Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja
Znalezionych wyników: 565
Forum Silent Hill Page Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Horrory...Zarówno te dobre i kiepskie :)
Devinitum

Odpowiedzi: 367
Wyświetleń: 139906

PostForum: Borley Haunted Mansion    Wysłany: 2014-10-26, 16:10   Temat: Horrory...Zarówno te dobre i kiepskie :)
Nie tak dawno temu byłem na premierze filmu Annabelle, który jest jednocześnie prequelem i spin-offem Obecności. Film nie umywa się do tego ostatniego, ale pieniędzy na niego wydanych nie żałuję. Całkiem przyjemny w odbiorze i miał sporo dobrych scen :) .
  Temat: Kalendarium uniwersum SH
Devinitum

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 7627

PostForum: Cafe 5to2   Wysłany: 2014-09-13, 08:18   Temat: Kalendarium uniwersum SH
http://web.archive.org/we...pl/historia.htm

Zapewne o to się w temacie rozchodzi ;) .
  Temat: StuntmanMikeL - Silent Hill The Movie - Recenzja
Devinitum

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 35701

PostForum: Silent Hill Podcast   Wysłany: 2014-07-21, 18:19   Temat: StuntmanMikeL - Silent Hill The Movie - Recenzja
A może freedisc.pl? Sporo tego, co ostatnio oglądam, pochodzi właśnie stamtąd.
  Temat: Problemy, zmiany, porządki
Devinitum

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 16396

PostForum: Hilltop Center   Wysłany: 2014-03-13, 19:51   Temat: Problemy, zmiany, porządki
Forum zostało zaktualizowane. Mogą jednak pojawiać się różnego rodzaju błędy i dziać się rzeczy niewyjaśnione przez jakiś czas. W przeciągu kilku dni wszystko powinno znów działać jak należy, włącznie z Shoutboxem, który się obraził ;) .
  Temat: Dziwny error - Broń
Devinitum

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4978

PostForum: Pomoc   Wysłany: 2014-02-26, 13:14   Temat: Dziwny error - Broń
Ja nigdy nie korzystałem ze spolszczenia i nie uświadczyłem takich problemów, więc to możliwe. Jeśli nie zainstalujesz gry ponownie, tym razem bez spolszczenia, to się nie dowiesz ;) .
  Temat: Dziwny error - Broń
Devinitum

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4978

PostForum: Pomoc   Wysłany: 2014-02-26, 13:10   Temat: Dziwny error - Broń
A nie próbujesz przypadkiem zrobić tego w pokoju? Bo z tego co pamiętam, to w pokoju jest to niemożliwe.
  Temat: Dziwny error - Broń
Devinitum

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4978

PostForum: Pomoc   Wysłany: 2014-02-26, 13:02   Temat: Dziwny error - Broń
Próbowałeś zmieniać konfigurację klawiszy w opcjach?
  Temat: Symbolika potworów
Devinitum

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 17278

PostForum: Silent Hill 3   Wysłany: 2014-02-15, 20:48   Temat: Symbolika potworów
Amy Blue Rose napisał/a:
Jeśli o Slupery chodzi to mam jednoznaczne skojarzenia :lol:

Chcesz o tym pogadać :> ?

Cytat:
A tak serio to jakoś nie mam pomysłu co one mogą symbolizować? Ma ktoś jakiś sensowny pomysł?

Slurpera spotykamy po raz pierwszy w biurowcu, którego zwiedzamy w godzinach, kiedy powinno w nim być sprzątane, więc może te potwory symbolizują ekipę sprzątającą, skoro tak uporczywie próbują zadbać o stan podłóg, zaś atakują Heather, bo robi ślady tym, co przyniosła z kanałów ;) .

Swoją drogą, nie wiedziałem, że te usta ze zdjęć tak naprawdę należą do Slurperów:

  Temat: Dubbing PL
Devinitum

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3979

PostForum: Cafe 5to2   Wysłany: 2014-01-29, 10:11   Temat: Dubbing PL
Głosy brzmią bardzo dobrze. Lepiej niż te nowe z Silent Hill HD Collection. Dużo, dużo lepiej :) . Jedynie to zdziwienie Angeli jakoś tak dziwnie wyszło. A może tak miało być? W końcu Angelę jako ostatnią podejrzewałbym o normalne odpowiedzi ;D .

Myślę, że ten dubbing został zrealizowany na próbę, dla zabawy i nie ma co oczekiwać szerszego projektu, ale kto wie ;) .
  Temat: S.T.A.L.K.E.R.
Devinitum

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5608

PostForum: Borley Haunted Mansion    Wysłany: 2013-12-19, 12:56   Temat: S.T.A.L.K.E.R.
No to nic tylko zaszyć się w 100 Radów i obalać kozaki całą noc ;D .
  Temat: S.T.A.L.K.E.R.
Devinitum

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5608

PostForum: Borley Haunted Mansion    Wysłany: 2013-12-19, 12:28   Temat: S.T.A.L.K.E.R.
Ciekawy scenariusz, jednak realizacja tego w praktyce byłaby bardzo irytująca ;) . Nie wiem jak inni, ale ja zazwyczaj jestem dość pechowym graczem i jak już spadam z dużej wysokości, to na pewno prosto w elektro ;D . Manewrowanie w mroku, poprzez skupisko wirów też nie byłoby przyjemnym wspomnieniem, chyba, że byłbym wyposażony w 4-5 sprężyn.

W rzeczywistości, będąc w Zonie, czy jakimkolwiek innym opuszczonym miejscu, wolałbyś mieć ze sobą najmocniejszą latarkę, na jaką tylko Cię stać ;) .

Jednak u mnie bez latarki jest dość ciemno, bo na moim komputerze gamma i jasność nie mają podwyższonych wartości i w początkowej fazie nocy mrok przyjemnie otula okolicę. Potem pojawia się księżyc i swoim bladym światłem oświetla co tylko może - widok naprawdę imponuje za sprawą SWO :) .
  Temat: S.T.A.L.K.E.R.
Devinitum

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5608

PostForum: Borley Haunted Mansion    Wysłany: 2013-12-13, 09:29   Temat: S.T.A.L.K.E.R.
Towarzysz Lenek napisał/a:
Klimat, klimat i jeszcze raz klimat. Jest niesamowity, buduje go zarówno cały przedstawiony świat, jak i genialny soundtrack. W grze czuć swojskość, prawdziwy powiew słowiańszczyzny oraz kraju postkomunistycznego, tylko ktoś z naszego kręgu kulturowego może ten klimat w pełni pojąć.

Podpisuję się pod tym :) .
Towarzysz Lenek napisał/a:
Wspomniałem o soundtracku. Może zostanę tu uznany za heretyka, ale w kwestii ambientu Yamaoka może Moozemu po prostu czyścić buty.

Trochę trudno tu porównywać tych dwóch panów, bo pochodzą oni z dwóch różnych kulturowo krajów i reprezentują to swoją twórczością. Z racji tego, że Mooze jest Rosjaninem, to dlatego podczas słuchania jego muzyki czujemy się bardziej swojsko.
Salvin napisał/a:
Wyjątkiem jest niestety Prypeć i mam duży zawód o to. No cholera czekałem na tę miejscówkę całą grę. A dostałem jakieś Call of Duty. Ciągła napierdzielanka z Monolitem z Gaussem albo RPG. Elektrownia to samo. Nie tak to sobie wyobrażałem. I tak zresztą jest z całą grą. Gdzie się nie weszło to gdzieś jakieś walki czy to z wojskiem czy innymi.

Trudno się nie zgodzić. Najbardziej psioczyłem, jak wszedłem do sterowni Monolitu, a na liczniku zidentyfikowanych osób znów pojawiła się liczba powyżej 20. Natomiast to co się działo przed samą elektrownią, to moim zdaniem przesada, bo strzelało do mnie chyba wszystko co tylko miało taką możliwość - helikoptery, Monolit, wojsko, czołgi... Poziom trudności wzrósł tak drastycznie, że po którejś próbie zdecydowałem, że szkoda na to nerwów i czasu (zwłaszcza, że zegar ciągle tykał), więc po prostu dobiegnę do wejścia.

Po wyjściu ze sterowni i po kolejnym znalezieniu się na otwartej przestrzeni też trochę wkurzali pojawiający się przeciwnicy, bo przeszkadzali w jaraniu się widokami ;D . Na samym końcu było ich bardzo dużo, a w dodatku gra wyrzuciła mnie do Windowsa 2x. Za trzecim razem starałem się jakoś szybciej dotrzeć do portalu, a tam znów pojawiło się 4 albo 6 sztuk, to ich olałem. Ominąłem tałatajstwo bokiem i wpadłem w portal, na szczęście ostatni ;) .

Salvin napisał/a:
Nie wiem czy Devinitum grałeś już może w wersję zpatchowaną. Jednak gra w momencie premiery 1.0000 była praktycznie niegrywalna.

No ja mam 1.0005.

Salvin napisał/a:
AI było ok na otwartych lokacjach, ale też zabugowane. Żołnierze nie potrafili wejść do budynków, celowali zupełnie gdzie indziej czy to w sufit albo w podłogę, no masakra, takich kwiatków cała masa.

A to AI i tak się zdarzy przyłapać na celowaniu nie tam gdzie trzeba lub zablokować się gdzieś. U mnie poknociło się zadanie wyeliminowania grupy Czachy, bo dotarłem do momentu, gdzie eliminacja wszystkich obecnych tam żołnierzy Powinności nie przynosiła rezultatu w postaci wykonanego zadania. Próbowałem wracać do Łukasza, ale ten ciągle przypominał mi, że miałem spotkać się z Maksem - no dobra, ale Maks zginął w bojach ;D ! To wszystko dlatego, że próbowałem być neutralny (i chciwy przy okazji), bo myślałem, że jak będę próbował strzelać do ludzi Czachy, to będę później miał ciągle potyczki koło 100 Radów z resztą Powinności. Jednak przeceniłem możliwości grupy Wolności, bo widać było po tym starciu, że Powinność jest jednak dużo lepiej wyposażona.

Salvin napisał/a:
Niestety wszystkie takie same nudne, a do tego irytujące jak po prostu same się aktywowały po wejściu na daną lokację. Gdy ktoś ma zwyczaj jak ja wszystkie zadania wykonać to można było się trochę zdenerwować, bo tych questów nie chcę a oni mi pchają.

Też mnie to irytowało, bo lista niewykonanych zadań ciągle rosła ;P . Czasem też punkty odbioru nagrody były nie po drodze - komu się tam chciało dymać do Sidorowicza, oglądając po drodze ze 3 ekrany ładowania ;D .
  Temat: S.T.A.L.K.E.R.
Devinitum

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5608

PostForum: Borley Haunted Mansion    Wysłany: 2013-12-01, 14:58   Temat: S.T.A.L.K.E.R.
Widzę, że czasem w shoutboxie odbywają się rozmowy o tej serii, a że sam aktualnie sobie pogrywam w Shadow of Chernobyl, to pomyślałem, że temat się przyjmie ;P .

SOC skończyłem tylko jeden raz i to było dawno temu. Teraz gra mnie zaskoczyła, bo myślałem, że pod koniec idzie się już tylko prosto do spełniacza życzeń, a tu niespodzianka - nie wiedziałem, że wyjście z elektrowni jest możliwe. Widoki są naprawdę fascynujące, aż się mordka cieszy ;D .

W SOC gram bez żadnych modyfikacji poza poprawiającą pogodę: S.T.A.L.K.E.R. Weather Overhauled 3.0. Wzmocniłem też sobie latarkę, bo w standardzie daje zbyt słabe światło.

Wkrótce skończę grę i zabieram się za Clear Sky, do którego ktoś mnie ciągle namawia. Ja jednak obawiam się, że bugi mnie zniechęcą na tyle, że nie będę w stanie skończyć tej gry. Naprawdę jest tak źle jak mówią?

SOC też wiadomo bugował się od czasu do czasu, ale jakoś dało się z tym żyć ;) . Najgorsze było to, że gra, bardzo rzadko, ale jednak, potrafiła od tak powiedzieć "dobranoc" i wyrzucić do Windowsa bez żadnego komunikatu ani niczego takiego.

Call of Pripyat też ukończyłem tylko raz. Kawał dobrej gry. Dobrze, że liczba loadingów została ograniczona do minimum, bo były one bardzo zdradliwe w SOC. Nigdy nie wiadomo było, co czekało na następnym ekranie ;D .
  Temat: Horrory...Zarówno te dobre i kiepskie :)
Devinitum

Odpowiedzi: 367
Wyświetleń: 139906

PostForum: Borley Haunted Mansion    Wysłany: 2013-07-31, 14:17   Temat: Horrory...Zarówno te dobre i kiepskie :)
Ostatnio wybrałem się na film Obecność do kina i podczas seansu w pewnym momencie zacząłem się cieszyć, myśląc sobie "w końcu dobry horror, minęło tyle czasu". Trochę się obawiałem, że w pewnym momencie zepsują coś, ale na szczęście film od początku do końca trzyma poziom i zdecydowanie warto na niego wydać pieniądze. Film jest o starym nawiedzonym domu, do którego wprowadza się niczego nieświadoma rodzinka. Było sporo takich filmów w przeszłości, ale zrealizowany tak dobrze, to rzadkość, bo moim zdaniem przebił "The Changeling". Myślę, że mogę mu spokojnie wystawić 10/10 i pożałować, że nie oglądałem go samemu przed komputerem, bo jednak na sali kinowej wśród tylu ludzi jakoś trudno mi się czegokolwiek bać ;P . Film mogę polecić osobom lubiącym tematykę egzorcyzmów i opętań, bo głównie na tym się on skupia.

Grave Encounters 2 obejrzałem w domu jakiś czas temu. Była noc i byłem sam, ale po filmie jakoś nie bałem się iść do łazienki. Nie wywołał on jednak takiego wrażenia jak część pierwsza, ale i tak nie żałuję czasu przeznaczonego na oglądanie. Jest gorszy moim zdaniem, bo za dużo w nim akcji. Co chwilę coś wyskakuje, co chwilę coś się dzieje i widz się do tego przyzwyczaja. Nie buduje już tak napięcia jak część pierwsza. Skupia się za to na obrazowaniu, jak bardzo odejść od zmysłów można będąc odciętym od świata w opuszczonym zakładzie psychiatrycznym i do jakich czynów można się posunąć.
  Temat: LOL - Odrodzenie
Devinitum

Odpowiedzi: 1237
Wyświetleń: 288856

PostForum: Our Special Place   Wysłany: 2013-05-13, 14:43   Temat: LOL - Odrodzenie
Będąc w gościach w sobotę wziąłem sobie gazetkę, pierwszą lepszą z brzegu, patrzę na okładkę, a tam:Ładnych rzeczy się dowiaduję, Marku. Już wiem czemu nicka zmieniłeś...

:lol-above:
  Temat: Silent Hill Page - Przyjmujemy nowe artykuły
Devinitum

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 31822

PostForum: Hilltop Center   Wysłany: 2013-05-10, 09:52   Temat: Silent Hill Page - Przyjmujemy nowe artykuły
Cygarniczka napisał/a:
Problem z kodowaniem polskich znaków nadal mam nierozwiązany, tak jak to widać w tej próbce artykułu powiązania.

To:
Kod:
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="en" lang="en">

Na to:
Kod:
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="pl" lang="pl">

I powinno grać ;) .
  Temat: Dreams aka Sny
Devinitum

Odpowiedzi: 231
Wyświetleń: 109960

PostForum: Our Special Place   Wysłany: 2013-05-09, 13:32   Temat: Dreams aka Sny
Jeśli ta osoba Ci się tak spodobała, to będziesz jej szukał, a jeśli będziesz szukał, to może i znajdziesz. Może nie będzie to taka sama osoba jak we śnie, ale będzie miała cechy, które w tym śnie Ci się spodobały. Bo przecież sny biorą się głównie z marzeń i obaw. Może będziesz miał wkrótce coś w rodzaju Deja Vu - poznasz kogoś i po chwili stwierdzisz "o rany, ta osoba jest zupełnie taka jak w moim śnie!".

Mnie nigdy nie śniło się chyba, że spotkałem kogoś nieznajomego. W większości przypadków spotykam osoby mi znane, albo hybrydy osób mi znanych (przykładowo - wygląd jednej osoby, a głos innej). Nie mam jednak w głowie myśli, że spotkam osobę o wyglądzie (...) i charakterze (...), bo nie potrafiłbym chyba skonstruować zupełnie nowej osoby w myślach ;) .
  Temat: Poprawna pisownia w internecie
Devinitum

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4099

PostForum: Our Special Place   Wysłany: 2013-04-26, 19:37   Temat: Poprawna pisownia w internecie
"Nie ma wymówek chcesz pisać to musisz włożyć w to trochę wysiłku." - dobrze napisane :) . Praktycznie we wszystko trzeba włożyć trochę wysiłku, żeby robić coś dobrze. Ja też nie jestem ideałem, jeśli chodzi o pisownię. Czasem się zastanawiam czy dany wyraz powinien być razem czy osobno - przykładowo "ode mnie", ale jak mi coś wzrokowo nie pasuje, to zazwyczaj sprawdzam jak powinno być poprawnie. Zawsze to jakaś dodatkowa "wiedza" ;P .

Czas leci, użytkownicy ewoluują ;) . Cez pisze lepiej, R4Zi3L jakby mniej kropkował (a może mu się klawisz popsuł ;) ). No i koniec końców nie ma czego moderować ;P .

Jeszcze tak zapytam: a kto Cię tak gnębił z tą pisownią? Chyba nie usłyszę odpowiedzi "no Ty", bo nie pamiętam, żebyśmy się kiedykolwiek kłócili ;P .
  Temat: LOL - Odrodzenie
Devinitum

Odpowiedzi: 1237
Wyświetleń: 288856

PostForum: Our Special Place   Wysłany: 2013-04-26, 11:38   Temat: LOL - Odrodzenie
Testy gimbazjalne część matematyczno-przyrodnicza - ale cymbały :rotfl:
  Temat: Thriller
Devinitum

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2284

PostForum: Borley Haunted Mansion    Wysłany: 2013-04-12, 01:03   Temat: Thriller
O horrorze pisano już sporo na tym forum. Wymienialiście te dobre, jak i te, które należy omijać szerokim łukiem. A co z thrillerami? Bądź co bądź, to pokrewny gatunek i w nim też znajdzie się pewnie sporo ciekawych produkcji.

Ja ostatnio akurat mam ochotę na oglądanie filmów, w których bohaterowie zmagają się z mniej lub bardziej realnymi przeciwnikami, a nie z działalnością sił nadprzyrodzonych i innymi wymyślonymi stworami.

I tak mogę polecić:

Motel - pewnej parze psuje się samochód w lesie i postanawiają najbliższą noc spędzić w obskurnym motelu. W pewnym momencie znajdują się w sytuacji bez wyjścia, otoczeni psychopatami. Brzmi dość typowo, ale film ma u mnie ten plus, że jego akcja dzieje się w lesie, a sam motel również wizualnie prezentuje się ciekawie.

Sierota - adoptowane dziecko, z którym coś jest nie tak? Znamy to z pewnością. Jednak tym razem główna antagonistka jest bardzo sprytna, unika "wykrycia", świetnie stwarza pozory, zaś moment gdy okazuje się o co tak naprawdę chodzi był dla mnie dość zaskakujący. Film zdecydowanie na plus.

Eden Lake - film pełen zbiegów okoliczności, co czyni go trochę niepoważnym momentami, ale ogólnie jest dobry i przedstawia sytuację, która może zdarzyć się tak naprawdę każdemu z nas. Otóż pewna para będąc poza miastem na krótkim wypadzie rozbija się nad jeziorem Eden Lake, gdzie dochodzi do niemiłej konfrontacji z miejscową patologią w formie młodzieży. Niestety ich wypoczynek przeradza się w koszmar...

Wyspa Strachu - generalnie jest się do czego przyczepić, jeśli chodzi o scenariusz, ale ogólnie, to wciągający film. Opowiada o ludziach spędzajacych wakacje na Hawajach, którzy będąc na miejscu dowiadują się, że niedawno doszło do morderstw.

Nie polecam:

Blink - kiedyś podobała mi się zapowiedź tego filmu w Polsacie. Zainteresowała mnie historia kobiety, która odzyskała wzrok, jednak jej mózg rejestruje obraz z kikudniowym opóźnieniem. Film jednak oglądałem od pewnego momentu na siłę. Był nudny, wręcz zbyt obyczajowy jak dla mnie, dlatego nie polecam.

To by było tyle ode mnie na razie. Aktualnie nie mam pomysłów co do następnego, więc liczę na jakieś rekomendacje od was lub ostrzeżenia czego nie warto widzieć ;) .
  Temat: StuntmanMikeL - Silent Hill The Movie - Recenzja
Devinitum

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 35701

PostForum: Silent Hill Podcast   Wysłany: 2013-03-24, 15:03   Temat: StuntmanMikeL - Silent Hill The Movie - Recenzja
Na wrzutę może daj. Jakość będzie gorsza, ale na pewno nie usuną ;P . Albo podeślij mi plik, to wrzucę na serwer SHP i każdy będzie mógł sobie zawsze pobrać :) .
  Temat: Horrory...Zarówno te dobre i kiepskie :)
Devinitum

Odpowiedzi: 367
Wyświetleń: 139906

PostForum: Borley Haunted Mansion    Wysłany: 2012-06-22, 09:39   Temat: Horrory...Zarówno te dobre i kiepskie :)
Dzisiaj na YouTube rzuciła mi się w oko reklama filmu Czarnobyl: Reaktor Strachu. Oglądał już ktoś? Warto?
  Temat: Let's play
Devinitum

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4162

PostForum: Silent Hill 3   Wysłany: 2012-05-28, 22:36   Temat: Let's play
Ja nie widziałem aby usuwali Let's Playe, nawet na bardzo popularnych kanałach. Z resztą dlaczego mieliby to robić, skoro Let's Play robi za świetną reklamę? :)
  Temat: Silent Hill HD Collection PS3
Devinitum

Odpowiedzi: 186
Wyświetleń: 92404

PostForum: Rosewater Park   Wysłany: 2012-05-28, 22:27   Temat: Silent Hill HD Collection PS3
Niekompletny kod przyczyną nieudanego portu Silent Hill HD ^^"
  Temat: Silent Hill Page - Przyjmujemy nowe artykuły
Devinitum

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 31822

PostForum: Hilltop Center   Wysłany: 2012-03-12, 23:54   Temat: Silent Hill Page - Przyjmujemy nowe artykuły
W związku z powtarzającymi się pytaniami o stronę i jej dalszy rozwój postanowiłem odpowiedzieć na te, które często widziałem czy to na forum czy w mailach:

1. Czy design strony ulegnie zmianie?

Zmiana designu wiąże się z pisaniem całego kodu od nowa, bo obecny jest już przestarzały i przekombinowany. Pisanie strony od nowa opartej na blokach (a nie na tabelach, jak to teraz jest) oznacza przenoszenie tekstów, grafik, tworzenie nowych znaczników - jednym słowem dużo roboty, na którą brakuje nam czasu i chęci.

2. Dodajcie stronę główną z nowinkami.

Dodanie strony głównej oznacza ingerencję w strukturę strony. Podstrony o danych częściach Silent Hill musiałyby zostać przesunięte poziom w dół, co oznacza, że linki do nich uległyby zmianie, więc ludzie wchodzący na stronę po raz pierwszy przez Google natykaliby się na Error 404. Poza tym na stronie nic się nie dzieje, aktualizacje nie są nawet w planach, więc nie byłoby o czym pisać. O rzetelnego newsmana dodającego wiadomości ze świata Silent Hill też byłoby ciężko, bo każdy po jakimś czasie przestanie to robić. Poza tym w świecie Silent Hill nie dzieje się aż tak wiele, a wszystkie nowinki pojawiają się od razu na oficjalnej stronie serii w serwisie Facebook.

3. Czy na stronie dodawane są nowe teksty lub czy planowany jest dalszy jej rozwój pod tym względem?

Na stronie od dłuższego czasu nie pojawiło się nic nowego i nie myślimy nawet o dodawaniu nowych artykułów. Po pierwsze nie ma kto ich pisać, a po drugie jedyna osoba, która stworzyła i zna kod (QDC) aktualnie już się tym nie zajmuje i nie ma sensu do niej pisać w tej sprawie. Ja znam trochę język programowania stron i mam dostęp do zasobów strony, ale dodawanie czegoś nowego oznacza poznanie starych tajników tworzenia stron opartych na tabelach, opanowanie obecnego kodu, a nie chcę się cofać. Poza tym moje zaintersowanie serią Silent Hill drastycznie spadło i nie będę się oszukiwał, że chcę to robić.

4. Może ktoś inny mógłby się tym zająć?

Marne szanse, już był pewien użytkownik, który chciał zmodernizować całą stronę, ale albo nie dogadał się z QDC'em albo zwątpił - nie jestem pewien, a nie chcę skłamać.

5. A zatem, co dalej?

Moim zdaniem prościej jest stworzyć nową stronę, nastawioną na nowe i przyszłe części Silent Hill. Oczywiście jeśli ktoś czuje się na tyle na siłach i jest pewien, że w ciągu roku po jego zapale nie pozostanie nic. ;) Może być mały problem z uzyskaniem popularności, czy choćby osób, które są w stanie poświęcić czas na to, ale nasz serwis chętnie podlinkuje taki projekt, jeśli dojdzie do skutku.
 
Strona 1 z 23
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group