Forum Silent Hill Page

Our Special Place - Testy psychologiczne

Żelazko - 2010-04-08, 01:41

Test testem, jak ja go rozwiązałem wyniki się zgadzały z tym co wiem o samym sobie. Po kilku dniach powtórzyłem go i wyszło prawie to samo. W tym teście http://www.mypersonality.info/personality-types/ problem dla mnie stanowiły niektóre pytania, bo sam nie wiedziałem, jaką odpowiedź powinienem zaznaczyć, żadna z nich mi nie odpowiadała. :D

Cytat:
After a social gathering I feel
energized | drained


Ciężko jest mi powiedzieć czy po spotkaniu towarzyskim z przyjaciółmi, czy po jakiejś imprezie czuję się wycieńczony czy tryskam energią. Zmęczony mogę być, ale tylko wtedy jak coś chlusnę, to czynnik zewnętrzny i podchodzi pod kręgi zasięgu psychologii społecznej, a test ma być wzorcem pod dziedziny psychologii osobowości. Więc twórcy takich testów muszą baczyć jakich słów używają, podczas tworzenia pytań. ;)

Światłocień napisał/a:
Widzisz panie Żelazki, a mi w Twoim właśnie głupoty powychodziły :razz:


Nie jestem autorem tego testu. :lol:

StuntmanMikeL - 2010-04-08, 03:05

Można to podsumować krótko - żaden internetowy test nie będzie mi mówił jaki naprawdę jestem, bo żaden z nich nigdy nie będzie w stanie tego określić w 100%. Generalnie takie testy można robić dla zabawy czy nawet z nudów, ale żeby brać je tak zupełnie na poważnie jest bez sensu. ;)

A skoro o zabawie mowa - robiliście sobie kiedyś test IQ? Ciekaw jestem ile wam wyszło. ;P

Nazar - 2010-04-08, 12:15

W sumie to nie wiem, jakie testy mogłyby być miarodajne. Chyba tylko te, których celu nie znamy, bo rzadko kto jest w 100% szczery przy wybieraniu odpowiedzi. Większość ludzi stara się dopasować do wzorców, które im pasują (masło maślane :P ). Wystarczy tylko uważać na "pytania-pułapki" wykrywające oszustwo/strzelanie i można uzyskać żądany wynik. Co innego, że niektóre testy uniemożliwiają udzielenie szczerej i / lub kompletnej odpowiedzi.
Światłocień - 2010-04-11, 14:21

StuntmanMikeL napisał/a:

A skoro o zabawie mowa - robiliście sobie kiedyś test IQ? Ciekaw jestem ile wam wyszło. ;P

Robiłem. Wyszło mi 146 8-)

Ale i tak czekam aż Mensa zawita do Łodzi. Nie zamierzam do niej dołączać, ale test IQ "na żywo" chętnie zrobię.

Kwiatek1993 - 2010-04-11, 16:19

StuntmanMikeL napisał/a:

A skoro o zabawie mowa - robiliście sobie kiedyś test IQ? Ciekaw jestem ile wam wyszło.
Robiłem. Wyszło mi 146.



To jakiś "lewy" ten test IQ albo się go wyuczyłeś na pamięć, masz o 14 punktów mniej IQ od Einsteina ? którego wynik wynosił 160 ? W takim razie jesteś geniuszem który rodzi się jeden na 100 000 tys . Gratulacje :roll:

StuntmanMikeL - 2010-04-11, 16:29

No a czemu by nie? Zazdrość przez Ciebie przemawia? xD

Testy IQ, a przynajmniej te internetowe, też po macoszemu bardziej bym traktował. Dla zabawy można zrobić, a nie brać na poważnie.

Kwiatek1993 - 2010-04-11, 16:39

No przecież piszę że mu gratuluję :P , a gdzie takie poważne można zrobić testy ? bo mi przeważnie w okolicach 100 wychodzi
Nazar - 2010-04-11, 16:50

Mensa organizuje takie testy w różnych miastach. Sprawdź na ich stronie :)
Ghaand - 2010-04-11, 17:40

Mi wyszło 128 :/ słabo. A z jakiego testu robiliście?
Światłocień - 2010-04-11, 20:03

Kwiatek1993 napisał/a:


To jakiś "lewy" ten test IQ albo się go wyuczyłeś na pamięć, masz o 14 punktów mniej IQ od Einsteina ? którego wynik wynosił 160 ?

Einstein nigdy nie dał sobie zrobić testu na IQ i przypuszcza się jedynie, że było to około 160, tak jak u Goethego domniemywa się około 200. Skoro Schwarzenneger ma 135 bodajże, a Courtney Love i Natalie Portman po 160 to dlaczego ja mam nie mieć 146? :razz: I tak Doda jest ode mnie mądrzejsza xD

Cytat:
W takim razie jesteś geniuszem który rodzi się jeden na 100 000 tys . Gratulacje :roll:

1 na 100 000 tys. to nie tak znowu mało, biorąc pod uwagę, że w samej Łodzi mieszka 800 000 tys. ludzi 8-)

Cytat:
Testy IQ, a przynajmniej te internetowe, też po macoszemu bardziej bym traktował. Dla zabawy można zrobić, a nie brać na poważnie.

Wiadomo. Dlatego, jak już napisałem, czekam na test na żywo robiony.

Kwiatek1993 - 2010-04-11, 20:08

Pisanie w internecie wysokich punktów IQ dla osób które w społeczeństwie uchodzą za głupich (np. Doda) to propaganda żeby ludzie nie myśleli, o nich w taki sposób. Nie udowodnisz, że naprawdę taki test się odbył i akurat tyle punktów dostała , i na odwrót
Nazar - 2010-04-11, 20:24

Tak się składa, że Doda do Mensy należy i nie jest bujda.
Kwiatek1993 - 2010-04-11, 20:35

Swoimi wypowiedziami w mediach przeczy swoimi "domniemanym" punktami IQ , chyba, że odkryłem właśnie jakąś teorie psychologiczną : ^^"
Nazar - 2010-04-11, 20:42

To tylko zwykły zabieg marketingowy, który kupuje "target" jej płyt, bo się z takimi zachowaniami utożsamia :)
Kwiatek1993 - 2010-04-11, 20:54

No tak zapomniałem że współczesne media uważają społeczeństwo za bandę neandertalczyków do których trzeba głupotą dotrzeć :) . A tak by nie robić offtopa , macie czasem wrażenie , że jak w szkole na polskim jakiegoś poety wierszy analizujemy to czasem takie kosmiczne mongolskie teorie wychodzą które sam autor by nie zrozumiał ? :D normalnie Kochanowski się w grobie przewraca jak czasem słyszę interpretacje jego wierszy na języku polskim :D
Ghaand - 2010-04-11, 23:36

Światłocień z jakiego testu to robiłeś? Twój wynik jest podejrzany :>

mi teraz wyszło 131 :x słabo. Ale podobno takie testy to bujda, podobnie z Mensą.

Światłocień - 2010-04-12, 15:32

Ghaand napisał/a:
Światłocień z jakiego testu to robiłeś? Twój wynik jest podejrzany :>

A bo ja pamiętam? Teraz się tego gówna namnożyło...

Cytat:
Ale podobno takie testy to bujda, podobnie z Mensą.

Oczywistym jest, że wartość człowieka wyznaczają jego czyny i słowa, a nie jakaś liczba uzyskana podczas sformalizowanych testów na sprawność umysłową. Ale z taką Mensą w CV łatwiej iść przez życie... :razz:

Kwiatek1993 - 2010-04-12, 17:35

Measure of individual can be difficult to discern by actions alone .. dokładnie , trudno jest całą inteligencje w punktach wyrazić , człowiek to dość zmienne zwierzę i jednego dnia potrafi tryskać pomysłami i mądrością , a drugiego dnia być przytępiony jak muł. Moim zdaniem także mądrość życiowa jest ważniejsza od mądrości książkowej. By nie robić offtopu : dziś na WF nauczyciel zrobił nam boks, taki na serio z rękawicami ale na moje nieszczęście bez ochraniacza na twarz i się z kumplem w jednej rundzie biliśmy to parę razy tak dostałem w głowę, że przez chwilę straciłem wzrok nawet .. po prostu ciemno się zrobiło przed oczami :D
Wendigo - 2010-04-12, 21:37

http://www.joemonster.org/gry/23131/Gay_Test Test na geja. Wyszło mi, że jestem pedałem :/ .

Kwiatek1993 napisał/a:
By nie robić offtopu : dziś na WF nauczyciel zrobił nam boks,
To nie jest offtop?
Nazar - 2010-04-12, 21:39

Światłocień napisał/a:
Ale z taką Mensą w CV łatwiej iść przez życie... :razz:

Pod warunkiem, że nie trafisz na szefa - zawistnego zazdrośnika. Wtedy możesz zapomnieć o zatrudnieniu :)

Kwiatek1993 - 2010-04-12, 23:28

Wendigo napisał/a:
http://www.joemonster.org/gry/23131/Gay_Test Test na geja. Wyszło mi, że jestem pedałem :/ .

Kwiatek1993 napisał/a:
By nie robić offtopu : dziś na WF nauczyciel zrobił nam boks,
To nie jest offtop?



Sorki jakaś bania mi się wbiła, że jestem na forum "Szkoła" najmocniej przepraszam :D no ale jak już się napisało , już to się więcej nie powtórzy , przepraszam najmocniej ^^"

A żeby nie zrobić kolejnego offtopu to ten test mnie rozje**ł :hihi: hahaha xD dobre

Plazior - 2010-04-13, 20:12

http://www.rdos.net/eng/Aspie-quiz.php


Your Aspie score: 93 of 200
Your neurotypical (non-autistic) score: 109 of 200
You seem to have both Aspie and neurotypical traits

Go,go,go! :)

Jo-Jo - 2010-04-13, 21:36



hm...nie wiem co sądzić o tych wynikach...

Robak - 2010-04-13, 22:52

Your Aspie score: 112 of 200
Your neurotypical (non-autistic) score: 84 of 200
You seem to have both Aspie and neurotypical traits.





Myślę, że się w miarę zgadza ;d

Żelazko - 2010-04-14, 00:01

Your Aspie score: 108 of 200
Your neurotypical (non-autistic) score: 89 of 200
You seem to have both Aspie and neurotypical traits

Tarcza z wynikami.

W miarę się zgadza i jak dla mnie test dobrej jakości. 8-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group