Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Wendigo
2012-04-02, 11:47
Komentarze odnośnie newsów
Autor Wiadomość
lolek00 
Lying Creature



Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 423
Wysłany: 2012-02-11, 10:37   

No zgoda.

Ale w starszych SH, wchodząc do dziwnych miejsc poznawaliśmy dziwne historie. Mieliśmy zapiski. Jakieś dziwne enigmatyczne motywy. Jeden pomnik stojący na uboczu mówiący o bagnach - mówi więcej niż 20 pomników rodem z horroru które robią za atrapę.

Postaw na wielkim stole jeden wazon i od razu wszyscy się tam gapią. Ustaw wazony w całym mieszkaniu i nikt nie zauważy jednego bardzo ładnego. Przekręcamy obrazy, bawimy się w puzzle i labirynty, "coś" widzieliśmy w oknie, goni nas jakiś pochłaniający wszystko czerwony kisiel. Zdecydowali się na demo...

====
Btw: W rozwalonym autobusie niema ani jednego trupka widocznego przez szybę ani krwi.

Oznaczać to może że sam fakt katastrofy już jest wytworem Murphego. To że nie mógł pomóc policjantce jest ciekawe.
Ostatnio zmieniony przez lolek00 2012-02-11, 10:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2012-02-11, 10:46   

lolek00 napisał/a:
Ale w starszych SH, wchodząc do dziwnych miejsc poznawaliśmy dziwne historie. Mieliśmy zapiski. Jakieś dziwne enigmatyczne motywy. Jeden pomnik stojący na uboczu mówiący o bagnach - mówi więcej niż 20 pomników rodem z horroru które robią za atrapę.


A kto powiedział że w Downpour tego nie będzie? Jak już mówiłem to tylko demo a z dema nie możemy za dużo się dowiedzieć na temat fabuły gry,poczekajmy na pełną wersję.
_________________

 
 
 
lolek00 
Lying Creature



Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 423
Wysłany: 2012-02-11, 10:52   

Wiem że to tylko demo.

Tylko że ja dobrze i Ty zapewne też pamiętasz epokę dem. Właśnie demo jest od tego żeby zobaczyć jaka gra będzie. A nie jaka nie będzie.
_________________

 
 
vilku666 
Mumbler



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 160
Skąd: Tychy
Wysłany: 2012-02-11, 11:06   

lolek00 napisał/a:
Przekręcamy obrazy, bawimy się w puzzle i labirynty, "coś" widzieliśmy w oknie, goni nas jakiś pochłaniający wszystko czerwony kisiel.

Mi w tym demku nie podoba się to że wszystkie przedmioty np. obrazy które przekręcamy świecą się i mrugają za bardzo intensywnie jakby chciały zawołać "hej tutaj jestem" a my przecież nie jesteśmy niewidomi i zauważamy je z kilometra :\

A co do tego czegoś co nas goni "czerwony kisiel xD" to przychodzi mi motyw z Silent Hill 3 gdzie to uciekało się z nawiedzonego domu w parku rozrywki.
_________________

 
 
lolek00 
Lying Creature



Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 423
Wysłany: 2012-02-11, 11:17   

No o mruganiu już pisałem. Prowadzenie za rączkę. Może się będzie dało to wyłączyć (cały czas naiwnie wierzę w wersję PC).

Normalnie się wszystko obwąchuje. Ja gram bardzo powoli w takie gry. A tu co, wejdę do pokoju, nic nie mruga to cześć?

Co do kisielu - to w SH3 to czerwone coś naprawdę było niezłe. Brak faktury tylko czerwień. W sumie pojawiało się nagle i tak naprawdę nie wiadomo co to było.

Powiedzmy że to było to coś - przed czym uciekamy wracając w nocy z kibla ^^"
_________________

 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2012-02-11, 11:58   

lolek00 napisał/a:
Tylko że ja dobrze i Ty zapewne też pamiętasz epokę dem. Właśnie demo jest od tego żeby zobaczyć jaka gra będzie. A nie jaka nie będzie.


No właśnie...z tym było różnie.I kiedyś i dzisiaj niektóre dema są złożone z różnych części gry i\albo nie sprawiają wrażenia jak gra będzie wyglądać w fullu.Jeszcze są dema które stanowią wczesny build gry(vide Kingdom of Amalur)tak więc nie zawsze demo=retail.
_________________

 
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2012-02-11, 15:44   

Zaratul napisał/a:
Jeszcze są dema które stanowią wczesny build gry(vide Kingdom of Amalur)tak więc nie zawsze demo=retail


Dokładnie. W SH2 można było spotkać Pyramid Head na ulicach SH...
_________________
:



 
 
 
Felippe 
Cockroach


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 60
Wysłany: 2012-02-19, 09:06   

Jak wam się podoba ścieżka dźwiękowa z intra SH Downpour? jak dla mnie jest bardzo dobra, aż miło się zaskoczyłem chyba o muzykę w nowym SH bać się nie musimy. Jak ktoś nie słuchał wrzucam link.

http://www.ps3site.pl/pos...downpour/100880
 
 
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2012-02-20, 22:17   

Mnie osobiście ten utwór nie porwał, dość przeciętny bym powiedziała. Dużo większe wrażenie zrobił na mnie utwór z traileru i liczę, że na jego poziomie będzie ogólnie muzyka z Downpoura.
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
 
 
 
lolek00 
Lying Creature



Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 423
Wysłany: 2012-02-21, 12:59   

Kurde chciałbym tak kiedyś ogarniać Fruity Loopsa żeby zrobić coś na tym poziomie O_o' póki co jedyne sensowne rzeczy to te z AMC

Utworek dupy nie urywa fakt. No ale klimatem podpada jak trzeba. Wolałbym więcej melodii mniej ambientu.
_________________

 
 
hunteriarz 
Cockroach


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 17
Wysłany: 2012-02-23, 10:32   

22 dni do premiery, niektorzy pewnie dostana gre wczesniej w swoje raczki. Jak myslicie oplaca sie kupic preordera na PS3 lub Xklocka, ktos kupuje wogole?:D
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2012-02-23, 11:21   

No jakbym miał konsole to bym kupił...ale nie mam więc niestety nie.Może wyjdzie wersja PC.
_________________

 
 
 
hunteriarz 
Cockroach


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 17
Wysłany: 2012-02-23, 11:26   

No wlasnie sie zastanawiam czy kupic preordera na PS3, jestem fanem calej serii. Generalnie gra wyglada bardzo obiecujaco, troche powrot do 1 i 2 czesci, tylko denerwowalo mnie ciagle to przenoszenie premiery ;/
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2012-02-23, 11:35   

Premiery prawie wszystkich gier teraz przesuwają...duża część tych przesunięć premiery jest jednak uzasadniona chęcią dopracowania gry i dobrze się stało.
A co do kupna to ja jakbym miał PS3 to bym na nie kupił.
_________________

 
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2012-02-23, 11:39   

hunteriarz napisał/a:
No wlasnie sie zastanawiam czy kupic preordera na PS3, jestem fanem calej serii. Generalnie gra wyglada bardzo obiecujaco, troche powrot do 1 i 2 czesci, tylko denerwowalo mnie ciagle to przenoszenie premiery ;/


Ja polecam się wstrzymać, kto wie może jednak nie będzie tak dobra? Dopiero będzie można być pewien po tym jak wydadzą grę. W takim przypadku można kupić grę później jak stanieje.
_________________
:



 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2012-02-23, 11:58   

No najlepiej żeby było demo gry to wtedy się sprawdzi czy jest dobra.
_________________

 
 
 
hunteriarz 
Cockroach


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 17
Wysłany: 2012-02-23, 13:22   

Ja mam tylko nadzieje, ze po tylu latach po swietniej 1,2 i 3 wyjdzie porzadny Silent Hill, w Shattered Memories nie gralem. Dlatego sie zastnawiam sie nad preorderem, bo the Room i Homecoming byly slabiutkie. Sountrack widze, ze bedzie swietny patrzac na filmiki z gameplaow, intra i glownego traileru :D
 
 
lolek00 
Lying Creature



Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 423
Wysłany: 2012-02-23, 18:47   

Tydzień po premierze będą rzetelne recenzje całości gry. Trzeba uważać żeby nie nadziać się na spoiler. Ale kota w worku się nie kupi piszę do konsolowców.

Pre-Ordery wymyślono po to żeby nabić sprzedaż zanim gra dotrze do szerszej świadomości konsumenta - niema co szaleć chyba że przyjemnie rozstajecie się z kasą albo wiecie że na pewno kupicie do kolekcji "nawet jak będzie słaby"
_________________

Ostatnio zmieniony przez lolek00 2012-02-23, 18:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2012-02-23, 18:47   

Ja napiszę coś co pewnie wywoła Suavka z czeluści internetu i spowoduje, iż znowu zawita na nasze forum : po premierze ściągam z internetu.
_________________

 
 
lolek00 
Lying Creature



Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 423
Wysłany: 2012-02-23, 19:13   

Jakby było na PC to bym pobrał a oryginał kupił ... jak cena zejdzie ^^" (jakby gra była dobra bo tak to nie) :lol-sweat:
_________________

 
 
Koralina98 
Cockroach


Wiek: 26
Dołączyła: 23 Lut 2012
Posty: 10
Wysłany: 2012-02-24, 12:40   

lolek00 napisał/a:
Jakby było na PC to bym pobrał a oryginał kupił ... jak cena zejdzie ^^" (jakby gra była dobra bo tak to nie) :lol-sweat:


Pewnie nie wyjdzie na PC,a szkoda(konsole to u mnie kłopot :( )
 
 
LaMuertePL 
Lurker
Lupin III



Wiek: 28
Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 355
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-02-24, 13:16   

Ta, wyjdzie tylko na konsole tak jak i Alan's Wake jest tylko na konsole. Trzeba tylko cierpliwości, bo wątpię, żeby przepuścili grę takiej skali na piecyki. Świadczy o tym już sam fakt, że koszty Alana zwróciły się w 48h. :P
_________________
"And shepherds we shall be,
For thee my lord for thee,
Power hath descended forth from thy hand,
That our feet may swiftly carry out thy command.
So we shall flow river forth to thee
And teeming with souls shall it ever be
In nomine Patris, et Fillis,
Et Spiritus Sancti."
 
 
 
Adrian 
Cockroach



Wiek: 35
Dołączył: 04 Gru 2011
Posty: 23
Skąd: Japonia
Wysłany: 2012-02-24, 17:48   

Koralina98 napisał/a:
Pewnie nie wyjdzie na PC,a szkoda(konsole to u mnie kłopot :( )


Z całym szacunkiem do Downpour, sądzę że na początku Twojej przygody z tą serią warto wrócić do dwóch pierwszych części (a w szczególności SH2).

Nie chciałbym wyjść na pesymistę, ale w mojej opinii "Ulewa" nie ma szans na przywrócenie świetności tej serii. Czas silentów już minął, ale zaznaczam, że do dziś uważam dwójkę za jedną z najlepszych i najbardziej wstrząsających gier w historii. No ;)
 
 
Felippe 
Cockroach


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 60
Wysłany: 2012-02-24, 21:48   

Zgadzam się również nie wierze, aby downpour przywrócił nieco już gasnący blask Silent Hill, ale prawdę powiedziawszy jestem bardzo ciekaw tej gry. Nie jestem pesymistą, ale uważam, że dobrego SH mogą zrobić tylko Japończycy i tyle. Ja uważam cześć 1 i 3 za najlepszą 2 też była bardzo dobra a potem już coraz gorzej. Co do Alana to bardzo fajna gra jakiej brakowało na Pc ! tak poza tematem ;)
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2012-02-24, 22:43   

No jak kolega Felippe powiedział:Downpour nie będzie taki jak Silenty 1-3 ale będzie dawał radę.Ja wiem że to nie Team Silent robi tą grę więc moje wymagania nie są aż tak wysokie.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group