Forum Silent Hill Page

Hilltop Center - Nowi użytkownicy.

Wendigo - 2009-06-25, 08:18

Także witam nowoprzybyłych, enter77, wybij sobie dziurę w ścianie w łazience. Życzę miłego postowania :)
CZERW - 2009-06-29, 00:15

Witam,

Od jakiegoś czasu przeglądam sobie wasze forum. Wielu ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, może pewnego dnia i ja coś dopiszę...

pozdr. JA

CZ3P - 2009-06-29, 14:37

Witam, mam na imię Łukasz ;] mam 17 lat (prawie 18 :P ), uczeń technikum elektronicznego i lubię rysować ;D
Doxepine - 2009-06-30, 05:58

Witam wszystkich nowoprzybyłych... Mam nadzieję, że się na naszym forum zadomowicie...

...bo jak nie, to was znajdę i będę baaaaaaaaardzo długo i baaaaaaaaaaaaaaardzo boleśnie torturował... ;) :D

(To się nazywa ciepłe powitanie)

tumi1 - 2009-07-01, 19:25

Ja również witam miło i informuję, że ten wyżej to mówił serio. Wg. Niego to jest ciepłe powitanie ^^
Walter S. - 2009-07-02, 23:14

Nie inaczej, Doxie czerpie chorą satysfakcję z zadawania innym cierpienia... chodzą ploty że chce zrealizować scenariusz z SH IV, bo wierzy w prawdziwość tamtego rytuału. Swoje ofiary zbiera w "Klubie miłośników Doxiego", gdzie podobno znajduje się już pięciu forumowiczów. Uważajcie, żeby też nie trafić na tę listę....
Kraker - 2009-07-19, 15:29

Cześć, mam na imię Krzysztof i mam 14 lat.Silent Hill zainteresowałem się niedawno,tak naprawdę to w żadną z tych gier jeszcze nie grałem :oops: (ale już zamówiłem SH3).Oprócz tego interesują mnie militaria i elektronika.
Pozdrawiam wszystkich fanów SH :grin:

Alex - 2009-07-19, 16:50

Witaj Krzysztofie. Powiem tak, nie zabieraj się za trójkę, bo bez znajomości jedynki nic z niej nie zrozumiesz:) Pozdrawiam
Bersek - 2009-07-19, 17:09

Alex napisał/a:
Powiem tak, nie zabieraj się za trójkę, bo bez znajomości jedynki nic z niej nie zrozumiesz:)


No i według PEGI jest od 18 lat, a według tego co mam napisane na pudełku od wersji PS2 - od 15 :)

Szemat - 2009-07-22, 19:01

Witam was :D

Mam na imię Jakub i mam 15 lat :P Interesuje się zjawiskami paranormalnymi, filmami i serialami Sci-Fi ( mój ulubiony serial to Herosi, obejrzałem wszystkie serie i czekam na następną :) ) oraz horrorami. W grach cenie : fabułę, klimat, udźwiękowienie a na końcu grafikę, bo jak dla mnie nie jest ona taka ważna :P Moje pierwsze spotkanie z Silent Hill miało miejsce 7-8 lat temu, gdy miałem pierwszą część na konsole PSX :P Pozdrawiam fanów SH :D

TopikK - 2009-07-28, 12:51

Witam. Jestem Piotr, mam 21 lat, rozkręcam swój własny biznes :grin: Hmm...lubię Koontz'a, filmy braci Coen, Lynch'a, Darrena Aronofsky, a także paleontologie, psychologie, politologie, teorie spiskowe, piwo, siatkówkę no i oczywiście SH, szczególnie SH2...
iceformen - 2009-08-10, 01:12

Witam was :) nazywam się Mateusz mam 12 lat nie wyzywam nikogo jestem osobą kulturalną i potrafiącą się zachować i dogadać :) lubię silent hill Wrestling i muzykę metal/rock oraz gry na kompa główne gry dynamiczne RPG FPS

Mam nadzieję że taką "młodą" osobę jak ja zaakceptujecie :P

SuiKaede - 2009-08-11, 12:45

Hej~~! *macha nieśmiało łapką*
Narazie jestem po SH2 oraz przeszłam polowe badz 3/4 SH4, ale juz jestem zakochana w tej serii ^_^
Mam nadzieje,ze będzie mi się milo tu z wami pisać i ze mnie nie zabijecie :P

StuntmanMikeL - 2009-08-11, 12:53

SuiKaede napisał/a:
Mam nadzieje,ze będzie mi się milo tu z wami pisać i ze mnie nie zabijecie


Bez przesady, nie jesteśmy dzikusami i nie zabijamy. Jesteśmy tylko stadem wilków i pożeramy żywcem... :twisted:

Witamy xD

Nazar - 2009-08-12, 00:32

Wilków... Tak się teraz mówi? :D
Uoo - 2009-08-12, 10:24
Temat postu: Yoo
Cześć. Mam na imię Radek. Mam 16 lat, Mieszkam w Elblągu, ale jestem bardziej przywiązany do Wrocławia :->. Od września zaczynam się szkolić jako kucharz w technikum gastronomicznym. Interesuje mnie żużel (Atlas Wrocław), Muzyka (Iron Maiden), no i rzecz jasna Silent Hill.
Mi - 2009-08-12, 11:11

Witam wszystkich nowych i życzę przyjemnego postowania, mam nadzieję, że nie tylko offtopic ale i działy o SH wzrosną o nowe wiadomości ^_^.
Anonymous - 2009-08-15, 00:00

Osu.
Carmash - 2009-08-15, 19:26

Najlepszego dla nowych userów! Niech wam forum lekkie będzie!
ramir3z - 2009-08-18, 20:38

Witam! Nazywam się Michał, mam 18 lat i mieszkam w Krakowie . Uczę się w liceum, ale nie jest to moją pasją :P . Swój wolny czas pożytkuję na słuchanie muzyki, pisanie piosenek, jazdę na motorze i chodzeniu na samoobronę (nie tą polityczną).
StuntmanMikeL - 2009-08-18, 22:14

Witamy. Ciekawe zestawienie zainteresowań, nagrywaniem piosenek też się zajmujesz? Jak tak, to czekamy, aż się pochwalisz:)
ramir3z - 2009-08-19, 09:10

Nagrywaniem jeszcze nie. Nie mam do tego sprzętu, ale jak uzbieram fundusze (ciągle uszczuplane przez motocykl) to coś pewnie nagram ;)
Pacos - 2009-08-23, 01:01

Witam. Jestem Paweł, w Silent Hill wciągnąłem się nie tak dawno bo 3 lata temu chociaż już z dzieciństwa pozostało mi wspomnienie mrocznej zamglonej ulicy z gry w którą grałem u kolegi jak po latach się dowiedziałem była to najstarsza część Silent Hill. Jak na razie przeszedłem SH1 i SH2 po jednym na każde wakacje :) Teraz przechodzę SH3.
Doxepine - 2009-09-01, 12:22

Ja również przyłączam się do pozdrowień (wpadłem tylko na chwileczkę, właśnie siedzę w sterylnym laboratorium znajomej mojej mamy, a wokół mnie krew, kupki i mocz do badania... a ten sprzęt strasznie huczy).

Dawno nie dawałem nikomu warna, więc tym bardziej mi miło, że na forum pojawiły się nowe osoby przeznaczone na odstrzał... :grin2: Strzelanie do tych starszych userów nie sprawia mi takiej radości... (jakby co, to to był zwykły żart)... :D

Witamy na naszym forum!

Carmash - 2009-09-01, 20:30

Doxepine napisał/a:
Strzelanie do tych starszych userów nie sprawia mi takiej radości... (jakby co, to to był zwykły żart)... :D


Oby tak było! W przeciwnym wypadku dopadnie się zemsta Wielkich Przedwiecznych! :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group