki 3D nie wniosła nic nowego. Z najnowszymi częściami nie miałem do czynienia. Tak, czy siak "W Mordę Kolba" rulz!!! ;)
_________________
FHOMGHT - NARODZINY, ISTNIENIE I śMIERć.
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-02, 21:04   

A o "przekozackich" broniach w MK4 to zapomniał xD? Nowy gameplay z T6 z Asuką i Hwoarangiem.
http://www.ene3.com/archives/020107.html
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-01-02, 21:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-01-02, 21:24   

OMFG... wygląda badziewnie...

Asukę chyba ktoś mocno pobił... przypomina faceta... w dodatku jakiegoś j-rockowca.

W ogóle mam nadzieję, że trochę Aśkę dopakują w szóstce bo w 5 i DR nie należała do czołówki, a teraz grając w DR mam na Tekken Lordzie problemy (a to była moja podstawowa postać w T5).

Btw. te świnie to lekkie przegięcie... w sensie, ich zachowanie - latają i odbijają się jak jakieś piłki.

A gość sterujący Aśką na filmiku gra jak cienias ;p

Ech, coś czuję, że T6 na PS3 będzie jak T4 dla PS2...
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-02, 21:41   

Kurde a mi po akcji na ścianie(notabene, za mocnej trochę), filmik wywala :/ .
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-01-03, 13:59   

Nie podoba mi się. Motyw ze świniami jest totalnie beznadziejny i psuje ogólne wrażenie. Albo mi się zdaje, albo mam faktycznie "derza wi" z częścią czwarta. Niech lepiej zabiorą się do pracy i poprawią te wstrętne babole :P
_________________

 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-05, 22:37   

http://www.ps3forums.com/showthread.php?t=117418 - Trochę obrazków o t6, głównie prezentujących nowe stroje, dla przykładu jeden:
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-01-05, 22:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-05, 23:00   

Maskarada jak w cyrku.
Ciekawe czy pandę też będzie można ubrać.
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-10, 07:38   

http://www.gametrailers.com/player/29535.html
To nie jest prima aprilis. Yoda(X360) i Darth Vader(PS3) w Soul Calibur 4... Co Wy na to? Sam jak zobaczyłem to nie mogłem uwierzyć ;]. Ja wobec tego w Tekkenie 6 chce Neo z Matrixa 8-) (tło fabularne jego występu: przechodził i wpadł obadać klimat).
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-01-10, 07:47, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-01-10, 20:14   

LooooooooooooL!! Świat schodzi na psy!! Czy już wszyscy zwariowali do reszty? Żałosne....zaprawdę powiadam wam, że to jest żałosne. Mnie takie mixy nie bawią. Z utęsknieniem czekam na "Tekken Calibur Kombat", w którym będę mógł zagrać "serwisantem poloneza".
_________________

 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-01-10, 21:19   

Gdy do Soul Calibura 2 dodani zostali Heihachi, Zelda i Spawn to jakoś nikt nie marudził. IMO zwykły dodatek - bardziej obchodzi mnie aby system gry był dobrze wyważony, nie tak jak w trójce... Aczkolwiek biorąc pod uwagę, że gra trafi od razu na konsole, nie automaty (jak Tekken) to śmiem wątpić... Już teraz deklarują, że ta nowa laska w zbroi z halabardą będzie prosta w opanowaniu (czyt. potężna...).
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-10, 21:31   

Niezawsze potężna jest prosta w opanowaniu.

Yoda i Vader mnie rozwalili- bynajmniej nie pozytywnie.
Ja pierdzielę, skąd u Namco tak chore pomysły? Co się z nimi dzieje? Najpierw Bob w Tekkenie, Zafira, teraz to- naprawde wystarczy tylko (aż) dobrze skonstruowany system walki, bez takich udziwień.
 
 
 
FHOMGHT 
Mumbler
FHOMGHT



Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 142
Skąd: Złoty Wymiar
Wysłany: 2008-01-10, 21:42   

Nie mam nic do Vadera - zawsze go lubiłem. :lol: Z Yodą jest już gorzej. :? Soul Calibur nie jest mi bliski i w zasadzie nigdy w niego nie grałem, ale muszę przyznać, że jak dla mnie prezentuje się nadzwyczaj atrakcyjnie. No i bardzo podoba mi się ta białowłosa babka w skąpym fioletowym wdzianku. Niezła amazonka! :razz:
_________________
FHOMGHT - NARODZINY, ISTNIENIE I śMIERć.
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-01-10, 22:13   

Cytat:
Niezawsze potężna jest prosta w opanowaniu.
Tyle, że twórcy sami przyznają, że jest to postać dla n00bów, łatwa w opanowaniu i w ogóle. Dodajmy do tego fakt, że jest szybka oraz walczy bronią długodystansową to w rękach doświadczonego gracza chyba nie ciężko przewidzieć co będzie się działo...

A Vader i Yoda mi nie przeszkadzają i prawdę mówiąc nie wiem skąd ta niechęć - służą oni za zwykły dodatek, nie za element fabularny, więc w czym problem?
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-10, 22:14   

Cytat:
Z Yodą jest już gorzej.
No właśnie - patrząc na jego gabaryty walka będzie uciązliwa jak z Gonem w Tekkenie. Czytałem jeszcze gdzieś na necie, ze Taki powiększyli piersi do horrendalnych rozmiarów i przeczą prawom fizyki ^^".
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-01-11, 11:02   

Suavek napisał/a:
A Vader i Yoda mi nie przeszkadzają i prawdę mówiąc nie wiem skąd ta niechęć - służą oni za zwykły dodatek, nie za element fabularny, więc w czym problem?


Wiesz...nie każdego muszą bawić takie dodatki, jak sam to określiłeś. Dla mnie owszem...jakieś elementy humorystyczne mogą się pojawiać, jednak to co robi Namco przez ostatnie kilka lat jest z lekka niedorzeczne. Takie jest przynajmniej moje osobiste odczucie. Tak samo sprawa z "Cycoliną" serii Taki...co cześć to przegina w rozmiarze. A fuuuj. Zostaję przy sprawdzonych tytułach i za babole w stylu postaci z "gwiezdnych wojen" czy latające niczym balony świnie serdecznie podziękuję.
_________________

 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-04, 03:04   

Suavek będzie wniebowzięty ;) . Mechy :shock: w Tekkenie 6 - bonusowa plansza. Mamy gościnne występy Vadera w SC, czemu nie robotów w Turnieju króla żelaznej pięści;] . Na załączonym filmiku Bryan trzaska się z uroczo nazwanym blaszakiem - Nancy.
http://www.gametrailers.c...aylist=featured

Edit: Film z gameplayu Soul Calibur 4. Co prawda jakość nie powala, ale mozemy podziwiać Pamelę Anderson świata gier(tytuł ten odebrała Larze Croft, której notabene twórcy z częsci na część nadają coraz bardziej ludzki tytuł) - Taki :wow: . Kiedy schodzi w głąb ekranu możemy podziwiać pokaz jej piersi, które wykonane są jakby z kauczuku :-] . No i - grają jakieś nooby.
http://www.gametrailers.c...aylist=featured
 
 
Wosiu
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-17, 16:02   

Suavek napisał/a:
Kosmetyką to można nazwać Dark Resurrection w porównaniu do Tekkena 5. Cała reszta mocno się od siebie różni. Tymczasem każda kolejna część Guilty Gear XX niemal niczym się nie różni od poprzedniej - jak zawsze "wyważenie postaci" oraz parę drobnych zmian. Nie raczą nawet zmienić pól walk oraz muzyki (królestwo za nowy OST w dotychczasowych klimatach). Nie będąc fanem serii mnie to trochę denerwuje.

A i muszę to przyznać w tym wypadku - w GGXX jakoś lepiej grało mi się na klawiaturze niż na padzie (nie licząc półkółek).


Tekken dr i tekken 5 kosmetyka?? A dodatkowe ciosy? Bardziej wyważone postacie?

Jesli dla Ciebie to nic to ok, Puty sie ostatnio przekonał ze tekken dr to nie tylko kosmetyka ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group