Forum Silent Hill Page

Silent Hill - 10-lecie Silent Hill

Mr_Zombie - 2009-02-01, 01:05
Temat postu: 10-lecie Silent Hill
Aż dziw, że nikt o tym nie wspomniał.
Dokładnie 10 lat temu (31.01.1999*) światło dzienne (tylko w Ameryce niestety) ujrzał Silent Hill. :D

Cytat:

Happy birthday to you, Happy birthday to you.
Happy birthday dear “Hooaryou”.
Happy birthday to you.




*tak, piszę tego posta już 1.02, ale w Ameryce wciąż jest 31.01 8-)

Plazior - 2009-02-01, 01:09

Mr_Zombie napisał/a:

*tak, piszę tego posta już 1.02, ale w Ameryce wciąż jest 31.01


Jaki dokładny 8-) No cóż. Ja tam bym chciał Remake (nie jakiegoś kiszkowatego, tylko cos jak RE jedynka na Gacka)

Bersek - 2009-02-01, 01:10

10 lat, a seria ciągle "żyje". Oby tak dalej. Prędzej czy później przestaną powstawać nowe części, ale SH i tak pozostanie w mojej pamięci na dziesięciolecia :)
Happy Birthday dear Silent Hill :D

HoochMaster - 2009-02-01, 01:25

Ehh, to już dziesięć lat minęło...? Jak ten czas szybko leci ;(

God Save the Silent Hill ;)

Doxepine - 2009-02-01, 03:03

To już dziesięć lat minęło?! Wszystkiego najlepszego Silent Hill. Ściągaj nadal do siebie emocjonalnych popaprańców, rób im pranie mózgu, żebyśmy my, gracze, mieli co robić.
Zaratul - 2009-02-01, 06:30

Szybko te 10 lat minęło.Twórcy nie spodziewali się pewnie takiego sukcesu gry i tylu części. :)
Dzisiaj zamierzam odświeżyć sobie jedynkę i poczuć ten klimat jak za dawnych lat.

Teufel.86 - 2009-02-01, 10:20

Dokładnie, w dzień urodzin trza obowiązkowo zagrać. Kurcze, ale ten czas leci! Happy Birthday Silent Hill !!!
Wendigo - 2009-02-01, 10:57

To ja Ci Silencie życze dużo zdrowia, kasy, szczęścia i aby Ci komercha nie zasłaniała wartości, które można dostrzec w początkowych odsłonach :)

Symbolicznie trzeba zagrać w SH1 :)

StuntmanMikeL - 2009-02-01, 11:11

Juuuż?! Przeca pamiętam jak jeszcze po raz pierwszy w to gra... a nie, zaraz... Ja w to zagrałem dopiero 5 lat temu :lol: Niemniej zleciało jak z bicza w końską d*** strzelił. Happy Birthday Silent Hill!

Ech dobrze, że nie tylko gra się starzeje, ale my także razem z nią. Pamiętam jeszcze, kiedy nie mając pojęcia o SH przeczytałem recenzję dwójki w PSX Extreme. Strasznie podziałała mi ta recka na wyobraźnię, a to był rok 2002... Niespełna dwa lata później nadszedł pamiętny dzień. Dzień, w którym zostałem wciągnięty do Otherworld i siedzę w nim do dzisiaj.

Nie ma drugiej takiej gry jak Silent Hill. Dziękuję Ci Konami!

Wendigo napisał/a:
Symbolicznie trzeba zagrać w SH1

Dobry pomysł! Dziś wieczór chyba niejeden z nas sobie zarezerwuje :lol:

timothy7 - 2009-02-01, 11:13

ja obowiązkowo grałem. i co? dodałem Walkthrough PL na YouTube:) to taki mój prezent na 10-lecie gry dla wszystkich fanów tej uniwersalnej i ponadczasowej gry ^^

silent hill rlz

Anonymous - 2009-02-01, 23:28

Co prawda w słabszej formie ostatnio. Ale oby to nie były przedśmiertne konwulsje a stan śpiączki z której wybudzi się przy okazji maksymalnie odjechanej szóstej części. Po tym można dokonać eutanazji. Nie życzę drugich tylu a raczej kolejnego potomka, który pozostawi uczucie spełnienia. Także... do następnego, Silent Hill, oby w lepszym wydaniu.
Abaddon - 2009-02-01, 23:53

Bersek napisał/a:
10 lat, a seria ciągle "żyje".


Tak, ale co to za życie :razz: Mimo że po tych wszystkich latach, gra wciąż trzyma fason i bije na łeb wszystkie nowe produkcjie tego typu, jak nowy"Alone in the Dark" czy "Dead Space", to wkurza mnie fakt, że Silent Hill stał się pożywką dla niedorobionych artystów (mowa o filmie i komiksie) i producentów gier, którzy chcą "poślizgac" się na reputacji, jaką seria wyrobiła sobie przez te 10 lat. Mogę miec tylko nadzieję, że następne części (o ile będą nastepne części...), wyjdą znowu z pod rąk Silent Hill teamu, będą dalej kontynuowac tradycjię i powtórzą sukces trzech pierwszych części (bo czwarta, choc nie była zła, to już jednak nie było to samo...) i dalej będą kopac tyłki kaszankowatym, stawiającym krew i flaki nad klimat, badziewiom z zachodu.

ps: a co do kwestji wiwatów...

NIECH NAM ŻYJE!!!! HURA!!! HURA!!! HURA!!! :lol:

pacha z zebami - 2009-02-02, 08:48

To już 10 lecie :shock:
Ufff.. dobrze że kilka dni temu zrobiłem obraz płyty.
Trzeba zagrać na rocznice i choć na ufo przejść a może w te 30 min?
Cuż naszemu solenizatowi życze :Klimatu , dobrej muzyki i jak najwiecej odpowiedzialnych ludzi w teamie

Mi - 2009-02-02, 11:59

No, ładnie, a więc to już tyle lat... ode mnie również idą spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe. Oby było nam dane ujrzeć coś więcej spod szyldu Silent Hill, niż Homecoming ( i gry na komórkę x] ) w przyszłości; klimatem i fabułą, oczywiście.
Tak więc; sto lat, niech żyje nam :dance: .

joypad - 2009-02-03, 19:41

no to już cała dekada za nami :) , oby wraz z tą rocznicą ludzie z KONAMI się opamiętali i sami zabrali się za produkcję kolejnych tytułów, Happy Birthday ;)
tumi1 - 2009-02-14, 10:45

Happy Birthday Dear Silent hill!

Wszystkiego najlepszego z okazji 10 urodzin!
Dziękuję za to, że dzięki tobie zacząłem pisać i zmieniłeś moje postrzeganie świata!
Dobra, to od dzisiaj kontynuję dalszą krucjatę Harrego po jego córkę! Harry, cieszysz się? NIE MOŻESZ SIĘ DOCZEKAĆ? no to chodź xD

david113 - 2009-03-04, 19:40

Było dziesięciolecie /już dawno a tu nic. Żadnego filmu, żadnej gry!!! Kaszana :puppyeyes:
Nazar - 2009-03-29, 22:22

Ha ha ha! Tak się składa, że nie mając na przełomie stycznia dostępu do forum, nie wiedziałem o tej rocznicy. A dostępu do netu nie miałem na własne życzenie, bo akurat sobie giercowałem w SH1 + SH na komórkę;) SH samo upomniało się u mnie o swoją rocznicę :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group