Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Wendigo
2012-04-02, 10:47
Komentarze odnośnie newsów
Autor Wiadomość
Alice27 
Cockroach



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 82
Wysłany: 2010-07-31, 19:14   

Cytat:
Seria o Cichym Wzgórzu ma wreszcie powrócić do korzeni. Obiecuje nam to Tom Waltz, scenarzysta gry. Jeśli nam nie ściemnia, to możemy oczekiwać po kolejnym Silent Hillu samych dobrych rzeczy.

Jeśli grałeś we wszystkie odsłony serii, na pewno zgodzisz się z opinią, że z każdą kontynuacją seria coraz bardziej się staczała (są jeszcze tacy, którzy uważają, że zaczęła się staczać po drugiej części). Ostatnia, zrobiona przez Amerykanów, o podtytule Homecoming, była gwoździem do trumny. Fani, łagodnie mówiąc, zdenerwowali się i zażądali powrotu do korzeni.

No i Konami ich posłuchało. Jeśli wierzyć Tomowi Waltzowi, człowiekowi odpowiedzialnemu za scenariusz gry i za komiks, który ukaże się przy okazji jej premiery, to Silent Hill 8 (to roboczy tytuł) będzie tym, czym był Silent Hill 1 czy Silent Hill 2. Czyli doskonałym survival horrorem z niepowtarzalnym klimatem i fabułą. To za jej sprawą twórcy chcą odmłodzić serię i nadać jej dawnej żywotności. Szczególną wagę przywiązują oni do postaci oraz zaskakujących, dramatycznych zwrotów akcji, z których pierwsze odsłony Silent Hilla są doskonale znane.

Powrót do korzeni? Bardzo ciekawie się zapowiada :grin:

źródło: http://gry.interia.pl/ps3...nt-hill,1510994
_________________
~~Fukidokuritsu
 
 
Felippe 
Cockroach


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 60
Wysłany: 2010-07-31, 20:29   

Z tym powrotem do korzeni to bym poczekał. Na razie autorzy uraczyli nas jednym trailerem ja najbardziej ubolewam, że nie będzie nowego Silent Hilla na PC:-/, ale cóż chyba po Homecomingu długo nie będzie SH na PC...
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-08-01, 10:12   

Jak dotąd z pełnego kanonu tylko Zero( Origins czy jak się to pisze ... ) i Shattered Memories nie było na PC więc ja bym się tak nie przejmował i nie spekulował co i na co będzie bo dopiero był trailer potem będzie mnóstwo newsów o grze i nóż nawinie się pewnie jakaś jedna o tym, że jednak na PC będzie. Póki co jest jeszcze za wcześnie by o tym mówić. Jeszcze do niedawna było oficjalną informacją, że miał to być FPS co się jednak nie sprawdziło :)
_________________

 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-01, 10:55   

Nie, to nie było oficjalne. To była plotka.
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-08-01, 11:12   

No i jeszcze lepiej :D . W sumie jak ktoś ma dobrego blaszaka to w Origins i "Shattered(...) też dałoby się na emulatorze zagrać :)
_________________

 
 
sullivan_1989 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 152
Skąd: Wish House
Wysłany: 2010-08-02, 10:39   

Cóż... Jeśli SH miałoby powrócić do korzeni to dokonać by tego mogło jedynie Konami. Przynajmniej takie jest moje zdanie.
Co prawda ostatnia część serii stworzona przez japoński zespół nie była może genialna, ale pod względem fabuły The Room i tak rozkładał na łopatki Homecoming. Przynajmniej moim skromnym zdaniem.
Tak czy inaczej, Konami to ojcowie Cichego Wzgórza i powiedzmy sobie szczerze: Tylko oni mogą przywrócić tej serii jej niepowtarzalny klimat.
Co się zaś tyczy czeskiego studia Vatra Games, to wszystko okaże się w swoim czasie. Na tym etapie produkcji ciężko jest cokolwiek powiedzieć.


A tak przy okazji. Siema Puty, coś mnie długo nie było na forum, ale mam nadzieję, że to się zmieni :grin:
Ostatnio zmieniony przez sullivan_1989 2010-08-02, 10:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Felippe 
Cockroach


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 60
Wysłany: 2010-08-17, 11:11   

Zauważyliście. że nowy SH zaczyna się podobnie do Homecoming a więc główny bohater przeżywa koszmar podczas snu, a potem się budzi i okazuję się, że to wszystko się dzieje naprawdę. Mam nadzieje, że to będzie jedyne podobieństwo z jednej ze słabszych części tej serii.
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-08-17, 12:48   

W sumie 1ka, 3ka i 4ka tez sie tak zaczyna. Nawet Origins ma tego elementy. Wiec to nie Homecoming zaczal taki motyw.
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
Ostatnio zmieniony przez R4Zi3L 2010-08-17, 12:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-05, 13:26   

Dla tych, którym nie chce się czytać newsa:
- Powrót do korzeni - większy nacisk na fabułę na wzór starych części
- przeżyjemy jakieś dramaty z więzienia, motyw zemsty
- KONAMI jest w kontakcie z Vatrą i jeśli coś im się nie spodoba, mogą sobie zażyczyć usunięcia tego z gry
- żadnych nawiązań do filmu
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-10-05, 20:11   

Noo te 4 rzeczy które wymieniłeś wskazują na to że jednak Vatra Games da radę i stworzy SH może nie takiego dobrego jak pierwsze trzy części bo te bardzo ciężko zrobić ale jest duża nadzieja że jednak wyjdzie taki Silent Hill jakiego gracze chcą.
_________________

 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2010-10-06, 06:22   

Jeśli tylko będą w stanie spełnić te obietnice, to zapowiada się naprawdę fajnie.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2010-10-06, 17:48   

Tylko że cały czas nie ma mowy o PCtowej wersji :( Jeśli jej nie zrobią, to chyba po ukazaniu się gry przeprowadzę się do koleżanki XD Ale jeśli naprawdę będzie tak, jak mówią, to było by ekstra. Tylko ten motyw: więzienie + zemsta. Hm... skąd ja to znam.
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
 
 
 
Felippe 
Cockroach


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 60
Wysłany: 2010-10-10, 16:26   

AlaV spokojnie. Homecoming początkowo też miał być na konsole a wyszedł na PC.
 
 
Salvin 
Cockroach


Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 95
Wysłany: 2010-10-10, 16:47   

No wyszedł wyszedł Homecoming na PC, ale jaki to wyszedł wytwór to każdy wie. Nawet jak najnowsza część zostanie zapowiedziana na pieca, to jeszcze pozostają wątpliwości czy będzie dopracowana, bo od SH4 to niezbyt się udawały te konwersje. Właściwie to tylko SH3 był godny pochwały.
 
 
Felippe 
Cockroach


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 60
Wysłany: 2010-10-11, 13:37   

Na razie platformami docelowymi są PS3 i Xbox 360 o PC nie ma na razie mowy.
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-10-11, 19:10   

A orientuje się ktoś (Puty, Mr. Zombie?), jakie były wyniki sprzedaży Homecuminga na PC? Jeśli były przyzwoite, to bankowo nowy Silent pojawi się też na PC. Seria nie ma żadnego statusu exclusive, więc nie widzę powodu, dla którego nie miałby pojawić się port. Grunt żeby nie był tak skopany jak w przypadku ww. gry. ;)

Shattered Memories najprawdopodobniej nie pojawił się na PC, bo gra nie była tworzona z myślą o wielkiej trójcy (X360, PS3, PC), tylko na te "słabsze" konsole.
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-10-11, 21:11   

Na PC nie znalazlem, ale na konsolach to bylo 600 tys.
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-12, 11:22   

Homecoming PC w Amerykach został wydany jedynie cyfrowo, w Europie gra debiutowała kilka miesięcy później gdzie raczej kto chciał to ograł już tą grę.
Nie ma danych, ale nie wiem czy były to duże liczby skoro odwołano premierę jakiejkolwiek wersji w Japonii.
Nie wiem czemu, ale jednak jestem przekonany, że zobaczymy 8 na PC. Może dlatego, że mam nadzieję, że Czesi dostarczą poprawny technicznie produkt.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2010-10-12, 11:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Salvin 
Cockroach


Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 95
Wysłany: 2010-10-12, 13:25   

Nawet jak nie wyjdzie na PC to tragedii dla mnie nie będzie, gdyż Silent od pewnego momentu mnie zraził i stał się zupełnie obojętny. Powstawanie kolejnych części odbieram już bardziej na zasadzie ciekawostek, czyli oho będzie nowa gra, ciekawe która to już oraz czy będzie jeszcze gorsza niż poprzednia. Nie potrafię się już cieszyć i wyczekiwać niecierpliwie z odłożoną sumką na trzy miesiące przed premierą.
 
 
InFeRnO 
Cockroach



Wiek: 37
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 32
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2010-10-13, 16:31   

Salvin napisał/a:
Nawet jak nie wyjdzie na PC to tragedii dla mnie nie będzie, gdyż Silent od pewnego momentu mnie zraził i stał się zupełnie obojętny.

Tak mówisz, bo ostatnie części nie zachwycały. Jeśli z nowego SH wyjdzie dobra gra, to bedzie troche szkoda, jesli twórcy nie dają nam możliwości pogrania na blaszakach.
_________________
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-10-30, 17:10   

http://www.youtube.com/watch?v=hioLQ_-4J_4 - Diary
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-03, 00:05   

http://www.bloody-disgust...videogames/1055
BD Exclusive: Silent Hill 8 Trailer You Can't See Anywhere Else But Here!
Tuesday, November 2, 2010

Wklejam tytuł newsa na wypadek gdyby później zmienili.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2010-11-03, 00:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 749
Wysłany: 2010-11-03, 00:15   

Nie no ten tytuł umieszczony na tamtej stronie mnie roz*ebał ze śmiechu. :lmao:
Może powinniśmy przenieść nasze posty do tematu LoL. ;D
_________________
:



 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-03, 13:48   

Lulz, zmienili:
A More Polished Silent Hill 8 E3 Trailer
Żelazko napisał/a:
Może powinniśmy przenieść nasze posty do tematu LoL. ;D

Trochę to smutnośmieszne, ale pewnie tam ten link miałby większe powodzenie ;].
 
 
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2010-11-17, 18:53   

StuntmanMikeL napisał/a:
Seria nie ma żadnego statusu exclusive, więc nie widzę powodu, dla którego nie miałby pojawić się port.

Mogę się zgodzić z tym stwierdzeniem, ale tylko połowicznie.
Seria SH nie jest może bezpośrednim exclusive'm jednej platformy, aczkolwiek nie da się ukryć iż motywem przewodnim Silent Hill jest SONY, a mianowicie konsole PLAY STATION. Wszystkie części SH zostały wydane głównie z myślą o konsolach Sony, a przy okazji czasami wyszły to na iXy i czasami to na PCety. Wyjątkiem jest SH Shattered Memories, które przeznaczone było bezpośrednio Wii, ale suma sumarum później SH SM zaliczyło dwie konsole Sony, tak więc bez Play Station obejść się nie mogło, a wyjątek jest potwierdzeniem reguły.
Zasadniczo uważam, że to konsole służą do gier(zwłaszcza takich jak SH), a PC to taki nieudolny dodatek na którym też możemy pograć, ale jedyne czego można się po nich spodziewać na pewno to napis BŁĄD, taka jest smutna prawda.
Jeśli nowy SH wyjdzie też na kompy to na pewno nie równocześnie z wydaniem na konsole. Jednak tym razem coś mi się wydaje, że SH ominie PC i ja nad tym płakać nie będę gdyż od zawsze gram w Silent Hill'e na konsolach PS, ale współczuje tym którzy nie posiadają konsol, a chcieli by pograć w nowego SH na kompie.
Na koniec dodam złotą myśl: mówisz Silent Hill...myślisz PlayStation.
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group