Forum Silent Hill Page

Hilltop Center - Nowi użytkownicy.

Nazar - 2010-09-14, 19:58

We wrześniu się nie rozkręciło, było jeszcze ciszej niż w sierpniu :P Spora część stałych bywalców ma w końcu jeszcze zakrapiane wakacje ;)
Kwiatek1993 - 2010-09-14, 22:48

Myślę, że jesień sprzyja pisaniu. A nowo przybyłym zachęcam do częstszego pisania tutaj, nie bójcie się starych wyjadaczy po 20-stce :D oni się cieszą, że nowe osoby tu są
Apfers - 2010-09-15, 22:12

Starzy wyjadacze po 20-stce? Teraz niektórzy będą chcieli cię zabić :grin:

Ale racja, wszyscy prosimy o pisanie. Każde forum potrzebuje siły napędowej, którą zawsze są... forumowicze? Raczej członkowie :grin: Użytkownicy? [Mam z tym problem...] Bez ludzi... udzielających sie ludzi żadne forum długo nie pociągnie. Mamy o czym pisać, więc warto się udzielać. To łatwe i przyjemne :grin:

StuntmanMikeL - 2010-09-16, 00:57

Starym człowiek się zaczyna robić po trzydziestce, więc zaraz takimi próchnami nie jesteśmy. :lol: Niemniej prawda - cieszymy się z nowych użytkowników. Więcej frajdy z wystawiania ostrzeżeń. ;D
Apfers - 2010-09-16, 22:24

Nawet nie po 30-stce, później. W końcu człowiek od razu nie siwieje...

I... i jak to więcej frajdy z... :shock: ...wystawiania ostrzeżeń? Nie można znaleźć innego hobby? Nie wiem, wymienianie żarówek?

Zaratul - 2010-09-16, 22:40

Apfers napisał/a:
I... i jak to więcej frajdy z... :shock: ...wystawiania ostrzeżeń? Nie można znaleźć innego hobby? Nie wiem, wymienianie żarówek?


Eeeee wiesz że Mike żartował? :) On naprawdę robi wszystko żeby nowi użytkownicy czuli się jak najlepiej na tym forum. :P

Apfers - 2010-09-17, 22:15

Wiem. Ale nie lubię, żeby poznawano, że wiem. :grin: Chociaż... ja go nie znam. Jeśli ktoś zabija potwory w SH to może i próbować katować użytkowników forum. :grin:
To dobrze, że robi wszystko.
Ech, chcę coś jeszcze napisać co do tego, ale nie potrafię znaleźć słów, więc dam sobie spokój.

Zaratul - 2010-09-17, 22:50

Apfers napisał/a:
Ech, chcę coś jeszcze napisać co do tego, ale nie potrafię znaleźć słów, więc dam sobie spokój.


Wierz mi,mam dokładnie tak samo.Chciałbym czasami coś napisać ciekawego na forum ale niestety nie wiem za bardzo co bo nie umiem się wysłowić\przelać myśli na papier więc dlatego te moje częste przerwy w pisaniu postów albo też posty które ciężko zrozumieć.

pacha z zebami - 2010-09-18, 14:48

Wypadło by się wkońcu przywitać Dołączył: 2008-01-10, 12:05 :grin:
Wiec witam wszystkich fanów serii

Anonymous - 2010-09-18, 14:51

Cześć pacho z zębami.
Apfers - 2010-09-18, 22:41

Zaratul : Łączę się z tobą w cierpieniu. Rzadko kiedy nie mam takiego dziwnego uczucia, którego nie umiem wyrazić. A chcę. Ech, taki los. Czyli... nie nadaję się na polityka. I dobrze, bo bym naród zniszczyła (przypadkiem, oczywiście).

pacha z zebami : Noo, wypadałoby. Więc witaj.

LaMuertePL - 2010-10-02, 13:35

Witam wszystkich. Trzy słowa o mnie : 1 słowo, 2 słowo, 3 słowo. :D Na poważnie, zafascynowało mnie Silent Hill (ale to chyba jak każdego kto w to grał dłuższy czas) i dlatego się zarejestrowałem.
Jakby to powiedział Crabtree : dziń dybry. :)

Wendigo - 2010-10-02, 14:39

Witam, nie bywasz może czasem na czacie Urusai?;] Bo nick znajomy;]
LaMuertePL - 2010-10-02, 14:47

A bywam, bywam. ;)
Apfers - 2010-10-15, 15:19

I znowu cisza w tym temacie. Około dwutygodniowa. Ja nawet nie tyle przez szkołę, co przez pogodę nie mam ochoty na pisanie. Tylko to, że mam jutro urodziny jakoś mnie ucieszyło i zachciało mi się napisać kilka zdań. Ale to nieważne, bo jak spojrzałam na datę ostatniego posta w tym temacie to... Co tu dużo mówić, zwyczajnie mi smutno, że wszyscy zajęci (choć sama nie jestem lepsza).

Mike: Nie chcę być upierdliwy, ale tematów na forum, gdzie można pisać takie wywody jest od groma. x]

Ja też nie chcę być upierdliwa (przez takie posty). Mam nadzieję, że ktoś to przeczyta, ulituje się i coś napisze. Sorry, że nie lubię ciszy.

Douglas - 2010-10-17, 22:02

Cześć nazywam się radek.
Lubie:
-piwo
-dobre filmy(większość typów)
-też inne gry niż Silent Hill (rajdowych i przygodówek nie trawie)
-wnerwiać siostre :P
Coś by się jeszcze znalazło ale nie pamiętam.
P.S Jak na razie z serii przeszedłem 3 część.

Żelazko - 2010-10-17, 22:18

Douglas - witamy i zapraszamy.
LaMuertePL - 2010-10-17, 23:05

Douglas napisał/a:
Lubie:
-piwo


No i już masz u mnie propsy. :D Witaj.

R4Zi3L - 2010-10-18, 09:06

Douglas napisał/a:
P.S Jak na razie z serii przeszedłem 3 część.
To teraz przejdz 1ke to bedziesz wiedział o co kaman. Witamy serdecznie.
STRusz - 2010-10-19, 14:40

Cześć wszystkim nowym od str... <patrzy w archiwum> i starym.
Jestem cichym gościem, fajne tu zajrzeć, może będzie o czym popisać w zimowe wieczory.
Jak by ktoś miał siłę sprowadzić tutaj Vi albo jak jest z nią jakiś kontakt to dać znać.

R4Zi3L - 2010-10-19, 22:11

Witamy STRusz z powrotem :)
OldSnake - 2010-11-17, 16:32

Witam wszystkich serdecznie, o sobie napisze tylko tyle:
Myślałem, że nie istnieje gra(a raczej seria gier) o tak głębokich treściach i przesłaniach, gra która potrafi zmienić sposób myślenia, gra jaką jest ''Metal Gear Solid'', jednak zmieniło się to, w chwili w której dostrzegłem.......
......SILENT HILL.......i zdziwiłem się, gdyż zobaczyłem coś o wiele lepszego.

Apfers - 2010-11-27, 21:20

Świetnie to opisałeś, OldSnake. Witamy.
radioactiw - 2010-12-15, 13:08

Witam na imię mam Piotr, silent hill pochłonął mnie w całości pomimo tego, że dopiero jedynie obejrzałem film i ledwo ukończyłem 1 część :grin: poza tym rysuję, zajmuje się modelarstwem. Lubię rpgi, stalkera fantasty mange i mnóstwo innych dziwnych rzeczy :grin:
Anonymous - 2010-12-15, 16:07

Cześć.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group