Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2011-04-27, 18:13
Konsole
Autor Wiadomość
Monac 
Cockroach



Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 25
Wysłany: 2010-03-01, 18:41   

Bersek napisał/a:
Wychodzę z tego samego założenia. Niestety na emulator nie ma co liczyć bo z tego co wiem to grać w REmake się nie da


Jak to? ja przeszedłem na emulatorze grając padem od PS2 bez żadnych bugów, tylko czasami miałem 15 klatek, ale to rzadkość.
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-03-01, 20:45   

StuntmanMikeL napisał/a:
http://www.gram.pl/news_8...niszczenie.html

Dobrze, że jeszcze dzisiaj konsoli nie odpalałem, bo chyba bym się zdziwił...


Ło, dzięki stary za niusa. Już wczoraj nie mogłem się połączyć z PS:S. Jeszcze raz danke.

Monac napisał/a:
Bersek napisał/a:
Wychodzę z tego samego założenia. Niestety na emulator nie ma co liczyć bo z tego co wiem to grać w REmake się nie da


Jak to? ja przeszedłem na emulatorze grając padem od PS2 bez żadnych bugów, tylko czasami miałem 15 klatek, ale to rzadkość.


Ło, stary. Na nowej wersji Dolphina (5.111 bodajże) odpalisz już chyba wszystko. Ba, gry z Wii śmigają aż miło! A jaka grafa... Gry z Gacka w 720p. Jedyne wymaganie to w miarę mocarny komp. Ale podejrzewam iż za dwa lata każdy będzie już mógł emulować gry z Gacka i PS2.

EDIT: Linkiem Cię niestety nie wesprę bo gdzieś przesiałem. Z oficjalnej nie ściągniesz. Zapytaj retardów z 4Chana /v/ powinni pomóc.
Ostatnio zmieniony przez Plazior 2010-03-01, 20:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-03-01, 20:48   

Tzn. jak mocnego? Ja z GC to chciałbym pograć tylko w Rogue Squadrona 2, ale do tej pory nie próbowałem nawet odpalać emulatora tej konsoli. Wystarczył mi w sumie emulator PS2, na którym z grubsza grać się nie dało. Glitche, błędy w grafice, audio i ogólnie najwyżej 20-30FPS czyli kicha.

Plazior napisał/a:
Jeszcze raz danke.

Kein problemm.
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2010-03-01, 20:49, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-03-01, 20:58   

StuntmanMikeL napisał/a:
Ja z GC to chciałbym pograć tylko w Rogue Squadrona 2, ale do tej pory nie próbowałem nawet odpalać emulatora tej konsoli. Wystarczył mi w sumie emulator PS2, na którym z grubsza grać się nie dało. Glitche, błędy w grafice, audio i ogólnie najwyżej 20-30FPS czyli kicha.
No właśnie Dolphin od PCSX2 różni się tym iż ma porządnych programistów i ten emulator to jest taki ePSX, Gamecuba. Prosty w obsłudze, gry bez limitu FPS chodzą ok 70-90 klatek na sekundę :) Grafika to cud miód i orzeszki ziemne. I właśnie PCSX2 jest strasznie nie dorobiony i daruję sobie granie na nim. Na Dolphinie w gry z Gacka pograsz bez problemowo. A tego kompa to nawet nie aż tak mocnego. Najważniejszy to procek 2 rdzeniowy jakiś czy nawet nowszy. Obczaj ten emulator bo zdaje mi się iż powinien tobie hulać bez problemowo. Sorry za chaos w poście, ale ciężko mi zebrać teraz myśli :P

PS: Ano, i świetny blog, tam piszesz ;) Love, artykuł o Evil Dead.
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-03-01, 21:06   

No ja mam Pentiawkę Dual-Core taktującą na 3GHz i Radka 3850 - styknie?

Plazior napisał/a:
PS: Ano, i świetny blog, tam piszesz ;) Love, artykuł o Evil Dead.

Danke. xD
 
 
Monac 
Cockroach



Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 25
Wysłany: 2010-03-01, 21:56   

Nie napalajcie się tak na tego Dolphina gamecubowego bo jak próbowałem emulować Resident Evil Zero to miałem 15 klatek i do tego tekstury znikały, a testowałem wszystkie wersje Dolphina, różne konfiguracje i na dwóch kompach, z czego drugi bardzo mocny i efekt był ten sam. Emulowałem też MGS The Twin Snakes i tutaj podobnie jak z Resident Evil Zero, grać się nie dało. Jedynie Resident Evil Remake ładnie działa na obydwu komputerach. Jak komuś zależy by pograć w gry z CG to lepiej jednak kupić konsolę.
Ostatnio zmieniony przez Monac 2010-03-01, 21:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-03-02, 00:24   

Ale testowałeś tą nową wersję, co wyszła 3-5 dni temu? Mi tam jakoś hula Killer7, Zelda, Mariany, Residenty...
StuntmanMikeL napisał/a:
No ja mam Pentiawkę Dual-Core taktującą na 3GHz i Radka 3850 - styknie?
Powinno :)
Plazior napisał/a:
Danke. xD
Kein problemm. :P
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Monac 
Cockroach



Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 25
Wysłany: 2010-03-02, 00:47   

Plazior napisał/a:
Ale testowałeś tą nową wersję, co wyszła 3-5 dni temu? Mi tam jakoś hula Killer7, Zelda, Mariany, Residenty...

Testowałem jakiś miesiąc temu. To w tej nowej jest aż taki skok do przodu?
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-03-02, 00:54   

Monac napisał/a:
Testowałem jakiś miesiąc temu. To w tej nowej jest aż taki skok do przodu?
Tak. Wręcz ogromny.
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-03-02, 01:27   

Plazior napisał/a:
Tak. Wręcz ogromny.


Thx za info.Zaciekawiło mnie to,ściągnę i wypróbuję bo chętnie zobaczy się exclusive`y z gamecube`a. :)
_________________

 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-03-02, 01:39   

http://www.dolphin-emulator.com/

W razie "V" zapodaje prawidłowym linkiem.
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-03-02, 01:49   

http://www.dolphin-emu.com/news.php
To jest rozumiem jakaś stara strona Dolphina?Bo widzę że w dziale download same stare buildy.Thx raz jeszcze za prawidłowego linka. :)

Co do samego Dolphina można klawą grać czy potrzeba pada?
_________________

 
 
 
Monac 
Cockroach



Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 25
Wysłany: 2010-03-02, 01:53   

Zaratul napisał/a:
Co do samego Dolphina można klawą grać czy potrzeba pada?

Można, ja grałem padem od PS2
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-03-02, 01:55   

Tak, tamta strona jest "stara" A za prawidłowego linka dawaj browca. :P

A co do klawy. To nie jestem pewien bo gram na padzie. Ale raczej tak. Ale w gry z Wii już nie pograsz :P Jak coś to wal na GG
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-03-02, 13:10   

<zaciera ręce> No to coś czuję, że czeka mnie parę ładnych tygodni grania w exclusive'y z GC. xD Rogue Squadron 2&3, Eternal Darkness, Resident, Twin Snakes... Oby zadziałało.
 
 
SuiKaede 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 125
Wysłany: 2010-03-16, 18:03   

Hmm, wyszły jakieś ciekawe silent-hillo-podobne gry na PSP? :333
albo gry z genialną fabułą... Prócz Finala Crisis Core'a.
_________________
Farewell the ashtray girl
Angelic fruitcake
Beware this troubled world
Control your intake
Goodbye to open sores
Goodbye and furthermore
We know we miss her
We miss her picture ...
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2010-03-16, 21:15   

O grach silento-podobnych nic mi nie wiadomo, oczywiście oprócz SH Origins i Shattered Memories. Jeszcze chyba jest Obscure 2, czy jak to się zwało, oraz stare Residenty na PSStore.

Jeśli chodzi o fabułę to zależy co rozumiesz przez "genialną". Faktem jest, że ze wszystkich gier na PSP to właśnie Crisis Core wywarł na mnie największe wrażenie, ale to za sprawą tego, że ogólnie w dzisiejszych czasach coraz trudniej o coś ambitniejszego lub bardziej oryginalnego. Choć bez rewelacji, to też niemałe wrażenie zrobiła na mnie Jeanne d'Arc. Choć mógłbym się przyczepić do kiepskich postaci drugoplanowych, tak animowane cut-scenki oraz niezły voice-acting stawiają grę dosyć wysoko na tle innych pozycji PSP pod względem fabuły. Gra ma także jeden z ciekawszych zwrotów akcji jakie dane mi było doświadczyć w grach (s)RPG.

Z innych wymienić mogę przyzwoite pod względem fabularnym Disgaea, Metal Gear Acid (pierwszy) czy też oba Star Ocean (raczej klasyczne jRPG, ale ujdzie). Czekam z niecierpliwością także na Ushiro, które ma być połączeniem horroru z jRPG (zwiastun). W listopadzie wychodzi także Persona 3 Portable, którego fabuła też jest zdecydowanie warta uwagi. Kojima też sporo obiecuje jeśli chodzi o nadchodzącego Metal Gear Solid Peace Walker, ale jemu przestałem wierzyć w obiecanki już dawno temu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group