Forum Silent Hill Page

Silent Hill: Origins - SH:Origins - opinie i wrażenia

KwQ - 2013-02-20, 16:52

Wg mnie - gra schematyczna (po jakimś czasie znudził mnie schemat ciągłego latania po jakiś kompleksach), przewidywalna, zbyt krótka, zagadki zbyt łatwe, przydały by się dodatkowe poziomy trudności, ostatni boss - porażka (ogólnie zbyt prości w pokonaniu bossowie - wystarczyło stać/biegać i strzelać).
R4Zi3L - 2013-02-20, 18:14

Oprócz samego wątku Alessy gra mi bardzo przypominała SH1.... nie wiem, może muszę zagrać ponownie... jedyne co mi się chyba nie podobało to to że korytarze były dość duże i puste, mało co widać było ciekawego.
Nattramn - 2013-03-17, 02:18

Origins w moim odczuciu wypadł cienko , ale zachował coś dobrego. Z każdym przejściem gry przeze mnie fascynacja tą częścią się kończyła. Zrozumiałem za którymś razem , że fabuła ma sporo niedociągnięć , zawiłości a co najważniejsze w dużej mierze jest nie ciekawa. Fajnie było zobaczyć nawiązania co do Silent Hill 1 , ale szkoda , że zostało to tak słabo wykorzystane.

Silent Hill Origins miał wielki potencjał , ale trochę go zmarnowali. Co nie zmienia faktu , że gra mimo wszystko zasługuje na tytuł SH i jest znośna. Szczerze mówiąc gdy zobaczyłem Homecoming zrozumiałem , że SH Zero jest całkiem niezłe. :grin:

Nie przedłużając warto zagrać , dobry Silent Hill , ale tylko DOBRY.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group