Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2009-05-08, 01:19
I have an confession to make ...
Autor Wiadomość
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-24, 23:26   

Hugo napisał/a:
Już dwie szanse zmarnowałeś, jeszcze jedna i przegrałeś
 
 
MZet 
Wall Man



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 262
Wysłany: 2008-11-24, 23:26   

Pięknie napisane bloo i też chciałem coś w tym stylu przekazać tylko że ja jestem zwykłym prostym chłopem. Fajnie że wpadłeś, chociaż na chwilę :)
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-11-24, 23:54   

To forum jest ewenementem na skale światową.
Ludzie tutaj są mili dla trolli.
No sorry ale Jo-Jo zasłużył sobie na bana i obrażanie się ztego powodu czy odchodzenie z forum jest w moim mniemaniu failem.
Po za tym nie widzicie że ta dyskusja jest bezcelowa?Mówicie że nie lubicie konfliktów na forum a sami jeden robicie.
Devlock poszedł spać i decyzje się podejmie później.
_________________

 
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2008-11-24, 23:56   

Nie czuję się na tyle kompetentny, by potępiać lub pochwalać kogokolwiek. Nie zachowujcie się, proszę, jak ława przysięgłych, od decyzji której zależy los całego forumowego świata. Wiem, że pokusa wejścia w rolę decydenta jest kusząca, ale powstrzymajcie się. Nikomu nie mogę zabronić wypowiadania się w tym temacie, ale, na Boga, przestańcie bawić się w sąd. Ktoś się przyznał do czegoś, ale tak naprawdę co was obchodzi szczerość takiego posunięcia. Moim zdaniem, zostawcie to moderatorom i administratorom.
Komentować wam jednak nie zabronię, jestem daleki od tego. Ale uważam, że dość już sarkania jedni na drugich. Chyba że jesteście tak czyści moralnie, że ze spokojnym sumieniem poddacie ocenie tego typu zachowania, jak Amaterasu... W to jednak wątpię...

EDIT: Niepoważne, moim zdaniem, jest to, że moderatorzy dyskutują o decyzji odnośnie Amaterasu na forum. Biorąc pod uwagę fakt, że o innych banach takowych dyskusji nie było (albo ich sobie nie przypominam)...

EDIT: Trzeba jednak przyznać, że żaden bieżący temat nie rozgrzał forumowiczów tak mocno, jak ten... Tylko o czym to świadczy?
_________________
My computer says no...

(cough)
Ostatnio zmieniony przez Doxepine 2008-11-25, 00:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-11-25, 00:05   

Doxepine napisał/a:
EDIT: Niepoważne, moim zdaniem, jest to, że moderatorzy dyskutują o decyzji odnośnie Amaterasu na forum. Biorąc pod uwagę fakt, że o innych banach takowych dyskusji nie było (albo ich sobie nie przypominam)...


Ja zażartowałem w shoutboxie że Amaterasu to Jo-Jo..no i nie było sensu tego trzymać w tajemnicy.
I tak by się to wydało,a zresztą ten topic to nie my zrobiliśmy tylko Jo-Jo.
_________________

 
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2008-11-25, 00:08   

Zaratul napisał/a:
Ja zażartowałem w shoutboxie że Amaterasu to Jo-Jo..no i nie było sensu tego trzymać w tajemnicy.
I tak by się to wydało,a zresztą ten topic to nie my zrobiliśmy tylko Jo-Jo.

Ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by zamknąć temat i czekać na decyzję Devlocka... Chyba że ten temat to próba ratowania forum...
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-11-25, 00:10   

Doxepine napisał/a:
Ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by zamknąć temat i czekać na decyzję Devlocka... Chyba że ten temat to próba ratowania forum...


Eeee co?
Jakie ratowanie forum?O co ci chodzi?
Ten topic nie został zamknięty..bo nie ma potrzeby go zamykać.
Inni użytkownicy chcą się wypowiedzieć w sprawie Jo-Jo i nie mam prawa im tego zabronić.
Doxepine,pls nie rób dramy.
_________________

 
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2008-11-25, 00:13   

Zaratul napisał/a:
Eeee co?
Jakie ratowanie forum?O co ci chodzi?

To było ironiczne stwierdzenie z mojej strony...

Zaratul napisał/a:
Ten topic nie został zamknięty..bo nie ma potrzeby go zamykać.

Jak uważasz... W końcu to Ty jesteś moderatorem...

Zaratul napisał/a:
Doxepine,pls nie rób dramy.

Cały ten temat to jedna wielka drama...

OK. Nie ma potrzeby, bym udzielał się więcej w tym "temacie"
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-11-25, 00:41   

Ja tam pragnę coś nowego dodac w temacie, a mianowicie że nawet w nazwie topicu jest błąd- "an" się pojawia przed samogłoskami, nie spółgłoskami.

Dziękuję.

Ps- nie róbcie numerów z dramatycznym powrotem skrzywdzonego Jo-Jo- ban to ban, jeśli nie jest w stanie tego zrozumiec, to znaczy że jeszcze nie nauczył się wystarczająco wiele, by wrócic.

Zresztą, nie dajecie banów na ip?
Ostatnio zmieniony przez _Music 2008-11-25, 00:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2008-11-25, 11:27   

Dajcie spokój, po co ta szopka?
Trzeba być konsekwentnym.
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-11-25, 12:18   

PiK napisał/a:
szopka?
odnośnie avatarka? :D
_________________
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-11-25, 13:43   

Cytat:
Nie ma żadnej zawiści tylko próbujemy postąpić tak żeby rozwiązanie było kożystne dla wszystkich.

Bo inaczej generator materii pozytywnej się rozwali i jak nie zbanujesz to wszyscy umrą.
Zaratul napisał/a:
ten topic to nie my zrobiliśmy tylko Jo-Jo.
Ta jasne z Bersek-iem się dogadałeś i sam miałeś ubaw ,że idzie dokładnie tak jak zaplanowałeś.
Po za tym sobie pożartować nie mogę. :razz:
Cytat:
Po za tym nie widzicie że ta dyskusja jest bezcelowa?Mówicie że nie lubicie konfliktów na forum a sami jeden robicie.

Głupio mi to mówić ,ale tylko Puty miał jaką pretensje o sprawiedliwość i równość ,a tak naprawdę komu jeszcze o to chodzi .
Wale to bo zrobienie ankiety w tej sprawie to śmiechu warte.
Puty napisał/a:
Mama zostawiła przypadkiem włączony aparat na nagrywanie, które Ci pokazuje, wtedy Ty, nie mając innego wyjścia eee "honorowo" się przyznajesz? No ja Cię proszę...

Ten cały dowód to blef.

Nie ma nic do dodanie Bloo i MZet mają racje ,a mi mniej więcej to samo chodzi po głowie.

Topi stworzony by wyrazić swoją opinie ,ale wiadomo jak to się skończy. :grin2:
Cytat:
Trzeba być konsekwentnym

To były długie trzy lata ,byłem zmęczony.

Bersek napisał/a:
prawiedliwość, twarde i skrupulatne trzymanie się zasad bez względu na wszystko czy jednak tworzenie w miarę przyjaznej atmosfery, gdzie każdy sobie wybacza i w ogóle jest peace & love

MZet napisał/a:
To jest dobry test na człowieczeństwo dla wszystkich teraz.
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2008-11-25, 13:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-25, 13:59   

Cez napisał/a:
Ten cały dowód to blef.

Właśnie nie, to pożeracz ciastek myśli, ze to blef i trwa w tym przekonaniu, dopóki nie okazuje się, że mama nie kłamie w tym jak i w naszym przypadku. Poza tym, jakie pretensje, mi to najzwyczajniej w swiecie rybka co Wy z nim zrobicie. Ja tylko wspomniałem wcześniejsze słowa Devlocka, kiedy mówi się "A", trza umieć powiedzieć "B", czy jakoś tak. Przestałem jednak nadążać za pewnymi mechanizmami i sam już nie wiem jak one działają na tym forum. Dlatego piszę juz tylko gdy mam coś do dodania o Silencie. Zrobiłem wyjątek dla "sprawy Jo-Ja" ponieważ sam się z nią kiedyś zmagałem. Nowe dramy już beze mnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group