Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyżywajka
Autor Wiadomość
Kilroy 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 145
Skąd: dolina trolli
Wysłany: 2008-04-07, 19:05   

Mnie jeszcze denerwuje to, jak ludzie chcą dogodzić innym na siłę, a jak im się odmówi, to strzelają focha.
_________________
A drink a day keeps the shrink away.
-- Edward Abbey
 
 
 
yuniku 
Mumbler
zipzap


Dołączyła: 12 Sty 2008
Posty: 110
Wysłany: 2008-04-07, 19:34   

Mnie irytuje szoł z melodią w tytule i główny prowadzący. Mam wręcz wrażenie, że leci to 24/7. Tak a najlepsze są jego śpiewy -_-
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-04-07, 20:03   

Wkurza mnie animacja biegu Harrego w SH1. :x :x :x :x :x

No, dokladnie Yuniku ten ciec z tego programu tez mnie drazni. :evil:
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
Ostatnio zmieniony przez Plazior 2008-04-07, 20:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-04-08, 19:34   

...
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-04-08, 19:51   

To ty jej nie zabiłeś. :lmao: Bersek ty i twój magiczny świat psychotropów. :lol:
A tak na serio xD kiedyś mnie wkurzało powiedzenie matki "jak było w szkole".
Jak wracam do domu to chyba chce o niej (szkoła) zapomnieć jak najszybciej czyż nie.
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2008-04-08, 19:53, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-04-08, 20:02   

.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2010-11-21, 17:28, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
GordonCommodore 
Mumbler
Komandos Gordon



Wiek: 37
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 129
Skąd: prosto z 1967, yoh
Wysłany: 2008-04-08, 20:23   

Oo, to ja pamiętam jak nieraz siedziałem u kumpla jakieś 4 lata temu to jego siostra też takie cholery przyprowadzała.

Dlatego się cieszę, że nie mam rodzeństwa, bo bym chyba pół pokoju podłączył pod 230V i niech się tylko dotknie...
_________________
feed feed feed eat eat eat head head head long long long hair hair hair smokin' smokin' smokin' caterpillar caterpillar caterpillar run run run
 
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2008-04-08, 21:40   

Cez napisał/a:
"jak było w szkole".


Ototototo! A jak burcze, albo nic nie mówię to strzelaja focha że nie mogą się nic ode mnie dowiedzieć.

I czego to wina? Oczywiście że komputera! xD
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-13, 17:38   

To, że rozwalili mi trzecią parę słuchawek.
To, że kiedy w zamian próbuję podłaczyć 6cioletnie głośniki - zawiesił mi się komp.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-04-13, 17:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Crazy Mara 
Cockroach



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 99
Skąd: Łodź
Wysłany: 2008-04-14, 08:39   

Wkurza mnie to że dzisiaj kończę lekcję po 12 a muszę czekać na autobus prawie do 15 :cry:
_________________
"I don't want to be alone anymore..." FFIX
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-04-14, 13:15   

A ja siede dzisaj teraz w domu bo cybaly z mojej klasy w Aquaparku >_> LAME

Wkurza mnie to ze tak malo osob gralo w Oddworld'a.

Wkurza mnie ze jakos tu pusto ostanio.

I to ze musze dzisaj zrobic lekcje...
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
Ostatnio zmieniony przez Plazior 2008-04-14, 13:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2008-04-14, 16:02   

Wkurza mnie że musze czekać aż Cenega łaskawie ogłosi premierę i przysle mi Assassin's Creeda. Mógłbym go mieć juz dawno z torrenta ale trzeba dac zarobić tym biednym informatykom którzy takie fajne gry robią :grin:

I wkurza mnie że w Czwartek wywiadówka. Chociaz nie wiem, czy nardziej wkurza, czy przeraża :razz:
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
Kilroy 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 145
Skąd: dolina trolli
Wysłany: 2008-04-18, 20:16   

Mnie jeszcze wkurza tekst:
"Znowu siedzisz na tym forum?"
_________________
A drink a day keeps the shrink away.
-- Edward Abbey
 
 
 
Kruk 
Cockroach



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 51
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2008-04-19, 15:28   

http://youtube.com/watch?...feature=related

Mnie wkurza Boston Masecziusets.
 
 
Rosemary 
Cockroach
Miss Pyramidhead



Wiek: 33
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 29
Skąd: Z Twoich Najgorszych Snów
Wysłany: 2008-04-19, 18:31   

A mnie wkurza cały świat :cry:
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-04-20, 15:32   

Wkurza mnie gdy kupuję jakąś grę a po paru tygodniach/miesiącach ten sam tytuł widnieje w sklepie nowy za cenę niższą o kilkadziesiąt złotych. Dobrze, że tanieją ale człowiek się po czymś takim czuje jakby wyrzucił kasę w błoto.

Denerwują mnie reklamy wszelkiego rodzaju. Zaczynając na zawalonej makulaturą skrzynką pocztową, śmietnika na wycieraczce i w drzwiach, ludzi wpychających mi ulotki na ulicy których nie chcę, przez wszelki spam flashowy w internecie i burdel w skrzynce e-mail po reklamy w TV stanowiące 3/4 całego programu. Jeszcze trochę i sami staniemy się chodzącymi reklamówkami gdyż zaczną nam sprzedawać wyłącznie ubrania z bannerami.
W dodatku to co widnieje na tym wszystkim jest tak żałosne, że zamiast zachęcać to odpycha. 5 reklam proszku do prania, każda taka sama i każda reklamująca ten "najlepszy" produkt. Debilne reklamy produktów dziecięcych z jakimiś shithopowymi przyśpiewkami. Kolejne wywołujące odruch wymiotny reklamy jogurtów, jakie to one są cudowne. Surfując po necie nie idzie nawet muzyki posłuchać bo co chwila włącza się nam jakiś film czy inny flash dźwiękowy. Wielu z nich nawet nie idzie wyłączyć, gdyż twórcy magiczny krzyżyk dali tylko dla ozdoby (zwyczajnie nie reaguje na kliknięcia). Ostatnio to nawet całe strony rozjeżdżają się na lewo i prawo aby zareklamować paczkę chusteczek higienicznych. Na mailu tymczasem coraz więcej wiadomości typu "Cześć, tu Piotrek! Choć wyjdziemy na piwo, ja stawiam! Wygrałem 1000zł na stronce XXX, wejdź polecam, pozdro!" które normalnie uznałbym za jakiś spam ale tak naprawdę przychodzą do mnie z serwisu na którym mam konto o_O. Jeszcze perfidnie się podpisują "Reklama zgodna z regulaminem XXX". Niech mnie ktoś zastrzeli.

Wkurzają mnie internauci, a przynajmniej ich większość, którzy są cwani tylko przed monitorem. Dziś neta niestety ma każdy, przez co wszędzie idzie się natknąć na różnego rodzaju dzieci neo oraz frajerów, którym radość sprawia wyzywanie wszystkich z byle jakiego powodu. Coraz mniej podoba mi się ekspresja na sieci właśnie z tego względu, że normalni ludzie coraz bardziej ustępują miejsca debilom. A że niestety tych jest przewaga to znalezienie naprawdę porządnego miejsca do wyrażania swoich opinii graniczy z cudem. Nie ma to jak wyrazić swoją opinię na temat filmiku na YT a następnie otrzymać stertę komentarzy "GTFO you idiot" itp. Nie ma to jak przyglądać się flame'owi kolejnych pokemonów, którym nawet do głowy nie przyjdzie, że internet jest dla wszystkich nie tylko dla nich. Nie ma to jak przyglądać się upadkom popularnych serwisów właśnie przez nawał różnego rodzaju kretynów, którzy nie potrafią się nawet wysłowić poprawnie a otrzymują posady w takowych. Mógłbym ciągnąć to dalej ale nie ma to sensu, idealnie nadaje się tutaj stwierdzenie Stanisława Lema - "Dopóki nie skorzystałem z Internetu nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów".

Wkurzają mnie osoby, które koniecznie muszą słuchać sobie muzyki rozkręconej na cały regulator albo jeszcze lepiej - puszczających ją na całe osiedle. W dodatku nie wiem co jest gorsze, prostackie technomuły czy starsze pokolenie słuchające równie głośno disco-polo. Nie ma to jak obudzić się w niedzielę o 8:00 i słyszeć tylko dudnienie i przyśpiewki w poduszce, gdyż sąsiad z dołu robi sobie poranną imprezę. A oczywiście nic człowiek na to nie poradzi - do rozumu osobie nie przemówisz gdyż rozumu się z reguły nie stwierdzi u takich. Nie poradzi też nic policja, która ma te rzeczy głęboko w nosie. Żyć nie umierać.

Dość mam także wszelkiego rodzaju fanboy'ów i fanatyków, którzy ślepo wielbią lub wyznają jakąś rzecz "bo tak", nie potrafiąc tego konkretnie uargumentować. W sumie pół biedy, niech każdy sobie wielbi co chce, nawet różowe krasnoludki, ale niestety w większości przypadków przekłada się to na kolejne konflikty. Czy są to fanboy'e jakiejś gry, jakiejś platformy, filmu czy też fanatycy religijni - bez różnicy, tolerancji u takich ludzi próżno szukać z reguły.

W sumie ostatnio jestem tak negatywnie nastawiony do wszelkich ludzi, że łatwiej by mi było powiedzieć co mnie nie wkurza.
Nie bierzcie sobie też powyższych rzeczy do siebie (tzn. nie wszyscy ;>). Jakby mi się tu nie podobało to bym się nie wypowiadał ;>.
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-04-20, 15:38   

.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2010-11-21, 17:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
GordonCommodore 
Mumbler
Komandos Gordon



Wiek: 37
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 129
Skąd: prosto z 1967, yoh
Wysłany: 2008-04-20, 16:36   

Suavek napisał/a:
Wkurzają mnie osoby, które koniecznie muszą słuchać sobie muzyki rozkręconej na cały regulator albo jeszcze lepiej - puszczających ją na całe osiedle. W dodatku nie wiem co jest gorsze, prostackie technomuły czy starsze pokolenie słuchające równie głośno disco-polo. Nie ma to jak obudzić się w niedzielę o 8:00 i słyszeć tylko dudnienie i przyśpiewki w poduszce, gdyż sąsiad z dołu robi sobie poranną imprezę. A oczywiście nic człowiek na to nie poradzi - do rozumu osobie nie przemówisz gdyż rozumu się z reguły nie stwierdzi u takich. Nie poradzi też nic policja, która ma te rzeczy głęboko w nosie. Żyć nie umierać.


Powiedz to mi, hyhy xD Na szczęście mieszkam 2km od cywylizacji, a i chałupa dużo tłumi więc mogę dawać po cewkach, dopóki mnie krew nie zaleje.

Anyway, mnie wkurza, że po wczorajszej akcji masowego polerowania plastikowych pokryw pastą do podłóg mam cały pokój w tejże paście. Na dodatek udało mi się zrobić dziurę w plastikowej obudowie wkręcając jedną śrubkę nie w ten otwór.
_________________
feed feed feed eat eat eat head head head long long long hair hair hair smokin' smokin' smokin' caterpillar caterpillar caterpillar run run run
 
 
 
Jo-Jo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-20, 19:02   

A mnie to właśnie wkurza, że nie mogę puścić muzy bardzo głośno, bo obok mnie mieszka jakiś gościu z małym dzieciakiem ... no cóż ..... trzeba to jakoś przeżyć ...
 
 
sullivan_1989 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 152
Skąd: Wish House
Wysłany: 2008-04-20, 19:15   

Mnie wkurza to co Jo-Jo w poście nade mną :roll: . A poza tym wkurza mnie jak gdzieś idę a tu nagle pada mi bateria w mp3 :x .
 
 
GordonCommodore 
Mumbler
Komandos Gordon



Wiek: 37
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 129
Skąd: prosto z 1967, yoh
Wysłany: 2008-04-20, 19:50   

Och, zapomniałem. Wkurzył mnie niesamowicie fakt, że Blog 27 nie mógł wybrać innego dnia i MUSIAŁ wydać swój nowy super album w moje 21. urodziny... Teraz to chyba moje najgorsze urodziny... ;|

EDIT. ...denerwują mnie jeszcze reklamy Logitecha.
_________________
feed feed feed eat eat eat head head head long long long hair hair hair smokin' smokin' smokin' caterpillar caterpillar caterpillar run run run
Ostatnio zmieniony przez GordonCommodore 2008-04-20, 20:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-04-20, 20:22   

Wkurza mnie to że przegrywam w grach multi.
Wczoraj z nerwów rzuciłem klawiaturą o ścianę bo przegrywałem grając w Half Lifowego moda PVK 2.
Na szczęście pękły tylko te nożki które ją podnoszą.
Muszę zacząć nad sobą panować. :?
_________________

 
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2008-04-21, 00:09   

Mnie wkurzają dzieci bogatych rodziców, które przechwalają się w kółko, czego to nie mają... :roll:
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
Ostatnio zmieniony przez PiK 2008-04-21, 00:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2008-04-21, 16:24   

Mnie wkurza że zamówiłem Assassin's Creeda 2 tygodnie temu, premiera była osiemnastego, a ten cały sklep Cenegi nawet jeszcze mi paczki nie wysłał :\ . Geez, było iść grzecznie do Media Marktu i kupić sobie w Piątek, albo nie próbować byc uczciwym i ściągnąć z otrrenta w dniu światowej premiery. Teraz sobie poczekam, bo chciałem być szybki :roll:
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
Jo-Jo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-22, 11:31   

W takim razie spróbuj zaśpiewać coś Last Days Of Humanity xP - nie będzie ci się chciało wkurzać po tym przez miesiąc :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group