Forum Silent Hill Page

Our Special Place - Własny wzór na koszulce

SiedzacyWKiblu - 2009-01-27, 19:28
Temat postu: Własny wzór na koszulce
Nie wiem do jakiego działu napisać to ,ale dobra...

Ostatnio myślę o własnej wzorze na koszulce.
Jednak nie ma w tym jakiegokolwiek doświadczenia ,nie wiem czy może spróbować coś samemu.
Czy kupić trochę za chore pieniądze i trochę w ciemno koszulkę którą się zrobiło wzór.
Zwłaszcza ,że mają ciekawe już gotowe wzory.
http://powielacz.pl/catal...roducts_id=4300
Bo są takie sklepy ,no i jak nie przepłacić.

Bersek - 2009-01-27, 19:33

Mogę podać Ci link do kolesia na allegro, który robi kolorowe wzory na koszulce. Najważniejsze to to, żeby grafika była naprawdę duża i naprawdę dobrej jakości.
Cez napisał/a:
Czy kupić trochę za chore pieniądze i trochę w ciemno koszulkę którą się zrobiło wzór.

Nie takie chore, ja za swoją z Halo of the sunem dałem coś koło 50zł.

SiedzacyWKiblu - 2009-01-28, 11:07

Bersek napisał/a:
coś koło 50zł.

W takim razie wiem ,że nie wiele przepłacam.

owsik - 2009-12-29, 22:36

Ja ostatnio korzystałam z tej firmy http://www.koszulka.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość zaprojektowania własnej koszulki (kolor, styl, nadruk itp.). Jeśli chcesz własny nadruk, np. własnoręcznie narysowany, to tutaj na którymś tam etapie projektowania wybierasz plik graficzny, który ma być umieszczony z przodu lub z tyłu koszulki. Możesz też zamieścisz tam tekst, wystarczy wpisać w odpowiednim polu. Ja za jedną koszulkę z własnym nadrukiem zapłaciłam chyba 39,99. Wybrałam wtedy logo Band Apart, moja koszulka była biała z czarnym logo, a dla kolegi wzięłam czarną z białym logo. Bardzo się ucieszył, bo oboje jesteśmy fanami Tarantino :razz: Teraz jak oboje założymy nasze koszulki i staniemy obok sibie to wyglądamy naprawdę ciekawie :?
Rooster - 2009-12-30, 01:12

Jeśli ktos ma ochotę na nieskomplikowane logo na koszulce (napis, logo zespołu itp.) to służę pomocą. Koszulki ozdabiam własnoręcznie malując wzory specjalną farbą do materiału, do tego używam arsenału pędzli jakich dorobiłem się ostatnimi tygodniami ;)
W zależnosci od rozmiaru cena wacha się w okolicy 5 - 20 zł za robotę + cena ew. koszulki (możesz mi wysłać własną).

StuntmanMikeL - 2009-12-30, 11:51

Na empik foto robią koszulki z dowolnym wzorem, lub zdjęciem, jakie im podeślecie za 23-25zł (nie pamitam już dokładnie). Jedną zamówiłem i całkiem fajnie wyszła, chociaż mam pewne wątpliwości co do tego, czy farba się utrzyma po kilku praniach. Jedynym mankamentem jest to, że drukują tylko na białych koszulkach.
SiedzacyWKiblu - 2010-01-02, 18:29

W sumie ja sobie koszulki wtedy tej nie kupiłem .
Zrezygnowałem bo nie byłem pewny rozmiaru.

A tak może kiedyś.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group