Forum Silent Hill Page

Hilltop Center - Zmiany w kadrze

Kwiatek1993 - 2011-02-20, 15:24

Gdzie ja powiedziałem iż przejmuje się cudzymi postami ?
Ja tylko stwierdziłem, że jest to ciekawe stanowisko, ale dla mnie zbyt obciążające i zajmujące ;)
( NIE NADAJĘ SIĘ! )
No chyba, że coś ktoś źle zrozumiał z mojego zdania

Plazior - 2011-02-21, 13:26

Flejm? Tak czy siak, witaj z powrotem Dev. Chociaż czy tak "z powrotem" to nie wiem, bo dla mnie tak naprawdę z tej funkcji nie odpuściłeś, tylko zrobiłeś sobie mały urlop :>

@Sławek: No już niedługo wychodzi nowy Douk, także... :lol:

PS: Co do pierwszej frazy - fajnie tak wymusić na kimś odpowiedź, a potem odwrócić kota ogonem i go zgnoić i zrobić flejm na całe forum :lol: Kwiatek dajesz mi inspiracje na nowe metody trollowania xD

Kwiatek1993 - 2011-02-21, 15:30

Plazior napisał/a:
PS: Co do pierwszej frazy - fajnie tak wymusić na kimś odpowiedź, a potem odwrócić kota ogonem i go zgnoić i zrobić flejm na całe forum :lol: Kwiatek dajesz mi inspiracje na nowe metody trollowania xD


Nic nie wymuszałem na kimś, nie odwracałem żadnych kotów, nikogo nie zgnoiłem, i nie robiłem flejma, uspokój się, majaczysz xD



Dajcie Plaziora na Chief Administratora, on nigdy nie trolluje ;)

Trivane - 2011-02-21, 15:44

Kwiatek1993 napisał/a:

Dajcie Plaziora na Chief Administratora, on nigdy nie trolluje ;)


Pomyliłeś działy: http://www.psxzone.opalne...wtopic.php?t=66 xD

Mi - 2011-03-01, 14:33

Żelazko napisał/a:
Po tajemniczym zniknięciu Miho, a Bera też ostatnio jakoś nie widać od początku miesiąc, Łendi będzie stanowił kompatybilnego moderatora :lol: .


Miho nie miała dostępu do internetu w Tokio (umowa się skończyła a współlokator, delikatnie mówiąc, "sikał" na odnowienie bądź znalezienie nowego dostawcy), acz na kilka miesięcy znowu wróciła do Polski i problemu z internetem nie będzie. Tajemnica rozwiązana ;) .

Wendy, serdecznie gratuluję. Fajnie mieć Ciebie w załodze :) .

Żelazko - 2011-04-26, 01:13

Powróciłem do załogi. Będę robił za sprzątacza tematów i postów.

@dół: miło słyszeć. :)

Wendigo - 2011-04-26, 01:47

I fajnie, witamy z powrotem. Kto offtopuje, tego Żelazko sprasuje ;3
AlaV - 2011-09-25, 22:04

Chciałam powiadomić wszystkich, że zrezygnowałam z posady moderatora. Reszcie załogi dziękuję za współpracę, licząc, że jakoś mnie znosili podczas tego roku ponad. Wiem, ze najlepszym modem nie byłam i pewnie wiele osób na mnie narzekało, czemu się absolutnie nie dziwię. Powodów rezygnacji jest kilka, ale najważniejszy jest brak wolnego czasu związany z drugim kierunkiem studiów. Myślę, poza tym, że wiele osób lepiej by się ode mnie sprawdziło w tej roli. Adieu et merci pour votre patience (Żegnam i dziękuję za waszą cierpliwość)
OldSnake - 2011-09-27, 18:33

Nie przykładam zbytnio uwagi do zachowań czy reakcji rządzących tu, ale Ciebie na chwilę obecną najmilej można wspominać.(To takie luźne subiektywne spostrzeżenie)
Pozdrawiam ;(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group