Forum Silent Hill Page

Indian Runner - Czercz - Liryka. Czercz - Filmy.

Church - 2008-09-01, 10:19
Temat postu: Czercz - Liryka. Czercz - Filmy.
Iron w pewnym sensie miał rację pośród całego swojego pieprzenia, które uskuteczniał w temacie o nowych użytkownikach, mówiąc, że przyjdę pochwalić się swoją żenującą twórczością.
Wszyscy mu pogratulujmy.;]

plus, pośród całego mojego narzekania na waszą twórczość, będziecie mieli okazję pobawić się moim kosztem, a więc jazda! ;>



A teraz do rzeczy, w temacie będę od czasu, do czasu wklejał opowiadania, filmy, tudzież nowelki.

-------------------

Miał być cały film, doszliśmy do wniosku (wraz z Bergarothem, którego może ktoś tu zna?), że cały film spieprzyłby sens tej sceny. Dlatego podaję wam jedynie samowystarczalny ustęp, prosz.

http://www.sendspace.com/file/gm0qhk

Jetan - 2008-09-01, 11:39

Zamierzony brak kontynuacji nie pozwala mi ocenić sceny w kontekście filmu, którego miała być częścią, zatem muszę ją potraktować jak miniaturową impresję. A co potrzeba minaturowej impresji, żeby wyszła fajnie?

Jest klimat? Jest.
Jest ironiczno-melancholijny głos Berga? Jest.
Jest umęczony i obolały Church? Jest.

Jest wszystko, czego potrzeba do chwilowego zadurzenia, chociaż to i tak nic szczególnego :-P.

Church - 2008-09-01, 11:41

Jetan napisał/a:
chociaż to i tak nic szczególnego :-P.


Jetan (4-01-2000 8:13)
a poważniej - to było mocne
Jetan (4-01-2000 8:15)
macie to ku**a skończyć, to prośba od waszego honorowego fana <prosi>

sialalalala

Jetan - 2008-09-01, 11:42

Jest mocne jako ewentualny początek filmu, a nie jako samodzielne dzieło, kochany, rozróżniaj jedno od drugiego :P .
Church - 2008-09-01, 11:45

No skarbie, bo to w istocie było ewentualnym początkiem filmu, rozpłyconym przez nasze ewentualne lenistwo do miniaturowej impresji. Bęc!
Bersek - 2008-09-01, 12:38

Church, od opowiadań, filmów i nowelek masz osobne tematy.
Church - 2008-09-01, 12:39

A co? Ludzie są zbyt ograniczeni żeby oceniać filmy i nowelki w jednym temacie?
No przykro mi.

Bersek - 2008-09-01, 12:43

..


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group