Forum Silent Hill Page

Rosewater Park - Silent Hill: Dying Inside

Anonymous - 2009-01-29, 12:54
Temat postu: Silent Hill: Dying Inside
Może źle widzę, ale nie ma tematu o tym dziele( co w sumie nie powinno mnie dziwić")
Dying Inside - Tytuł świetnie podsumowywuje ten komiks. Umierałem gdy to czytałem. Wiem, że nie powinno się oceniać gdy nie przeczytało się całosci(1 i 3/4 tomu na 3), ale stawiam 2 złote, że trzeci zeszyt trzyma poziom poprzedniczek. Gówniana fabuła, akcje jak z filmów o zombiakach z Brucem Campbellem, moc wulgaryzmów, które ozdabiają niemal każdą linijkę dialogową, dziwaczna kreska. Omijać szerokim łukiem, nawet zapaleni fani SH. Myślę, że najlepszym żartem podsumowującym ten komiks byłoby zdanie niedoszłego twórcy SH: H :
"I think we understand Silent Hill."
Albo lepsze:
Cez: Ojciec Pio walczy z szatanem w Silent Hill za pomocą shotguna, skandal na cały świat

fajans82 - 2009-01-29, 13:06

Szczerze powiedziawszy to żaden komiks SH mi się nie podobał
Zaratul - 2009-01-29, 14:08

Ten komiks może wybitny nie jest ale jeśli się podczas czytania zapomni że to komiks na podstawie SH to nie jest tak źle,potrafi wciągnąć.
Co do kreski to mi się ona podobała bo była inna niż wszystkie. :)

SiedzacyWKiblu - 2009-01-29, 14:22

Puty napisał/a:
Cez: Ojciec Pio walczy z zombiakami w Silent Hill za pomocą shotguna, skandal na cały świat

Tam był szatan ,a nie zombie.
Zaratul napisał/a:
Co do kreski to mi się ona podobała bo była inna niż wszystkie.

Taki średni ten komiks ,właśnie nawet nie skojarzyłem ,że "Dying Inside " to ten jedyny komiks SH który mam.

Wendigo - 2009-01-30, 11:16

Cez napisał/a:
Taki średni ten komiks ,właśnie nawet nie skojarzyłem ,że "Dying Inside " to ten jedyny komiks SH który mam.

W Polsce to jedyny komiks, który oficjalnie został wydany na papierze, nie możesz mieć innego. ;) (no chyba, że z zagranicy)

Anonymous - 2009-01-30, 14:40

Racja Cez, już poprawiam x). Chyba zmodyfikowało mi się w głowie pod wpływerm tego ścierwa.
Abaddon - 2009-01-30, 14:46

Zakupiłem, przeczytałem, zwymiotowałem...

Tak można w skrócie opisac moją przygodę z tym komiksem

Mr_Zombie - 2009-10-18, 18:02

Linkara w swym show "Atop The Fourth Wall" zrecenzował (a raczej jest w trakcie recenzowania, został mu jeszcze ostatni numer) właśnie Dying Inside. Jeżeli ktoś chce się pośmiać, to zachęcam do obejrzenia ;)

Silent Hill:DI #1, #2
Silent Hill:DI #3, #4

(oryginalnie ten komiks wydany był w 5 zeszytach; w Polsce zmniejszono liczbę do 3 po prostu łącząc oryginlane numery 1 i 2 oraz 3 i 4 w jedne zeszyty. Dlatego 3 komiks w Polsce był taki krótki)

Anonymous - 2009-10-22, 17:29

Czy prócz DY inne komiksy były wydane w Polsce?
Mi - 2009-10-22, 18:13

Z tego, co wiem to w Polsce nie.
Wendigo - 2009-10-22, 18:30

Napisałem to już wyżej ;) Na pocieszenie goście z CFC przetłumaczyli Paint in Black i Among the Damned.
Anonymous - 2009-10-22, 23:03

Dzięki.
Sorry Wendigo, napisałem posta bez pomyślunku, bo szukałem jakiegoś ogólnego tematu o komiksach a widząc rozczłonkowanie na poszczególne odcinki z góry założyłem, że nie znajdę tego infa więc nie przejrzałem wcześniejszych postów.

Mi - 2009-10-23, 10:14

Ja zaś myślałam, że skoro Puty zapytał, to nigdzie nie było podanej takiej informacji xD. Również przepraszam. /OT.
Zaratul - 2009-10-23, 17:26

Ale Miho ma rację.Tłumaczenie CFC to tłumaczenie fanowskie.Te 2 komiksy nie zostały wydane w Polsce w papierowej formie.
Wendigo - 2009-10-23, 19:38

Nikt nie napisał, że nie ma ;)
StuntmanMikeL - 2009-10-28, 22:03

Czytałem tylko pierwszy zeszyt, bo do reszty nie miałem nigdy dostępu ani chęci, żeby je sobie załątwić. Pamiętam, że dorwałem go jeszcze zanim zagrałem w gry właściwe i wtedy mi się nawet spodobał. Patrząc jednak z perspektywy czasu to jedynym motywem, jaki zapadł mi w pamięci, był "niby-martwy" kumpel głównego bohatera. Całkiem ciekawy wątek, który niestety zaszedł w martwy punkt. Resztę zeszytów ostatnio właśnie zobaczyłem w recenzji Linkary i szczerze mówiąc cieszę się, że nie przeczytałem ich wtedy, kto wie w jaki sposób by ukształtowały moje spojrzenie na Silent Hill :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group