Forum Silent Hill Page

Silent Hill 2 - Środki eksterminacji w Silent Hill

Abaddon - 2009-01-24, 10:25

Powiadam wam, nie ma lepszego narzędzia mordu nad piłę łańcuchową :lol:
Fantagiro - 2009-01-26, 20:32

Piła była i jest moja ulubiona zabawką, tylko był kłopot z trafieniem w potworki.
Abaddon - 2009-01-26, 20:36

fakt, twórcy nie wykorzystali w pełni potencjiału tego narzędzia, podobnie w SH1 i SH4
Zaratul - 2009-01-27, 04:15

Nigdy nie lubiłem ukrytych broni.Był zbyt overpowered. :)
Ukryte bronie typu piła są dobre do pobawienia się przez chwile a nie do używania przez cał czas bo to psuje zabawę.
Według mnie nie ma to jak pistolet. :)

Nexto123 - 2009-04-09, 20:50

---DO USUNIĘCIA---
woziu - 2009-04-24, 16:14

Dla mnie najlepszą bronią jest wooden plank- po prostu najlepiej się z nią czuje. Na drugim miejscu strzelba- ta siła :grin2:, najmniej lubianą przeze mnie bronią jest scyzoryk PH- może i jest silna ale za to straszliwie powolna.
Plazior - 2009-07-19, 00:16

Zdecydowanie Rurka. Fajne kobosy można było nią strzelać i w ogóle daje dużo frajdy zdzielenie pielęgniary taką rurą. :grin:
Żelazko - 2009-07-19, 01:05

Mi zdecydowanie najlepiej się walczyło drewnianą deską :) . Zawsze lubiłem gnębić ją manekiny i tego pełzającego stwora. Na drugim miejscu klasyfikuje się stalowa rurka. Najlepiej dźgna się ją manekiny ;D i kombosy też są fajne jak plazi wspomniał, szczególnie te machnięcia z boku. Broni palnej używam tylko przy bossach, grupach przeciwników i jak trzeba bronić Marię :P
Uoo - 2009-08-12, 11:00

Na pewno będzie to Chainsaw oraz Strzelba. Jak przechodziłem grę na 10 gwiazdek, to nie raz trzeba było potraktować pielęgniarkę z shotguna :grin: również Piła była niezastąpiona podczas walki z Edkiem oraz Ojcem Angeli.
Lagos - 2009-12-31, 12:53

Najczęściej (a właściwie zawsze z kilkoma wyjątkami wyjątkiem) używałem Piły; większość potworków zabija jednym ciosem (no chyba tylko na Doorman'y używałem Shotguna) i jak się ją dobrze opanuje to jest wręcz najlepszą stałą bronią w SH2. Strzelby używałem tylko na ostatniego bossa (chociaż i tak niechętnie) a i tak dla mnie najlepiej wypadł Great Knife; co prawda używam go tylko podczas walki z Piramidogłowymi ale to właśnie dzięki temu wręcz pokochałem tę grę. Stawiam na Great Knife i nie ma mocniejszych.
Alex - 2009-12-31, 12:55

Lagos napisał/a:
pokochałem tą grę.

* TĘ grę.

Lagos napisał/a:
(no chyba tylko na Doorman'y używałem Shotguna)

Jakie Doormany? :O

Trivane - 2009-12-31, 13:00

Alex napisał/a:

Lagos napisał/a:
(no chyba tylko na Doorman'y używałem Shotguna)

Jakie Doormany? :O


http://en.wikipedia.org/w...ommon_enemies_2

Lagos - 2009-12-31, 13:30

Alex napisał/a:
* TĘ grę.


Już poprawiłem, sorry ;)

Alex - 2009-12-31, 13:41

Trivane napisał/a:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Silent_Hill_monsters#Common_enemies_2

Całkiem szczerze, pierwszy raz stykam się z tą nazwą. :| Zawsze sądziłem, że to zwyczajne Abstract Tatusie.

Cidus - 2010-01-10, 13:23

A ja chyba jestem trochę starej daty. Deska z gwoździem to moja ulubiona broń przez całą grę. Oczywiście w razie kłopotów wyciągałem gnata, ale deska z gwoździem to było coś! Mam nawet własną odmianę - tyle że nie z gwoździami, a z dużą śrubką. I po plecach się można nią podrapać :)
morda_kapciu - 2010-01-11, 20:17

Great Knife to najlepsza zabawka. James co prawa porusza się z nią jak mucha w smole, ale jak już przypie*doli, to nie ma na nią mocnych. Nawet dwóch Piramidogłowych dosyć szybko pada (chyba po 5 strzałach).
pacha z zebami - 2010-10-20, 21:46

Rurka zawładneła mym sercem :oops:
Na poczatku biegałem z handgunem dopóki nie dotarłem Hospital .Letkie ciśnienie w głowie o to i ona głowna tentnica SH , Maria na plecach i strach przed kolejnym hedshotem :grin: wyciągam ten wspaniały oręż .Dwie pielięgniarki radośnie mahają rurkami na przywitanie , pierwszy wjazd w pielegniarke , jej jęki i już odczuwam upust ciśnienia :-] .tylko bez skojarzeń :grin: . Ocknąłem się z tego amoku jak każda dostała po ok. 20 uderzeń.A z broni palny to shotgun najlepiej jak z dwóch się naraz ściągnie

OldSnake - 2010-11-11, 19:14

Handgun

AlaV: A może tak byś napisał, dlaczego? Jednowyrazowe posty nie są zbyt mile widziane.

Bersek - 2010-11-11, 19:38

Ponieważ?
Turysta - 2010-11-13, 01:43

Najlepszy handgun, zbalansowana broń szybka, efektywna, wszędzie dużo ammo, większe giwery trochę wydają się za mocne, bo nie walczymy przecież z zastępami zombie z świtu żywych trupów tylko przemykamy przez klimatyczne Silent Hill. No i pałka i rura też niezłe, bo im gorzej uzbrojeni, tym bardziej bezbronni i bardziej się boimy;)
OldSnake - 2010-11-13, 10:49

Handgun, ponieważ gdy go znalazłem poczułem ulgę, że w końcu się uwolnię od tej dziadowskiej dechy, a po za tym klasyczne pistolety w różnorakich grach to moje ulubione bronie palne.
Osobiście ubolewam nad faktem iż w ekwipunku Silent Hill 2 nie znalazł się nóż(którego można użyć). Wolałbym, żeby na początku gry był zwykły nożyk zamiast na końcu gry ta prawie bezcelowa kosa piramidognoja.

sebal - 2011-05-12, 17:58

????????????λ
LaMuertePL - 2011-05-12, 18:03

Tyle, że jak się z nim łazi to nas Sunderland ma 10kg kloca w gaciach, przynajmniej tak chodzi. :P
m4dm4x - 2012-02-02, 21:48

Mrrr, po prostu kocham piłę łańcuchową. Nie chodzi mi tu bynajmniej o tą jedyną grę. Uwielbiam nią mielić swych wrogów... rozczłonkowywać, przepoławiać, rozrywać, kroić, siekać i... Co u licha jest ze mną nie tak?

Swoją drogą Great Knife ma tą śmieszną cechę, że kiedy James go nosi straszliwie go spowalnia, lecz kiedy go chowa (chyba do kieszeni), nagle waży tyle, co piórko. :D

LaMuertePL - 2012-02-02, 21:53

To podobnie jak w którymś bardzo znanym shooterze, którego tytułu już nie pamiętam. Jak się biegało z granatami w dłoni to jak poparzony, wyjmowałeś karabin i się wlókł bohater jak nie wiem co. :D
Odnośnie jeszcze chowania tych przedmiotów to James jest prawie jak Serious Sam, wszystko do tylnej kieszeni pakuje. :grin:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group