Forum Silent Hill Page

Pomoc - Save na PS2 - mały problem

Sonix - 2009-01-27, 13:47
Temat postu: Save na PS2 - mały problem
Grając w SH:O na PS2 już kilka razy nie mogłem zapisać i załadować stanu gry. Raz po załadowaniu save'a (w rzeźni) nie mogłem nadpisać jednego save'a, użyłem więc innego "slotu" ale nic to nie dało bo po załadowaniu gry był czarny ekran (co ciekawe mogłem właczyć pauze i zobaczyć mapę).
Zacząłem od nowa, dziś to samo, wszystko ok aż do momentu przed bossem w sanitarium. Używałem zapobiegawczo 2 save'ów na przemian ale oba znowu były "corrupt" (co dziwne bo na memorce jak potem sprawdziłem, save jest w porządku). Zapisałem więc 3-ci i na wszelki wypadek też na drugiej memorce.
Przy próbie loadingu save'y z pierwszej karty nie działały za to na szczęscie ten z drugiej był w porządku.
Tak więc pytanie, czy komuś też takie coś się zdarza? Dodam, że gram używając HD Loadera, to może być powód więc pytam tych którzy grają "z płyty" (nieważne czy backup czy oryginał).

PS: Poza problemem z save'ami SH:O moim zdaniem wymiata, jak na razie to dla mnie najlepszy SH po dwójce (nie grałem jeszcze w 3 i Homecoming).

timothy7 - 2009-02-01, 11:18

grając oryginalną płytą wszystko było lodzio-miodzio. dopiero kiedy zrobiłem sobie kopie i włączyłem ją na swap magicu, miałem problemy z save'ami i loadami. a ty, jaką masz płytę? tylko szczerze.
Sonix - 2009-02-01, 17:53

Na dysk zrzuciłem kopię, dlatego pytałem jak jest z oryginałem. W każdym razie od momentu kiedy to napisałem nie miałem żadnych problemów, możliwe, że była to wina memorki...
belmont1990 - 2009-02-25, 12:13

Miałem podobny problem używając karty pamięci 64Mb a na 8 megowej wszystko bez zarzutów


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group