Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Silent Hill: Sounds Box
Autor Wiadomość
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-12-30, 13:57   Silent Hill: Sounds Box

Konami wydaje pudło z OSTami ze wszystkich części. Nie do wiary, że nawet OST z Homecominga się znalazł :O

Cytat:
Konami continues to delight series fans revealing Silent Hill Sounds Box on the page of the Japanese KonamiStyle online store. Silent Hill Sound Box is a complete collection of Silent Hill game soundtracks featuring 8 CDs, a DVD with trailers as well as an artbook. 7 of the audio discs included are soundtracks of all main Silent Hill games starting with Silent Hill and finishing with the latest Silent Hill: Shattered Memories. The last CD however is of special interest as it will include unreleased music from Silent Hill: The Arcade and various demos (there's a chance we'll be able to hear some music from the trailers without any SFX sounds). The collection is not fully complete as it doesn't have music from additional albums like Silent Hill 4: The Room Limited Soundtrack, but still it's a great gift to any fan of Akira Yamaoka's music. The price of the box is set at 13230 yen (about $180) and it's going to be released on March 16, 2011.


Kurczę, nawet zainteresowany jestem. Ale jak na razie JPN only... :/
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-12-30, 21:42   

Hmmm 13,230 jenów kosztuje ten zestaw...czyli 480 zł.Chyba jednak zostanę przy moich soundtrackach SH 1-4. :)
_________________

 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2011-01-01, 21:35   

Nie wiem za ile kupiłeś swoje wydania, ale 60zł za płytę z Japonii to jeszcze nie jest tak źle. Na allegro za 1CD to 100zl - http://allegro.pl/silent-...1381873322.html (I tyle w tym samym sklepie kosztuje pojedyncza plyta - 2548 yenów)
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
Ostatnio zmieniony przez R4Zi3L 2011-01-01, 21:39, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2011-01-01, 23:02   

R4Zi3L napisał/a:
Na allegro za 1CD to 100zl


Hyhy mi się udało kupić wszystkie 4 OSTy od jednego gościa za 60 zł jeden czyli z tego co widzę to całkiem dobrze na tym wyszedłem. :)
_________________

 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2011-01-03, 13:19   

Całkiem kusząca propozycja, postaram się rozejrzeć za tym w Tokio za niedługo :) .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2011-01-04, 00:44   

Komplet OSTów? Na samą myśl ślinka cieknie... <przegląda zasoby portfela>. Chyba jednak poczekam, aż może, w jakiejś tam przyszłości wydadzą to w USA np., pewnie trochę taniej będzie. Choć z drugiej strony ta cena jeszcze nie powala, skoro w zestawie jest 8 CD
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
 
 
 
drinkofmylife 
Cockroach


Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 20
Wysłany: 2011-01-04, 02:24   

Wydanie 5stówek łącznie w jednej chwili może być traumatycznym przeżyciem, jednakże patrząc na ceny płyt z allegro jest to tak naprawdę oszczędność. Szkoda że tylko w Japonii.
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2011-07-23, 02:52   

I jak? Ktoś już przesłuchał ową kolekcje? Albo chociaż ósmą płytę z niepublikowanymi wcześniej utworami?

Ja Sounds Box'a zasysam już ostro na rzecz właśnie ósmej płyty.

http://www.youtube.com/wa...player_embedded Tutaj Theme z Silent Hill'a na pianinie. Wypadło straszliwe dobrze.

http://www.youtube.com/wa...player_embedded Tutaj też moja pierwsza styczność z utworem Anaconda z SH1. Znacznie bardziej przypomina późniejsze prace Akiry.

Co o nich myślicie? Na 8 płytce jest jeszcze długa wersja Lost Carol jak i inne nie słyszane przeze mnie wcześniej twory. Theme w wersji Piano był wcześniej publikowany i spóźniłem się na imprezę czy to faktycznie pierwszy raz? ;)
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2011-07-26, 17:11   

Plazior napisał/a:
Theme w wersji Piano był wcześniej publikowany i spóźniłem się na imprezę czy to faktycznie pierwszy raz? ;)
Był. :)
 
 
 
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2011-07-26, 18:16   

I to już dość dawno, nauczyłam się już jakiś czas temu go grać na pianinie XD Świetna aranżacja, dobrze, że umieścili ją na płycie.
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group