Forum Silent Hill Page

Hilltop Center - Nowi użytkownicy.

Bersek - 2012-02-24, 11:20

Siemasz. Tchnij trochę młodzieńczego ducha i energii w to forum :D
LaMuertePL - 2012-02-24, 11:58

Witamy kolejną przedstawicielkę płci pięknej w naszych szeregach. ;)
Zaratul - 2012-02-24, 22:44

Koralina98 napisał/a:
Z Silent hillem przygodę rozpoczęłam w tym roku,grając w trójkę


Przybij piątkę,też od trójki zaczynałem.Witamy na forum. :)

Zagadka - 2012-02-25, 20:31

Witajcie, moi drodzy.
Jestem Zagadka. Swoją przygodę z Sllent Hill zacząłem w 2007 roku i od tamtej pory nieustanie badam to, co w tej serii najciekawsze - symbolikę wszystkiego. Niedługo zamierzam troszkę pobudzić użytkowników forum w pewien projekt związany z serią SH - i nie nie jest to kolejne wymyślanie gry od podstaw. Cierpliwości.
Tymczasem.

lolek00 - 2012-02-25, 20:33

"Zagadka" ;> zagadkowy typ.

Witamy

Żelazko - 2012-02-25, 20:53

Zagadka napisał/a:
Niedługo zamierzam troszkę pobudzić użytkowników forum w pewien projekt związany z serią SH


Oby coś bardziej rzetelnego od team-u Nazara. ;D

A no i witamy. Jednak przegrałem zakład, pan Zagadka się zalogował. :P

Zagadka - 2012-02-25, 21:16

Żelazko napisał/a:
A no i witamy. Jednak przegrałem zakład, pan Zagadka się zalogował.


Zrobiłbym to wcześniej, ale dopiero dziś otrzymałem klucz aktywacyjny. :)
W ów projekt może być zaangażowany każdy... zobaczycie.
Pozdrawiam.

2mastersh2 - 2012-02-28, 22:30

Witam was,mozliwe ze ktos zna mnie z shtc :razz:
ClawFinger - 2012-02-29, 20:22

Witam wszystkich forumowiczów,jestem Karol,mam 22 lata i mieszkam w Amsterdamie.Interesuje mnie dobre kino,muzyka,historia,gry komputerowe i zawieranie multikulturowych znajomości;)Swoją przygodę z Silent Hill zacząłem dosyć późno(gdzieś w 2004 roku).Co różni Silent Hill od większości gier?Fabuła,muzyka,klimat.Z przekonaniem mogę powiedzieć,że Silent Hill nie jest tylko grą,to dzieło sztuki dopracowane w każdym względzie.
Moim głównym celem jest wymienianie poglądów,wniosków dotyczących całej serii silent hill itp.

patrysss6 - 2012-03-17, 17:16

Siemanko jestem patryk,ukończyłem SH 1,2,3.Gram w 4 elo .
Wendigo - 2012-03-17, 18:09

Elo, mam nadzieję, że będzię Ci się wporzo pisało z ziomalami, pozdro.
Kapitan Żenada - 2012-03-18, 03:52

Imię : Bartek, znany również jako Żenada bądź KŻ .Wiek :18 lat, więc matura za nieco ponad 2 miesiące (Bleh).Co lubię ? Lubię grać.Głównie oddaję się graniu w Silent Hill ( 1 i 2, choć w przyszłości mam zamiar "łyknąć" jeszcze 3 i 4 ), Final Fantasy (Części 1 - 10 z olbrzymią przyjemnością) oraz Metal Gear Solid ( 1 do 4 ze wskazaniem na część pierwszą ze względu na wyśmienite postacie oraz otoczkę ).Poza tym jeszcze Tenchu, Tekken, Bushido Blade II, Medievil oraz Harvest Moon.Znalazło by się jeszcze kilka innych tytułów, jednak szkoda miejsca i czasu, a także jestem zbyt leniwy by wymieniać wszystko.Głównie są to gry z poczciwego PSX'a i PS2.Ekscentryk, lekki dziwak i indywidualista.Co lubię prócz grania na konsoli ? Lubię tenis, niemniej gardzę też koszykówką i hokejem.To tyle słowem wstępu i ogólnych informacji o mnie
L - 2012-04-28, 20:26

Witam. Mam na imię Mateusz i nie piję od... A nie, to nie to forum.

Jeszcze raz. Mam na imię Mateusz i z serią Silent Hill związany jestem od bodajże 10 roku życia, kiedy to mój kochany starszy kuzyn skalał mą jakże kruchą psychikę wersją demo pierwszej części Cichego Wzgórza :->

Uwielbiam horror w każdej postaci (choć jestem całkiem normalny :grin: ), a zwłaszcza literackiej. Mój ulubiony pisarz to Stephen King. Jeśli chodzi o ulubione filmy, to moim the best from the best jest "Sin City", z kolei wśród filmowych horrorów mam kilku faworytów :-> . Poza tym lubię Anime i posłuchać dobrego Rocka, w stylu Aerosmith i Guns N' Roses.

Resztę mojej osobowości będzie można zgłębić czytając moje przyszłe posty na forum :-> .

LaMuertePL - 2012-04-28, 21:42

L napisał/a:
best from the best

the best* ;)

A tak poza tym, to witam w naszych skromnych(?) szeregach. :P

Zaratul - 2012-04-28, 22:51

Witamy na forum.Jak rozumiem jesteś fanem Death Note? :)
L - 2012-04-28, 23:10

Owszem, jestem fanem Death Note, ale tak właściwie w temacie anime (nie licząc Dragon Balla oczywiście) jestem jeszcze dosyć świeży, ponieważ siedzę w tym dopiero od roku :-> .
WinterGuardian - 2012-04-30, 00:51

y0. Na imię mam Michał, gram w SH już od PS 1 (kiedy to było !?). Lat mam 19, jestem wiecznym uczniem liceum które kończę trzeci raz. Gram na gitarzę, lubię sporty ekstremalne, anime. ; d
Robak - 2012-04-30, 03:53

Za naukę byś się wziął, a nie gry :(

No siemka.

WinterGuardian - 2012-05-02, 09:22

Już się wziąłem, man. Teraz już je skończę, chociaż utknąłem na drugiej klasie, ale zmieniłem szkołę dobrze mi idzie to myślę, że czas iść na studia. ; D
ogur - 2012-05-02, 14:48

Witam wszystkich. Mam na imię Grzegorz i obiecałem sobie że jak tylko będę miał czas, to zagram w SH.
No i stało się, przeszedłem narazie tylko SH2 i naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem tego co Silent team uczynił w kwestii elektronicznej rozrywki :) Niestety dosyć niefortunnie obrałem sobie czas na zajmowanie się SH, bo lada dzień matury ;/ Cóż mogę jeszcze powiedzieć że soundtracki z Silent Hilla i Deatch Note (patrząc wyżej) są świetne. :grin2:

Wendigo - 2012-05-02, 14:51

Witamy i zapraszamy (to żeby tradycji stało się zadość). Maturki to rzeczywiście przykra sprawa, ale spójrz na to z drugiej strony. Teraz będziesz miał najdłuższe wakacje i okazję do nadrobienia SH :]
StuntmanMikeL - 2012-05-09, 19:33

WinterGuardian napisał/a:
y0. Na imię mam Michał, gram w SH już od PS 1 (kiedy to było !?). Lat mam 19, jestem wiecznym uczniem liceum które kończę trzeci raz. Gram na gitarzę, lubię sporty ekstremalne, anime. ; d


Kurde, nie jesteś czasem moim młodszym klonem? Jakbym o sobie sprzed 4 lat słyszał. xD No, może poza tymi sportami ekstremalnymi. Też dopiero liceum w tym roku skończyłem, już zaocznie i aktualnie jestem w trakcie zdawania matur. Na jakim wiośle grasz?

WinterGuardian - 2012-05-10, 16:48

Gibson Les Paul Custom Chrome, prosto ze stanów moja duma. Ale przerzucam się na Stratą bo już Les Paul mi się znudził. A szkołę muszę wreszcie skoczyć bo mam już dosyć. ; D
StuntmanMikeL - 2012-05-10, 19:11

Vintage, mate. Classy. Wyobrażam sobie tylko ile to musiało kosztować. Ładna gitara, ale jakoś mam awersję do Les Pauli. Może dlatego, że są trochę ZBYT popularne i każdy ćwok który nigdy nawet gitary w łapie nie miał podnieca się tym modelem. Ja bieduję na Washburnie WR-120. Niby solidnie wykonany, ładnie trzyma strojenie, nawet jak na nim poszaleję, ale wiadomo, to i tak niska półka i brzmienie ma trochę niedowalone. Niedługo jednak przeskakuję na coś lepszego, Ibaneza z serii RG.
LaMuertePL - 2012-05-10, 19:57

Może tak panowie skończycie offtop? :razz:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group