Forum Silent Hill Page

Hilltop Center - Nowi użytkownicy.

AlaV - 2010-05-16, 14:31

Witamy, witamy^^
Juveninho - 2010-06-14, 17:54

Witam, jestem Tomek.
Kilka dni temu skończyłem 18 lat, 24 czerwca skończę natomiast drugą klasę liceum. Oprócz szkoły pracuję (o ile 250 zł na miech można nazwać wynagrodzeniem) na SerieA.pl- w czasie MŚ na Mundial.kadra.pl. Interesuję się właśnie nożną przede wszystkim, a oprócz tego muzyką, gdzie szczególne miejsce ma metal, a już tron okupuje zespół Trivium (na polskiej (oficjalnej) stronie zespołu jestem redaktorem). Ponadto lubię gry komputerowe, jednak ostatnimi czasy szczególnie przeglądarkowe- Hattrick, czy go2goal. Ze strite PC gier uwielbiam serię Gothic oraz wiele innych RPG, nie pogardzę też dobrymi FPSami. W horrory grałem rzadko, jednak Silent ma szansę to zmienić.

Pozdro

Anonymous - 2010-06-14, 18:51

Witamy i zapraszamy ;].
Kwiatek1993 - 2010-06-15, 00:01

Witamy i zapraszamy do częstego odwiedzania i wpisywania się na forum :D i czerpania wiedzy i mądrości z tego owego forum :P
drinkofmylife - 2010-06-17, 22:49

Od niedawna siedzę i rozgryzam wasze posty więc postanowiłem się przywitać :)
Żelazko - 2010-06-17, 22:54

drinkofmylife - witamy i zapraszamy.
Kris500 - 2010-06-19, 15:09

Witam wszystkich, mam na imię Krzysztof, mam 20 lat (od jutra :grin2: ) interesuje się Chemią , Astronomią, SH (w szczególności część 2) i od października będę, mam nadzieje, studentem Technologii Chemicznej :) Miło mi Was poznać :)
AlaV - 2010-06-19, 15:19

Witamy i zapraszamy^^
Cloud - 2010-06-19, 19:08

AlaV napisał/a:
Witamy i zapraszamy^^

Zamieniasz się w Ironbota? :D
Nie, no. Witamy, witamy :)

PaLa - 2010-07-13, 11:40

Rowniez sie przywitam :) Nazywam sie Paula, mam 19 lat, pochodze z Piotrkowa Trybunalskiego. Moje zainteresowania to : sport (sztukiwalki & pilka nozna), gry (zagorzala fanka serii Resident Evil :) ) , filmy, muzyka (nie mam jakiegos ulubionego konkretnego gatunku - slucham wszystkiego co wpadnie w ucho, lub w zaleznosci od nastroju; jedynie nie slucham HH).

Znalazlam sie na tym Forum by poczytac informacje o SH - glownie o Shattered Memories i Orgins. Sa to jedyne czesci w jakie gralam z serii Silent Hill :oops: Zatem nie jestem jakims ekseprtem, bo dopiero poznaje te pokrecona serie xD

R4Zi3L - 2010-07-13, 12:07

Damn, dziewczyna z Polski która uwielbia Biohazard i SH... i używa Mac'a.... rzadki przypadek.... witamy :)
PaLa - 2010-07-13, 15:17

R4Zi3L napisał/a:
Damn, dziewczyna z Polski która uwielbia Biohazard i SH... i używa Mac'a.... rzadki przypadek.... witamy :)


To jest tu duzo dziewczyn zza polskiej granicy ? xD Mac'a uzywam tylko tymczasowo, gdyz jestem u wujostwa i posiaaja oni tylko takowy sprzet komputerowy :D

WujekFu - 2010-07-13, 23:17

Witajcie ludki kochane. Mam 27 lat , jestem absolwentem Prawa UŁ i jak dobrze pójdzie już niedługo aplikantem sędziowskim. Swoje zainteresowania opisałem w profilu, oprócz wymienionych lubię gry komputerowe (zwłaszcza survival horrory). Z filmów głównie te z zombiakami (najlepiej klasyki George`a Romero) a także science-fiction. Z literatury głównie horrory (King,Lovecraft) a także powieści historyczne (ostatnio zaczytuje sie w Komudzie).Co tam jeszcze... Lubię dobrze zjeść (zwłaszcza barszczyk czerwony z uszkami), wypić (najlepiej Heinekena) i generalnie dobra zabawę. :lol:

W "Silent Hill" wciągnął mnie jeden użytkownik na youtubie, który zrobił let`s pleje pierwszych czterech części. Po obejrzeniu jak przechodzi jedynkę, tam mnie zafascynowała że postanowiłem zapoznac się z tym uniwersum dogłębniej. I tak wpadłem. Na razie przeszedłem pierwsze 4 gry i SH Origins a gram obecnie w Homecominga.

Mi - 2010-07-15, 15:01

Witamy chlebem i solą oraz mamy nadzieję, że zagościsz na naszym forum na dłużej :razz: .
Deus Ex - 2010-07-15, 19:02

...
MichcioPL - 2010-07-20, 15:37

Witam!

Nazywam się Michał. Mam 20 lat i jestem studentem drugiego (od października) roku filologii angielskiej.
Silent Hill'em interesuję się od kiedy po raz pierwszy zobaczyłem tą grę odpaloną na PSX-ie u znajomego ok. 12 lat temu.

Poza SH interesuję się muzyką lat 80. i 90. (mniejsza o gatunek), podróżami i innymi grami komputerowymi (zwłaszcza horrorami)

Forum odwiedzam od ponad roku, lecz dopiero teraz zdecydowałem się zarejestrować

I szczerze mówiąc, nie żałuję tej decyzji :)

Pozdrawiam przy okazji wszystkich użytkowników, których posty czytałem spędzając
czas na forum jeszcze jako gość, a z których to postów wiele się dowiedziałem na temat naszej ulubionej serii wirtualnych horrorów.

Trivane - 2010-07-20, 15:59

MichcioPL napisał/a:

Nazywam się Michał. Mam 20 lat i jestem studentem drugiego (od października) roku filologii angielskiej.


Haha, no bez jaj :D 20 student fil. angielskiej na tym forum ^^
Witam i zapraszam do postowania! :P

Alice27 - 2010-07-21, 16:22

Witaj na forum MichcioPL!
MichcioPL napisał/a:
Silent Hill'em interesuję się od kiedy po raz pierwszy zobaczyłem tą grę odpaloną na PSX-ie u znajomego ok. 12 lat temu.

Ja też miałam 8 lat, kiedy pierwszy raz zetknęłam się z Silent Hill :grin:

MichcioPL napisał/a:
Poza SH interesuję się muzyką lat 80. i 90.

Ja tak samo :lol: Chyba mamy ze sobą dużo wspólnego. Znasz może Depeche Mode? :razz:

MichcioPL - 2010-07-21, 18:27

Alice27 napisał/a:
Znasz może Depeche Mode? :razz:


Nie jestem fanem czy coś w tym stylu ale znam. I dziękuję za tak miłe powitanie :)

Apfers - 2010-07-23, 01:43

Jako bardzo nowa, przywitam się.
Na imię mam Ola. Oczywiście też lubię SH. Dzięki niemu odkryłam co to Let's Play i sie nie nudzę. Ale znalazłam też to forum. Zwykle krążyłam tylko, czytając bez rejestracji, ale zawsze w końcu się zarejestruję, jeśli coś mnie ciekawi. Uwielbiam dobrą grę, dobry film, dobrą książkę i dobre nuty na pianino. Dzięki SH bez spolszczenia zaczęłam ostatnio intensywniej uczyć się angielskiego, ale i tak jestem marna ; ] Moim nałogiem jest internet i komputer, a telewizor włączam najczęściej by mieć poczucie kontaktu ze światem zewnetrznym (nie wiem, czemu laptop mi tego nie daje, ale czyba przez tzn. newsy i progr. info.). Gdy czytam ile macie lat, sama boję się przyznać. ; ]

Zaratul - 2010-07-23, 01:48

Apfers napisał/a:
Gdy czytam ile macie lat, sama boję się przyznać. ; ]


Jak patrzę na twoje posty to przed oczami staje mi dorosła osoba.Śmiało możesz mówić.Tu nikt się z nikogo nie śmieje.

No może trochę. :D

Tak czy inaczej witamy na forum.Twój post w dziale SH4 jest bardzo ciekawy.Poprosimy o więcej. :)

Doxepine - 2010-07-23, 18:01

Zaratul napisał/a:
Tu nikt się z nikogo nie śmieje.

No może trochę. :D

No właśnie, i raczej nie z powodu wieku, myślę ;)

Ja również witam na forum i życzę przyjemnego postowania. Mam nadzieję, że zadomowisz się u nas na dłużej :)

_Music - 2010-07-23, 22:08

MichcioPL napisał/a:
Nazywam się Michał. Mam 20 lat i jestem studentem drugiego (od października) roku filologii angielskiej


<_<

Wendigo - 2010-07-23, 23:57

Witamy na englishpage.pl xD
Apfers - 2010-07-24, 03:19

Zaratul napisał/a:
Jak patrzę na twoje posty to przed oczami staje mi dorosła osoba.Śmiało możesz mówić.Tu nikt się z nikogo nie śmieje.


Dobrze... Jak tutaj czytam, widzę prawie same dwadzieścia-ileś lat, a ogólnie to zwykle jest 15+. Cudem zobaczyłam, że ktoś ma 11. A ja? 13. Poczekajmy do października, a będzie 14. W każdym razie... wyróżniam się.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group