Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Żelazko
2010-07-03, 03:45
SONISPHERE Festival 16.06.10 czyli Bogowie Thrashu w Polsce!
Autor Wiadomość
Lobocyfer 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 21
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-04-19, 21:15   SONISPHERE Festival 16.06.10 czyli Bogowie Thrashu w Polsce!

Dla niewtajemniczonych: http://pl.sonispherefestivals.com/

Czy ktos z Was sie wybiera? Czy jestescie fanami, tego typu muzyki? Czy uwielbiacie thrashmetal tak jak ja? Czy kochacie Metallice tak jak ja?
Chcialem sprobowac czy taki temat zaskoczy.Sprawdzic czy sa tu jacys fani Metallicy badz thrashmetalu? Czy rowniez przezywacie przed tym przyszlym wydarzeniem, tak jak ja. Zostalo jeszcze 58 dni :hihi:

Ja osobiscie jak uslyszalem od kolegi, ze Meta ma grac w Polsce, to mnie powalilo na ziemie. A jak do tego dodal kto z nia przyjezdza, to poprostu dostalem palpitacji serca, nie moglem zjesc obiadu, a jadac autem zlapalem gume w tym dniu :grin: [nie zartuje] Bilet zakupilem jak tylko je rzucili w necie.


Jak jest z Wami ? Co o tym sadzicie? A jak nikogo to nie rusza, to przepraszam, i prosze o wyrzucenie tematu.
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2010-04-19, 21:31   

Ja chciałem, ale niestety nie mogę, fajnie byłoby zobaczyć całą wielką czwórkę, najbardziej jednak z tego zestawu na żywo chciałbym zobaczyć Slayera i Anthraxa.
 
 
 
Rooster 
Lurker



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 309
Wysłany: 2010-04-20, 14:30   

Bilet mam od stycznia.
:devil:
_________________
NIE KLIKAJ NA OBRAZEK!!! :twisted:
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-04-21, 00:01   

Ech, jak zwykle trylion kilometrów ode mnie, tak jakby dla odmiany ktoś w okolicach Pomorza nie mógł zagrać...

Wielkim fanem trashu nie jestem, ale na koncert, na którym dobrze nap***dalają to każdego dnia o każdej godzinie bym poszedł. xD Żebym był kasiaty to bym się wybrał, a tak to lipa.
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-04-23, 13:27   

Slayer, Megadeth i Mastodon jeszcze zrozumiem, ale metallica? na niego bym nie poszedł nawet jak by mi zapłacili :) no i jak zwykle mam do przejechania sporo kilometrów :/
_________________
Last.Fm
 
 
Rooster 
Lurker



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 309
Wysłany: 2010-04-23, 21:05   

Trivane napisał/a:
metallica? na niego bym nie poszedł nawet jak by mi zapłacili
Wybacz ale w d***e byłeś i nie muszę ci mówić co widziałeś. Prawda jest taka że Meta skończyła się na Kill'em All ale na koncertach starymi kawałkami zamiata pod podłogę wszystkie nowe "bendy" z 10 perkusistami, 3 basistami itd. itd.
_________________
NIE KLIKAJ NA OBRAZEK!!! :twisted:
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-04-23, 21:14   

Rooster napisał/a:
Prawda jest taka że Meta skończyła się na Kill'em

Ilekroć słyszę taki tekst to leżę i kwiczę. xD Tym bardziej, że to był ich pierwszy album, więc bardziej by pasowało "Metallica zaczęła się na Kill'em All". :lol: Nie wiem skąd się wziął, ani dlaczego i tak naprawdę nie chcę wiedzieć, ale mi podoba się twórczość Metallica nawet po tym albumie. Load i ReLoad imo były słabe, ale np. ...And Justice For All czy St. Anger pomiatają konkretnie. St. Anger zwłaszcza w wersji live słucha się zajefajnie.
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-04-23, 23:32   

Rooster napisał/a:
Trivane napisał/a:
metallica? na niego bym nie poszedł nawet jak by mi zapłacili
Wybacz ale w d***e byłeś i nie muszę ci mówić co widziałeś. Prawda jest taka że Meta skończyła się na Kill'em All ale na koncertach starymi kawałkami zamiata pod podłogę wszystkie nowe "bendy" z 10 perkusistami, 3 basistami itd. itd.


Zaczyna się. Ilekroć wyrażam swoje zdanie o ów zespole, wszyscy starają mi się je wyperswadować. Przestudiowałem trzy pierwsze albumy i nadal nie wiem, co ludzie w tym widzą. Po prostu ich nie trawię i tyle. Przecież nie będę się na siłę do nich zmuszał, ani też płacił za koncert, na którym bym się nie bawił najlepiej. Na Slayer'a zawsze chciałem pójść, bo ich perkusista to dla mnie wielka niewiadoma. Facet mnie po prostu demotywuje :)
_________________
Last.Fm
 
 
Rooster 
Lurker



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 309
Wysłany: 2010-04-25, 20:56   

Starzy metalowcy powiadajoo, e Meta grała dobry Trash tylko na Kill'em All, stąd to przysłowie staropolskie się wzięło.
Ale jeszcze starsi wiedzoo, że Metallica skończyła się jeszcze na Dave'Em All :devil:
Nie będe MEty bronił bo choć mam sentyment do nich, to nie jest moja działka żebym ruszał z widłami za każdym kto coś złego o Mecie powie. Ale niech kto nadepnie mi na "moje" odciski to zabije jak psa :razz: co psy lubie! :grin2:
_________________
NIE KLIKAJ NA OBRAZEK!!! :twisted:
 
 
Lobocyfer 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 21
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-05-11, 20:15   

Rozklad jazdy



Dziwnie... Anthrax gra przed Mastodonem. Rozbili 4rke. Nie mowiac ze zespoly graja krociutko (procz Mety). 45min Slayer :eek:
 
 
Rooster 
Lurker



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 309
Wysłany: 2010-05-14, 20:34   

Jest o tym dyskusja w necie teraz, że to Metallica Festival... Szkoda straszna bo widzę że kapele pograją po kilka kawałków i narra a Meta zaszaleje kawałkami z nowej płyty, dorzuci standardy a i tak się wszyscy wybawią ;)
_________________
NIE KLIKAJ NA OBRAZEK!!! :twisted:
 
 
Lobocyfer 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 21
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-05-20, 20:46   

Nowa wersja rozkladu



Polaczyli 4rke, godzina Slayera :razz: Musieli chyba poprawic rozklad na moje zyczenie hehe.
 
 
Lobocyfer 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 21
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-05-28, 10:59   

Mastodon odpadl, i podobno nikim go nie zastapia. Maja wydluzyc czas grania Behemothowi :? ale nic nie jest potwierdzone

Mastodon nie wystapi
 
 
Lobocyfer 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 21
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-06-22, 20:19   

Wiem, ze sam dla siebie w sumie pisze te posty, ale ten jest ostatni, w ramach zamkniecia topicu.


BYLO ZAJEBISCIE!!! :hihi:

EOT
 
 
Rooster 
Lurker



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 309
Wysłany: 2010-06-23, 16:08   

Metallica - One nagrany przeze mnie ;)
na grunge.cba.pl można znaleźć w Events fotki z tej imprezy ;)


Żelazko: Minęło już parę ładnych tygodni od festiwalu a nikt nie komentuje... Sądzę, że już się raczej nikt nie wypowie. Temat archiwizuje.
_________________
NIE KLIKAJ NA OBRAZEK!!! :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group