Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwne dźwięki w WC w Subway
Autor Wiadomość
KwQ 
Cockroach


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 32
Wysłany: 2011-08-14, 13:14   Dziwne dźwięki w WC w Subway

Siema,
W lokacjach Subway i Subway 2 w bodajże męskim kiblu słychać jakby upadł jakiś metalowy pręt. To coś oznacza czy to taki straszak?
Pzdr,
KwQ
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2011-08-14, 13:42   

Myślałem nad tym, ale nie wpadłem na nic wartego odnotowania. W każdym razie to nic metalowego - drewniany kijek, deska, coś w tym stylu.
 
 
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2011-08-19, 19:58   

Też jestem zdania, że to drewniana deska, kiedy usłyszałem ten dźwięk od razu dzięki wyobraźni ją zobaczyłem... To jeden z tych dźwięków SH, na które chyba nie ma większego wytłumaczenia i których z tego powodu nie lubię(tak jak np. zbita szyba/szkło w SH2, w szpitalu).

Okien tam nie ma z czego pamiętam wiec ten dźwięk dochodzi z którejś kabiny, tyle że jak wchodzi się do WC męskiego to ten dźwięk dochodzi jakby z damskiego(czy na odwrót).

:

Podobnie miałem z duchem/cieniem na wózku inwalidzkim w szpitalu. => siedzi jakaś dziwna postać, niezłe schizo na początku=>ale po chwili zastanowienia przychodzi na myśl jaki to ma sens, związek ze szpitalem, nazwisko, powód tej obecności, cokolwiek co ma związek z tą postacią. W takich sytuacjach wymagam więcej od takiej gry jak SH niż zostawienie pytania bez odpowiedzi. Aaa jeszcze dobra była 4-metrowa postać nakryta prześcieradłem: i tu co => pytanie bez odpowiedzi. Domysły jedynie mogą podpowiedzieć, że za prześcieradłem mogą być dwie osoby.

_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-08-19, 20:31   

Cytat:
Aaa jeszcze dobra była 4-metrowa postać nakryta prześcieradłem: i tu co => pytanie bez odpowiedzi. Domysły jedynie mogą podpowiedzieć, że za prześcieradłem mogą być dwie osoby.


Ja tam lubię takie patenty bez odpowiedzi- mają za zadanie budowac klimat i niepokój, gdyby zostały wyjasnione w jakimś wpisie straciłoby to swoją magię i siłę.
 
 
 
lolek00 
Lying Creature



Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 423
Wysłany: 2011-08-19, 20:33   

Wy tu o łamiących się deskach - a co z wielką twarzą w pomieszczeniu szpitalnym ^_^
_________________

 
 
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2011-08-19, 20:36   

http://www.espritdesign.p...p?p=24594#24594 Oto dywagacje na ten temat
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group