Forum Silent Hill Page

Hilltop Center - Nowi użytkownicy.

Nazar - 2010-12-15, 23:46

radioactiw napisał/a:
Witam na imię mam Piotr, silent hill pochłonął mnie w całości pomimo tego, że dopiero jedynie obejrzałem film i ledwo ukończyłem 1 część :grin: poza tym rysuję, zajmuje się modelarstwem. Lubię rpgi, stalkera fantasty mange i mnóstwo innych dziwnych rzeczy :grin:

Cześć, a może chciałbyś wspomóc naszych projektowych rysowników? ;D

KwQ - 2011-01-21, 10:09

Siema,
Bartek, nick - KwQ. Z Gdyni, 22 lata, student. Witam serdecznie :grin2:

Greg - 2011-01-29, 21:33

Siema wszystkim.
Jestem Grzechu. Od niedawna zaciekawiła mnie seria Silent Hill. Przeszedłem już 1 i 2 cześć i jestem w trakcie przechodzenia 3 i muszę powiedzieć że ta seria jest świetna.

AlaV - 2011-01-30, 00:25

Witamy, witamy i życzymy miłego postowania^^
Maestro - 2011-02-22, 18:40

No to i ja sie przywitam :D . Na forum zostałem zaproszony osobiście przez koleżankę powyżej ^ ^, ukończyłem SH 1, 2, 3, i teraz "męcze się" z Origins na PSP, mam nadzieję, że będzie mi się tu miło pisało :)
AlaV - 2011-02-22, 20:21

Powitać kolegę Maestra! I również życzę miłego postowania. MODRZEW!
[RONIN] - 2011-02-22, 23:23

Mnie też tutaj zawiało. Przyznam szczerze, nigdy SH nie budził we mnie podziwu (skończyłem SH1 w mniej niż połowie) a jakieś 2 lata temu SH:O zawitał w mojej kolekcji gier na konsolkę PSP i teraz, po zlocie właśnie go kończę :lol-sweat: Ale spoko, SH:SM na PSP właśnie zamówiłem i jedzie do mnie :grin2: Pozdrawiam wszystkich.
Kwiatek1993 - 2011-02-22, 23:28

Zagraj w dwójkę ,lubisz dojrzałą, zawiłą ciekawą fabułę? na pewno polubisz :)
No i oczywiście Witamy nowy nabytek i zachęcamy do udzielania się na forum

Konjad - 2011-03-10, 10:47

Witam Maestra i RONINa na naszym forum 8-)
Katja - 2011-04-26, 10:58

Witam wszystkich :grin: , nie wiem dlaczego wcześniej nie odwiedzałam Waszego forum choć w SH gram już hoho czasu, witam się z Wami dopiero teraz ponieważ powróciłam do gry i pomyślałam że warto będzie w końcu zarejestrować się na forum xP.
Może napiszę jeszcze coś o sobie :-> a więc na imię mi Kasia mam 25 lat, interesuję się muzyką (słucham metalu symfonicznego : Nightwish, Epica , Kamelot itd. no i oczywiście najbardziej kocham Tarje Turunen :heart: ) lubię również piłkę nożną ale tylko przed telewizorem z piwkiem :razz: , jestem fanką MU xD . Ach no i gry, Silent Hill i Lineage2 moje dwie najbardziej ulubione i najczęściej odwiedzane gry, choć w sumie ta druga od jakiegoś czasu mniej odwiedzana :grin: . Jak na razie tyle chyba o mnie wystarczy, jeszcze raz WITAM SERDECZNIE :hihi:

Wendigo - 2011-04-26, 11:20

Witamy, witamy. Miło, że ludzie wracają do serii. Nie lubię MU, wolę Chelsea. Życzę miłego postowania.
Mi - 2011-04-26, 14:03

Witam rówieśniczkę, na dodatek mieszkającą zaraz obok mnie, bo ja oficjalnie jestem z Dąbrowy Górniczej :) . Mam nadzieję, że zostaniesz z nami trochę, bo cierpimy na deficyt kobiet na forum ;) .
AlaV - 2011-04-26, 14:08

Rzeczywiście, od dłuższego czasu coś nas nie widać. Witam również i życzę miłego postowania^^
Zaratul - 2011-04-26, 14:21

Witamy nową użytkowniczkę.Miejmy nadzieję że zostanie ona u nas na dłużej i coś napisze. :P Miło słyszeć że przechodzisz znowu SH i ci się podoba.Ja chyba za dużo grałem i jakoś nie chce mi się znowu podchodzić do Silentów.Chyba trzeba dłuższą przerwę zrobić. :) Tak czy inaczej witamy na forum.
Żelazko - 2011-04-26, 15:21

Witamy, witamy, miło będzie mieć kolejną energiczną użytkowniczkę. :)
Życzę miłego postowania i czasu spędzonego na forum. Twoje posty na pewno przebudzą forum z tymczasowego letargu. :)

StuntmanMikeL - 2011-04-27, 22:15

Katja napisał/a:
Może napiszę jeszcze coś o sobie :-> a więc na imię mi Kasia mam 25 lat, interesuję się muzyką (słucham metalu symfonicznego : Nightwish, Epica , Kamelot itd. no i oczywiście najbardziej kocham Tarje Turunen :heart: ) lubię również piłkę nożną ale tylko przed telewizorem z piwkiem :razz: , jestem fanką MU xD . Ach no i gry, Silent Hill i Lineage2 moje dwie najbardziej ulubione i najczęściej odwiedzane gry, choć w sumie ta druga od jakiegoś czasu mniej odwiedzana :grin: .

Mogę dostać Twój numer telefonu?

Katja - 2011-04-27, 23:07

StuntmanMikeL napisał/a:
Mogę dostać Twój numer telefonu?

:hmm: No nie wiem, nie wiem muszę się dokładnie zastanowić nad tym moim numerkiem, czy dam czy też nie xD

StuntmanMikeL - 2011-04-27, 23:11

Katja napisał/a:
:hmm: No nie wiem, nie wiem muszę się dokładnie zastanowić nad tym moim numerkiem, czy dam czy też nie xD

Nie ma nad czym. Raz się żyje.;)

Katja - 2011-04-27, 23:21

StuntmanMikeL napisał/a:
Katja napisał/a:
:hmm: No nie wiem, nie wiem muszę się dokładnie zastanowić nad tym moim numerkiem, czy dam czy też nie xD

Nie ma nad czym. Raz się żyje.;)

No w sumie tak :razz:, ale jak na razie musi Ci wystarczyć moja obecność na forum pm i te sprawy, a później się pomyśli nad numerem :hihi:

Kwiatek1993 - 2011-04-27, 23:52

Majki, może załóż sobie jakieś konto na portalu randkowym? jak żeś taki...zdeterminowany ;p
Mi - 2011-04-27, 23:59

Majk, bo poskarżę... 8-)
Zaratul - 2011-04-28, 00:00

StuntmanMikeL napisał/a:
Mogę dostać Twój numer telefonu?


Może mi się zdaje ale..czy Ty nie masz czasami dziewczyny? :)

Katja - 2011-04-28, 00:05

Żelazko napisał/a:
(...)Twoje posty na pewno przebudzą forum z tymczasowego letargu. :)

Tada no i forum się ruszyło =D

Kwiatek1993 - 2011-04-28, 00:11

Majki jest "Cold blooded Badass bastard", i gra na dwa fronty.. Patrz jaka franca.. Clever! ; D
StuntmanMikeL - 2011-04-28, 01:59

Cytat:
Może mi się zdaje ale..czy Ty nie masz czasami dziewczyny?

Co nie znaczy, że jestem czyjąś własnością.;)

Miho napisał/a:
Majk, bo poskarżę... 8-)

Go ahead... Make my day. xD

Katja napisał/a:
ale jak na razie musi Ci wystarczyć moja obecność na forum pm i te sprawy, a później się pomyśli nad numerem

Subtelna aluzja, ale załapałem. :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group