Forum Silent Hill Page

Hilltop Center - Nowi użytkownicy.

StuntmanMikeL - 2012-05-11, 16:58

A ty co, synek, moderator? ;)
WinterGuardian - 2012-05-17, 10:24

Washburn jest całkiem spoko. Ja wolę Les Paula z powodu pięknego bluesowego brzmienia, ale Straty są bardziej funkcjonalne. Dlatego kupuję. : d
Linmarin - 2012-07-20, 19:02

Bry~ Um, więc Linmarin jestem, Lin dla przyjaciół, znajomych, znajomych znajomych i reszty otoczenia też, bo nikomu się co rusz linmarinować nie chce. Jestem w posiadaniu dwudziestu trzech wiosen. Książki kocham, anime&mangę wszelaką (Hellsinga wielbię) choć w głębi duszy to ja perfidna yaoistka jestem, historię lubię, trupki kocham niebywale, nekrofil teoretyk taki, ekonomię w tym roku kończę, o ile jakieścoś napisze za mnie magisterkę. Japonię noszę w sobie.
W Silent Hill zaczęłam grać w liceum. Najpierw stwierdziłam, że gra jest zaiste chędoga, później zagłębiłam się nieznacznie w system zależności, jeśli mogę to tak nazwać, nieprzypadkowość zabrzmi może trochę lepiej (coś na kształt pokoju 208 z drugiej części, każdeńki drobiazg jest zamierzony, przemyślany dokładnie i wstawiony w odpowiednie miejsce) w grze i utonęłam na amen, niech mi fala lekką będzie. Dwójka to moja ulubiona część, za Homecoming nie mogę się zabrać, podchodziłam parę razy jak napalony kot do kaktusa i za każdym razem tydzień skubałam w kącie igły z tyłka.
Tak więc witam, yoroshiku, mam nadzieję, że nie naspamuję, nie nabałaganię i w ogóle, no!
Odrobinę Jedynie Chaotyczna Lin.

Wendigo - 2012-07-20, 19:16

Witamy :] Wydaje mi się, że będziesz tu pasowała (sądząc po zainteresowaniach). :3 Yaoi... brrrrr.
R4Zi3L - 2012-07-25, 00:04

Płci pięknej zawsze brakuje, więc tym bardziej witamy ;]
Leszek91 - 2012-08-02, 23:02

Mam na Imie Leszek , Mam 20 Lat Silent hill to Najlepsze co moze byc po nocach ciogle slucham soundtrakow z 2 ,3 i 4 szczegolnie i Want love , lub Letters From The Lost Day lub you are not here , przeszedlem wszytskei czesci silenta Hill , a poza tym Mieszkam w Wienna , Austria Pozdrawiam i kocham serie Silent Hill , unosi mnie przy Zyciu.
Towarzysz Lenek - 2012-08-15, 23:58

No, na forum siedzę ładnych parę dni, ale że ze względu na wysoki poziom obcych substancji we krwi wzięło mnie na wylewność, to i uznałem, że czas coś napisać o sobie. Jak ktoś już może zauważył, lubię pisać długie shoty na shoutboxach. Zboczenie z poprzedniego (RIP) forum, z którego mam sygnaturę, gdzie to co potocznie nazywało się shoutboxem, było zwykłym czatem. Nawet BBCode działał! Lubię też obce substancje we krwi, przez które już Silent Hilla mam jedynie za ciekawą przygodówkę, a nie horror. Prócz tego gram w FPSy (ze szczególnym powinowactwem do Stalkera, Half-Life'a i Wolfensteina) i Touhou Project, które może nie jest FPS, lecz dalej strzelanką. Prócz tego interesuję się też naukami ścisłymi (obierany kierunek studiów inżynieria chemiczna, choć przez humanistyczny ogólniak zmuszony jestem podjąć doszkalanie), oraz językami obcymi, przede wszystkim ukraińskim i rosyjskim którymi posługuję się w stopniu wystarczającym do kulturalnej libacji. Lubię też koty, tabakę, kino , abstrakcyjny humor, psychodelę i dobrą muzykę zwłaszcza z gatunków ambient, d'n'b oraz industrial, chociaż nie pogardzam żadną. Na codzień jestem cichym spokojnym człowiekiem o diabolicznym wnętrzu. Nie lubię polityki, o której niestety coś wiem, piłki nożnej, krzykaczy wszelkiej maści i konsolbojów (mniemam że właśnie jestem spalony u połowy forum). Danych o sobie nie podaję, gdyż cenię swoją prywatność w internecie i na próżno pytać mnie o różne pejsbuki i enka.
That's my story. Задавайте свои ответы.

Żelazko - 2012-08-16, 06:35

Towarzysz Lenek napisał/a:
Задавайте свои ответы.


Jak masz na imię, nazwisko, wiek i miejscowość. :lol:

:

Nie wydaje mi się że mamy jakiś aktywnych konsolowców na forum, więc problemu nie powinno być. A no i witamy w obozie .


Towarzysz Lenek - 2012-08-16, 10:43

Lenek veil Analrapist, 142 lata, od kwietnia bez stałego miejsca zamieszkania, tymczasowo Sosacz, touhou.pl i obecnie Forum SHP. Cenię swoją prywatność w internetach i jako taka persona tu występuję. :)
Myślę, że od tego kim jestem, ważniejsze jest tutaj, jaki jestem. Also, miło, że macie tu niewielu lub też brak wojujących konsolowców. Dawniej lubiłem udzielać się w tzw. platformosraczu, ale teraz jestem na to po prostu za stary, albo za leniwy... w sumie jedno z drugiego wychodzi.

lolek00 - 2012-08-16, 14:25

Wojujący PCtowcy/konsolowcy to wymysł Onetu - regularnie opłacany okruchami ze stołu. Nigdzie indziej ich nie widziałem.
Towarzysz Lenek - 2012-08-16, 14:45

Bullshit, you are lion. Jako emerytowany wojujący pecetowiec w życiu nie byłem na onecie. Jako czynny też.
Żelazko - 2012-08-16, 17:22

Towarzysz Lenek - witamy i zapraszamy.

:


Towarzysz Lenek napisał/a:
Lenek veil Analrapist, 142 lata, od kwietnia bez stałego miejsca zamieszkania, tymczasowo Sosacz, touhou.pl i obecnie Forum SHP. Cenię swoją prywatność w internetach i jako taka persona tu występuję.
Myślę, że od tego kim jestem, ważniejsze jest tutaj, jaki jestem.
Towarzysz Lenek napisał/a:
Lenek veil Analrapist, 142 lata, od kwietnia bez stałego miejsca zamieszkania, tymczasowo Sosacz, touhou.pl i obecnie Forum SHP. Cenię swoją prywatność w internetach i jako taka persona tu występuję.
Myślę, że od tego kim jestem, ważniejsze jest tutaj, jaki jestem.

Widzę, że nie załapałeś żartu. :razz:


Towarzysz Lenek - 2012-08-16, 18:01

Kac morderca nie ma serca. Takie są konsekwencje w(y)lewności! :D
StuntmanMikeL - 2012-08-20, 18:41

Weird chap you are. I like you already.
Johan - 2012-09-02, 18:29

Witam wszystkich,

Nakręcony poziomem scenariusza świeżo ukończonych SH 2 oraz Shattered Memories, postanowiłem zgłębić temat SH, a meldunek na forum to niejako obowiązkowa procedura w tym przypadku :)

Mi - 2012-09-07, 14:08

Junior Adminie, a gdzie "witamy i zapraszamy" dla Johana :puppyeyes: ?
Żelazko - 2012-09-07, 16:04

Mi - Zapominanym i przepraszamy.

Johan - witamy i zapraszamy.

Redrum - 2012-09-11, 23:09

Witam serdecznie wszystkich.
Nie wiem, czy są na forum jeszcze osoby, które mnie pamiętają z dawnych czasów, jeśli tak to bardzo mnie to cieszy, jeśli nie, trudno nie obrażę sie przecież. :)

Aczkolwiek muszę powiedzieć, że już jak tylko wszedłem do jednego z tematów rozpoznałem kilka nicków bardzo starych użytkowników. Nie mówię tu bynajmniej o ich wieku tylko stażu. Nie wiem, czy mój profil przetrwał, czy nie aż do teraz. Pewnie nawet nie pamiętałbym hasła, więc to bez znaczenia. Ale miło jest zobaczyć Was po tylu latach nieobecności na moim ulubionym forum o Silent Hill na jakim miałem okazję się wypowiadać :)

Eh, mój pierwszy post, czas zacząć od nowa.

Żelazko - 2012-09-12, 00:18

Witamy Redrum. Nie pamiętam za bardzo starszych użytkowników, ale pamiętam, że był user o nazwie R3DRUM? To był twój nick?

Kiedyś twoje konto widziałem, ale teraz go znaleźć nie mogę. Pamiętasz może stary email? Może zostało przemianowane na inną nazwę. :D

Eh a już myślałem, że w końcu będzie jakaś administracyjna robota. xD

Zaratul - 2012-09-12, 00:52

Pamiętam Cię Redrum ze starych czasów.Witamy ponownie na forum. :)
Bersek - 2012-09-12, 07:47

Tak, znajomy nick. Witaj :)
Żelazko - 2012-09-13, 21:38

Beresker on pewnie cię nie poznał. xD
Mi - 2012-09-14, 13:53

Pamiętam Twoje posty jeszcze ze 'starego' forum, przed shackowaniem. Fajnie, że wracasz, nawet po tak długim czasie :-> .
nensha - 2012-12-18, 14:39

A zatem i mi przyszło się przywitać w końcu...

Na imię dali mi Marta, obecnie mam 22 lata i studiuję anglistykę na 1 roku studiów magisterskich. O filmowych adaptacjach Silent Hilla będzie też najprawdopodobniej moja praca magisterska, promotorka zaakceptowała propozycję tematu bez zastrzeżeń.
Wstyd trochę przyznać, ale forum poczytuję bez odzywania się gdzieś tak od... 2007 roku? W każdym razie pamiętam atak :razz: No ale przyszedł czas na pierwszy post.

Co o mnie więcej? Uwielbiam świeczki, koty, Japonię i gotowanie. Swego czasu pisałam sporo opowiadań, rysuję i fotografuję (http://nensha.deviantart.com). Muzycznie - przede wszystkim metal (w rozpiętości od poweru po black, nie znoszę tylko metalcoru, nu metalu, progresywy i alternatywy), ale dobrym rockiem też nie wzgardzę. I taki mały konik - soundtracki do gier.
A mój ulubiony Silent to SH2 :grin:

Wendigo - 2012-12-18, 18:34

nensha napisał/a:
w rozpiętości od poweru po black, nie znoszę tylko metalcoru, nu metalu, progresywy i alternatywy
O, to tak jak ja, choć za power też nie przepadam :]. Witamy, może uda Ci się jakoś ożywić to forum i przepędzić zastój.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group