Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Pulpit
Autor Wiadomość
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-04-16, 17:02   

http://img197.imageshack....66/tapetanj.jpg

Porządek na pulpicie i taka skromna tapeta z The City czyli miastem w grze Thief. :)
_________________

 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-04-19, 01:29   

http://img682.imageshack....47/15619134.png

Ostatnia tapeta, przed zmianą kompa. Mi tam się bardzo podoba. A jak wam? :)
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2010-04-19, 11:40   

A nam nie.

Naprawdę Was te tapety nie irytują? Taki bajzel na pulpicie, szczególnie kiedy się tło zlewa z ikonami?

Macie, mój pulpit: http://img145.imageshack.us/img145/5510/dupadm.jpg
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-04-19, 12:04   

Minimalistycznie. xD

Co kto lubi, w końcu jego pulpit, mnie tam wali co on sobie na niego wrzuca, ja sobie układam jak mi wygodnie, a reszta może sobie nawet i penisa z tych ikon ułożyć. Przynajmniej będzie się z czego pośmiać.

Ja nigdy nie mam jednolitego tła na pulpicie, ale za to lubię ustawiać taką tapetę, na której będę mógł jakoś ciekawie ułożyć te ikony zgodnie z kształtem, jaki na danej tapecie widnieje (np. ikony gier na chmurach, reszta gdzieś na drzewie czy linii horyzontu). Wcześniej miałem krążownik imperium na tapecie, gdzieś powyżej dałem screena to można looknąć. I estetycznie wygląda i szybko zawszę znajduję czego szukam bo pogrupowane są te ikony.
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2010-04-19, 12:18   

Ja wychodzę z założenia, że jeśli pracuję przy komputerze to nie gapię się na pulpit a robię co innego ;) . Pulpit stanowi tylko i wyłącznie skrót do rzeczy, do których chcę mieć błyskawiczny dostęp, lub których nie chce mi się szukać po folderach. Mam standardowy format, że wiem gdzie co jest, przez co nie widzę potrzeby zmieniania tego w zależności od tapetki. Ta mi także nie jest potrzebna, gdyż jak chcę sobie popatrzeć na ładne obrazki to wchodzę do Internetu lub przeglądam zawartość dysku. A jeśli nic przy komputerze nie robię to zwyczajnie go wyłączam, lub wyłączam monitor, więc tło dla samej estetyki potrzebne mi nie jest ;) . Poza tym nawet jeśli, to taki domyślny kolor Windowsa nie razi po oczach w żaden sposób.
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-04-19, 13:10   

No a po co malujesz ściany w chacie i dekorujesz ją jakimiś ładnymi meblami i śmiesznym dywanikiem na podłodze? Równie dobrze można mieszkać w chacie z drewna, z poskładanymi ze świerzego drzewca stolikami i skórą niedźwiedzia na podłodze, funkcjonaność pozostanie ta sama... Chodzi o estetykę. Ładniej wygląda, a na funkcjonalności nie traci i tyle. Tak samo jak człowiek lepiej czuje się w jakimś estetycznie wyglądającym wnętrzu (prawie jak feng-shui xD ), tak estetyczny pulpit też ma swoje walory, może nie niezbędne, ale dodające wisienki na szczyt tortu.
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2010-04-19, 13:21   

Jako, że jeszcze swojego pulpitu nie dawałem- http://img231.imageshack....46/pulpitgp.jpg Na tapecie Ayanami Rei :)

Mike, kiedyś też miałem tę tapetę z Imperial Star Destroyerem :)
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2010-04-19, 13:23   

Meble mają być funkcjonalne, a dywan ułożony aby np. nie rysować paneli przesuwając krzesło ;) . Nie trafiłeś, gdyż w prawdziwym życiu jestem taki sam - funkcjonalność na pierwszym planie, estetyka na drugim. Ściany w pokoju mam białe, karnisz na firanki wywaliłem w cholerę, meble w dużej mierze pamiętają jeszcze czasy PRL ;) .

Poza tym jest różnica - w domu/pokoju funkcjonuję na okrągło, a pulpit jak już wspomniałem jest tylko wprowadzeniem do właściwej pracy na komputerze. Przecież obsługując programy czy grając w gierki nie robię tego na pulpicie ;>.

Oczywiście to tylko moje zdanie, nie kwestionuję gustów innych. Niemniej jednak ciężko mi powiedzieć aby takie chaotyczne tła jakie dali plazi czy Cloud były aby ciekawe. Zaratula pulpit za to mi się podoba - elegancka i nastrojowa tapetka i uporządkowane ikony. Nie razi po oczach, jest ładnie.
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-04-19, 13:48   

Skoro lubisz skromność na okrągło to tym lepiej dla Ciebie, więcej kasy na inne rzeczy. Jednak to co napisałem wcześniej tylko się teraz potwierdza - jak ktoś lubi ładne mieszkanko to i lubi ładny pulpit. Ty lubisz żyć w prostym otoczeniu, więc pracujesz na prostym pulpicie.
 
 
Cloud 
Mumbler


Wiek: 27
Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 108
Skąd: South of Hell
Wysłany: 2010-04-19, 18:05   

Czyli jeśli mam tego chorego Mikołaja na pulpicie, żyje w chorym otoczeniu, tak? xD
 
 
 
kraken11 
Mumbler



Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 105
Skąd: Dębnica Kaszubska
Wysłany: 2010-04-19, 18:43   

U mnie na pulpicie zawsze jest Doda :grin: .
_________________
kraken11
 
 
 
Lobocyfer 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 21
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-04-19, 18:56   

kraken11 napisał/a:
U mnie na pulpicie zawsze jest Doda :grin: .


Ciekawe wyznanie :grin: Podziel sie z nami dlaczego?
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-04-19, 19:06   

Lobocyfer napisał/a:

Ciekawe wyznanie :grin: Podziel sie z nami dlaczego?
Pewnie fetysz :P

Suavek napisał/a:
Naprawdę Was te tapety nie irytują? Taki bajzel na pulpicie, szczególnie kiedy się tło zlewa z ikonami?
Pulpitu nie używam w ogóle. Wszystko mam na pasku zadań. Pulpit służy mi tylko jako "plakat" jak nic nie robię. A jak patrzę na tą zapikseloną minę Sam'a Lake'a to mi się humor od razu poprawia :lol: Dlatego jak widać na moim pulpicie roi się od ikon programów, których podczas instalacji zapomniałem odhaczyć opcję "umieść skrót na pulpicie" Nie zwracam na nie uwagi, ani tym bardziej ich nie używam. Jak już będę robił 'cyfrowe porządki' to pewnie wywalę wszystkie skróty.
Co kto woli.

Cytat:
A nam nie.
Mów za siebie ;)

EDIT: O, widzę Cloud że masz tapetę promującą płytę Słonia "Chore Melodie" Dobra płytka. Jeśli jeszcze nie słyszałeś to polecam.
Ostatnio zmieniony przez Plazior 2010-04-19, 19:13, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Cloud 
Mumbler


Wiek: 27
Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 108
Skąd: South of Hell
Wysłany: 2010-04-19, 19:23   

Wiadomo, częściowo właśnie pulpit oddaje nasz charakter itp. jak Mike powiedział...to znaczy że Kraken niszczy uszy dla Dody :lol:

Plazi: Dokładnie to jest z singla "Święta 2009" Słonia właśnie promującego Dem6n6l6gie, Chore melodie mam na półce gdzieś. :D
 
 
 
kraken11 
Mumbler



Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 105
Skąd: Dębnica Kaszubska
Wysłany: 2010-04-19, 19:48   

Cloud napisał/a:
Wiadomo, częściowo właśnie pulpit oddaje nasz charakter itp. jak Mike powiedział...to znaczy że Kraken niszczy uszy dla Dody


Absolutnie nie. :grin:
Dody nie słucham, bo.......nie mogę zdzierżyć jej śpiewu. Za to wygląd jak najbardziej, hehe. Uważam, że Doda powinna mieć dożywotni zakaz śpiewania. Ona powinna tylko....wyglądać.
Jak odpalam lapka, a z pulpitu błyszczą jej cycuchy, to jakoś tak weselej się robi człowiekowi :razz:
_________________
kraken11
 
 
 
Cloud 
Mumbler


Wiek: 27
Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 108
Skąd: South of Hell
Wysłany: 2010-04-19, 19:55   

Na jakim ja forum siedze :lol: .A tak poważnie, to nawet jej plastikowego wyglądu nie potrafie znieść, taki kaprys :razz: Ja w sumie mam nową tapete, to wrzuce może za chwile :)

Edit: http://img638.imageshack....beztytuukyr.png Tapeta oddaje moją pasje, plus nie pamiętam jeszcze gdzie jaki skrót jest xD
Ostatnio zmieniony przez Cloud 2010-04-19, 20:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Lobocyfer 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 21
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-04-19, 20:36   

kraken11 napisał/a:
Dody nie słucham, bo.......nie mogę zdzierżyć jej śpiewu. Za to wygląd jak najbardziej, hehe. Uważam, że Doda powinna mieć dożywotni zakaz śpiewania. Ona powinna tylko....wyglądać.


Offtopic: :razz:
Tez nie jestem sluchaczem Dody, jednak glosu jej odmowic nie mozna. Ma mocny glos i chyba umie spiewac, chyba, :razz: bo nie slucham. Takze troche przesadzasz z tym zakazem spiewania :grin2: Moze jak sie zbehemoci to zacznie o madrzejszych rzeczach spiewac hehehehe
kraken11 napisał/a:
Jak odpalam lapka, a z pulpitu błyszczą jej cycuchy, to jakoś tak weselej się robi człowiekowi

Ja osobiscie preferuje naturalne, silikonem sie brzydze, ale co kto lubi 8-)
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-04-20, 00:50   

Piersi Dody są tak samo sztuczne i sztywne jak jej kariera. Z gęby może nie taka zła, ale pewnie jakby zdjęła tą dwu centymetrową maskę z makijarzu to wszyscy by palce w gardło wepchnęli.

Anyway, szkoda, że ja na chwilę obecną nie mogę pokazać pulpitu. Miałem na nim ładny widoczek na jakąś japońską (chyba) uliczkę. Nie to, że jakoś szaleję za tym, ale ciężko znaleźć ładną tapetę w rozdziałce 1920x1080, więc jak już coś się znajdzie to zostaje u mnie na długo.
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 749
Wysłany: 2010-04-20, 01:11   

Hmm... Jak znajdziesz Mike to zarzuć sam obrazek bez ikon. Pozbyłbym się starej tapety, bo tama Hoover już mi się znudziła. :lol:

A oto tapeta. :->
http://img690.imageshack....81/38978157.jpg

kraken11 napisał/a:
Jak odpalam lapka, a z pulpitu błyszczą jej cycuchy, to jakoś tak weselej się robi człowiekowi :razz:


Kraken, co na to żona :razz:? Kiedyś pisałeś coś o swoich dzieciach.
_________________
:



 
 
 
Cloud 
Mumbler


Wiek: 27
Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 108
Skąd: South of Hell
Wysłany: 2010-04-20, 12:51   

Pewnie odpala lapka, jak jest sam :razz:
 
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-04-20, 16:17   

Nie ma to jak naturalny cyc w garści :roll: , następne pokolenia będą miały przesrane jak 90% społeczeństwa będzie się zadowalało sztucznymi balonami :(
ja preferuje rozmiar B u kobiet : :sweet: i co jest dziwne w porównaniu z gustami mężczyzn którzy lubią spore C lub nawet D

a oto mój aktualny pulpit :D

http://img52.imageshack.u...ulpitejszyn.png

Sprzątam go dopiero wtedy gdy ikony wysypują mi się na biurko :D
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kwiatek1993 2010-04-20, 16:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Cloud 
Mumbler


Wiek: 27
Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 108
Skąd: South of Hell
Wysłany: 2010-04-20, 16:20   

A ja myślałem że mam nawalonych skrótów na pulpicie :lol:
 
 
 
kraken11 
Mumbler



Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 105
Skąd: Dębnica Kaszubska
Wysłany: 2010-04-20, 21:35   

Cloud napisał/a:
Pewnie odpala lapka, jak jest sam


Cloud, a wyobraźnia za bardzo Cię czasem nie ponosi? Hehe.
Co żona na to? Teraz to już nic. Wcześniej marudziła od czasu do czasu, a teraz nie zwraca uwagi na tapetę. Tak, jakby jej w ogóle nie było. Zwyczajnie już się "opatrzyła" i spowszedniała chyba.

StuntmanMikeL napisał/a:
Piersi Dody są tak samo sztuczne i sztywne jak jej kariera.


Ale mi to w cale nie przeszkadza i nie interesuje. Poprostu są fajne dla oka. Nic ponad to.

Kwiatek1993 napisał/a:
Nie ma to jak naturalny cyc w garści


Głodnemu chleb na myśli, hehe. To oczywiście najprawdziwsza z prawd, ale mi nie chodzi absolutnie o nic więcej, aniżeli przyjemny dla oka widok:

http://img683.imageshack.us/i/mjpulpitj.jpg/
_________________
kraken11
Ostatnio zmieniony przez kraken11 2010-04-20, 21:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Cloud 
Mumbler


Wiek: 27
Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 108
Skąd: South of Hell
Wysłany: 2010-04-20, 21:40   

Wiesz co...Chyba zmienie zdanie co do jej wyglądu xD
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-04-20, 21:49   

kraken11 napisał/a:
Ale mi to w cale nie przeszkadza i nie interesuje. Poprostu są fajne dla oka. Nic ponad to.

Luz, kwestia gustu. Ja nie widzę nic interesującego w sztucznych cyckach, tym bardziej jeśli sterczą na klatce piersiowej bez ruchu jak kule z granitu, albo zwisają jak dwa kamienie w workach ze skóry.

Anyway, wróciłem na łono pulpitu, więc zapodaję jego fotę. Ktoś tam chciał zobaczyć moją tapetkę, więc jest okazja. xD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group