Forum Silent Hill Page

Pomoc - [R 2/3] Beam Saber, wynik w polskiej wersji i Heather Beam

Miczo - 2009-02-21, 16:09
Temat postu: [R 2/3] Beam Saber, wynik w polskiej wersji i Heather Beam
Mam 3 pytania:
1) Gdzie jest BEAM SABER, może dać ktoś screena bo szukałem go w tym centrum handlowym i nie znalazłem
2) Mam spolszczoną wersję i kiedy przeszłem grę to zamiast gwiazdek i innych tych rzeczy w wyniku były jakieś bohomazy, wie ktoś jak to odczytać albo jak odczytać to tak ja by było zapewne w angielskiej wersji?
3) Planuje zdobycie Heather Beamu tylko czy Bossy się liczą do tych 333 potworów? a i czy ten 1 Closer którego Heather zabija na Filmiku też się liczy?

Devlock: Musiałeś tytuł tematu z włączonym caps-lockiem pisać?

StuntmanMikeL - 2009-02-21, 17:58

Beam Saber powinien się odblokować po pierwszym przejściu gry, chociaż nie zawsze. Za pierwszym razem odblokujesz albo miesz ablo miotacz ognia w piekarni, a za natępnym przejściem odblokowywujesz już obie bronie. Miecz jest zaraz na początku gry, kiedy po scence z Duglasem uciekamy przez okno w klozecie i alejką w prawo idzemy przez te drzwi. Gdzieś na końcu ktoregoś korytarza miecz jest ukryty w drzwiach wetknięty jako klamka. Sprawdzaj po prostu każde drzwi po kolei.

Co do potworów to nie wiem. Ja starałem się ubijać po prostu jak najwięcej, a z tym saberem czy miotaczem ognia jest łatwo to zrobić. Bossowie chyba się w to nie wliczają, podobnie jak closer z cut-scenki.
Miczo napisał/a:
bohomazy

Dobrze, że wiemy o co Ci chodzi :P

HoochMaster - 2009-02-21, 18:07

Cytat:
1) Gdzie jest BEAM SABER, może dać ktoś screena bo szukałem go w tym centrum handlowym i nie znalazłem

Beam Saber jest tutaj.
EDIT: Znajduje się na miejscu klamki.
Cytat:
2) Mam spolszczoną wersję i kiedy przeszłem grę to zamiast gwiazdek i innych tych rzeczy w wyniku były jakieś bohomazy, wie ktoś jak to odczytać albo jak odczytać to tak ja by było zapewne w angielskiej wersji?

Np. tutaj masz opis pozycji w rankingu.
Cytat:
3) Planuje zdobycie Heather Beamu tylko czy Bossy się liczą do tych 333 potworów? a i czy ten 1 Closer którego Heather zabija na Filmiku też się liczy?

A czy te 8-9 potworów robi taką różnicę? ;) I tak trudno jest zabić tyle potworów podczas jednego przejścia (nawet z perfumami), więc przy przechodzeniu kilkukrotnym i tak będziesz meć nadwyżkę.

Miczo - 2009-02-22, 12:02

Dobra dam może screeny do tego wyniuku:




Czy u osób które też mają spolszczoną wersję też tak się robi?

belmont1990 - 2009-02-25, 12:10

Radziłbym zainstalować zwykłą angielską wersję,bo i tak już wiesz jak ukończyć grę :razz:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group