Forum Silent Hill Page

Hilltop Center - Nowi użytkownicy.

pmk - 2010-01-18, 23:45

Witam!
Przemek, 28 lat (mam nadzieję, że nie okażę się najstarszym na forum), zdecydowanie fan gry, kilkukrotnie skończone wszystkie części :)

QuadraxiS - 2010-01-18, 23:57

Yo pmk!Zdecydowanie nie jesteś najstarszym userem na tym forum.Ja ci to mówię stworzenie starsze od węgla :D Swoją drogą skoro taki z ciebie fachura to chętnie poznałbym twoją opinię na temat ostatniej odsłony Cichego Wzgórza.POZDRAWIAM!
pmk - 2010-01-19, 00:10

jak ogarnę to forum i poczytam trochę to na pewno zacznę pisać :)
Alex - 2010-01-19, 00:37

QuadraxiS napisał/a:
chętnie poznałbym twoją opinię na temat ostatniej odsłony Cichego Wzgórza.POZDRAWIAM!

Konkretnie masz na myśli Homecominga czy Shattered Memories, bo teraz ta druga jest ostatnią odsłoną ;)

pmk - 2010-01-19, 00:49

Cytat:
Konkretnie masz na myśli Homecominga czy Shattered Memories, bo teraz ta druga jest ostatnią odsłoną


oficjalnie wychodzi dopiero dziś (19 stycznia) więc jeszcze sie nie liczy :P

Alex - 2010-01-19, 06:51

pmk napisał/a:
oficjalnie wychodzi dopiero dziś (19 stycznia) więc jeszcze sie nie liczy :P

Yhy, a czy przypadkiem premiery na Wii nie było 8 grudnia? :P

pmk - 2010-01-19, 12:26

no tak wii :) zreszta to nie jest ostatnia część a pierwsza w sumie :P

Mike: Zatem podyskutujcie o tym w odpowiednim do tego dziale, tutaj proszę juz nie spamować.

aenwu - 2010-01-21, 12:21

Witam, mam na imię Marcin. Interesuję się sportem, konkretnie piłką ręczną, siatkówką, motoryzacją, informatyką. Gry głównie seria Stalker (polecam zagrać jak ktoś nie grał), no i co jest chyba oczywiste seria Silent Hill. Myślę że miło razem spędzimy czas.

Przeglądałem to forum od dawna tak z dosyć sporym zaciekawieniem, spodobała mi się wasza stronka, a właściwie to co się na niej znajduje, ciekawie opisane, od razu widać że robiona przez fana Silent Hill. Ja w Silent Hill gram od niedawna, zacząłem od drugiej części, w pierwszą nie grałem bo nie posiadam Ps2, a wiadomo, że na PC ta gra się nie ukazała oficjalnie, a szkoda.

PS: ładną macie tutaj moderacje, mam na myśli Miho.

_Music - 2010-01-21, 12:45

In da fejs na starcie- nice.

Ale i tak witamy.

aenwu - 2010-01-21, 12:47

Zwykle swoje błędy w postach poprawiam sam, i nie trzeba mi uwagi zwracać :) a to był zwykły wybryk który się już nie powtórzy :)
StuntmanMikeL - 2010-01-21, 12:57

Pewnie gdyby nikt uwagi nie zwrócił, to byś to olał, a nie poprawił. Zresztą widzę kolejne zdanie i kolejne błędy, więc o czym my tu gadamy? Pisz po polsku i będzie miód. :->

EDIT: No widzisz? To nie było takie trudne.

Monac - 2010-01-24, 15:05

Witam! Jestem fanem Silent Hill i znam serię od dawna. To forum również znam od dawna, ale dopiero dzisiaj postanowiłem się zarejestrować. Co lubię po za SH? football, dobry film, serię Metal Gear Solid.
Cloud - 2010-01-24, 16:06

Także Witam ^^
Jak tak patrze, to ludzie dopiero po jakimś czasie zaglądania na forum, się rejestrują. (Tak, jak ja :D )

Bersek - 2010-01-24, 20:43

Hej Monac, rzadko kiedy witam się z nowymi użytkownikami, ale wiedz, że Twój avatar sprawił, że jakimś cudem przełamałem ten nawyk ;>
Cloud - 2010-01-24, 21:24

Tony Montana czyż nie? :D
aenwu - 2010-01-24, 23:01

Miło słyszeć że zarejestrował się nowy, podobnie jak ja też przeglądałem forum od dosyć dawna, a potem i tak się zarejestrowałem :)
Zaratul - 2010-01-25, 01:19

Cloud napisał/a:
Tony Montana czyż nie? :D


Jesteś za młody żeby to wiedzieć. :D

No ja też witam wszystkich nowych i zapraszam do postowania. :)

Monac - 2010-01-25, 22:30

"say goodnight to the bad guy" i wszystko jasne :razz:
ALIEN_ALIEN - 2010-01-25, 23:06

Witamy w piekle.
Salvin - 2010-01-28, 22:56

Witam Wszystkich.
Mam na imię Karol, z serią Silent Hill mam do czynienia już ładnych parę lat, skończyłem wszystkie części po za Shatterd Memories i "popierdółkami" na komórki. Oprócz tego bardzo lubię serię Splinter Cell, a także RTS-y i kilka FPS-ów. Interesuję się informatyką i akwarystyką, słucham głównie rocka. Z filmów lubię horrory, w tym sporo włoskich; kino S-F i wojenne, a i dobrym anime też nie pogardzę. Pozdrawiam.

Alex - 2010-01-28, 23:06

Siemanko Salvin ;) Widać po MWRC postanowiłeś wpaść tutaj, witamy ;)
Heathen - 2010-02-04, 21:42

Witam !
Looong time no see... ba, nawet nie wiedziałam, że forum prosperuje nadal ( szkoda tylko, że bez starej bazy danych) a ludzi się tu trochę namnożyło O_o'
choć kilka znajomych zauważyłam ( dla wtajemniczonych "Tusia" )
Ano trzeba znów coś o sobie napisać...
No więc :
Fanką gier spod szyldu Konami - czyli głównie SILENT HILL jestem od około 13'nastego roku życia ( około tego czasu pierwszy raz tu się logowałam), kocham gry ( rózne serie od Fatal Frame, po Metal Gear Solid, wliczając Final Fantasy, Tekkena czy mniej znane tytuły jak seria Tales of ( nie bić... fanów jest sporo... sama jestem wielką fanką TOA i Gracess ) ... ( nie wymieniam dalej, bo za dużo tego)
Interesuję się również M&A oraz rysuję ( niektórzy twierdzą że bardzo dobrze ) więc pozostawiam to do oceny : www.ladymarta.deviantart.com
Jak dobrze pamiętam nadal jestem " żoną Puty'ego" XDDD

No i jakas fotka, co pod ręką była ( Halloween 09' ) co by niektórzy mnie sobie przypomnieli >:3

Żelazko - 2010-02-04, 22:18

Witam nową/dawną użytkowniczkę. Ja siedzę tu od nie dawna, jakiegoś roku. Miło słyszeć, że użytkownicy z dawnych pokoleń zaglądają tu i rejestrują się :D . Mam nadzieję, że tu zagrzejesz na długo. Prawda potwierdza się na zdjęciu, rysujesz ładnie :)

Heathen napisał/a:
Jak dobrze pamiętam nadal jestem " żoną Puty'ego" XDDD


Jeśli nie, to proboszcz Silent Hill Page Forum, ks. Raq, udzieli wam ślubu. :lol:

Heathen - 2010-02-05, 11:15

Żelazko napisał/a:
Jeśli nie, to proboszcz Silent Hill Page Forum, ks. Raq, udzieli wam ślubu. :lol:


Dobrze wiedzieć :lol:
Bądź co bądź... miło poznać ! ;3

Doxepine - 2010-02-10, 02:03

Jesteś straszliwie podobna do mojej koleżanki (tej od Silent Hill: Hołmkuming). Podobieństwo jest naprawdę uderzające...

A przy okazji, witami na forum!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group