Forum Silent Hill Page

Hilltop Center - Nowi użytkownicy.

nensha - 2012-12-18, 18:49

Dlaczego nie, power jest mocarny! Czasem mam straszną ochotę posłuchać o smokach i innych bitwach... A że dochodzi sentyment to inna sprawa, od poweru się cała moja przygoda zaczęła ;)

Oby, bo serio zastój mnie zaskoczył.

AlaV - 2012-12-18, 20:37

O, to się dogadamy, czasem metalu też lubię posłuchać (power również), no i uwielbiam OSTy z gier.

W każdym razie powitanie na forum ;P

LaMuertePL - 2012-12-18, 21:11

Cytat:
Witamy, może uda Ci się jakoś ożywić to forum i przepędzić zastój.

Tego by sam Gandalf nie uczynił. Nie wymagaj cudów. :grin:

nensha - 2012-12-18, 21:23

Brak wiary w kobiety... Jak zwykle... :P
AlaV - 2012-12-18, 21:32

Mnie się nie udało, to tyle jeśli chodzi o wiarę w kobiety XD Mało osób ogólnie tu zagląda. Ale może to się jeszcze kiedyś zmieni i poruszysz zastałe tematy
nensha - 2012-12-18, 22:21

AlaV, ale teraz jest nas dwie ^^ Bez kobiet świat by zginął marnie, to mój jedyny przejaw feminizmu.
Idę sobie podpis zrobić jakiś fajny...

Zaratul - 2012-12-18, 22:41

Witam użytkowniczkę Nenshe. :) Tak jak poprzednicy powiedzieli miło że słuchasz metalu...ale szkoda że metalcoru nie lubisz. :(
StuntmanMikeL - 2012-12-18, 22:59

nensha napisał/a:
Na imię dali mi Marta, obecnie mam 22 lata i studiuję anglistykę na 1 roku studiów magisterskich. O filmowych adaptacjach Silent Hilla będzie też najprawdopodobniej moja praca magisterska, promotorka zaakceptowała propozycję tematu bez zastrzeżeń.
Wstyd trochę przyznać, ale forum poczytuję bez odzywania się gdzieś tak od... 2007 roku? W każdym razie pamiętam atak :razz: No ale przyszedł czas na pierwszy post.

Co o mnie więcej? Uwielbiam świeczki, koty, Japonię i gotowanie. Swego czasu pisałam sporo opowiadań, rysuję i fotografuję (http://nensha.deviantart.com). Muzycznie - przede wszystkim metal (w rozpiętości od poweru po black, nie znoszę tylko metalcoru, nu metalu, progresywy i alternatywy), ale dobrym rockiem też nie wzgardzę. I taki mały konik - soundtracki do gier.
A mój ulubiony Silent to SH2 :grin:




nensha - 2012-12-18, 23:14

No proszę, chyba się nie spodziewałam że jest tu aż takie lobby metalowe! Ale to dobrze. Metal to połowa mojego życia. Głębsza filozofia.
Metalcoru nie lubię, ale i nie tępię - jak ktoś lubi, jego sprawa ;)

StuntmanMikeL - chyba wcięło kawałek posta, czy coś... :-]

StuntmanMikeL - 2012-12-19, 23:36

Prawdopodobnie dlatego, że ja go obciąłem. xD
nensha - 2012-12-20, 19:20

Okeeeej... ;)
Swoją drogą, to myślałam że po premierze nowego filmu Silenta, będzie jakiś przypływ nowych użytkowników...

Żelazko - 2012-12-20, 19:28

nensha napisał/a:
Okeeeej... ;)
Swoją drogą, to myślałam że po premierze nowego filmu Silenta, będzie jakiś przypływ nowych użytkowników...


Zawsze tak oczekujemy nawet po wyjściu nowych części. Nasi użytkownicy po prostu jakoś nie mogą się oswoić z forum. :lol:

Za dużo rozrywki na tym internecie. Nie stać nas na tak wielką konkurencję. :razz:

nensha - 2012-12-20, 19:48

Onieśmielacie nowicjuszy :P
Trzeba jakoś przyciągnąć użytkowników, rozdawać cukierki np, darmowe zawsze działa - vide sławna już wigilia w Radomiu ;)

Żelazko - 2012-12-20, 20:13

Może stworzyć jakąś grupę dla nowy użytkowników z fajnym kolorkiem i nazwać ją Nowi Króle albo coś podobnego? ^^
nensha - 2012-12-20, 20:36

Byle nie różowym ^^
Kiedyś założyłam sobie konto na jakimś "typowo męskim" forum, o konsolach bodajże... I tam dla kobiet był właśnie oddzielny kolor już na wstępie ;)

StuntmanMikeL - 2012-12-20, 22:44

Gdyby nowe części czegokolwiek sygnowanego tytułem "Silent Hill" nie były kompletnie do kitu, to może i by jakieś zainteresowanie większe było. No, może poza SH Downpour, ale chyba nie na tyle, żeby przyciągać tak mocno, jak napoje Zbyszko na Radomskim rynku <ba-dum tss>.
nensha - 2012-12-20, 23:18

Wydawałoby się, że nowemu pokoleniu graczy nowe Silenty powinny się podobać... ;)
piotros - 2013-01-11, 16:17

Witam wszystkich... ;)
Forum jak i stronę śledzę już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz naszło mnie jakoś na zarejestrowanie... ;)
Swoją przygodę z serią Silent Hill rozpocząłem nie tak dawno, bo w 27 sierpnia 2012...
Pierwszą grą była Silent Hill 0rigins, którą dostałem razem z konsolą PSP i włączyłem ją przypadkowo i... tak już utknąłem w klimatach Silent Hill... :)
Potem ograłem każdą z części po kolei, czyli SH1, SH2, SH3, SH4, SHSM i na końcu SH2Director's Cut. Wszystkie części ograłem w oryginalnej wersji językowej i w zasadzie bez korzystania z poradników.

Teraz przymierzam się do ogrania ponownie SH1 i jak mi starczy czasu to i SH2, ale w polskich wersjach językowych... W planach mam zamiar grać jak się zrobi ciemno i w słuchawkach, ale żeby to zrobić, potrzebuję urlopu, bo inaczej mi się to nie uda... :)

lolek00 - 2013-01-11, 16:31

Witamy, liczba osób na tym forum... idealnie wpisuje się klimat serii :lol: piszę żeby nie było zaskoczenia
xheatherx - 2013-01-25, 01:00

Cześć wszystkim :grin:
Obsesje na punkcie SH mam już od niezdrowo długiego czasu xD
Uwielbiam też filmy i nawet połączyłam te dwie rzeczy- szukam powiązań, inspiracji (nie tylko filmowych) twórców SH. Od niedawna mam również konto na chomiku SilentCult ( http://chomikuj.pl/SilentCult ) gdzie staram się dawać jak najwięcej rzeczy związanych z SH.
Hahah, grunt to reklama :P Nie no, jak ktoś też ma tego typu strony itp gdzie zbierają info to podawać! :grin:
Słucham rocka, matalu, elektroniki i wszelakie OSTy- Akira Yamaoka, Korn, Led Zeppelin, Marilyn Manson, DM itp. Interesuje się też kulturą Japonii. Z anime polecam Death Note'a, Elfen Lied, S.E. Lain (cyberpunk) oraz mangi od Junji Ito- raczej przypadną do gustu maniakom SH 8-)
Ymmm.. to chyba na tyle ;p

Azazel - 2013-03-20, 10:19

Cześć
Nie będę się idiotycznie rozpisywał. Po prostu jestem i będę odwiedzać tą stronę pewnie ponieważ postanowiłem sobie, że przejdę i wycyckam sh2 sh3 w całości by zrobić calaka na konsoli ku czci tej serii :> przy okazji wpadłem na tę stronę. PZDR

Żelazko - 2013-03-20, 20:41

Witamy Azazel w naszych skromnych progach. Zapowiadasz sobą ciekawą osobowość internetową. :lol:
R4Zi3L - 2013-03-21, 08:08

Yeah, i good luck z męczeniem się z wersja PS3 SH HD Collection....
Nattramn - 2013-03-22, 19:27

Co prawda trochę późno to robię , ale lepiej późno niż wcale. Nazywam się Mateusz , interesuje się muzyką metalową z której słucham głównie Blacku , Thrashu i Deathu. Oprócz tego interesuje się psychologią / psychiatrą oraz grą na gitarze.

Jestem raczej osobą zamkniętą w sobie i mam problem z kontaktami z ludźmi więc wątpię żebym kogoś z forum poznał. Zaliczyłem sporo gier z serii Silent Hill po czym znalazłem to forum więc postanowiłem się tu troszeczkę udzielać.

Reasumując witam serdecznie :grin:

Azazel - 2013-03-25, 16:27

też witam :) i nie kpić z tego że, męczę się hd collection ;) francuskim pieskiem nie jestem więc nie przeszkadza mi większośś wad tego portu :) po za tym Raziel dziękuj bogu, że masz do czynienia z wersją na ps3 tam przynajmniej łata powstała :D obecnie chędoże na razie sh2 i naprawdę przyjemnie się gra... no może ta woda to parodia :D Nattraman osoby zamknięte w sobie z reguły sa inteligentne, wazne tylko żebyś nie trollował :D PZdr wszytkim


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group