Forum Silent Hill Page

The Graveyard - SH NTSC czy PAL ?

Pryka - 2009-04-15, 15:58
Temat postu: SH NTSC czy PAL ?
Piekielnie długo mnie tutaj nie było... pozmieniało się że ho ho :) pewnie nawet już mnie nikt nie pamięta :D

Ale do rzeczy. Zapragnąłem odświeżyć sobie "piękne" wspomnienia związane z serią SH.

Tak więc wszystkie części SH(emulator) SH2, SH3, SH4. SHH leżą już na dysku i czeka mnie piekielny maraton...

Jest tylko jeden problem... SH pożyczyłem od kolegi bo swojego pozbyłem się razem z psx(głupek...)

To jest troszkę inna wersja... zamiast "dzieci" w szkole i na samym początku gry są jakieś kretopodobne stworki... co psuje mi klimat :/ na dodatek krew nie jest czerwona tylko jakaś różowawa...

Którą wersję mam PAL czy NTSC? I w której jest to czego chce czyli normalna krew i słodzutkie dzieciaczki :)

Z góry dziękuję

ps. mam nadziej że nie pomyliłem działów albo coś

Bersek - 2009-04-15, 16:02

w PAL masz mumblery zaraz na początku i w szkole, a Clawfingery (kretopodobne) masz dużo później. Ty masz wersje NTSC.
Pryka - 2009-04-15, 16:05

łapy mają jak do odgarniania śniegu w zimę :D w ogóle mi one nie pasują :)

Dziękuję... czyli muszę namierzyć kogoś z wersją PAL :)

Bersek: Dawaj "pomógł" xD


Pryka Ależ proszę :)

timothy7 - 2009-04-15, 18:27

Bersek napisał/a:
w PAL masz mumblery zaraz na początku i w szkole, a Clawfingery (kretopodobne) masz dużo później. Ty masz wersje NTSC.


a czy to nie przypadkiem Clawfingery w PAL były na początku gry i w szkole? chyba Ci się pomyliło:) Pryka ma wersję PAL czyli europejską:)

Bersek - 2009-04-15, 18:36

Tak, chciałem napisać, że mumblery są w NTSC na początku i w szkole, a claw fingery w PAL :D
Pryka - 2009-04-16, 15:46

A ok, wszystko już wiadome :)
timothy7 - 2009-04-16, 16:25

Pryka napisał/a:
A ok, wszystko już wiadome :)


czyli że Bersek Ci pomógł. acha, ciekawe;D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group