Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2014-02-25, 12:28
Silent Hill HD Collection PS3
Autor Wiadomość
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-06-02, 22:33   

Takie dostali, z takimi musieli sobie radzić. Programowanie zwrotne jest zbyt czasochłonne niestety żeby się w tym babrać. To smutne ale dawniej nie zwracano na to uwagi jeśli wyszedł master. Podobnie było np. z anime - film skończony, większość malowanych teł i animacji na folii szła do kosza... (w dobie cyfryzacji juz jest z tym troche lepiej)
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2012-08-18, 14:02   

Wiecie co nie kupiłem SH:HD Col. Nie powiem ,że w SH2 to mgła jest jakaś niebieska i zdecydowanie brakuje jej pewnej warstwy. Jednak tylko w pewnych przypadkach można zauważyć te graficzne braki gdy widzę tekstury, których nie powinien widzieć z powodu mgły.
Szybkość wczytywania gry ta jak na PC. Meni zapisu gry odciąga od klimatu gry.

Da się grać bo jest opcja grania ze starymi głosami.
SH3 nowe głosy rozwalają wszystko xD
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2012-08-18, 14:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-08-21, 06:49   

Za cene nowej kopii bez problemu mozna dostac obie gry na inne platformy. Polecam to zrobić.
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2012-08-23, 13:32   

Zapomniałem dodać ,że wersja XBOX nie dostanie żadnych patchów naprawiających czyli gra zawsze będzie taka. Na razie jakiś bugów nie zauważyłem ,ale dopiero dotarłem do martwego kolesia przed TV.

Grałem SH2 na emulatorze PS2 i nie mogłem znieść długość wczytywania poziomów.
Na oryginalnym PC zapomniałem jakie patche mam zainstalować by pozbyć się problemu z dźwiękiem.

W sumie jestem zadowolony z zakupu dla SH2 i dla achievementów. Chociaż grę bym sprzedawał o połowę taniej.

Jeśli chodzi o SH3 to prawdopodobniej gra lepiej wygląda przy full detalach na PC. Nie mówiąc o oryginalnych już głosach postaci.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2012-08-27, 18:23   

Do oryginalnych głosów w sumie idzie się przyzwyczaić. Mnie się z czasem nawet spodobały. Na PS3 jakiś czas temu w sumie wyszedł już ten patch, na razie go jeszcze nie sprawdziłem. Może czas najwyższy...
 
 
PiramidHead 
Cockroach
InSilentHillWeTrust


Wiek: 41
Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-09-04, 18:06   

A ja zakupilem w dniu "premiery" HD kolekcji swoja wersje na PS3:razz:
Fakt faktem, ze gra powinna byc tansza ale nie plakalem wydajac na SH:HD C ciezko zarobione pieniazki, poniewaz 2ka to moja ulubiona czesc SH, 3ke kupilem ale nie ukonczylem za czasow PS2 bo pozyczylem ja pewnemu lamusowi i juz nie wrocila z powrotem w moje rece:eek: .
W zalewie gier plytkich i wtornych ktorymi racza nas wydawcy, SH:HD C to perelka, ktora kazdy fan serii powinien miec w swojej kolekcji gier na PS3/X'a i co tam jeszcze.
Wielka szkoda tylko, ze nie dorzucili 4ej(The Room) odslony Silenta do kompletu na omawianym DVD(to moja ulubiona czesc zaraz po 2ce).
W moim zyciu tylko 2ie gry zrobily na mnie wrazenie: ukochany Silent Hill i niesmiertelny Final Fantasy VII. Tego drugiego w wersji oryginalnej PSX(zabytkowo/kolekcjonerskiej :grin:) posiadam do dzisiaj.
Mam nadzieje, ze KONAMI pewnego pieknego dnia zrobi remake'a 1szego Silenta a SquareSoft FinalaVII :roll:
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-09-05, 07:00   

http://twin-perfect.com/b...view-trshe-14a/ - they're BACK ;]
http://twin-perfect.com/blog/trshe14b/
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
Ostatnio zmieniony przez R4Zi3L 2012-09-06, 09:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2012-09-07, 21:32   

Dzięki za linki.

Teraz wiem .że nie miałem paranoi słysząc opóźnione i dziwne kroki Lying Creature.

W sumie to po 10 minutach grania w SH3 przypominam sobie ,że w ogóle dźwięki były jakieś pomieszane. Mówię wam w SH2 da sie grać ,ale SH3 jest zwalone na maksa.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2017-11-02, 13:05   

Obecnie męczę SH3 HD i próbuję wbić wszystkie trofea. Póki co jedyną zaletą tejże gry jest możliwość zagrania w przebój sprzed lat na nowszej konsoli. Gra ma zwyczaj zawieszania się w różnych momentach, co może doprowadzić do szewskiej pasji jeśli weźmie się pod uwagę, że robiliśmy właśnie trofeum z maksymalnie dwoma zapisami gry lub zapomnieliśmy zapisać od dłuższego czasu i cały nasz trud stracony. Gra ma także niefajny zwyczaj gubienia fpsów. Grałem na ps3.

Mam nadzieję, że SH2 HD nie ma takich problemów.
Ostatnio zmieniony przez Wendigo 2017-11-02, 15:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2017-11-11, 11:41   

Pewnie ma.... ja jestem trophy whore i mozeliwe ze kupie sh hd dla wbicia trofeów tylko i wylaczenie :/ czego sie nie robi dla pucharków...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Daffodil 
Lurker



Wiek: 27
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 375
Wysłany: 2017-11-12, 01:13   

Na x360 SH2 jest stabilniejsze niż następniczka, obstawiam, że maszynka Sony ma podobnie. :) Trójeczka była tak okropna, że przechodziłem grę wyłącznie na siłę; do tej pory uważam za najgorszą z cyklu... Muszę kiedyś zagrać w oryginał na ps2, by sobie nadpisać opinię na temat tej części, bo jest - lekko mówiąc - nie najlepsza.
_________________
Strzeż się spojrzenia Mary Shaw,
miast dzieci miała lalek sto.
A jeśli ujrzysz ją we śnie,
przed krzykiem niech Bóg broni cię.
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2017-11-25, 10:51   

Potwierdzam, jeśli nie zrazi cię niższa rozdzielczość, SH3 jest najlepsze na PS2
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group